Skocz do zawartości


- - - - -

[Dyskusje] Innowacje w grze - 2013-03-13.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
72 odpowiedzi w tym temacie

#21 The Joker

The Joker

    Były moderator

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 1314 postów
  • Miejscowość:97-500
  • Serwer:PL3
  • Postać:Mateusz169
  • Drużyna:The Expendables
Reputacja: 1535

Napisano 12 marzec 2013 - 13:06

Pisałem w innym temacie, napisze i tu, "honor" jest najbardziej sprawiedliwy w tym wszystkim. I szanse są wyrównane.


7Lb6LsB.gif

#22 HELL

HELL

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 21 postów
Reputacja: 8

Napisano 12 marzec 2013 - 13:09

Ja już pisałem to wcześniej że to, żenada gracze którzy grają już prawie rok wydali kupe kasy nie mieli nic za darmo teraz wystarczy założyć konto i za 5 dni grania możesz dostać 250 oponek.... gdzie tu sprawiedliwość ?? to jakaś paranoja jest

 

PS: wysłałem pytanie do Supportu ciekawe co mi odpiszą.....



#23 HELL

HELL

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 21 postów
Reputacja: 8

Napisano 12 marzec 2013 - 13:10

tak Wariat masz 152 lvl ja mam 280 lvl i nie dostaje za walki tak jak ty po 150 honoru tylko po 50 honoru więc jakie mam szanse ??



#24 Yoka21

Yoka21

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejscowość:Inowrocław
  • Serwer:PL2
  • Postać:Yoka21
  • Drużyna:Armia Cienia
Reputacja: 0

Napisano 12 marzec 2013 - 13:23

srednio mi sie ten pomysl podoba :/ ludzie beda zakladac nowe konto zdobywac oponki nimi i wplacac na druzyny ... druzyny ktore sa juz na maksa rozwiniete troche na tym ucierpia ... tyle w tym temacie



#25 HELL

HELL

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 21 postów
Reputacja: 8

Napisano 12 marzec 2013 - 13:25

Oponek zdobytych w Turnieju nie można wpłacać na konto drużyny!!!!!


  • Basniowy lubi to

#26 boskii

boskii

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
Reputacja: 0

Napisano 12 marzec 2013 - 13:37

widac, ze im sie nudzi :)

 

w jakim wieku jest ta cala administracja wymyslajaca eventy bezsensowne



#27 The Joker

The Joker

    Były moderator

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 1314 postów
  • Miejscowość:97-500
  • Serwer:PL3
  • Postać:Mateusz169
  • Drużyna:The Expendables
Reputacja: 1535

Napisano 12 marzec 2013 - 13:39

Czy ten pomysł o tym całym turnieju pochodzi od nas czy został wprowadzony odgórnie?


7Lb6LsB.gif

#28 bartek0

bartek0

    Były administrator

  • Members
  • PipPip
  • 20 postów
  • Serwer:PL4
Reputacja: 28

Napisano 12 marzec 2013 - 14:11

Czy ten pomysł o tym całym turnieju pochodzi od nas czy został wprowadzony odgórnie?

Został wprowadzony także w innych krajach, w których dostępne jest HZ. Nie wiem skąd pochodził pomysł, jednak pamiętam propozycje niektórych graczy, by zrobić turnieje, może pomysł spodobał się "na górze".



#29 The Joker

The Joker

    Były moderator

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 1314 postów
  • Miejscowość:97-500
  • Serwer:PL3
  • Postać:Mateusz169
  • Drużyna:The Expendables
Reputacja: 1535

Napisano 12 marzec 2013 - 14:12

Został wprowadzony także w innych krajach, w których dostępne jest HZ. Nie wiem skąd pochodził pomysł, jednak pamiętam propozycje niektórych graczy, by zrobić turnieje, może pomysł spodobał się "na górze".

