Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Litości, bo ta gra nie ma sensu...

#oponki #hz

  • Please log in to reply
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 Beauty

Beauty

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 27 postów
  • Serwer:PL6
  • Postać:Nemezis
  • Drużyna:DS
Reputacja: 0

Napisano 22 wrzesień 2018 - 22:38

Nie chcesz to nie graj

#22 Jiraiya

Jiraiya

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 447 postów
  • Serwer:PL12
  • Postać:DeanAmbrose2






Reputacja: 213

Napisano 23 wrzesień 2018 - 05:47

Zgadzam sie ze gra idzie w stronę p2p ponieważ kiedyś istniało coś takiego jak drużynowy turniej doświadczenia dzięki któremu mozna bylo zdobyc oponki na rozwoj drużyny tym czasie moja rozbudowala sie do98% i ciekawe dlaczego w sezonie 2017/2018 skoczyl rozwoj o 1% a wtym to o moze 0,1?

Nie było takiego turnieju jak drużynowy turniej doświadczenia tylko był drużynowy turniej honoru.


  • StopZakłamanymTelewizjom lubi to

#23 Sztilek12

Sztilek12

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:Ne0n
Reputacja: 116

Napisano 23 wrzesień 2018 - 12:01

Gra z czegoś się musi utrzymywać a wydawanie oponek jest dobrowolne chcesz przyśpieszyć misje/rozbudowe w kryjówce lub zrobić coś innego za oponki to twoja własna wola oni cie nie zmuszają zresztą praktycznie każda gra F2P polega na mikropłatnościach bo z czegoś muszą mieć kasę na utrzymanie serwerów


  • StopZakłamanymTelewizjom lubi to
Dołączona grafika

#24 StopZakłamanymTelewizjom

StopZakłamanymTelewizjom

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:KarolBD
  • Drużyna:Łódź Widzew 1910
Reputacja: 93

Napisano 23 wrzesień 2018 - 13:15

Ale na rozbudowę kryjówki BEZ OPONEK trzeba z 2 lata. Chodzi mi o 100%


.


#25 Sztilek12

Sztilek12

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:Ne0n
Reputacja: 116

Napisano 23 wrzesień 2018 - 14:37

Nikt ci nie każe rozbudować w 100% odrazu hz od zawsze wymagał czasu i poswięcenia


Dołączona grafika

#26 Beauty

Beauty

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 27 postów
  • Serwer:PL6
  • Postać:Nemezis
  • Drużyna:DS
Reputacja: 0

Napisano 23 wrzesień 2018 - 17:34

Ale na rozbudowę kryjówki BEZ OPONEK trzeba z 2 lata. Chodzi mi o 100%



No to kurna co ci szkodzi grać te 2 lata? Nikt aktualnie nie ma 100% kryjówki, nawet ci wydający na grę. To jest właśnie zajebiste, że jest coś, co jest długofalowe, ciągle,przez długi czas nie masz maxa, możesz coś ulepszyć. Czy wg ciebie lepiej by było, by każde ulepszenie trwało minutę i ludzie mieliby 100% po jednym dniu?

Użytkownik Beauty edytował ten post 23 wrzesień 2018 - 17:35


#27 Singlung

Singlung

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Serwer:PL4
Reputacja: 98

Napisano 23 wrzesień 2018 - 23:27

Ale na rozbudowę kryjówki BEZ OPONEK trzeba z 2 lata. Chodzi mi o 100%

 

Krecisz g. Najpierw piszesz, ze potrzeba oponek i ze sie nie da, a potem, ze niby chodzi ci o 2 lata.

Wprowadzono ja w styczniu 2017. Naprawde chcialbys to rozbudowac w 3 miesiace i jeczec, ze nudzi ci sie, bo nie ma co robic w grze?

Konkurencja ma twierdze, ktorej pelna rozbudowa, to chyba z 5 lat... Nie mowiac o petach...

Czlowieku ile ty masz lat? To ja moglabym miec pretensje, ze za dlugo bo nie dozyje g.

A ludzie pracujacy pewnie nawet nie zauwazaja, ze minal im kolejny tydzien zycia, czyli ze rach ciach cos sie zbudowalo. Ty nie masz nad tym sleczec i odswiezac strone, tylko wlaczyc i sobie leci...

A uczniowe tez powinni byc na tyle zapracowani, ze nawet sie nie obejrza jak mija miesiac za miesiacem...

Mnie to zupelnie nie przeszkadza, raczej martwi mnie to, ze wszystko juz zainwestowane praktycznie, a jakies nowe pomysly na kryjowke sie nie pojawiaja...

Duzo bardziej tutaj kuleje sprawa klanow i ich rozwoju jezeli nie ma sie kupy ludzi w nim i do tego oponkowiczow... Ale kryjowka... Sama sie prawie robi.

 

I prawdopodobnie powieksza ci znow lvl rozwoju pomieszczen, czyli taka wieczna pogon za gorna granica :)

 

Znam gry gdzie tradycja jest nerf postaci i zdobytych itemow srednio co dwa lata, to dopiero jest dolujace i zniechecajace do gry... Po 2-5 latach masz postac praktycznie sprowadzona do zera.


Użytkownik Singlung edytował ten post 23 wrzesień 2018 - 23:30






Also tagged with one or more of these keywords: #oponki, #hz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych