Jump to content


Photo

Garażowy Przegląd 3 !


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 Damikkos

Damikkos

    Były Senior Moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 653 posts
Reputacja: 502

Posted 26 April 2014 - 16:03

Witamy na Garażowym Przeglądzie, tu poznamy kilku z najbardziej niespodziewanych Bohaterów w naszym kraju. Dziś będziemy mieli przyjemność rozmawiać z CptHair.  

 

Nazywam się Damikkos i będę dziś waszym reporterem.

 

reporter.jpg?dl=1
 

Cześć, jak się masz? Czy możesz podać nam swój nick i serwery, w których grasz?
 

CptHair, gram na świecie 3.

 

Zrzut%20ekranu%202014-04-26%2016.43.05.p

 

Czy chcesz , aby porozmawiać trochę o sobie , o życiu , kiedy nie pracujesz jako bohater ?
 

Nie prowadzę stereotypowego zycia absolwenta. Lubię ciszę, spokój a czas marnuję na dobre książki, gry lub długie spacery.. Uwielbiam grać w Smite i słuchać rocka/metalu.

Jestem 20letnim, uprzejmym i pozytywnie nastawionym do życia bohaterem przesiadującym wiele czasu na forum
 

Kiedy zacząłeś grać Hero Zero ?
 

Grę zacząłem 16.08.2013 roku
 

Jak zacząłeś grać Hero Zero? Przez znajomych ? Reklama ?
 

Za namową znajomych z innej gry przeglądarkowej. Tamże dołączyłem do ich drużyny.
 

Czy nadal przypominasz sobie pierwsze dni jak byłeś " noobem " w Hero Zero?
 

Oj pamiętam, i to bardzo dobrze. Obawiałem się forum, unikałem rozmawiania w drużynie. Ze szczegółów wewnątrz gry to nie miałem pojęcia czym jest łotr i ekscytowałem się każdym epickim przedmiotem, jaki wpadł mi w ręce
 

Co lubisz najbardziej w tej grze?
 

Gram dla drużyny. Czuję się za nią odpowiedzialny i jestem przekonany, że beze mnie zaniknie natychmiast. Czyli tak, jak w większości gier jestem tu dla społeczności.
 

Czy masz konkretne cele do osiągnięcia w grze ?
 

Poza celem wymienionym wcześniej, to nałogowo zajmuję się pojedynkami. Moim konkretnym celem jest posiadanie dużej ilości honoru, jednocześnie poświęcając każdą chwilę i monetę podnoszeniu własnych statystyk.
 

W swojej opinii , jakie było twoje największe osiągnięcie w Hz do tej pory?
 

Zajęcie pozycji lidera w Zbrojowni Mordoru. Po tym "awansie" wiedziałem o zaufaniu Nayny oraz własnych ambicjach i umiejętności przywódczych. Motywuje mnie to do dalszej gry to, że jestem doceniany i poważany
 

Hero Zero tworzy przyjaźnie . Czy stworzony jakiejkolwiek przyjaźni z innym graczem ? Kto i w jaki sposób?
 

W grze mam tylko powierzchowny kontakt z kilkoma bardziej znaczącymi członkami drużuny i jedną lub dwiema osobami spoza Zbrojowni.

Znacznie więcej udało mi się uzyskać na forum.

Raz słyszałem powiedzenie, że forum cichnie, gdy Silenta nie ma.

Dzięki forum mam dobry kontakt z obecną grupą moderatorską, a także z użytkownikami forum m.in. lola22, HeHeHeniek, Wódzią i rzeszą innych bohaterów
 

Kto jest twoim ulubionym bohaterem? Dlaczego ? ( np. Batman , Super -Man)
 

Mój ulubiony bohater - nie istnieje. Nie uznaję przesadzonych superludzi, którzy noszą majtki na spodniach. Dla mnie definicja bohatera to codzienny Kowalski, który pomimo przeciwności ciągnie biznes dalej.

 

Jakie są Twoje wskazówki dla początkujących ?
 

Treningi, treningi i jeszcze raz treningi. Doceniaj każdy punkt umiejętności jaki dostajesz. Szanuj innych i traktuj tak, jakbyś ty chiałbyś być traktowany. A z chamami gadaj po chamsku :)

 

Co chciałbyś dodać do gry?

 

Większą uwagę przywiązywałbym do poprawy drobnych, lecz uciążliwych błędów. Ale osobiście chciałbym dodać polepszenie okna pojedynków oraz więcej zadań nadzwyczajnych.

 

Opisz Hz w 3 słowach .
 

Świetna społeczność, dużo zabawy, odpowiedzialność za każdy krok.

 

 

 

 

Dzięki wielkie za poświęcenie nam swojego czasu, mamy nadzieję że gra będzie ci dostarczać wielu pozytywnych emocji.


  • SZYBKACOBRA, Herts, hot and 11 others like this

Support Regulamin forum Warunki użytkowania

Administracja Hero Zero NIGDY nie poprosi cię o twoje dane logowania.


#2 jakiedek

jakiedek

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 27 posts
  • Miejscowość:Siemianowice Śląskie
  • Serwer:PL16
  • Postać:jakiedek
Reputacja: 2

Posted 21 April 2016 - 20:02

Fajny wywiad. :P 






1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users