Jump to content


Photo
- - - - -

Zastępstwa


  • This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

#1 Karelia

Karelia

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 posts
  • Serwer:PL6
  • Postać:Karelia
  • Drużyna:Opheila
Reputacja: 1

Posted 04 November 2013 - 08:52

Fajnie by było uruchomić taką opcję, aby gracze w razie choroby, wyjazdów itp. mogli zostawić zastępstwo na określony czas wybranej osobie z drużyny. Co o tym sądzicie? Czy jest to możliwe?


  • Milosznn likes this

#2 Johncena

Johncena

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 55 posts
  • Serwer:PL6
  • Postać:EwenemenT2k
Reputacja: 6

Posted 04 November 2013 - 09:01

Hmmm krótko mówiąc to nie przejdzie przecież można komuś oddać dowódce ? Więc poco takie coś 


Pomogłem ? ? ? Daj Likee .>3

#3 Karelia

Karelia

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 posts
  • Serwer:PL6
  • Postać:Karelia
  • Drużyna:Opheila
Reputacja: 1

Posted 04 November 2013 - 09:06

chyba źle mnie zrozumiałeś, jeżeli ktoś np. nie może się przez tydzień zalogowac bo choruje lub wyjezdża, to jego konto stoi w miejscu - chodzi o to aby mógł przekazac zastępstwo zaufanej osobie, aby ta rozwijała jego postac i uczestniczyla w atakach na czas nieobecności 



#4 SuperHero99

SuperHero99

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 278 posts
  • Miejscowość:Chorzów
  • Serwer:PL5
  • Postać:SuperHero99
  • Drużyna:MIDGAARD
Reputacja: 119

Posted 04 November 2013 - 09:10

chyba źle mnie zrozumiałeś, jeżeli ktoś np. nie może się przez tydzień zalogowac bo choruje lub wyjezdża, to jego konto stoi w miejscu - chodzi o to aby mógł przekazac zastępstwo zaufanej osobie, aby ta rozwijała jego postac i uczestniczyla w atakach na czas nieobecności 

Nie prościej dać mu przwywódce na ten czas Jestem na nie


                                                                                                                                     empty.gif


#5 Karelia

Karelia

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 posts
  • Serwer:PL6
  • Postać:Karelia
  • Drużyna:Opheila
Reputacja: 1

Posted 04 November 2013 - 09:43

dalej się nie rozumiemy, ale ok nieważne - już nie wiem jak to jaśniej opisac  :) przecież oddanie dowództwa temu nie służy, chodzi mi o to, że zwykły członek drużyny chciałby bez narażania się na karę (np. w razie oddania haseł na czas nieobecności) mógł skorzystać legalnie z opcji zastępstwo i wybrana osoba grałaby na swoim i jego koncie na czas nieobecności - czy ktoś w końcu zrozumie o co mi chodzi? bo już mi ręce opadają



#6 Renne

Renne

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 69 posts
Reputacja: 48

Posted 04 November 2013 - 11:30

Rozumiem o co tobie chodzi. Jednakże gra na więcej niż na jednym koncie na danym serwerze jest zabroniona, gdy twoja propozycja weszłaby w życie, musiałby ten punkt się unieważnić. Sam w sobie pomysł nie jest zły, i uważam że powinien zostać on wprowadzony. 

 

Powodzenia

Renne


  • NeoN'S likes this

#7 NeoN'S

NeoN'S

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 11 posts
Reputacja: 13

Posted 04 November 2013 - 12:18

Witaj Karelia !

 

Takowe pomysły były przedstawiane i pomysł nie wejdzie w życie gry.

Jak napisała "Renne" : "Jednakże gra na więcej niż na jednym koncie na danym serwerze jest zabroniona, gdy twoja propozycja weszłaby w życie, musiałby ten punkt się unieważnić." - Zgadzam się w 100%

 

Do tego mam jedno "ale"... Jeżeli osoba choruje to nie może grać? Nie rozumiem tego...

Jest takie coś jak zgłoszenie swojej nieobecności poprzez PW i powinno to wystarczyć, dobry przywódca nie wydali za zgłoszoną nieobecność...

 

Na przyszłość:

Używaj opcji "szukaj", oraz postaraj się przemyśleć 3x pomysł, który chcesz zamieścić.

 

Jestem na NIE

 

Pozdrawiam

Sylwester


  • Terjo likes this

#8 Pawel106

Pawel106

    Moderator

  • Moderators
  • 2,299 posts
  • Miejscowość:Mazowieckie






Reputacja: 1,286

Posted 04 November 2013 - 13:49

Temacik podobny jest tutaj:http://forum.pl.hero...?hl=zastępstwo

Zamykam + Archiwum + zachęcam do użycia opcji szukaj, następnym razem.


  • NeoN'S and Emin1 like this

Support||Regulamin Forum||Zasady Gry

Administracja Hero Zero NIGDY nie poprosi cię o twoje dane logowania.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users