Skocz do zawarto艣ci


Zdj臋cie
* * * - - 7 g艂osy

TURNIEJ TYGODNIOWY


  • Please log in to reply
30 odpowiedzi w tym temacie

#21 anna950115

anna950115

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 33 post贸w
  • Serwer:PL8
  • Posta膰:ania950115
  • Dru偶yna:RED FIGHTERS
Reputacja: 52

Napisano 06 wrzesie艅 2017 - 20:43

Tak, tak rywalizacja ? Masz na my艣li ''zbijam honor prosz臋 o ataki na m贸j - ''  albo kupi臋 sobie ca艂y depozyt m艂otk贸w i b臋d臋 zbija艂 honor 

 Rywalizacja ;)

A no skoro Ty tak rozumiesz s艂owo " rywalizacja" no to przykro mi bardzo. U mnie w dru偶ynie akurat nikt nie musia艂 skamle膰 o pomoc ani u偶ywa膰 m艂otk贸w, wystarczy艂a aktywno艣膰 i pomocna dru偶yna ;)


  • ZimnyDra艅 lubi to

#22 NeMeZiQ

NeMeZiQ

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 post贸w
  • Serwer:PL16
Reputacja: 78

Napisano 06 wrzesie艅 2017 - 20:45

Nie c

 

 

Nie chodzi艂o jej o m艂otki:) ale o zwykle wbijanie w dru偶ynie, sp贸jrz sobie na serwery jak pl5, czy pl8 i zrozumiesz...a nie g艂owy w pl18 i 19 haha 

Oj膰 niestety coraz wi臋cej serwer贸w sz艂o w taktyk臋 czyli na tamte te偶 by dosz艂o ale c贸偶 nie ma tth ale nadal p艂aczecie o przywr贸cenie co i tak si臋 nie stanie  :super: Gr臋 traktujecie tak powa偶nie a do tego trzeba podej艣膰 na luzie :)


U偶ytkownik NeMeZiQ edytowa艂 ten post 06 wrzesie艅 2017 - 20:47


#23 ZimnyDra艅

ZimnyDra艅

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 29 post贸w
  • Miejscowo艣膰:Londyn - 艁贸d藕
  • Serwer:PL15
  • Posta膰:MrocznyKacper
  • Dru偶yna:RED FIGHTERS
Reputacja: 3

Napisano 06 wrzesie艅 2017 - 20:47

Innym zale偶a艂o na tym bo mieli z tego rywalizacje na starszych serwerach....a ty tego nie zrozumiesz bo g艂ow臋 masz w nowych gdzie widzia艂e艣 graczy na trofkach na 25%. 

 

Oj膰 niestety coraz wi臋cej serwer贸w sz艂o w taktyk臋 czyli na tamte te偶 by dosz艂o ale c贸偶 nie ma tth ale nadal p艂aczecie o przywr贸cenie co i tak si臋 nie stanie


U偶ytkownik Minerva edytowa艂 ten post 06 wrzesie艅 2017 - 21:02
niestosowne s艂owa

Zostan膮 tylko wytrwali!!! ;) 


#24 anna950115

anna950115

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 33 post贸w
  • Serwer:PL8
  • Posta膰:ania950115
  • Dru偶yna:RED FIGHTERS
Reputacja: 52

Napisano 06 wrzesie艅 2017 - 20:50

Tylko szkoda, 偶e o tak du偶ych zmianach w grze jeste艣my tylko informowani i tyle, nie mamy szansy wyrazi膰 swojej sugestii, a nie przepraszam mamy - mo偶emy sobie ponarzeka膰 tylko na forum, a tw贸rcy i tak to maj膮 gdzie艣, bo wi臋kszo艣膰 tych opinii nie jest nawet brana pod uwag臋 tylko tak ma by膰 jak zrobi膮 i koniec. 



#25 Guest_jan123_*

Guest_jan123_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 06 wrzesie艅 2017 - 20:51

Innym zale偶a艂o na tym bo mieli z tego rywalizacje na starszych serwerach....a ty tego nie zrozumiesz bo g艂ow臋 masz w nowych gdzie widzia艂e艣 graczy na trofkach na 25%.


Mozesz sobie pisac ze chcesz tth ale i tak go nie wprowadza znowu

U偶ytkownik Minerva edytowa艂 ten post 06 wrzesie艅 2017 - 21:03
usuni臋cie z cytatu


#26 YinYanglloo

YinYanglloo

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 28 post贸w
Reputacja: 10

Napisano 08 wrzesie艅 2017 - 02:18

Trzeba zrobi膰 raz na zawsze porz膮dek z tymi dru偶ynkami opartymi na multikontach i serwery od偶yj膮. Uwa偶am 偶e pomys艂 z 40 ty艣 honoru jest bardzo dobry ale to nie wykluczy problemu blok贸w! Trzeba zmieni膰 mechanik臋 walk dru偶ynowych! 

Je偶eli chodzi o tth to mam mieszane uczucia - z jednej troch臋 szkoda bo dawa艂o to rywalizacj臋 oraz oponki a z drugiej strony zbijanie nie by艂o do ko艅ca okwy. 



#27 Piotrek.

Piotrek.

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 183 post贸w
  • Miejscowo艣膰:Poena Capitis
  • Serwer:PL17
  • Posta膰:woj. mazowieckie
  • Dru偶yna:TakPozwa艂emCi臋
Reputacja: 84

Napisano 08 wrzesie艅 2017 - 20:52

Nieuczciwo艣膰 z trofkami to poj臋cie wzgl臋dne. Jako, 偶e korzystam z 5 trofek na treningi, zdobytych w ten "nieuczciwy" spos贸b, to mog臋 stwierdzi膰, 偶e s膮 one wynikiem du偶ego sprytu i inteligencji graczy, a przede wszystkim GRANIA W GR臉 o co chyba chodzi tw贸rcom.

Je偶eli chodzi o turnieje tygodniowe to tam te偶 kombinowano, ale te偶 usuni臋cie tth nie by艂o do ko艅ca dobre. Byli i wydaje mi si臋, 偶e dalej s膮 gracze, kt贸rzy kontruj膮 ze sob膮 w celu osi膮gni臋cia wysokiego honoru nie w tth, lecz w rankingu, a wi臋c walczyli, uczyli si臋 wsp贸艂pracy i otrzymywali za to przy okazji jakie艣 oponki. Np. ja inkasowa艂em z niego swego czasu sporo oponek, ale nie jest dla mnie najwi臋kszym problemem w grze, 偶e teraz ich nie zdobywam. Co do graczy zbijaj膮cych honor, to faktycznie nierzadko przesadzali oni, zw艂aszcza z m艂otkami i prawdopodobnie tak偶e przez to usuni臋to tth.

 

A wracaj膮c do "nieuczciwych", to najcz臋艣ciej oni sponsoruj膮 zmiany tw贸rc贸w, a by艂o ich w tym roku wiele, wi臋c i gra ma prawo sta膰 si臋 bardziej P2W. Ko艅cz膮c, usuwanie aktualnego systemu zdobywania trofek, mo偶e na serio spowodowa膰 odej艣cia tych p艂ac膮cych graczy, czyli mniejsze fundsze na zmiany gry ( a chyba nikt nie powie, 偶e kryj贸wki i Herocon s膮 z艂e).

 

Oczywi艣cie to moja, by膰 mo偶e b艂臋dna opinia :smilue:


U偶ytkownik Piotrek. edytowa艂 ten post 08 wrzesie艅 2017 - 20:54

  • ewa47 lubi to

#28 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 post贸w
  • Serwer:PL1
  • Posta膰:Dubi
Reputacja: 691

Napisano 09 wrzesie艅 2017 - 07:32

Nieuczciwo艣膰 z trofkami to poj臋cie wzgl臋dne. Jako, 偶e korzystam z 5 trofek na treningi, zdobytych w ten "nieuczciwy" spos贸b, to mog臋 stwierdzi膰, 偶e s膮 one wynikiem du偶ego sprytu i inteligencji graczy, a przede wszystkim GRANIA W GR臉 o co chyba chodzi tw贸rcom.

Je偶eli chodzi o turnieje tygodniowe to tam te偶 kombinowano, ale te偶 usuni臋cie tth nie by艂o do ko艅ca dobre. Byli i wydaje mi si臋, 偶e dalej s膮 gracze, kt贸rzy kontruj膮 ze sob膮 w celu osi膮gni臋cia wysokiego honoru nie w tth, lecz w rankingu, a wi臋c walczyli, uczyli si臋 wsp贸艂pracy i otrzymywali za to przy okazji jakie艣 oponki. Np. ja inkasowa艂em z niego swego czasu sporo oponek, ale nie jest dla mnie najwi臋kszym problemem w grze, 偶e teraz ich nie zdobywam. Co do graczy zbijaj膮cych honor, to faktycznie nierzadko przesadzali oni, zw艂aszcza z m艂otkami i prawdopodobnie tak偶e przez to usuni臋to tth.

 

A wracaj膮c do "nieuczciwych", to najcz臋艣ciej oni sponsoruj膮 zmiany tw贸rc贸w, a by艂o ich w tym roku wiele, wi臋c i gra ma prawo sta膰 si臋 bardziej P2W. Ko艅cz膮c, usuwanie aktualnego systemu zdobywania trofek, mo偶e na serio spowodowa膰 odej艣cia tych p艂ac膮cych graczy, czyli mniejsze fundsze na zmiany gry ( a chyba nikt nie powie, 偶e kryj贸wki i Herocon s膮 z艂e).

 

Oczywi艣cie to moja, by膰 mo偶e b艂臋dna opinia :smilue:

No i przez takich jak ty tw贸rcy coraz bardzie robi膮 偶eby w gr臋 艂adowa膰 wi臋cej kasy ni偶 by艂o do tej pory powodzenia :( nied艂ugo b臋dziecie p艂aci膰 偶eby si臋 logowa膰 i inne bo pazerno艣膰 przez was m贸wi :(


c260e7928c6fe.png


#29 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 post贸w
  • Serwer:PL20
  • Posta膰:Krisss1234pl
  • Dru偶yna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 366

Napisano 09 wrzesie艅 2017 - 14:56

No i przez takich jak ty tw贸rcy coraz bardzie robi膮 偶eby w gr臋 艂adowa膰 wi臋cej kasy ni偶 by艂o do tej pory powodzenia :( nied艂ugo b臋dziecie p艂aci膰 偶eby si臋 logowa膰 i inne bo pazerno艣膰 przez was m贸wi :(

 

I za robienie misji jeszcze. (dobrze 偶e tego nie ma :) ) 


U偶ytkownik Krisss1235pl edytowa艂 ten post 09 wrzesie艅 2017 - 15:07

^^


#30 mirekk

mirekk

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 post贸w
  • Serwer:PL16
  • Posta膰:lolitka
  • Dru偶yna:rangersi
Reputacja: 1

Napisano 09 wrzesie艅 2017 - 17:57

TTH, kto w tym nie uczestniczy艂, niech nie gada bzdur, super zabawa i rywalizacja,nigdy nie mia艂am m艂otka, raz wygra艂am, kilka razy w top3,, a zast膮pienie tego now膮 lig膮 (superbohater)- dopiero to jest chore, kilkunastu graczy,kt贸rzy czasem tylko pozamieniaj膮 si臋 miejscami i z tygodnia na tydzie艅 stan膮 si臋 dla innych jeszcze bardziej nieosi膮galni, nied艂ugo czas ko艅czy膰 tu gr臋 kt贸ra przesta艂a dawa膰 jak膮kolwiek satysfakcj臋 i rado艣膰 


  • ewa47 lubi to

#31 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1275 post贸w
  • Miejscowo艣膰:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrze艅 kosmiczno-niebia艅ska
  • Serwer:PL9
  • Posta膰:MichaelJordan






Reputacja: 261

Napisano 09 wrzesie艅 2017 - 18:13

(a chyba nikt nie powie, 偶e kryj贸wki i Herocon s膮 z艂e)

Ja wprawdzie nie powiem, ale napisz臋. Kryj贸wki i Herocon s膮 z艂e. Ale ja jestem dziwna wi臋c mojej opinii nie nale偶y bra膰 pod uwag臋.


nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 





U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 1

0 u偶ytkownik贸w, 1 go艣ci, 0 anonimowych