Dzięki, odpowiedź daje do myślenia;)


7Lb6LsB.gif

#30 Basniowy

Basniowy

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 431 postów
  • Miejscowość:Den Haag
  • Serwer:PL19
  • Postać:Basniowy
Reputacja: 279

Napisano 12 marzec 2013 - 14:17

Został wprowadzony także w innych krajach, w których dostępne jest HZ. Nie wiem skąd pochodził pomysł, jednak pamiętam propozycje niektórych graczy, by zrobić turnieje, może pomysł spodobał się "na górze".

 

Siemasz Bartku ;)

Jak już się w tym temacie odezwałeś to proponowałbym/polecał dać również oficjalne info na temat niemożności wpłacania wygranych oponek do drużyny, bo w rankingach zaczęło się roić od multikont, które psują całą zabawę ;)



#31 Wódka

Wódka

    Była moderatorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 560 postów
  • Serwer:PL21
  • Postać:Wódka
Reputacja: 435

Napisano 12 marzec 2013 - 14:26

Popieram Baśniowego :) 


SUPPORT TICKET SYSTEM
Problem z grą? klik.


#32 Darrrio

Darrrio

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 16 postów
Reputacja: 14

Napisano 12 marzec 2013 - 14:28

Oponek zdobytych w Turnieju nie można wpłacać na konto drużyny!!!!!

Czyli co najwyżej zrobi się z tego 100 ataków w 1 dzień albo będzie się leciało przez parę tygodni na wspomagaczach +50%. Na rozwój teamu i tak trzeba wydać forsę. Ale co z oponkami zdobytymi drużynowo, bo przecież też jest taka kategoria? Na melony mają pójść czy może jednak da się z nich zrobić rozwój?



#33 Guest_SuperBohater12_*

Guest_SuperBohater12_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 12 marzec 2013 - 15:07

Został wprowadzony także w innych krajach, w których dostępne jest HZ. Nie wiem skąd pochodził pomysł, jednak pamiętam propozycje niektórych graczy, by zrobić turnieje, może pomysł spodobał się "na górze".

Czy te oponki zdobyte z  turnireju można wypłacać oponki na drużynę



#34 QQrydziany

QQrydziany

    Ekspert

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 470 postów
  • Serwer:PL4
  • Postać:QQrydziany
  • Drużyna:TEAMWORK CG PROJEKT
Reputacja: 317

Napisano 12 marzec 2013 - 15:21

Czy te oponki zdobyte z  turnireju można wypłacać oponki na drużynę

Wyżej piszę , że nie można :)

 

Przeczytaj wypowiedź HELL



#35 Sunya

Sunya

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 95 postów
  • Miejscowość:Humphreydale
  • Serwer:PL4
  • Postać:Sunya
  • Drużyna:Sympatyczni
Reputacja: 81

Napisano 12 marzec 2013 - 15:25

Małymi krokami do przodu, HZ kopie sobie własny grób. Może zbyt dosadnie ujęte, ale pomysł tego turnieju chyba nie był dokładnie przemyślany. Jak już wymienili moi poprzednicy, te innowacje wprowadzily lekki chaos i multikontowość będzie tutaj mile widziana przez różne osoby, co już zresztą można zauważyć gołym okiem. Jedynym sensem tego turnieju jest czysty marketing, który niejako pomoże zatrzymać w grze te "niższe" lvl oferując im wszak niebywałe nagrody. Wyższe lvl nie mają tu nic do powiedzenia, bo rozwój mają w 100% utrudniony, aby tu konkurować. Osobiście mam poziom 51 i także nie mam szans aby znaleść się w 10. Aczkolwiek można by stwierdzić że jest to zabieg celowy, gdyż aby dogonić czołówkę musiałabym wydać oponków po stokroć, ale gdzie w tym wszystkim sens czy naprawdę liczy się tylko zysk firmy? Moim zdaniem turnieje są nastawione na marketing, a nie dobro graczy i urozmaicenie im gry ;/


  • Sebul lubi to

merry_cry_small.jpg


#36 Basniowy

Basniowy

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 431 postów
  • Miejscowość:Den Haag
  • Serwer:PL19
  • Postać:Basniowy
Reputacja: 279

Napisano 12 marzec 2013 - 15:37

Ludzie jakie wy bzdury piszecie o.O

Bawienie się noobków w multikonta się skończy już po pierwszym tygodniu jak zobaczą, że nie można tych opon wpłacić na drużynę.

Powiadasz, że masz 51 level i nie masz szans wbić się do top10?? A to bardzo ciekawe bo ja mam level 137  ( również na pl4 ) i jestem top3 w turnieju honoru . Oczywiście nie wydałem ani jednej oponki.

Wystarczy chcieć i umieć ;)



#37 Guest_agent6_*

Guest_agent6_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 12 marzec 2013 - 15:43

Popieram baśniowego.



#38 Darrrio

Darrrio

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 16 postów
Reputacja: 14

Napisano 12 marzec 2013 - 16:02

Ludzie jakie wy bzdury piszecie o.O

Bawienie się noobków w multikonta się skończy już po pierwszym tygodniu jak zobaczą, że nie można tych opon wpłacić na drużynę.

Powiadasz, że masz 51 level i nie masz szans wbić się do top10?? A to bardzo ciekawe bo ja mam level 137  ( również na pl4 ) i jestem top3 w turnieju honoru . Oczywiście nie wydałem ani jednej oponki.

Wystarczy chcieć i umieć ;)

To co w takim razie z turniejami drużynowymi, bo przecież jest zakładka "honor drużyny" i "rozwój drużyny"? Na logikę to team zdobędzie te oponki i co wtedy, skoro na rozwój można przeznaczać jedynie te kupne? Będzie wyjątek czy co? Już zresztą pojawiły się naprędce stworzone drużyny - kilku średniopoziomowych graczy, którzy laniem słabiaków zarabiają honor, bo jak inaczej wytłumaczyć sytuację, gdy ekipa 6 noobów ma +1900 honoru, a na samej górze walki toczą się o 700-800, bo jest ryzyko wyskoczenia do grupy za silnej. Niech im będzie, że to jest z myślą o nowych graczach, ale i tym starszym coś by się należało.



#39 Sunya

Sunya

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 95 postów
  • Miejscowość:Humphreydale
  • Serwer:PL4
  • Postać:Sunya
  • Drużyna:Sympatyczni
Reputacja: 81

Napisano 12 marzec 2013 - 16:14

Indywidualny honor to pewnie jedyne miejsce w którym możesz konkurować. Tak wystarczy chcieć i umieć siedzieć po kilkanaście godzin i nabijać ten honor. Po +/- 60 honoru w racjonalnych walkach. :P Aczkolwiek powyzsze wypowiedzi nie nazwałabym bzdurą. Swoją drogą multikonta nigdy się nie skończą. :P Być może zbyt wcześnie oceniłam turniej, poczekamy zobaczymy.


merry_cry_small.jpg


#40 KaeN

KaeN

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:SNAPPLE
  • Drużyna:BitTeam
Reputacja: 25

Napisano 12 marzec 2013 - 16:23

Ja mam 130 level i też uważam, że to bez sensu..

Jedyne co może wypalić to pomysł z honorem indywidualnym, nie drużynowym.

I po prostu ludzie z top10 dostaliby na konta swoje okreslona ilosc oponek lecz gdy by sie weszlo do druzyny pisaloby ze aby wplacic te oponki trzeba  najpierw je kupic czy cos takiego.

A ten pomysl z levelem .. brak słów .. a ta druzyna na pl3 XxxxPiłkarzeXxxx czy cos takiego i wszyscy z ich druzyny sa w top10 wbitych leveli i sa w top10 druzyn.. I weź tu z takimi konkuruj o oponki]

+

ip to nie problem programem zmienic i zrobic nowe konto..

+

niektorzy maja wiecej niz 1 komputer


Użytkownik AppleJack #.! edytował ten post 12 marzec 2013 - 16:25





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych