Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Crash gry


Najlepsza odpowiedź Pawel106 , 20 listopad 2020 - 17:33

Witajcie.

 

Aplikacja powinna już działać poprawnie.

W razie problemów, proszę pisać do Supportu.

Zamykam temat.

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
33 odpowiedzi w tym temacie

#21 SuperVika

SuperVika

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 8 postów
  • Serwer:PL25
  • Postać:SuperVika
  • Drużyna:PLNY
Reputacja: 1

Napisano 17 listopad 2020 - 22:37

No ja niestety będę dużo dziś miałem fajne telefony by może dusdło 390 lvl i secik z zemsty i treny ehhh

#22 SuperVika

SuperVika

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 8 postów
  • Serwer:PL25
  • Postać:SuperVika
  • Drużyna:PLNY
Reputacja: 1

Napisano 17 listopad 2020 - 23:35

Nie jest rozwiązany bo ja dalej nie mg wejść do gry i mnie wywala
  • ARCHERBOSSSS lubi to

#23 ARCHERBOSSSS

ARCHERBOSSSS

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 17 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:ARCHERBOSSSS
Reputacja: 2

Napisano 17 listopad 2020 - 23:38

Nie jest rozwiązany bo ja dalej nie mg wejść do gry i mnie wywala




Mi podziałalo 10 minut.. dopoki nie otworzyłem kryjówki.. od tego momentu znowu crashe..🤬

#24 SuperVika

SuperVika

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 8 postów
  • Serwer:PL25
  • Postać:SuperVika
  • Drużyna:PLNY
Reputacja: 1

Napisano 18 listopad 2020 - 07:54

Wiadomo już Kiedy aplikacją będzie działa?

#25 ARCHERBOSSSS

ARCHERBOSSSS

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 17 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:ARCHERBOSSSS
Reputacja: 2

Napisano 18 listopad 2020 - 08:37

Wiadomo już Kiedy aplikacją będzie działa?

 

 

Raz działa, raz nie. Z godzinę temu miałem tak że nie mogłem w wiadomości wejść, kryjówkę i drużynę. Wszystko inne normalnie działało ale po crashu juz bylo inacze, inne sekcje gry mialy jakis "błąd".



#26 MatiProZiom

MatiProZiom

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów
  • Miejscowość:Szukaj, a znajdziesz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MatiProZiom
  • Drużyna:RED FIGHTERS






Reputacja: 379

Napisano 18 listopad 2020 - 11:10

Jeszcze do 2019 roku po wypuszczeniu aktualizacji ogólnej to na telefon można było pobrać aktualizację na wersję mobilną i wszystko normalnie śmigało jak należy. Ale w tym roku to administratorzy oraz technicy HZ to przeszli samych siebie. Teraz aktualizacje są co 3-4 tygodnie, wcześniej to było 2 tygodnie. Od około maja tego roku, każda kolejna aktualizacja powoduje coraz większe problemy. Niedawno trzeba było czekać do 20 na dostęp do aktualizacji do HZ na telefon. Czy Wy jesteście poważni? Rozumiem, że nie macie żadnych pomysłów na urozmaicenie gry lub po prostu Wasze pomysły się kończą, bo w tej aktualizacji tylko html5 się zajmujecie i dodaniem jakichś fryzur, których tak naprawdę mało kogo to obchodzi, bo w dzisiejszych czasach raczej nikt na to nie zwraca uwagi, jak dana postać wygląda.. My kupujemy pakiety, firma zarabia, mamy oponki, sezony, czy coś tam jeszcze. Wszystko pięknie, fajnie, ale kiedy się w końcu zajmiecie tym błędem? Macie Nasze pieniążki to zajmijcie się tym crashem na aplikacji moblinej, bo nie tylko ja tak mam. Ten problem jest GLOBALNY, nie tylko u Nas. Nikt nie może pograć na telefonie, bo coś zepsuliście. Nawet ludzie z zagranicy na Waszym discordzie HZ-owym narzekają na ten błąd, więc ta sprawa jest głębsza. Cały czas mnie wyrzuca z aplikacji po zalogowaniu się na moją postać. I tak jest ciągle. Już mija 24h odkąd została aktualizacja udostępniona do pobrania na telefon. Do supportu nie mam zamiaru pisać, bo odpisują tam na bocie i zresztą sami z supportu nie wiedzą jak to naprawić, albo nie zdają sobie z powagi tej sytuacji.. (i dziękuję za bana na 2 dni na forum za pisanie prawdy o supporcie, kc forum <3). Oj, tracicie graczy przez to. Nie każdy gra na kompie lub nie ma takiej możliwości grania na PC, tylko na telefonie musi grać. Taka osoba musiała się poczuć mocno urażona i wkurzona za to, że wszystko przepadło poprzedniego dnia, być może nawet i dzisiaj, bo nie wiem kiedy się z tym ogarniecie i nawet tego głupiego crasha nie potraficie naprawić.. Chyba idziecie w ślad pewnej, bardzo znanej firmy, która też olewa te błędy i trzepią pieniążki, wtajemniczeni będą wiedzieć o jaką firmę chodzi. :) Jeżeli ktoś czyta to z moderatorów/adminów gry to przekażcie tym technikom, żeby ruszyły te cztery litery i się brali do roboty, rozumiem, że pandemia jest czy coś tam i pracują zapewne w mniejszym składzie lub zdalnie, ale to ich nie usprawiedliwia do tego, żeby to wszystko tak zostawiali, tak jak jest teraz. I w imieniu wszystkich domagamy się wynagrodzenia, za tak długie oczekiwanie na naprawę tej usterki. Pozdrawiam.


Użytkownik MatiProZiom edytował ten post 18 listopad 2020 - 11:16

:) (:


#27 SuperVika

SuperVika

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 8 postów
  • Serwer:PL25
  • Postać:SuperVika
  • Drużyna:PLNY
Reputacja: 1

Napisano 18 listopad 2020 - 12:00

Tu się zgodzę tyle kasy poszło na oponki sezon pakiety a nie możemy grać zwrócą nam te pieniądze?

#28 Boorystg

Boorystg

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 39 postów
  • Serwer:PL26
  • Postać:AFX
  • Drużyna:WATAHA
Reputacja: 8

Napisano 18 listopad 2020 - 13:51

Sezon kupiłem z myślą że zrobię go , przez twórców gry przepadł ten plan dziękuję playata świetni jesteście

#29 PaniK

PaniK

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Miejscowość:Pomorze albo nie pomoże
  • Serwer:PL25
  • Postać:HaVanya
  • Drużyna:Invictus






Reputacja: 344

Napisano 18 listopad 2020 - 15:53

Przeczytałam sobie cały ten śmieszny temat. Tak, zmusiłam się do tego. Nie wiem czy ktokolwiek piszący coś w tym temacie też to zrobił, by oprócz swojej odpowiedzi przeczytać wszystkie inne. 

 

Ale przepraszam bardzo, czy osoby będące głęboko urażone sytuacją związaną z niedziałającą aplikacja mobilną NAPRAWDĘ wierzą, że zbiór właśnie takich żałosnych, niejednokrotnie zawierających wulgaryzmy, nie mających żadnych wartości merytorycznych odpowiedzi coś da? (oprócz MultiProZioma, który się postarał napisać coś sensownego, chociaż wroga postawa wobec forum i Playaty jest głupią drogą).

 

Rozumiem, że wylaliście wszyscy tutaj swoje żale i łezki złości bo jakaś GIERKA się scrashowała ale tylko na jednym z nośników (bo poza tym można korzystać jeszcze z wersji przeglądowej, albo Steam) i jak głęboko dotknięci jesteście tą stratą. Ale jeżeli wierzycie w to, że osoby zajmujące się naprawieniem tego błędu czytają to co wy napisaliście w tym temacie to jak myślicie, że to potraktowali? Bo co, bo zapłaciliście pieniądze? To był wasz wybór. Gra się nie zepsuła całkowicie, tylko w aplikacji. Jak wam TAK BARDZO ZALEŻY na graniu to byście sobie zorganizowali inny sposób by zagrać. Bo da się. Mnie osobiście problem nie dotyka, ale niejednokrotnie byłam zmuszona korzystać z aplikacji i też irytowało mnie to, że długo trzeba czekać z aktualizacjami z ciągłymi błędami. Naprawdę to rozumiem. 

 

Jednak uważam, że jeżeli naprawdę chcecie by wasz głos, ten temat miał jakiś skutek w rzeczywistości to postawcie na fakty, na screeny błędów, opis MERYTORYCZNY pojawiania się go. Bo na razie ten temat wygląda jak grupka płaczących 12 latków, bo ktoś zabrał im cukierka i mają nadzieje, że jak pokrzyczą i popłaczą to ktoś im go odda. 

 

 

(post nie miał na celu urażeniu kogokolwiek uczuć i ego, lecz nakierowanie na lepszy tor rozmowy) 


  • Gluptas31 i Piteros321 lubią to

Ciekawi mnie twoje zaciekawienie.


#30 Jack-2

Jack-2

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 83 postów
  • Serwer:PL18
Reputacja: 140

Napisano 18 listopad 2020 - 18:13

Post wyżej to właśnie jest odpowiedź playaty.

Użytkownik Jack-2 edytował ten post 18 listopad 2020 - 18:14

  • PPPPPPPPPPPP lubi to

#31 PPPPPPPPPPPP

PPPPPPPPPPPP

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 26

Napisano 18 listopad 2020 - 18:30

Hmm... ciężki temat, popatrzmy z perspektywy osoby która gra na telefonie (tylko i wyłącznie albo bardzo dużo czasu spędza na nim i gra w HZ) i co wtedy hm.. tej osobie pozostaje w takim przypadku 1- zainstalować przeglądarkę na telefonie która umożliwi uruchomienia gry 2- czekać nie wiadomo ile aż coś zrobi playata 3. Iść i zrobić enke na komputerze. I teraz tak... ja jeżeli bym kupował opony itd i grałbym tylko na telefonie.. to bym był lekko mówiąc wkurzony bo jednak płace za coś, płace = wymagam ale też nie wymagam nie wiadomo ile, chce po prostu mieć możliwość grania w grę i tyle.. to takie trudne? Jeszcze jakby to pierwszy raz się stało (chodzi mi o problemy na telefonach po aktualizacjach) to bym nic nie mówił bo jednak każdemu może się zdarzyć "wpadka" i też HZ nie jest nie wiadomo jak popularną grą aby "wszystko było dociągnięte na ostatni guzik". Też takie mówienie typu "grupka płaczących 12 latków" no kurczę oni tylko chcą grać w grę i to nazywasz płaczem?? Też żeby nie było ja ich nie bronię tylko staram się ich zrozumieć i nie wychodzić z  nastawieniem że dzieciaczki itd nawet po ich wypowiedziach każdemu zdarzają się chwile kiedy "puszczają nerwy" i też wydaje mi się że przez ostatnie aktualizacje i podejście do problemu playaty mogło ich do takiego "stanu" doprowadzić i trochę bawi mnie to że sytuacja tak długo była naprawiana. A co do tego "wroga postawa wobec forum i Playaty jest głupią drogą" to wytłumacz mi jak my jako gracze mamy nie być wrogo nastawieni skoro od kilku ostatnich aktualizacji jest ten sam błąd dosłownie ten sam czyli osoby mają problem aby pobrać aktualizacje i jeszcze ogólnie te aktualizacje (chodzi mi o html) to jest jeden wielki żart. Zawsze staram się zrozumieć dwie strony aczkolwiek nie zgadzam się troszeczkę z tobą... i wydaje mi się że nie postawiłaś się w sytuacji tego gracza który gra na telefonie i nie ma możliwości grania na komputerze i to tyle... Wiadomo można było pisać bardziej merytoryczne wiadomości mniej "płaczu" a też można było uniknąć tego całego problemu i wziąć się za problem aktualizacji na telefonach.  :super: 


  • MatiProZiom i Jack-2 lubią to

#32 MatiProZiom

MatiProZiom

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów
  • Miejscowość:Szukaj, a znajdziesz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MatiProZiom
  • Drużyna:RED FIGHTERS






Reputacja: 379

Napisano 18 listopad 2020 - 21:08

Przeczytałam sobie cały ten śmieszny temat. Tak, zmusiłam się do tego. Nie wiem czy ktokolwiek piszący coś w tym temacie też to zrobił, by oprócz swojej odpowiedzi przeczytać wszystkie inne. 

 

Ale przepraszam bardzo, czy osoby będące głęboko urażone sytuacją związaną z niedziałającą aplikacja mobilną NAPRAWDĘ wierzą, że zbiór właśnie takich żałosnych, niejednokrotnie zawierających wulgaryzmy, nie mających żadnych wartości merytorycznych odpowiedzi coś da? (oprócz MultiProZioma, który się postarał napisać coś sensownego, chociaż wroga postawa wobec forum i Playaty jest głupią drogą).

 

Rozumiem, że wylaliście wszyscy tutaj swoje żale i łezki złości bo jakaś GIERKA się scrashowała ale tylko na jednym z nośników (bo poza tym można korzystać jeszcze z wersji przeglądowej, albo Steam) i jak głęboko dotknięci jesteście tą stratą. Ale jeżeli wierzycie w to, że osoby zajmujące się naprawieniem tego błędu czytają to co wy napisaliście w tym temacie to jak myślicie, że to potraktowali? Bo co, bo zapłaciliście pieniądze? To był wasz wybór. Gra się nie zepsuła całkowicie, tylko w aplikacji. Jak wam TAK BARDZO ZALEŻY na graniu to byście sobie zorganizowali inny sposób by zagrać. Bo da się. Mnie osobiście problem nie dotyka, ale niejednokrotnie byłam zmuszona korzystać z aplikacji i też irytowało mnie to, że długo trzeba czekać z aktualizacjami z ciągłymi błędami. Naprawdę to rozumiem. 

 

Jednak uważam, że jeżeli naprawdę chcecie by wasz głos, ten temat miał jakiś skutek w rzeczywistości to postawcie na fakty, na screeny błędów, opis MERYTORYCZNY pojawiania się go. Bo na razie ten temat wygląda jak grupka płaczących 12 latków, bo ktoś zabrał im cukierka i mają nadzieje, że jak pokrzyczą i popłaczą to ktoś im go odda. 

 

 

(post nie miał na celu urażeniu kogokolwiek uczuć i ego, lecz nakierowanie na lepszy tor rozmowy) 

Pierwsze pytanie, kto to jest "MultiProZiom? I proszę mnie nie obrażać, ja tylko wyrażam opinię to jest raz. To jest forum gry i mamy prawo się wypowiadać jak chcemy. Przypomnę, że ten problem tyczył się (ten problem został naprawiony) wszystkich graczy, którzy grają GŁÓWNIE NA WERSJI MOBILNEJ, A NIE KOMPUTEROWEJ. To był globalny problem, więc nie gadaj bzdur. ;) Ciebie się może nie tyczył ten problem, bo zapewne głównie grasz na PC, a nie na telefonie i nie odczuwałaś problemu. Założę się, że jakbyś grała na wersji mobilnej mówiłabyś zupełnie co innego. ;) Dwa, niektórzy grają TYLKO NA WERSJI MOBILNEJ, bo na przykład nie mają komputerów lub nie mają za bardzo dostępu do swojego kompa itd. Ty patrzysz to z perspektywy grania na "PC" i nie grasz za często na wersji mobilnej. Mówisz, że problemu nie było.. :)  Jakbyś była na discordzie HZ i czytałabyś to co ludzie tam zza granicy pisali o tej sprawie to byś gadała co innego, ale najłatwiej kogoś obrażać i pluć komuś w twarz za to, że narzekamy, że gra nie działała na telefonie. Ale no tak, Ciebie ten problem się nie tyczył, bo grasz głównie na PC, więc co Ciebie ma to obchodzić. Porównywanie osób do "płaczących 12-latków" też nie jest na miejscu. Tak, jestem tym płaczącym 12-latkiem, bo wyraziłem swoją opinię, że gra mi się bugowała na telefonie. XD Tak się składa, że nie siedzę cały czas w domu przy pcku i załatwiam pewne prywatne sprawy lub jestem w robocie, po prostu gdy nie ma mnie w domu to też muszę jakoś wyrobić tą enę, treny i te inne bzdury grając na telefonie, bo mi to wszystko przepadnie, Panikaro. Poza tym, nie wiem czy Ty wiesz, ale od kilku aktualizacji coraz dłużej czekamy na aktualizację na mobilną wersję HZ. Najechałem na forum i firmę, bo są ku temu powody. Między innymi dlatego, że na naprawę błędu czekaliśmy ponad 1 dzień. W tą grę nie grają same dzieci, grają w to też dorośli i niektórzy pracują do późnych godzin nocnych i chcą wyrobić chociaż połowę wszystkich rzeczy, a nagle apka się crashuje i trzeba czekać na łaskę Playaty, żeby ogarnęli problem. I wypraszam sobie, ja nie plułem wyzwiskami jak reszta, bo mam zasób słownictwa bardzo duży i potrafiłem jakoś wyrazić swoje niezadowolenie w inny sposób, więc proszę mnie do "płaczących 12-latków" nie porównywać. ;) Firma ma pełny obowiązek naprawiać jak najszybciej problemy, jeżeli takowe występują, my płacimy, my wymagamy. Tak btw, tym nawiasem to chyba chciałaś uciec od hejtu i wszelkiej krytyki ze strony innych i wszystko tuszować to wszystko, żeby dyskusja przeszła na "lepsze tory". XD Pozdrawiam


Użytkownik MatiProZiom edytował ten post 18 listopad 2020 - 21:36

  • gosia19 i PPPPPPPPPPPP lubią to

:) (:


#33 PaniK

PaniK

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Miejscowość:Pomorze albo nie pomoże
  • Serwer:PL25
  • Postać:HaVanya
  • Drużyna:Invictus






Reputacja: 344

Napisano 19 listopad 2020 - 09:11

Sorki MatiProZiom pomyłka przy pisaniu (każdemu się zdarza) ale nie wiem czemu się tak na mnie rzuciłeś bo powiedziałam wyraźnie, że tylko twój post był moim zadaniem dobrym w całej tej dyskusji więc wyluzuj i nie bierz tego do siebie.
P.S. też korzystam z aplikacji, też pracuję i nie jestem przyklejona do PC po prostu zwracam uwagę na poziom wypowiedzi w tym temacie który notabene jest na tyle słaby, że wszyscy zamiast zastanowić się nad tym co napisali to rzucili się na mnie bo jak śmiałam powiedzieć wam jak to wygląda z innej niż wasza perspektywa. Nikogo nie obrażam. Powiedziałam jak wygląda temat, a nie jak każdy z osobna piszący w tym temacie. Życzę wszystkim wziąć głęboki oddech i zacząć działać w temacie racjonalniej bez zbędnej agresji wobec siebie bo wszyscy gramy do tej samej bramki.
Jeżeli ktoś się poczuł urażony, że nie doceniłam jego wspaniałej wypowiedzi w tym temacie która może wiele zmienić to przepraszam :super:

Ciekawi mnie twoje zaciekawienie.


#34 Pawel106

Pawel106

    Moderator

  • Moderators
  • 2265 postów
  • Miejscowość:Mazowieckie






Reputacja: 1279

Napisano 20 listopad 2020 - 17:33   Najlepsza odpowiedź

Witajcie.

 

Aplikacja powinna już działać poprawnie.

W razie problemów, proszę pisać do Supportu.

Zamykam temat.


  • PaniK i etownik lubią to

Support||Regulamin Forum||Zasady Gry

Administracja Hero Zero NIGDY nie poprosi cię o twoje dane logowania.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych