Skocz do zawartości


Zdjęcie

Garażowy Przegląd #15 Reandra


  • Please log in to reply
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pawel106

Pawel106

    Moderator

  • Moderators
  • 2266 postów
  • Miejscowość:Mazowieckie






Reputacja: 1279

Napisano 05 wrzesień 2015 - 20:13

Witamy na Garażowym Przeglądzie, tu poznamy kilku z najbardziej niespodziewanych Bohaterów w naszym kraju. Dziś będziemy mieli przyjemność rozmawiać z Reandra.
Nazywam się Paweł106 i będę dziś waszym reporterem.
 

1. Cześć, jak się masz? Możesz podać nam swój Nick i serwery, na których grasz?

Cześć! U mnie wszystko ok.

Reandra – serwer pl4, jedyny właściwy :smilue: 
4g61tf.jpg

 

2. Czy chcesz porozmawiać trochę o sobie, o życiu, kiedy nie pracujesz jako bohater?

Nie mam zbyt wiele ciekawego do powiedzenia. Jestem byłym bankowcem. A teraz można powiedzieć, że jestem superbohaterką na co dzień – mój syn Karol jest autystykiem i w zasadzie większość swojego dnia i sił przeznaczam dla niego. Dlatego też staram się znaleźć sobie jakieś zainteresowania, które pozwolą mi po prostu nie zwariować, stąd Hero Zero. Wcale nie jest łatwo wychowywać dziecko, które cię słyszy, ale nie słucha, patrzy, ale nie widzi – bo tak ma, nie ze złości, tylko po prostu, bo to taki człowiek. Na ogół jest dobrze, ale są i takie dni, że wieczorem marzę tylko o tym, żeby się położyć.

 

3. Kiedy zaczęłaś grać Hero Zero?      

Nie pamiętam dokładnie. Chyba trzy lata temu.

                                                                     

4. Jak zaczęłaś grać w Hero Zero? Przez znajomych, reklama?

Uwielbiam szaleć w Internecie! Lubię wypróbowywać nowe rzeczy, nowe gry. Znalazłam reklamę na stronie WWW, kliknęłam, spodobało mi się. I tak zostało.

 

5. Czy przypominają ci się pierwsze dni, kiedy byłaś/byłeś noobem w Hero Zero?

Tak, tak! Pamiętam, że często zaglądałam na konta graczy z poziomami 100, 200 i zastanawiałam się, kiedy i ja będę miała takie statystyki. I ciągle było mi mało energii i monet :Laughing:  Właściwie do dzisiaj wciąż dowiaduję się czegoś nowego (i wciąż pytam o staty ;)  )

 

6. Czy spodziewałaś się kiedykolwiek, że pewnego dnia jako jeden z najlepszych graczy w grze, zostaniesz poproszony o wywiad?

Nie, nigdy w życiu! To była całkowita niespodzianka, tym bardziej, że nie uważam się za jednego z najlepszych graczy. Jeszcze wiele muszę się nauczyć i sporo przede mną do osiągnięcia.

 

7. Co lubisz najbardziej w tej grze?

Że daje do myślenia. Nie jest kolejną bezmyślną strzelanką. Trzeba trochę pomyśleć, przepracować różne ustawienia, wypróbować… coś jakby strategia inaczej, a ja bardzo lubię gry strategiczne.

 

8. Czy masz konkretne cele do osiągnięcia w grze?

Byłoby miło wejść np. do pierwszej setki, albo do pierwszej dziesiątki. Ale traktuję HZ jako odskocznię od dnia codziennego, więc nie chce mi się dodatkowo stresować. To ma być zabawa, a nie wyścig szczurów.

 

9. W swojej opinii, jakie było twoje największe osiągnięcie w HZ do tej pory?

Wyjście do pierwszej dwusetki. Powoli idę do góry.

 

10. Hero Zero tworzy przyjaźnie. Czy stworzyłaś/stworzyłeś jakąkolwiek przyjaźń z innym graczem? Kto to jest i w jaki sposób?

Nie wiem, czy można nazwać to przyjaźnią (w każdym razie nie wiem, czy ona tak uważa), ale jest to Wódka. To ona właściwie „wykradła” mnie z mojej pierwszej drużyny, a ja, zaszczycona po same uszy.  Dobrze mi z nią w drużynie.

 

11. Kto jest twoim ulubionym bohaterem? Dlaczego? (Np. Batman, Super-Man)

W tej chwili tylko Doktor. Oczywiście, Doctor Who! :smilue:  taki bohater bez peleryny. Pomaga innym, nie oczekując pochwał i idzie dalej.

 

12. Jakie są Twoje wskazówki dla początkujących?

Cierpliwość to podstawa – do wszystkiego dojdzie się w swoim czasie. Nic na siłę.

 

13. Opisz HZ w 3 słowach.

Rozrywka – strategia – atmosfera.

 

14. Czy istnieje gracz, którego podziwiasz? Jeśli tak, kto to jest i dlaczego?

Nie, chyba nie podziwiam nikogo. Siebie samej zresztą też nie :smilue:

 

15. Nazwa maksymalnie trzech graczy

a) Najlepsi gracze (oparte wyłącznie na ich zdolności jako graczy, a nie ich osobowość itp.)

 Tu nie odpowiem, nie potrafię wybrać.

b) Przeciwnicy, których najbardziej szanujesz

 Azazu, Unstoppable, Achajaa.                                                               

c) Ulubieni członkowie forum (Jeśli należysz do forum)

 Należę do forum, ale lubię wszystkich. Potrafię unikać kogoś, kto mnie denerwuje.

 

16. Czy jest jakiś szczególny moment w swojej karierze bohatera, którym chciałbyś się z nami podzielić?

Myślę, że ten szczególny moment wciąż jest przede mną.

 

17. Jesteś jednym z najlepszych graczy na Hero Zero. Jaka jest tajemnica sukcesu? Może być używany, czy nie, zależy od gracza

Na pewno nie jestem jednym z najlepszych graczy na Hero Zero. Myślę, że wszystko zależy od człowieka, od jego cierpliwości, zaangażowania. Wiele też zależy od zespołu, w jakim się jest, czy jesteśmy do niego w pewnym sensie przywiązani, czy tylko gramy dla umiejętności.

 

18. Czy chciałbyś, wysłać wiadomość do wspólnoty Hero Zero?

Lepiej nie ;) 

 

19. Czy masz jakąś ciekawą anegdotę związana z grą, którą chcesz nam powiedzieć?

Nie, raczej trudno mnie rozśmieszyć. Chociaż, ostatnio rozśmieszyła mnie wiadomość od gracza, z którym cały czas przegrywałam pojedynki, a teraz zaczęłam wygrywać – „Nie mam już do Ciebie siły”.

 

20. Jak to jest być liderem jednego z najlepszych zespołów w całym serwerze? Jest to łatwe zadanie? Dla zespołu liderów TOP 10 LIDER=PRZYWÓDCA/DORADCA

Nie jestem liderem i chyba nie chciałabym nim być. Trudno kierować ludźmi, bo każdy ma swoje własne poglądy, dążenia i bardzo często są one zupełnie sprzeczne z działaniami lidera.

 

21. Jaka jest najbardziej dziwna, śmieszna lub Twoim zdaniem najlepsza nazwa do nazwania zwierzaka (i dlaczego?)?

Swoje zwierzaki nazywam na cześć potworów z „Doctor Who”, ale ulubieńca nazwałam od substancji wymienionej na ulotce od lekarstwa, której nazwa po prostu mi się spodobała.

 

22. Czy kiedykolwiek wygrałaś cotygodniowy turniej? W jakiej kategorii? Czy było to warte wysiłku?

Nie, jeszcze nigdy nie wygrałam w turnieju. Kiedyś osiągnęłam 55. miejsce w kategorii honor. Jakoś tak samo wyszło :smilue: 

 

23. Czy masz hobby, z którym chcesz się z nami podzielić?

Tak, interesuję się techniką serwetkową (decoupage). Poza tym, szczególnie wieczorami, czytam w ilościach niemal hurtowych. Dobra literatura to podstawa. Plus oczywiście astronomia i biologia. I nie mogę zapomnieć o surfowaniu po sieci!

 

24. Jaki jest Twój nick w grze? Dlaczego, akurat tą nazwę wybrałeś dla swojego bohatera?

Reandra. Kiedy jeszcze chodziłam do podstawówki, byłyśmy z koleżanką na etapie tworzenia opowiadań SF. Tak nazywała się moja bohaterka. Z czasem dorobiła się nazwiska, stopnia wojskowego… i teraz, gdy mam okazję, to używam właśnie takiego nicka.

 

25. Grałaś przeciwko łotrowi? Jaka jest twoja najlepsza pozycja podczas ataków?

Gram przeciw łotrowi, ale nie mam tzw. parcia na szkło. Atakuję głównie dla jednostek treningowych i trochę z ciekawości, jaki przedmiot mi wpadnie.

 

26. Czy pamiętasz dzień, w którym zacząłeś grać w Hero Zero?

Prawdopodobnie było to wieczorem ze mnie siłą rzeczy jest taki nocny marek.

 

27. W Hero Zero przyjaźnie są bardzo ważne. Prawdopodobnie masz dużo przyjaciół w grze. Kim są twoi bliscy przyjaciele i jak się z nimi spotykasz? (życie realne)

Mam kilkoro bliskich przyjaciół, ale to już zupełnie inny świat, inne zainteresowania :smilue: 

 

28. Jaki jest twój ulubiony towarzysz?

Mam dwóch ulubionych towarzyszy, których co jakiś czas zmieniam.

i5erbi.jpgy1g6c9.jpg

 

 

29. Jaki są twoje ulubione przedmioty?

Moja obecna maska :super:

 

30. Jaka jest Twoja ulubiona zdolność/umiejętności towarzysza?

„Tak-nie” – kontratak po trafieniu krytycznym. Często zmienia pojedynek!

 

31. Jaka jest Twoja pierwsza czynność, którą robisz po zalogowaniu się do gry? Dlaczego?

Sprawdzam czat drużynowy, ustawiam ataki. Jestem doradcą i loguję się najczęściej z całej drużyny.

 

32. Czy lubisz brać udział w Lidze Hero Zero?

Tak. Leciutka nutka hazardu, uda się, czy się nie uda?

 

33. Jaka była najwyższa pozycja w Lidze, jaką osiągnąłeś/osiągnęłaś do te pory?

Wczoraj zdobyłam 2 miejsce w Srebro I. A dzisiaj jestem dopiero 48. Życie! ;)

 

34. Jaka jest najlepsza rzecz, według Twojej opinii, w Lidze Hero Zero?

Podwyższone umiejętności.

 

Dziękujemy REANDRA za wywiad i życzymy wszystkiego dobrego, zarówno w życiu jak i w grze. :)

 

 


Support||Regulamin Forum||Zasady Gry

Administracja Hero Zero NIGDY nie poprosi cię o twoje dane logowania.


#2 GryfciuPL

GryfciuPL

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 267 postów
  • Miejscowość:Wielka Brytania, United Kingdom
  • Serwer:PL8
  • Postać:GryfonPL
  • Drużyna:Gliterki
Reputacja: 173

Napisano 05 wrzesień 2015 - 20:14

Brawo :)
Oby więcej sukcesów jak i w grze jako bohater jak i osobiście. O druzynie nie zapomnijmy.

Supcio wywiadzik :)

Prawda to cudowna i straszliwa rzecz, więc trzeba się z nią obchodzić ostrożnie.


#3 miluski

miluski

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 867 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL15
  • Postać:SZYBKIMAKS1
  • Drużyna:Brak
Reputacja: 371

Napisano 05 wrzesień 2015 - 20:16

Super wywiad,jak zresztą wszystkie,

czekam na następny.



#4 MilkyVay

MilkyVay

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Serwer:PL14
  • Postać:MilkyVay
  • Drużyna:gang z plebanii
Reputacja: 52

Napisano 06 wrzesień 2015 - 06:55

Witamy na Garażowym Przeglądzie, tu poznamy kilku z najbardziej niespodziewanych Bohaterów w naszym kraju. Dziś będziemy mieli przyjemność rozmawiać z Reandra.
Nazywam się Paweł106 i będę dziś waszym reporterem.
 

1. Cześć, jak się masz? Możesz podać nam swój Nick i serwery, na których grasz?
Cześć! U mnie wszystko ok.
Reandra – serwer pl4, jedyny właściwy :smilue: 4g61tf.jpg
 
2. Czy chcesz porozmawiać trochę o sobie, o życiu, kiedy nie pracujesz jako bohater?
Nie mam zbyt wiele ciekawego do powiedzenia. Jestem byłym bankowcem. A teraz można powiedzieć, że jestem superbohaterką na co dzień – mój syn Karol jest autystykiem i w zasadzie większość swojego dnia i sił przeznaczam dla niego. Dlatego też staram się znaleźć sobie jakieś zainteresowania, które pozwolą mi po prostu nie zwariować, stąd Hero Zero. Wcale nie jest łatwo wychowywać dziecko, które cię słyszy, ale nie słucha, patrzy, ale nie widzi – bo tak ma, nie ze złości, tylko po prostu, bo to taki człowiek. Na ogół jest dobrze, ale są i takie dni, że wieczorem marzę tylko o tym, żeby się położyć.
 
3. Kiedy zaczęłaś grać Hero Zero?      
Nie pamiętam dokładnie. Chyba trzy lata temu.
                                                                     
4. Jak zaczęłaś grać w Hero Zero? Przez znajomych, reklama?
Uwielbiam szaleć w Internecie! Lubię wypróbowywać nowe rzeczy, nowe gry. Znalazłam reklamę na stronie WWW, kliknęłam, spodobało mi się. I tak zostało.
 
5. Czy przypominają ci się pierwsze dni, kiedy byłaś/byłeś noobem w Hero Zero?
Tak, tak! Pamiętam, że często zaglądałam na konta graczy z poziomami 100, 200 i zastanawiałam się, kiedy i ja będę miała takie statystyki. I ciągle było mi mało energii i monet :Laughing:  Właściwie do dzisiaj wciąż dowiaduję się czegoś nowego (i wciąż pytam o staty ;)  )
 
6. Czy spodziewałaś się kiedykolwiek, że pewnego dnia jako jeden z najlepszych graczy w grze, zostaniesz poproszony o wywiad?
Nie, nigdy w życiu! To była całkowita niespodzianka, tym bardziej, że nie uważam się za jednego z najlepszych graczy. Jeszcze wiele muszę się nauczyć i sporo przede mną do osiągnięcia.
 
7. Co lubisz najbardziej w tej grze?
Że daje do myślenia. Nie jest kolejną bezmyślną strzelanką. Trzeba trochę pomyśleć, przepracować różne ustawienia, wypróbować… coś jakby strategia inaczej, a ja bardzo lubię gry strategiczne.
 
8. Czy masz konkretne cele do osiągnięcia w grze?
Byłoby miło wejść np. do pierwszej setki, albo do pierwszej dziesiątki. Ale traktuję HZ jako odskocznię od dnia codziennego, więc nie chce mi się dodatkowo stresować. To ma być zabawa, a nie wyścig szczurów.
 
9. W swojej opinii, jakie było twoje największe osiągnięcie w HZ do tej pory?
Wyjście do pierwszej dwusetki. Powoli idę do góry.
 
10. Hero Zero tworzy przyjaźnie. Czy stworzyłaś/stworzyłeś jakąkolwiek przyjaźń z innym graczem? Kto to jest i w jaki sposób?
Nie wiem, czy można nazwać to przyjaźnią (w każdym razie nie wiem, czy ona tak uważa), ale jest to Wódka. To ona właściwie „wykradła” mnie z mojej pierwszej drużyny, a ja, zaszczycona po same uszy.  Dobrze mi z nią w drużynie.
 
11. Kto jest twoim ulubionym bohaterem? Dlaczego? (Np. Batman, Super-Man)
W tej chwili tylko Doktor. Oczywiście, Doctor Who! :smilue:  taki bohater bez peleryny. Pomaga innym, nie oczekując pochwał i idzie dalej.
 
12. Jakie są Twoje wskazówki dla początkujących?
Cierpliwość to podstawa – do wszystkiego dojdzie się w swoim czasie. Nic na siłę.
 
13. Opisz HZ w 3 słowach.
Rozrywka – strategia – atmosfera.
 
14. Czy istnieje gracz, którego podziwiasz? Jeśli tak, kto to jest i dlaczego?
Nie, chyba nie podziwiam nikogo. Siebie samej zresztą też nie :smilue:
 
15. Nazwa maksymalnie trzech graczy
a) Najlepsi gracze (oparte wyłącznie na ich zdolności jako graczy, a nie ich osobowość itp.)
 Tu nie odpowiem, nie potrafię wybrać.
b) Przeciwnicy, których najbardziej szanujesz
 Azazu, Unstoppable, Achajaa.                                                               
c) Ulubieni członkowie forum (Jeśli należysz do forum)
 Należę do forum, ale lubię wszystkich. Potrafię unikać kogoś, kto mnie denerwuje.
 
16. Czy jest jakiś szczególny moment w swojej karierze bohatera, którym chciałbyś się z nami podzielić?
Myślę, że ten szczególny moment wciąż jest przede mną.
 
17. Jesteś jednym z najlepszych graczy na Hero Zero. Jaka jest tajemnica sukcesu? Może być używany, czy nie, zależy od gracza
Na pewno nie jestem jednym z najlepszych graczy na Hero Zero. Myślę, że wszystko zależy od człowieka, od jego cierpliwości, zaangażowania. Wiele też zależy od zespołu, w jakim się jest, czy jesteśmy do niego w pewnym sensie przywiązani, czy tylko gramy dla umiejętności.
 
18. Czy chciałbyś, wysłać wiadomość do wspólnoty Hero Zero?
Lepiej nie ;) 
 
19. Czy masz jakąś ciekawą anegdotę związana z grą, którą chcesz nam powiedzieć?
Nie, raczej trudno mnie rozśmieszyć. Chociaż, ostatnio rozśmieszyła mnie wiadomość od gracza, z którym cały czas przegrywałam pojedynki, a teraz zaczęłam wygrywać – „Nie mam już do Ciebie siły”.
 
20. Jak to jest być liderem jednego z najlepszych zespołów w całym serwerze? Jest to łatwe zadanie? Dla zespołu liderów TOP 10 LIDER=PRZYWÓDCA/DORADCA
Nie jestem liderem i chyba nie chciałabym nim być. Trudno kierować ludźmi, bo każdy ma swoje własne poglądy, dążenia i bardzo często są one zupełnie sprzeczne z działaniami lidera.
 
21. Jaka jest najbardziej dziwna, śmieszna lub Twoim zdaniem najlepsza nazwa do nazwania zwierzaka (i dlaczego?)?
Swoje zwierzaki nazywam na cześć potworów z „Doctor Who”, ale ulubieńca nazwałam od substancji wymienionej na ulotce od lekarstwa, której nazwa po prostu mi się spodobała.
 
22. Czy kiedykolwiek wygrałaś cotygodniowy turniej? W jakiej kategorii? Czy było to warte wysiłku?
Nie, jeszcze nigdy nie wygrałam w turnieju. Kiedyś osiągnęłam 55. miejsce w kategorii honor. Jakoś tak samo wyszło :smilue: 
 
23. Czy masz hobby, z którym chcesz się z nami podzielić?
Tak, interesuję się techniką serwetkową (decoupage). Poza tym, szczególnie wieczorami, czytam w ilościach niemal hurtowych. Dobra literatura to podstawa. Plus oczywiście astronomia i biologia. I nie mogę zapomnieć o surfowaniu po sieci!
 
24. Jaki jest Twój nick w grze? Dlaczego, akurat tą nazwę wybrałeś dla swojego bohatera?
Reandra. Kiedy jeszcze chodziłam do podstawówki, byłyśmy z koleżanką na etapie tworzenia opowiadań SF. Tak nazywała się moja bohaterka. Z czasem dorobiła się nazwiska, stopnia wojskowego… i teraz, gdy mam okazję, to używam właśnie takiego nicka.
 
25. Grałaś przeciwko łotrowi? Jaka jest twoja najlepsza pozycja podczas ataków?
Gram przeciw łotrowi, ale nie mam tzw. parcia na szkło. Atakuję głównie dla jednostek treningowych i trochę z ciekawości, jaki przedmiot mi wpadnie.
 
26. Czy pamiętasz dzień, w którym zacząłeś grać w Hero Zero?
Prawdopodobnie było to wieczorem ze mnie siłą rzeczy jest taki nocny marek.
 
27. W Hero Zero przyjaźnie są bardzo ważne. Prawdopodobnie masz dużo przyjaciół w grze. Kim są twoi bliscy przyjaciele i jak się z nimi spotykasz? (życie realne)
Mam kilkoro bliskich przyjaciół, ale to już zupełnie inny świat, inne zainteresowania :smilue: 
 
28. Jaki jest twój ulubiony towarzysz?
Mam dwóch ulubionych towarzyszy, których co jakiś czas zmieniam.
i5erbi.jpgy1g6c9.jpg 
 
29. Jaki są twoje ulubione przedmioty?
Moja obecna maska :super:
 
30. Jaka jest Twoja ulubiona zdolność/umiejętności towarzysza?
„Tak-nie” – kontratak po trafieniu krytycznym. Często zmienia pojedynek!
 
31. Jaka jest Twoja pierwsza czynność, którą robisz po zalogowaniu się do gry? Dlaczego?
Sprawdzam czat drużynowy, ustawiam ataki. Jestem doradcą i loguję się najczęściej z całej drużyny.
 
32. Czy lubisz brać udział w Lidze Hero Zero?
Tak. Leciutka nutka hazardu, uda się, czy się nie uda?
 
33. Jaka była najwyższa pozycja w Lidze, jaką osiągnąłeś/osiągnęłaś do te pory?
Wczoraj zdobyłam 2 miejsce w Srebro I. A dzisiaj jestem dopiero 48. Życie! ;)
 
34. Jaka jest najlepsza rzecz, według Twojej opinii, w Lidze Hero Zero?
Podwyższone umiejętności.
 
Dziękujemy REANDRA za wywiad i życzymy wszystkiego dobrego, zarówno w życiu jak i w grze. :)

bardzo dobry wywiad .mam pytanie jak wybieracie osoby do wywiadu?

#5 Gacek

Gacek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 210

Napisano 06 wrzesień 2015 - 12:09

Super wywiad



#6 Pawel106

Pawel106

    Moderator

  • Moderators
  • 2266 postów
  • Miejscowość:Mazowieckie






Reputacja: 1279

Napisano 06 wrzesień 2015 - 22:25

bardzo dobry wywiad .mam pytanie jak wybieracie osoby do wywiadu?

Powiem tak graj i czekaj cierpliwie, a nie znasz ni dnia ni godziny. :)


Support||Regulamin Forum||Zasady Gry

Administracja Hero Zero NIGDY nie poprosi cię o twoje dane logowania.


#7 matik124

matik124

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 94 postów
  • Miejscowość:a co cie to ?
  • Serwer:PL22
  • Postać:Kwi4tek
  • Drużyna:Gramy4FUN
Reputacja: 16

Napisano 18 wrzesień 2015 - 18:22

Super wywiad czekam na następny ;)


Kabooom ;) Tsss... :D


#8 Reandra

Reandra

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 227 postów
  • Miejscowość:Piaseczno - Gallifrey
  • Serwer:PL4
  • Postać:Reandra
  • Drużyna:PIERNIKOWA CHATKA
Reputacja: 441

Napisano 19 wrzesień 2015 - 19:14

http://scr.hu/8rr8/xvrn8
moja malutka aktualizacja ;)


  • Yankes, Fikuś i Axes lubią to

0_57a02_b1d3cbe5_S.png


#9 Guest_Sluu_*

Guest_Sluu_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 19 wrzesień 2015 - 21:00

Nie widze sensu w kupowaniu tych setów, maja taki sam + do statystyk, co te z ligi :D

No ale kto jak woli :D



#10 Reandra

Reandra

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 227 postów
  • Miejscowość:Piaseczno - Gallifrey
  • Serwer:PL4
  • Postać:Reandra
  • Drużyna:PIERNIKOWA CHATKA
Reputacja: 441

Napisano 21 wrzesień 2015 - 16:14

 

No ale kto jak woli :D

I o to właśnie chodzi, jak kto woli. Gra ma mi dawać przyjemność również wizualną :P pozdrawiam!


  • DonSuriman lubi to

0_57a02_b1d3cbe5_S.png


#11 jakiedek

jakiedek

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 27 postów
  • Miejscowość:Siemianowice Śląskie
  • Serwer:PL16
  • Postać:jakiedek
Reputacja: 2

Napisano 21 kwiecień 2016 - 15:04

Supi wywiadzik :D 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych