Jump to content


Photo

Najlepsza odpowiedż Zmiany


  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 posts
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
Reputacja: 691

Posted 18 February 2016 - 21:51

Witam  wpadłem dziś na pomysł żeby zrobić zmiany w "Najlepsza odpowiedź" żeby nie było tak jak jest teraz że moderator zaznacza (pewna moderatorka lubi zaznaczać tylko swoje posty)  tylko żeby twórca tematu zaznaczał sobie najlepszą odpowiedź  albo po prostu skasować to bo  tylko wprowadza zła atmosferę na forum  :(


  • Yankes, OliHZ, Kise and 4 others like this

c260e7928c6fe.png


#2 Ryo

Ryo

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 179 posts
Reputacja: 65

Posted 18 February 2016 - 21:56

Zgadzam się, jest tak na kilku forach więc tu taka opcja by się przydała :)

Leci lajk!

#3 Kise

Kise

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 235 posts
  • Serwer:PL19
  • Postać:Kise
Reputacja: 259

Posted 18 February 2016 - 22:00

No cóż... moderatorzy mają za zadanie zaznaczać najlepsze odpowiedzi. 

 

Czy złą atmosferę na Forum? Bo ja wiem? Jeśli się ktoś będzie kłócił, to wiadomo, ale nie przesadzajmy.

 

Ogólnie, moim zdaniem to autor tematu powinien wybierać najlepszą według niego odpowiedź. ;)



#4 TREBUSH II

TREBUSH II

    Ekspert

  • Validating
  • PipPipPipPipPip
  • 708 posts
Reputacja: 775

Posted 18 February 2016 - 22:00

Zgadzam się.

 

Każdy forumowicz w swoim komentarzu (o ile dostanie szanse napisać komentarz) powinien wszystko

możliwie czytelnie wyjaśnić, opisać dane zagadnienie itd, a która odpowiedź jest najlepsza - o tym

powinien decydować ten którzy zadał pytanie. Bo tylko ten co zadał pytanie może odpowiedzieć czy

dany komentarz wszystko mu jasno i czytelnie wyjaśnił.


  • Yankes, "Dubi", Rei and 1 other like this

#5 StarsWoman

StarsWoman

    Była Supervisorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1,169 posts
  • Miejscowość:Poznań



Reputacja: 1,385

Posted 18 February 2016 - 22:07

Najlepsza odpowiedź to jednocześnie prawidłowa odpowiedź...

 

Proponuję (w gwoli kompromisu) pozostawić ją tak, jak jest (nie widzę zbytnich szans na zmianę tego), niemniej tematy z pytaniami zamykać dopiero po 24 godzinach od napisania ostatniej odpowiedzi, co pozwoli na wybranie tej najwłaściwszej i dopytanie o wszystkie detale, o ile podane odpowiedzi nie satysfakcjonują autora.  

 

Zaznaczam przy tym, że "najlepszą odpowiedź" zawsze da się zmienić, toteż jeśli autor się nie zgadza i uważa, że nie jest ona poprawna/wyczerpująca może poprosić o jej odznaczenie.

 

 

 żeby nie było tak jak jest teraz że moderator zaznacza (pewna moderatorka lubi zaznaczać tylko swoje posty) [...]to bo  tylko wprowadza zła atmosferę na forum  :(

 

Z wszelkimi zażaleniami odnośnie pracy moderatorów proszę zaś pisać do Senior Moderatora (lub ewentualnie do mnie) na PW. 


  • oski, "Dubi", Katika and 3 others like this




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users