Skocz do zawartości


Ogłoszenie: [Ważne] Darmowe oponki i inne kuszące oferty - jak nie dać się nabrać?


Napisane przez kotka38


kotka38

    Senior Moderatorka

  • Coordinators
  • 488 postów


Reputacja: 834

Nie martw się o swoje konto - z inicjatywy dobrej duszyczki (Chimera) postanowiliśmy sporządzić dla graczy taki króciutki niezbędnik. Pomoże Ci on uchronić Twojego bohatera.

 

Niestety, pomimo wszelkich starań system nie zawsze jest w stanie wykryć wszystkich oszustów. W związku z tym, przychodzimy do Ciebie z kilkoma poradami, dzięki którym Twoje konto będzie bezpieczne.

 

Strony z darmowymi oponkami są oszustwem. Jeśli inny gracz wyśle Ci taką stronę, koniecznie zgłoś to do supportu - dzięki temu uchronisz wielu innych graczy nawet przed utratą konta. Rozpowszechnianie takich treści również jest surowo zabronione. Jeśli nie masz pewności czy dana strona jest legalna, zawsze możesz zapytać nasz System Wsparcia.

 

Support nigdy nie poprosi Cię o Twoje dane do logowania ani nigdy nie napisze do Ciebie z konta w grze. Wyłudzanie emaili czy haseł prowadzi do blokady konta.

 

Nie daj się oszukać - nie kupuj ani nie sprzedawaj konta. Sprzedaż, wymiana czy darowizna kont jest zabroniona przez regulamin gry. Każde konto może mieć tylko jednego właściciela i jest nim ten, który je założy.