Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

Jak szybko się dorobić, oraz mieć dobre staty.

złotojak sie dorobić szybkie zarabianie jak być bogatym dobre staty

  • Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ozzzj

Ozzzj

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 96 postów
  • Miejscowość:Gdzieś tam w ciemnym lesie, zaraz po tym typie w masce.
  • Serwer:PL12
  • Drużyna:Jeżeli w niej jestem to wiadomo że top 1.
Reputacja: 102

Napisano 02 lipiec 2015 - 00:39

Hej! :)

 

A więc... chciałbym wam przedstawić kilka sposobów dzięki którym możecie mieć bardzo dobre statystyki bohatera, oraz nie narzekać na brak pieniędzy. Będę na bieżąco wykonywał te kroki sam, stworze zatem postać na pl2, nigdy jeszcze do tej pory na tym pl nie grałem.

Przejdźmy zatem do sedna! Oto moje pięć sposobów, na bogactwo.

 

1.

Czy wiedziałeś o tym że gracze po "Młotku Amnezji" mają zresetowane statystyki?

Dzięki temu możesz bardzo łatwo się dorobić, bo przeciętnie za jednego dostajesz 2k złota, a jak na początkowy poziom to bardzo dużo. I nie musisz się przejmować przegraną, ci gracze mają łączne bardzo małe statystyki. Nawet jako drugi poziom będziesz mógł ich atakować i wygrywać, oczywiście pod warunkiem że masz już przedmioty. Zaatakujmy zatem jednego trzy razy! Żeby znaleźć takiego gracza najlepiej wejść w ranking honoru TTH, a następnie zobaczyć kto najwięcej stracił.

 

zxew9k.jpg

 

Ja wybrałem tego przeciwnika, dostajemy z niego około 2,3k i 200 honoru.

 

xlky2m.jpg

 

Jak widać przeciwnik ma bardzo niskie statystyki, nie jest więc problemem pokonanie go, lecz najlepiej znaleźć kilku takich. Dzięki temu nie będziemy musieli walić tego samego codziennie tylko 3 razy. (No chyba że poprosimy tego gracza bardzo ładnie i zachce z nami po-kontrować ^^)

Po pokonaniu go mam łącznie 7218 monet, czyli dostałem za niego 7174 monet. Jest to dość sporo jak na mój lvl, bo za 1 punkt statystyk płace tylko 5 monet. Rozdam je zatem i pokaże wam jakie statystyki wyjdą mi, po wydaniu tych wszystkich monet.

 

w30o7o.jpg

 

Kupiłem również kilka rzeczy by wyrównać je, oraz wspomagacz umiejętności (25%) należy pamiętać że statystyki kupujemy po równo a nie pod staty z eq! Powyżej mamy zdjęcie gracza z 3 poziomem, mamy o 1 mniejszy, gramy kilka minut a już mamy lepsze statystyki.

 

2.

Czy wiedziałeś że z ligi jest o 100% więcej złota niż z pojedynków, a każde wejście wyżej sprawia że dostajesz % do statystyk? Dzięki temu możesz bardzo szybko się dorobić, nie tylko w statystykach ale również w złocie. Nie wspominając o tym że dostajemy również przedmioty +7%, ale to już przy większym farcie.

 

35dkdy.jpg

 

3.

Misje pod złoto, chyba nie trzeba tłumaczyć aż tak bardzo o co tutaj chodzi. Musisz szukać misji pod złoto, charakteryzują one się tym że jest z nich mniej expa niż złota. Dzięki temu będziesz mógł zarabiać duże ilości złota i wykorzystywać je na punkty statystyk.

 

y8no89.jpg

 

4.

Zadania nadzwyczajne (+15 lvl) dzięki nim możesz wykazać się swoimi umiejętnościami, w walce z NPC!

A przy okazji uzbierać setowe przedmioty, jak i te zwykłe a co za tym idzie uzbierasz dużo $.

Należy się zaopatrzyć w ubrania pod HP, dodają one tylko punkty w kondycje. Kiedy je założysz będziesz mógł bez problemu pokonać każdego NPC z zadań, a co za tym idzie nie będziesz robił jednej wskazówki tydzień. Należy pamiętać o tym że nie możemy mieć założonej broni, nawet tej pod HP.

 

 

qy4mxq.jpg

 

5.

Ten sposób już jest bardziej dla bogatszych graczy, polega on na tym iż kupujemy przedmioty z lumpeksu za jedną oponkę a następnie sprzedajemy je za złoto, większość graczy z top 10 używa go przy starcie nowego serwera.

 

5mmtjc.jpg

 

Myśle drogi użytkowniku że ten temat pomoże ci choć trochę i że czytanie go sprawi ci przyjemność, mam też nadzieje że będziesz szczęśliwy ze zdobytych informacji które będę się starał okazywać w późniejszych tematach. Konto zostało usunięte, więc jeśli będzie jakieś z tym nickiem to już nie moje. :)

 

Pozdrawiam, Ozzzj.



#2 Jokerr

Jokerr

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 postów
Reputacja: 126

Napisano 02 lipiec 2015 - 01:07

Przydatny poradnik.


  • MrZiotek i PIKUS lubią to

Masz jakiś problem? Pisz nie gryzę :)


#3 Pawel106

Pawel106

    Moderator

  • Moderators
  • 2266 postów
  • Miejscowość:Mazowieckie






Reputacja: 1279

Napisano 02 lipiec 2015 - 08:04

Przypominam, żr aprobatę dla tematu wyrażamy poprzez lajki dla autora.

Wszelkie posty typu fajne, super, popieram, będą kasowane i traktowane jako spam.


  • Qutasiorro lubi to

Support||Regulamin Forum||Zasady Gry

Administracja Hero Zero NIGDY nie poprosi cię o twoje dane logowania.


#4 NeverMind

NeverMind

    Były Moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 556 postów
Reputacja: 312

Napisano 02 lipiec 2015 - 09:20

Dodaj też łotra, gdyż za niego, wraz z większa ilością ataków dostaje się więcej monet.


  • OliHZ lubi to

#5 miluski

miluski

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 867 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL15
  • Postać:SZYBKIMAKS1
  • Drużyna:Brak
Reputacja: 371

Napisano 02 lipiec 2015 - 10:16

Przydatny poradnik.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daj like dziecku odmówisz? :haha:



#6 Elit3048

Elit3048

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Elit3048
  • Drużyna:Jestę Bohaterę
Reputacja: 0

Napisano 14 sierpień 2015 - 08:20

Bardzo przydatny poradnik na start gry.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych