Jump to content


Photo
- - - - -

Odczekanie po odej¶ciu.


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 ENJOYSTAT

ENJOYSTAT

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 63 posts
  • Miejscowość:Gniewkowo (Kujawsko-Pomorskie)
  • Serwer:PL12
  • Postać:Ouyshi
  • Drużyna:...
Reputacja: 122

Posted 30 September 2014 - 17:31

Witam chciabym przedstawic wam moj pomysl .
Grafiki do niego nie mam , ale mysle e poradzimy sobie.

Wiec tak :
Chodzi o to ze jezeli odchodzimy z druzyny musimy odczekac 24h by dojsc do innej (jezeli ktos jest powyzej 21 dni w druzynie , musi odczekac 1/2h) . Gdy nie jestesmy przynajmniej 21 dni , odchodzimy i chcemy dojsc do nowej druzyny wyskakuje nam taki komunikat :

Drogi Bohaterze

Ostatni twoj team to nie byl dobry pomysl , teraz musisz odczekac 23h , 59 min by przemyslec to i owo .


To moze zmniejszy zapal skoczk .


Za niedociagniecia ortograficzne winic bledy forum.
  • Dortmundex, TwójStaryMaCiÄ™NaOku and GryfciuPL like this

#2 kuba9338

kuba9338

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 13 posts
  • Serwer:PL10
  • Postać:kuba9338
  • Drużyna:AnioÅ‚y Nocy
Reputacja: 0

Posted 30 September 2014 - 19:03

z edytuj to nie rozumiem



#3 Borsii

Borsii

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 posts
  • Miejscowość:Ich wohne in Russland
  • Postać:Borsii
Reputacja: 42

Posted 01 October 2014 - 05:52

weź edytuj i popraw ortografie bo połowy nie rozumiem


           


#4 SZYBKACOBRA

SZYBKACOBRA

    Friend

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 382 posts
  • Miejscowość:Różan
  • Postać:SZYBKACOBRA
Reputacja: 568

Posted 01 October 2014 - 16:19

weź edytuj i popraw ortografie bo połowy nie rozumiem

Drogi użytkowniku,

na forum są błędy- brak polskich znaków(znikają), więc on nie ,,edytuje'' i nic nie poprawi, bo na to chwile nie ma jak...

 

 

 

[...] Wiec tak :
Chodzi o to ze jezeli odchodzimy z druzyny musimy odczekac 24h by dojsc do innej (jezeli ktos jest powyzej 21 dni w druzynie , musi odczekac 1/2h) . 

W jakieś grze widziałem taką opcje, że po odejściu z drużyny/klubu musisz odczekać pewien czas...

Moim zdaniem nie jest to ,,kreatywność'', więc ciężko być w tym temacie na +.

A jeżeli ktoÅ› z doradców wyrzuci jakiegoÅ› czÅ‚onka? To co musi odczekać 24 godziny  :haha: ? Dla mnie i pewnie nie tylko jest to za duży okres czasu bycia bez drużyny...

Tak samo jest z osobami, które zbijajÄ… honor i odchodzÄ… z  drużyny. Takie osoby też odchodzÄ… z drużyny, gdy majÄ… już naprawdÄ™ maÅ‚o ilość honoru za walkÄ™(drużyna daje bonus do statystyk drużynowych)...

 

 

Drogi Bohaterze

Ostatni twoj team to nie byl dobry pomysl , teraz musisz odczekac 23h , 59 min by przemyslec to i owo .

Tak, tak i komunikat do tego. Dla mnie takie rzeczy(wiadomości) są niepotrzebne. Czemu? No właśnie skrzynka będzie pełna takich wiadomości. Po co? Po to, by poinformować ile kto ma czasu, by znaleźć drużynę.

 

 

To moze zmniejszy zapal skoczk .

Może :D, ale nie musi :P, zresztą podam ci przykład: na forum są osoby, które spamują, czy łamią regulamin i dostaną za to kare. Tak samo skoczkowie mają karę, gdyż są zapisani na ,,czarnej liście'' i tylko to jest dla nich karą. Kiedyś zrozumieją, że nie mają już drużyn, z dobrych odeszli, więc muszą być w słabszych ekipach albo bez...

 

 

Ogólnie-> JESTEM NA NIE.

Szkoda, że ankiety nie ma, bo nic nie wiadomo- brak naszej oceny...


apba.png


#5 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 posts
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
Reputacja: 691

Posted 01 October 2014 - 23:58

Jestem na tak było by fajnie bo czasem ci skoczkowie niepotrzebnie tylko miejsce zajmują jak tylko dochodzą d dobrej drużyny żeby w TT wystartować a po tygodniu odchodzą ale 24h to za dużo max 12h powinno być tak jak jest w innej grze (zmieniłbym tylko to że jak samemu odejdzie się z drużyny to czeka się 24h a jak zostaje się wywalonym to ni się nie czeka)


  • ENJOYSTAT and Bambino like this

c260e7928c6fe.png





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users