Skocz do zawartości


Zdjęcie

Garażowy Przegląd #40 z MatiProZiom


  • Please log in to reply
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 ess11

ess11

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 30 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 7

Napisano 08 grudzień 2017 - 10:35

Świetny wywiad! :)


  • MrPolska11 lubi to

#22 MatiProZiom

MatiProZiom

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów
  • Miejscowość:Szukaj, a znajdziesz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MatiProZiom
  • Drużyna:RED FIGHTERS






Reputacja: 379

Napisano 13 maj 2018 - 10:00

Forum jest ogólnodostępne więc mogę zarówno czytać jak i komentować, przykro mi, a 2 miesięczna reakcja, a dobra nie będę kończył


Nie rozumiem po co krytykujesz moje wypowiedzi, po prostu nie czytaj tego i tyle zamiast pisac jakies oszczerstwa na temat mojego wywiadu, a takie szczekanie w twoim "rozsadnym" komentarzu nie jest na miejscu. Troche kultury typie. Jeszcze sie do tego odniose, ze osoba z top300 raczej mialaby znacznie mniej do powiedzenia niz ja, a ty nie masz tu nic do powiedzenia. Powiedział to random, ktorego pierwszy raz widze na forum i się mądrzy, że ja nic nie wiem o grze, żałosny jesteś, kolego. Ogarnij sie typie. Widac, ze ktos sie tutaj obrazil, ze ja mam wywiad a nie Ty.
Masz do mnie problem to zapraszam na PW, wyjasnimy to kto sie bardziej zna na grze . ;) Najłatwiej krytykować ludzi, których się nie zna albo widzi się pierwszy raz. Co ty pokazujesz w swoim poscie? Z tego co widzę to prostactwo. I jeżeli przeszkadzają Ci moje długie wypowiedzi w tym wywiadzie to wyjdź, nikt nie każe Ci tego czytać. ;) Powtórzę to drugi raz, troche kultury, bo z tego co widzę to ból tyłka się kłania u Cb. ;) A to kiedy bede odpisywal na twoje posty to chyba nie powinno Ciebie to obchodzic. :) Gram prawie 4 lata w ta gre i ty myslisz ze sie nie znam na tej grze? I ze osoba z top300 zna lepiej gre ode mnie? Hahaha, wez sie walnij w glowe, idioto. Ty chyba sam nie wiesz co piszesz, idz kogos obrazac gdzie indziej, a nie tu, dzieciaku ;)

Dojrzałość się osiąga, kiedy przyjmuje się krytykę, a nie atakuje za nią  ;)

Ale krytyka ze strony tego chama, nie jest na miejscu. Jak mu się nie podoba to niech najlepiej nic nie pisze obraźliwego i niech to zachowa dla siebie, bo mnie nikt nie będzie wyzywał od graczy, którzy się nie znają. ;)
  • Piteros321 lubi to

:) (:


#23 Assuano

Assuano

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 491 postów
  • Miejscowość:Far, far away
  • Serwer:PL14
  • Drużyna:Demoniczny Psychiatryk






Reputacja: 1374

Napisano 13 maj 2018 - 11:08

A czy obrażanie go z Twojej strony jest na miejscu? W takim razie pokaż że jesteś dojrzalszy a nie wyzywasz go od nagorszych ;)


  • "Dubi", Shoun i Victoria19 lubią to

#24 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krisss1234pl
  • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 365

Napisano 13 maj 2018 - 11:48

A czy obrażanie go z Twojej strony jest na miejscu? W takim razie pokaż że jesteś dojrzalszy a nie wyzywasz go od nagorszych ;)

 

A czy widzisz, żeby on obrażał kogo kogokolwiek ? ;)Jak już to tylko dwa razy w tych długich komentarzach :P 


Użytkownik Krisss1235pl edytował ten post 13 maj 2018 - 11:50

  • Piteros321 lubi to

^^


#25 Assuano

Assuano

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 491 postów
  • Miejscowość:Far, far away
  • Serwer:PL14
  • Drużyna:Demoniczny Psychiatryk






Reputacja: 1374

Napisano 13 maj 2018 - 12:14

A czy widzisz, żeby on obrażał kogo kogokolwiek ? ;)Jak już to tylko dwa razy w tych długich komentarzach :P

Czyli w długiej wiadomości można kogoś obrażać? :P

#26 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krisss1234pl
  • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 365

Napisano 13 maj 2018 - 14:50

Czyli w długiej wiadomości można kogoś obrażać? :P

 

Poczekajmy chwilę, jaki sens ma ta dyskusja :P No racja nie musiał używać tych słów, no ale ja jemu nie dziwie się samemu że użył tych słów :P A i jeszcze jedno przy długich komentarzach nie można też obrażać xD 


Użytkownik Krisss1235pl edytował ten post 13 maj 2018 - 14:50

  • Assuano lubi to

^^


#27 Matux

Matux

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 12 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:MalinowyElf
  • Drużyna:Bogowie Wojny
Reputacja: 18

Napisano 03 czerwiec 2018 - 18:52

Ciekawe odpowiedzi, można się wiele nauczyć.


  • Micux lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych