Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Bugi


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 polkafrq

polkafrq

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 0

Napisano 21 listopad 2013 - 22:11

Fana gierka tylko w druzynie powinno byc wiecej honorowych miejsc.czy cos np. VIP, Doradca itp. Jak gram na komorce.to mam buga i nie moge pisac na czacie.
Pozr

#2 Matars

Matars

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Miejscowość:Barcin (Kujawsko-Pomorskie)
  • Serwer:PL19
  • Postać:Matars
  • Drużyna:Szukam 40%+ bez wpłat opon
Reputacja: 754

Napisano 21 listopad 2013 - 23:28

zły dział

Skoro zły dział to trzeba było to zgłosić a nie bezsensownie nabijać sobie posty...

 

Wiesz wersja mobilna chyba nie jest do końca dopracowana, bo z tego co wiem nie ty pierwszy masz problem z pisaniem na czacie drużyny przez telefon....

Nie wiem czy tutaj support coś zdziała jak narazie ale masz tu linka http://support.herozerogame.com/

Warto napisać i się dowiedzieć co i jak, ale myślę że nie tylko ty wyślesz/wysłałeś ten problem na support i oni teraz będą myśleć jak go naprawić...

a my tu na forum nic w tym kierunku raczej nie zdziałamy, choć można poczekać może ktoś znajdzie jakieś rozwiązanie


Ale Tu Zielono sick.gif hahahahaha

Ja wciąż pale, pale... nie ograniczam się wcale


#3 StarsWoman

StarsWoman

    Była Supervisorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1169 postów
  • Miejscowość:Poznań



Reputacja: 1384

Napisano 22 listopad 2013 - 00:19

ale ja to zgłosiłem a że żadnego moda nie ma to nie mój problem 

 

Matarsowi chodzi o to, że nie musiałeś tego tutaj pisać, wystarczyło zgłosić ;)

 

Fana gierka tylko w druzynie powinno byc wiecej honorowych miejsc.czy cos np. VIP, Doradca itp. Jak gram na komorce.to mam buga i nie moge pisac na czacie.
Pozr

 

A co do twojego postu, to fajnie, że zarejestrowałaś się na forum ^^ Niestety, wersja mobilna ma to do siebie, że często się zacina.... Ja np. mogę pisać na czacie drużynowym, ale jak zacznę, to ciężko później z niego wyjść... Zresztą nieważne ;p Na forum nieraz pojawiały się pomysły odnośnie wprowadzenia nowych rang, ale jakoś nigdy nie weszły one w życie. Doradcy i tak mają wiele przywilejów i tak jakby są już VIP-ami  :super:

 

PS: Pomyłki działów niekiedy się zdarzają, po prostu zapoznaj się z regulaminem/ogólnymi zasadami forum ^^



#4 Kopciuszek

Kopciuszek

    ...

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 797 postów
  • Miejscowość:Cracov
  • Serwer:PL1
  • Postać:Kopciuszek
Reputacja: 677

Napisano 22 listopad 2013 - 07:06

Temat oczyszczony ze spamu, przenoszę do odpowiedniego działu.

 

Autor otrzymuje ostrzeżenie.

mazurcio1 warn +1.


9uci.png





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych