Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Forumowa Gazetka #12 z... TikTak


  • Please log in to reply
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Król Julian

Król Julian

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 536 postów
Reputacja: 523

Napisano 10 kwiecień 2016 - 15:21

h2MDKqx.png


Drodzy czytelnicy!
Witam Was w dzisiejszym, dwunastym już wydaniem forumowej Gazetki. Stare porzekadło mówi: "Kwiecień plecień, bo przeplata trochę zimy, trochę lata", więc aby osłodzić Wam te wahania pogody, zapraszam Was do czytania!

Pozdrawiam,
Król Julian



Dziś imieniny obchodzą między innymi: Dominik, Franciszek oraz Maja. Wszystkiego najlepszego.

 

Newsy

Gazetka

W tym miesiącu praca członków gazetki przebiegała bardzo spokojnie. Nie wydarzyło się nic szczególnego. W dalszym ciągu prosimy o wysyłanie propozycji pytań do wywiadów z gazetki oraz o to, z kim chcielibyście, by został przeprowadzony wywiad.

Gra

Nowe funkcje

Ogólne

• Podgląd przedmiotu w lumpeksie na graczu może teraz zostać wyłączony w opcjach.

Wyłączenie irytującego tła? Jak najbardziej na plus.

• Nagrody z łotra zostały przerobione. Wszystkie elementy zestawów setów łotra mogą być teraz nagrodami za
każdego łotra.

Łatwiej zebrać cały set. Oczywiście przy odpowiednim szczęściu. Plusik.

Wspomagacze drużynowe

• Dostępne są teraz wspomagacze drużynowe.

• Dostępne są 3 rodzaje wspomagaczy drużynowych, każdy w wersjach za monety i oponki. Są to: wspomagacz misji, wspomagacz treningów, wspomagacz pojedynków i pojedynków ligowych.

• Przywódca i doradcy mogą nabyć wspomagacz drużynowy za monety oraz oponki z kasy drużynowej.

Tutaj zdania są podzielone. Moim zdaniem koszta za ogromne przywileje są bardzo małe. Jeden wspomagacz to niecałe trzy oponki na gracza. Neutral.


Konserwacja

Ogólne

• Nagrody w postaci energii lub jednostek treningowych są teraz wysyłane jako wiadomość w grze, zamiast być przyznawanymi natychmiastowo.

Nie trzeba się martwić o czas. Można odebrać w nieco luźniejszy dzień. Plusik.


4 plusy i 1 neutral. Daje 9/10. W moim odczuciu gra idzie w dobrym kierunku. Mimo to nadal potrzebne są poprawki aktualnych już funkcji, jak i nowe opcje.


Forum

Newsy

  • oski zrezygnował z funkcji Moderatora Forum. Dziękujemy za wkład włożony w pracę na forum!

Polubienia

TheDerpciakPL osiągnął 400 polubień!
XaLi ;3 osiągnęła 200 polubień!

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


Pora na wywiad!

 

Naszym dzisiejszym gościem będzie TikTak!

Król Julian: Czołem, co u Ciebie słychać? Zechciałbyś udzielić wywiadu do Gazetki i przybliżyć czytelnikom swoją osobę?

TikTak: Bardzo dobrze i z chęcią to zrobię.

Król Julian: Jak wyglądały początki Twojej gry? Uważasz, że warto je pamiętać? Czy może wolisz zastąpić je grą z doświadczeniem?

TikTak: Moje początki z grą wyglądały tak, że zacząłem grę już na pierwszym serwerze PL1, grałem tam dość mało i jakoś nie skupiałem się na rozwijaniu postaci.

Moim następnym serwerem był PL3, na którym bodajże miałem 150 lvl.
Uważam, że warto je zapamiętać, bo fajnie można podsumować opcje, które były kiedyś, a raczej ich nie było, a jakie są teraz i wychodzi jak bardzo ta gra się rozwija.


Król Julian: Skoro już mowa o opcjach. Co sądzisz o aktualizacjach? Czy gra rozwija się zgodnie z Twoimi oczekiwaniami?

TikTak: Mnie się podobają te aktualizacje, ponieważ dodają jakiś smaczek do gry i umilają spędzanie czasu w grze.

Według mnie jedną z lepszych aktualizacji był update z towarzyszami poza tym kiedyś proponowałem pomysł z tak, jak by sejfem i teraz podobna rzecz jest w grze, więc tak, gra rozwijania się z moimi oczekiwaniami i idzie do przodu, jak najbardziej.


Król Julian: Jak wyglądasz że strony osiągnięć? Czy możesz się pochwalić czymś szczególnym z gry, bądź z forum?

TikTak: Z gry raczej nie, bo nigdy nie byłem jakimś aktywnym graczem z pomysłem na grę, po prostu grałem dla zabawy, a na forum mam konto od października 2012, jako jeden z czterech osób mam 1k postów na forum, zaproponowałem sporo pomysłów i jak mówiłem no 1 tak jak by wszedł do gry i to chyba tyle, jakoś nigdy nie celowałem w bycie kreatywnym użytkownikiem, który będzie przykładem i zmieni grę, tylko zazwyczaj wchodziłem odpocząć od rzeczywistości i pogadać na różne tematy z fajnymi ludźmi.

Król Julian: Jak to się stało, że nadal udzielasz się na forum?

TikTak: Zawsze coś mnie ciągnie do tej gry i forum, bo jakoś 6 raz zakładam konto z myślą zostania na dłużej, ale jakoś nigdy się nie udaje, a udzielam się, dlatego że zawsze lubiłem wygłaszać swoją opinie i komentować różne pomysły, być aktywnym w dyskusjach, bawić się w dyskusjach o wszystkim i niczym. Nawet założyłem kilka poradników.

Czasem było też tak, że ktoś inny z realnego życia mnie zachęcił do gry, a jakoś zawsze bardziej interesowało mnie to forum aniżeli sama gra.
Poza tym bardzo fajnie prowadzi się dyskusję albo po prostu się z nimi pisze, gdy się te osoby znają, a tutaj, na forum jest sporo takich osób :)


Król Julian: Co Ci się najbardziej podoba w grze, a co na forum?

TikTak: W grze, najbardziej co mi się podoba, to chyba rozwijanie swojej postaci i tworzenie wirtualnego herosa i rywalizowanie z innymi graczami, którzy robią zupełnie to samo, a przez to, że postać można tworzyć na tysiące sposobów, to każda postać jest inna na swój sposób.

Na forum, najbardziej podobają mi się ludzie, z którymi można pogadać i ludzie kreatywni, których bardzo podziwiam.


Król Julian: Czy masz jakieś określone cele związane z forum/grą, które chciałbyś przez najbliższe kilka miesięcy zrealizować?

TikTak: Obecnie, mój jedyny cel to wrócić znowu do bycia aktywnym na forum jak i w grze, znalezienie dobrej drużyny i w sumie pewnie wbić jakoś 200+ lvl albo jak powstanie nowy serwer, to może o jakąś topkę.

Król Julian: Dziękuję za udzielenie wywiadu. Miłego wieczoru życzę.

TikTak: Też dziękuję za wystąpienie w wywiadzie i również życzę miłego wieczoru.


Farty i Niefarty

Fart:

ZkuER0j.png

Niefart:

DEaqcWA.png

 

 

Suchary

 

1. Co mówi kabel do kabla?

Spoiler


2. Żona do męża:

- Zjesz kanapki z pasztetem?

-Nie dziękuję, zjem w salonie.

3. Dlaczego las nie stoi na bramce?

Spoiler


4. Co mówi informatyk po ślubie?

Spoiler


5. Co robi Skateboardzista w toalecie?

Spoiler


Warto zobaczyć!

Poprzednie wydanie gazetki:
http://forum.pl.hero...etka-11-z-dubi/

Dyskusja o najnowszych notatkach konserwacyjnych:
http://forum.pl.hero...ne-2016-03-29/

Raport o błędach w tłumaczeniu numer #2:
http://forum.pl.hero...czeniu-nr-2/



Gry i Zabawy

Pytania:

1. Co to jest awatar?
2. Co daje wspomagacz adrenaliny?
3. Jak sprawdzić kto jest dostępny w danej chwili na forum?
4. Który poziom musi mieć przywódca drużyny aby atakować bandy?
5. Jakim kolorem odznaczają się moderatorzy?
6. Ile jest set’ów „z pod lady”?


Jak nazywa się pełna nazwa tego garnituru?

To9NgIJ.png

Opowiadanie

 

 

Drogi... Geh... Jak mam pisać do pamiętnika? Jak? Może daruję sobie, Tobie z resztą też, ten wstęp.
Jest 15 marca 3178 rok. Na świecie... Właśnie... Świat praktycznie nie istnieje. Wielka Wojna zniszczyła doszczętnie cały glob. Wbrew zapewnieniom, ludzie nie osiedlili się na żadnej planecie. Dzieją się dziwne rzeczy."
Zamykam zeszyt i wkładam go do kieszeni. Od kilkunastu dni nie widziałam żywej istoty. Wczoraj znalazłam długopis i parę kartek. Piszę. Dzięki temu choć staram się poczuć czyjąś obecność. Wstaję z ziemi i idę do jakiegoś sklepu. Zauważam mały odtwarzacz obok którego leży notes i pojemnik z płytami. Próbuję włączyć jedną z nich, a po chwili moim oczom ukazuje się...

 

Ranking

Aby zachęcić Was do brania udziału we wszelkich grach i zabawach, od tej pory będziemy sporządzać dla Was ranking najlepszych użytkowników, którzy rozwiązują powyżej wymienione gry.

Punktowanie dzisiejszego wydania:

Pytania: 3 punkty za komplet (0,5 za jedną poprawną odpowiedź)

Pytanie o garnitur: 3 punkty

 

 

Pozdrawiamy


5AJWLJQ.png


#2 *KnockOut*

*KnockOut*

    Były Moderator

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 440 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:Red Devils
Reputacja: 194

Napisano 10 kwiecień 2016 - 16:00

Super wywiad :D

 

 

1. Awatar jest to obrazek wyświetlany obok nazwy użytkownika

2. Wspomagacz adrenaliny daje nam możliwość skrócenia czasu oczekiwania na atak w lidze.

3. Wystarczy zjechać na sam dół Forum

4. 50

5. Fiolet

6. 3 + 4 ligowe = 7

Nazwa garniturku: Buraczkowy Strój Początkującego Superbohatera 


  • Kise, KAPIX9031 i ChodzącyPoWodzie lubią to

7201229_sdsdsdsd.png

Started From The Bottom


#3 atojah

atojah

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 22 postów
Reputacja: 13

Napisano 10 kwiecień 2016 - 16:17

brawo super gazetka


  • KAPIX9031 lubi to

#4 TikTak

TikTak

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1135 postów
  • Miejscowość:Pabianice
Reputacja: 447

Napisano 10 kwiecień 2016 - 19:06

Bardzo fajna gazetka polecam TikTak :)

1.Zdjęcie wyświetlane obok nicku.

2.Skraca ilość czasu oczekiwania w ligach.

3.Trzeba zejść na dół.

4.50

5.Fioletowy

6.Nie wiem

 

Garnitur Nie wiem


  • Kise i KAPIX9031 lubią to

Jeżeli masz pytanie dotyczące forum napisz na msg :)


#5 KAPIX9031

KAPIX9031

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 32 postów
Reputacja: 13

Napisano 11 kwiecień 2016 - 16:52

No ładna gazeteczka, like.


9dd89904b522a.png


#6 Scottie

Scottie

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 451 postów






Reputacja: 895

Napisano 14 kwiecień 2016 - 18:26

Super gazetka, przyjemnie się czyta :super:  Wywiad szczególnie!


  • TikTak i Kise lubią to

#7 michael007

michael007

    Były moderator

  • Journalists
  • 855 postów
  • Miejscowość:Olsztyn
  • Serwer:PL7
  • Drużyna:SS






Reputacja: 1074

Napisano 17 kwiecień 2016 - 01:44

Genialnie jak zawsze!

Dajcie więcej zgadywanek, łamigłówek, rebusików, krzyżówek, byśmy mogli wykazać się sprytem i wiedzą :D

 

Fenomenalna nazwa towarzysza Gruszko  :*


  • ChodzącyPoWodzie lubi to

REDAKTOR NACZELNY GAZETKI FORUMOWEJ


#8 Duszek

Duszek

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 41 postów
Reputacja: 19

Napisano 23 kwiecień 2016 - 18:26

Czekamy na kolejne gazetki!  :smilue:



#9 Kise

Kise

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 235 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:Kise
Reputacja: 259

Napisano 24 kwiecień 2016 - 15:51

Wyniki z zabaw i gier zostały podliczone i umieszczone w wydaniu: http://forum.pl.hero...13/#entry198346 .



#10 madmax11

madmax11

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Serwer:PL16
  • Postać:Potężna
  • Drużyna:Dobra
Reputacja: 27

Napisano 22 maj 2016 - 20:50

Dobre suchary :smilue: :smilue: :smilue: :Laughing: :Laughing: :Laughing: :Laughing:






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych