Skocz do zawartości


Zdjęcie
* - - - - 2 głosy

Usunąć trofea!


  • Please log in to reply
34 odpowiedzi w tym temacie

#21 Yuuki

Yuuki

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 28 postów
  • Postać:сrybaby
Reputacja: 32

Napisano 03 listopad 2019 - 21:22

Jedyne na co Cie stać to cynizm. Nie chcę trofeów za darmo, a rywalizacji. Bloki to łamanie regulaminu, nie będę dostosowywał się do łamania regulaminu. Myślenie nie boli! Polecam!

skoro myślenie nie boli, to pomyśl i jeśli Ci coś przeszkadza to przestań grać. 



#22 Gacek

Gacek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 210

Napisano 03 listopad 2019 - 21:39

Nic nie zmienią w tym, ale wiem że wiele takich bzdur nie ma w innych tego typu grach RPG.
Gra powinna być uczciwa, by można było rywalizować w niej.
I nie piszcie mi, że jak się gra nie podoba to odejdź, gra ma się zmieniać na plus a nie na minus.
Zostały im dwie gry, więc niech się za nie wezmą.
A nie rajdy wyścigowe i pieniądze tylko, daleko na tym nie ujedziecie.
Jak nawet żadnej nagrody nie zyskały przez tyle lat, to coś jest nie tak.:-)

#23 Karlos1m

Karlos1m

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 38 postów
  • Serwer:PL26
  • Postać:karlos1m
  • Drużyna:ZosiaSamosia






Reputacja: 18

Napisano 04 listopad 2019 - 18:14

Ja nie jestem za usunięciem Trofeum bo To rywalizacja 

No ok dają wspomagaczę ale to nie ma sensu wiadomo że 5% rozwoju maja ale i co z tego?

Jak mówię nie jestem za usunieciem 

Pozdrawiam

PS: to tylko gra nie walka o życie lub mistrzostwo świata :)


  • bergumaster lubi to

#24 Ceealek

Ceealek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 441 postów
  • Miejscowość:Opoczno
  • Serwer:PL10
  • Postać:Cealek
  • Drużyna:RED FIGHTERS
Reputacja: 249

Napisano 04 listopad 2019 - 19:15

Ja nie jestem za usunięciem Trofeum bo To rywalizacja 

No ok dają wspomagaczę ale to nie ma sensu wiadomo że 5% rozwoju maja ale i co z tego?

Jak mówię nie jestem za usunieciem 

Pozdrawiam

PS: to tylko gra nie walka o życie lub mistrzostwo świata :)

 

Pierwsze zdanie rozumiem, DRUGIEGO KOMPLETNIE NIE ROZUMIEM, trzecie = pierwsze, również pozdrawiamy, każdy ma inne priorytety inni wolą pracować i przy grze się relaksować a jeszcze inni siedzieć cały dzień przed gierką i brać ją na poważnie tak jak swe życie ( znam takie przypadki ) 



#25 VamoX

VamoX

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 1

Napisano 05 listopad 2019 - 10:01

Z tego co widzę połowa osób tutaj komentujących to osoby siedzące właśnie w piwnicach, zatem dyskusja z takimi delikwentami nie ma sensu. Prawda jest taka, że chcąc pograć na nowo startującym serwerze nie masz żadnych szans na topkę grając w uczciwy sposób, blokowanie trofeów doszło do takiego stopnia, że blokują nawet energię, tylko po to by inni nie mieli. Najlepsze jest to, że wszyscy Ci siedzący w piwnicy na trenach niewiele by znaczyli na serwerze bez tego, jest dużo więcej osób, które naprawdę mają pojęcie o grze, ale preferują uczciwy sposób zdobywania trofeów jak i walki o nie. 

 

Yuuki aka Crybaby - dobry żart z tymi zaprzyjaźnionymi drużynami, które siedzą pod dowództwem Waszych mulciaków :)


Użytkownik VamoX edytował ten post 05 listopad 2019 - 10:05


#26 Ceealek

Ceealek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 441 postów
  • Miejscowość:Opoczno
  • Serwer:PL10
  • Postać:Cealek
  • Drużyna:RED FIGHTERS
Reputacja: 249

Napisano 05 listopad 2019 - 14:42

. Najlepsze jest to, że wszyscy Ci siedzący w piwnicy na trenach niewiele by znaczyli na serwerze bez tego, jest dużo więcej osób, które naprawdę mają pojęcie o grze, ale preferują uczciwy sposób zdobywania trofeów jak i walki o nie. 

 

 

 

Wypraszam sobie że siedzę w "piwnicy", i to chyba ty nie znasz się na grze, to chyba oczywiste że przez trofea tylko możesz być najlepszym ;) Polecam wam zagrać na starszych serwerach. Jeżeli chodzi o nowe serwery to nie ukrywajmy będzie tylko gorzej nie lepiej ;) Zauważyłem że też część osób już nie gra na nowych polskich serwerach tylko przechodzą na jakieś tureckie a nawet us ;p porażka 



#27 VamoX

VamoX

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 1

Napisano 05 listopad 2019 - 15:01

Wypraszam sobie że siedzę w "piwnicy", i to chyba ty nie znasz się na grze, to chyba oczywiste że przez trofea tylko możesz być najlepszym ;) Polecam wam zagrać na starszych serwerach. Jeżeli chodzi o nowe serwery to nie ukrywajmy będzie tylko gorzej nie lepiej ;) Zauważyłem że też część osób już nie gra na nowych polskich serwerach tylko przechodzą na jakieś tureckie a nawet us ;p porażka 

Gdzie napisałem, że "Ty" siedzisz w piwnicy, nigdzie... Widzę tutaj osoby z PL23, które siedzą i to do nich były kierowane te słowa. Siedzę w topce na jednym z serwerów także coś tam wiem o tej grze, ale dziękuję za troskę. Wypowiadam się imieniu osób, które chcą pograć na nowym serwerze by mieć takie same szansy jak inni, ale niestety nie mają bo wszystko zostaję schowane gdzieś na dole.


Użytkownik VamoX edytował ten post 05 listopad 2019 - 15:02

  • Desperanza lubi to

#28 eden1987

eden1987

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 34 postów
Reputacja: 2

Napisano 05 marzec 2020 - 11:09

Wiem, że taki temat już był, ale trzeba go jeszcze raz poruszyć. Jak widzę te patologie na PL23 i 24 to mnie krew zalewa, odechciewa się grać, a co ważne dla Playaty PŁACIĆ! Na PL23 Antidotum i ich multi druzyny maja komplet trenów eny i trofeów ligowych. Do tego na PL24 większość trofeów jest poblokowane na drużynach z rozwojem 5%. Gdzie tu rywalizacja ja się pytam?Konkluzja? Usuńcie te trofea...!!!

Można dodać trofea jako nagrodę za HC jedynie na tydzień... Rozwiązaloby to też problem z bandami. Da się? Da.

chcesz grac bez takich kombina`cji?? proponuje isc na stary serwer  tam sie nie skacze wszystko ulozone 

 

tylko sila  jest roznica 



#29 Bartek261

Bartek261

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 16 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:bartek26
  • Drużyna:CHILLWAGON
Reputacja: 6

Napisano 20 czerwiec 2020 - 22:55

Trofea w grze nie wprowadzają rywalizacji między drużynami tylko ją niszczą proponuje usunięcie trofeów całkowicie z gry i wprowadzenie nowych pomieszczeń w kryjówce które by dawały identyczne bonusy co trofea każdy miałby równe szanse aby rozwijać postać  



#30 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 20 czerwiec 2020 - 23:42

:ziewa:  To się już robi nudne... :sen:


"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."


#31 ZmusiliMnie

ZmusiliMnie

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać:Velusia
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 272

Napisano 20 czerwiec 2020 - 23:45

Trofea w grze nie wprowadzają rywalizacji między drużynami tylko ją niszczą proponuje usunięcie trofeów całkowicie z gry i wprowadzenie nowych pomieszczeń w kryjówce które by dawały identyczne bonusy co trofea każdy miałby równe szanse aby rozwijać postać


Proponuję usunąć HZ i będzie spokój i równe szanse...
Co tydzień jest to samo. Płacz i marudzenie o te trofki. Przestańcie ludzie skakać po tych serwerach jak oparzeni i grajcie normalnie albo przestańcie grać i raz na zawsze niech skończy się temat "niesprawiedliwość" bo w końcu tym zwymiotuje albo mnie coś trafi...
  • Adam131 lubi to

(-(-(-(-  -)-)-)-)   <-------- ja i moi ludzie  :haha: 


#32 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 20 czerwiec 2020 - 23:49

Nie tylko Ciebie... Jakoś każdy potrafi grać... Ale znajdą się osoby którym coś nie pasuje i myślą że to coś da.. Że nagle cała gra.. Cała firma zmieni wszystko bo komuś coś się nie podoba.. Jakby to był wielce wielki problem już dawno by coś z tym zrobili. Nic nie robią to znaczy że da się grać oraz że naprawdę gra daje wiele zabawy. Jeżeli ktoś chce i potrafi to na spokojnie może mieć dr w topce jak i sam może być top. Wystarczy myśleć. 


  • ZmusiliMnie lubi to

"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."


#33 Micux_

Micux_

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 33 postów
Reputacja: 47

Napisano 20 czerwiec 2020 - 23:55

Każda gra PVP ma na celu rywalizacji. Rywalizacja = zarobek, każda osoba, która gra w takie gry wie, że tak jest i będzie. Trofea to jeden z podstawowych elementów, które składają się na sposób rywalizacji i motywacji do stawania się lepszym. Jakby było wszystko takie same dla każdego, to każdy by miał identyczną postać (nie licząc szczęścia i wydanej kasy na oponki) Lepsza drużyna ma trofea, gorsza musi je odebrać lub starać się zachować te najbardziej pożądane, ciężko zrobić grę, w której każdy by miał równe szanse. To tak jakby usunąć misje, bo nie każdy ma czas je klikać.


  • Adam131 lubi to

#34 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 20 czerwiec 2020 - 23:57

Polać mu... bzkt...


"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."


#35 animista666

animista666

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Miejscowość:Łódź
  • Serwer:PL18
  • Postać:Dupokop
  • Drużyna:The Claner
Reputacja: 39

Napisano 21 czerwiec 2020 - 10:45

:haha:  :haha: Masakra jak to czytam. Hah. Niech zamkną już ten temat bo widzę że niezle się rozwinął. Zaraz ktoś wbije i napisze żeby całe HZ usunęli  :haha:

Niech usuną całe HZ XD


  • ZmusiliMnie lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych