Skocz do zawartości


* * * * * 2 głosy

Pierwsze dni - Jak osiągnąc sukces na serwerach.


  • Please log in to reply
34 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Breaxz_*

Guest_Breaxz_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 15 maj 2015 - 14:50

Tworzę ten temat z powodu, iż dużo osob nie wie jak znalezć sie na top 100 na nowych serverach.

 

1. Początek - czyli pierwsze minuty gry.

Na starcie kupujemy odrazu wspomagacz +50% misji.

Wykonujemy wszystkie misje za 1 minute które daja 200/300 PD z powodu iż po zrobieniu wielu misji tego rodzaju otrzymamy więcej doświadczenia niż robiąc 2-3 minutowe za 300/400.

Powtarzamy tą czynność,aż do 10 poziomu - nie potrzebujemy do tego poziomu żadnych przedmiotów. Na wbicie 10 poziomu powinno zejść srednio - 30 minut = 30 energii.

 

2. Pojedynki, przedmioty, liga - Co i jak ?

Pewnie zapytacie jak z pojedynkami ? - ligą ?

Otóż na tak małych poziomach opłaca sie dobić tylko do 500 honoru - dlaczego ? Ponieważ honor zbiją nam w kilka sekund, ważne, żeby dostać sie do ligi i otrzymywać dodatkowe bonusy.

Przedmiotów nie kupujemy wcale. Po kilku poziomach bedą nowe, dzieki czemu bedziemy tylko tracić monety.

 

3. Poziom 15 - zadania nadzwyczajne.

W związku iż wbijamy poziom 15 kupujemy przedmioty w lumpeksie które bedą nam służyć na srednio 3-4 poziomy. Dlaczego ? - Potrzebujemy je na zadania nadzwyczajne za które otrzymujemy dodatkowe bonusy m.in :

a) Monety

b) Doświadczenie

c) Losowy przedmiot

Nagrody te, przydają sie na tym poziomie bardzo. Za jednego przeciwnika otrzymamy 800 PD. Na poziom 15-16 potrzeba srednio 2-4 tysiące PD. Więc jak widać jest to dużo.

 

4. Drużyna - czyli jak wybrać dobrze.

Zapewne bedziecie otrzymywać mnóstwo zaproszeń do drużyny.

Wybierajcie drużyne, w której bedzie dość dużo Popularności która pomoże nam otrzymywać więcej doświadczenia.

Nie twórzcie nowej drużyny ponieważ to tylko strata czasu. Jeżeli nie bedziecie kupować dużej ilości oponek, ta drużyna rozpadnie sie po krótkim czasie.

 

5. Poziom 20 - wszystko i nic.

Po osiągnieciu 20 poziomu odblokuje nam sie nowa strefa (5 oponek). Gdy wbijemy 20 poziom kupujemy przedmioty które będa już dość dobre - nie pierwsze z półki.

 

6. Reszte poziomów.

Powtarzamy czynność wykorzystywania codziennie 300 energii.

Po osiągnieciu 60 poziomu szukamy drużyny z rozwinięciem 50/60%.

 

===========================================================

 

Dodatkowe informacje :

Monety - Do 60 poziomu nie wykorzystuj monet! Przydadzą sie na wyzszych poziomach.

 

Oponki - Nie wykorzystuj oponek na odświeżanie lumpeksu ! Przydadzą sie na poziomach 200+ i to bardzo. Wykorzystuj je tylko i wyłacznie na wspomagacz misji.

 

Punkty Umiejętnośći - Wbijaj je regularnie następująco :

Intuicja - 3

Inteligencja - 2

Kondycja - 2

 

Siła - 1

 

WARNING : Jeżeli nie wykorzystujesz 300 energii dziennie, nie licz na top 100 na serwerze ^^.

 

 

Jeżeli znajdziecie jakieś błędy - proszę napisać PW :)

 

Jeżeli chodzi o update poradnika - następne kilka punktów odnośnie nastepnych poziomów dodam za kilka dni. :)



#2 DonT

DonT

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Miejscowość:Konin
  • Serwer:PL13
  • Postać:DonT
  • Drużyna:alfabet hz
Reputacja: 10

Napisano 15 maj 2015 - 14:57

Ciekawy poradnik, z pewnością przyda sie :)


  • skajfol i trolenman lubią to

goldi222_film0014.gif


#3 Mr. T

Mr. T

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 33 postów
Reputacja: 15

Napisano 15 maj 2015 - 15:06

@Breaxz, a pochwal się nam swoimi postaciami. Bo jak piszesz poradniki jak osiągnąć sukces to i chcemy zobaczyć ten sukces w praktyce i ocenić twoje postacie które zapewne są najlepsze na serwerach.


  • "Dubi" lubi to

illegal content : DDDDDDD


#4 Guest_Breaxz_*

Guest_Breaxz_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 15 maj 2015 - 15:08

Heh... Uwierz mi... Miałem konto na PL13 top 7 - Około 100 poziomu ale ze wzgledu na brak czasu nie mogłem dalej grać.

Grałem na większości serwerów (prócz 1-5 na starcie) i na każdym miałem minimum to top 100...

 

@EDIT DOWN:

W HZ gram od 2012. Codziennie minimum 4 h więc... ?

Prawo do pisania poradnika ma każdy, a nie wybrana osoba. :)


  • skajfol lubi to

#5 Mr. T

Mr. T

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 33 postów
Reputacja: 15

Napisano 15 maj 2015 - 15:14

Sukces to nie sprawa tygodnia czy 2 tygodni grania, ale lat grania - codziennie regularne granie po 10 godzin. To czy ktoś jest wiarygodny w tym co pisze ocenia się nie po jego 2 tygodniach grania, ale po latach grania - bo w tej grze liczy się konsekwencja, aby wytrzymać tą monotonię. Wystarczy wejść na serwery i zobaczyć kto mógłby pisać poradniki na temat tej gry, a znam kilka takich osób.

 

 

Tylko nie każdy kto pisze takie poradniki jest wiarygodny. Poradniki możesz pisać, bo masz do tego prawo, ale dla mnie nie będziesz autorytetem, wzorem itd skoro opierasz swój sukces na 2 tygodniach grania. Skoro stwierdzasz, że top 7 po 2 tygodniach grania to sukces to ...... Sukces to top 7 po roku lub dwóch latach grania. 

 

Ja też mogę napisać jak mieć top 1 po dniu grania ? I będzie to wiarygodne ? NIE.


Użytkownik Mr. T edytował ten post 15 maj 2015 - 15:40

  • nighting, Fikuś i MOCNA herbata lubią to

illegal content : DDDDDDD


#6 Shaggy

Shaggy

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Miejscowość:Lubuskie
  • Serwer:PL13
Reputacja: 128

Napisano 15 maj 2015 - 15:36

Bzdury. Najlepiej poczekać do 18 jak drużyna rozwinie popke.


  • trolenman i DaveHajs lubią to

4203225.gif


#7 Melano123

Melano123

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 89 postów
  • Miejscowość:Za górami, za lasami, żył sobie Melano
  • Serwer:PL9
Reputacja: 36

Napisano 15 maj 2015 - 15:43

Fajny temat :) Na pewno  przyda się początkującym graczom :)

A i na początku popełniłeś błąd przy wspomagaczu misji, napisałeś + zamiast - 


  • skajfol lubi to

Pomogłem ? Daj lajka :) To motywuje !


#8 DanKuso00

DanKuso00

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Serwer:PL6
Reputacja: 55

Napisano 15 maj 2015 - 17:59

Przydatny poradnik :)


  • trolenman lubi to

#9 KoksNadKoksami

KoksNadKoksami

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 17 postów
  • Serwer:PL13
Reputacja: 36

Napisano 15 maj 2015 - 19:14

Nawet dobry poradnik .. może i nie doskonały ale i tak bardzo może pomóc nowym graczom zwłaszcza , że już w ten wtorek ,, wyścig szczurów :D

Plusy :

+ Krótki i na temat. ( choć może nie koniecznie krótki ale w każdym razie ograniczony to niezbędnego minimum : ) )

+ Wszystko ładnie wyjaśnione.

 

Minusy :

-Trochę za bardzo narzucane własne zdanie ja założyłem drużyne i byłem w top 100 a po tygodniu oponki dopiero kupiłem :)

-No i to , że drużyna nie ma popularki mocno rozwiniętej to jej nie skreśla z sukcesu :P Pamiętajmy że to początki :P

 

Ale i tak leci like - widać  , że troche się znasz i , że włożyłeś w to wysiłek.


  • trolenman i MR_Game lubią to

#10 pestjusz

pestjusz

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 42 postów
Reputacja: 7

Napisano 15 maj 2015 - 19:25

Piszesz, ze jezeli nie wykonujemy 300 energii dizennie, to nie bedzie nas w top100? Nie prawda to! :) Robie 150/200 energii dziennie i aktualnie jestem 70 któryś :)



#11 kwtostaryzul

kwtostaryzul

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 40 postów
  • Miejscowość:Zadupie
  • Serwer:PL17
  • Postać:Ściupidrzysko
  • Drużyna:ez
Reputacja: 6

Napisano 15 maj 2015 - 19:36

Dzięki, sprzyda mi się trochę na starcie pl14 :), a także dla graczy, którzy próbują wejść do top 100 czy nawet top10 :D



#12 Derpi

Derpi

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
Reputacja: 1

Napisano 16 maj 2015 - 11:09

Temat bardzo przydatny, teraz będę wiedzieć jak wystartować na nowych serverach i spełnić marzenia o top 100 :)



#13 (Trojan)

(Trojan)

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 41 postów
  • Miejscowość:Niemcy
  • Serwer:PL14
  • Postać:Trojan
Reputacja: 15

Napisano 16 maj 2015 - 17:26

Im później robisz ene tym więcej % exp zbierasz. Więc lepiej czekać z expieniem do wieczora, najlepiej pomijać za oponki po 23.30 ;)



#14 x1337

x1337

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:sk11
  • Drużyna:THE Expendables
Reputacja: 1

Napisano 16 maj 2015 - 19:46

Im później robisz ene tym więcej % exp zbierasz. Więc lepiej czekać z expieniem do wieczora, najlepiej pomijać za oponki po 23.30 ;)

Potwierdzone?


Nick : Lorezz Poziom: 10+ Serwer : PL3 Drużyna : brak

#15 (Trojan)

(Trojan)

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 41 postów
  • Miejscowość:Niemcy
  • Serwer:PL14
  • Postać:Trojan
Reputacja: 15

Napisano 16 maj 2015 - 22:27

Potwierdzone?

Proste, zrób ene np. o godz 12.00 z Trenerem 20%, a zrób ene po 23.00 z trenerem 50%, prosta matematyka 



#16 TheProPlayer

TheProPlayer

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 31 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:TheSpecialOne I KALESONY
  • Drużyna:Never Back Down
Reputacja: 24

Napisano 17 maj 2015 - 12:01

Bądźcie w druzynie z  samymi trenami od początku serwera i róbcie je a bedziecie najlepsi :P

Trofki energii polepszają postać tylko przez pierwszy (około) miesiąc gry, potem lvle się zrównają i lepsi będą ci, którzy robili treny :)

Mówię to nie dlatego, że sb to wymyśliłem. Gram na dwóch serwerach gdzie od zawsze były treny i teraz konkurencja nie ma nic do powiedzenia w statach, bo robili energię do 250lvla i dopiero potem zmieniali. Jest to (30 trenów dziennie czyli 30 stat ponad) po miesiacu gry 1000 stat, potem ciezko to nadrobić ;)\

Takze eny są drewnami, potrzebne tylko jesli ktos lubi sb wystartowac w turnieju :P


NBD


#17 (Trojan)

(Trojan)

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 41 postów
  • Miejscowość:Niemcy
  • Serwer:PL14
  • Postać:Trojan
Reputacja: 15

Napisano 17 maj 2015 - 12:03

Bądźcie w druzynie z  samymi trenami od początku serwera i róbcie je a bedziecie najlepsi :P

 

Zależy jak kto gra, ale 80% ludzi woli grać z enkami do 200lvl i osobiście to popieram bo sprwadziłem na każdym serwie top3



#18 SeterN

SeterN

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 9 postów
Reputacja: 2

Napisano 17 maj 2015 - 12:06

Ciekawy poradnik, ale warto dodać, że najlepiej zacząć ładować w siłę. Niektórzy ładują w szczęście, co jest błędnym rozwiązaniem. 



#19 (Trojan)

(Trojan)

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 41 postów
  • Miejscowość:Niemcy
  • Serwer:PL14
  • Postać:Trojan
Reputacja: 15

Napisano 17 maj 2015 - 12:08

Ciekawy poradnik, ale warto dodać, że najlepiej zacząć ładować w siłę. Niektórzy ładują w szczęście, co jest błędnym rozwiązaniem. 

W siłę na początku właśnie nie ładować, ponieważ każda mocna misja jest wygrana



#20 TheProPlayer

TheProPlayer

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 31 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:TheSpecialOne I KALESONY
  • Drużyna:Never Back Down
Reputacja: 24

Napisano 17 maj 2015 - 12:12

Obstawiam że nie było na tych serwach druzyny która miala od poczatku 100% i zbierała treny :) Bo wtedy nie miałbyś szans na top3 :P Chyba że skonczyles gre po miesiacu i to jest to top3 :P


NBD





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych