Skocz do zawartości


Zdjęcie

pl8 [Dyskusje ogólne]


  • Please log in to reply
60 odpowiedzi w tym temacie

#21 EletroMachine

EletroMachine

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 4

Napisano 01 luty 2014 - 12:46

To i ja dodam moją opinie na temat nowego serwera.

Zaczynam swoją gre dopiero od PL8, ale z tego co zdążyłem zauważyć, w tej grze jest do tej pory wiele błędów, które nie zostały naprawione, choć co aktualizacje dostawaliście/my informacje iż naprawiono niektórę z błędów. No moi drodzy czy to ma sens? Zakładać nowe serwery, mimo iż dalej pojawiają się błędy, są bugi, które też nie są neutralizowane...

 

Dla mnie jest to nudne, owszem - Więcej serwerów - Więcej graczy - Więcej kupionych oponek na miesiąc - Więcej Pieniędzy, niestety, ale według mnie chodzi tylko o to żeby zarobić na tym, że gracze jak durni wydają pieniądzę, a mimo to nie dostają gry, która jest w stanie działać poprawnie...

 

Jak to jest? Czy tylko patrzą na to ile dostają do kieszeni? Czy liczy się dla nich wygoda i komfort gry dla NAS - Graczy?

Tego nie wiemy, może kiedyś ta gra wejdzię na tą drogę, gdzie błędów/bugów nie będzie, a gracze będą czuli z gry radość, komfort, brak zbędnych nerwów na "Załaduj ponownie"....

 

Może i zaraz otrzymam jakiegoś warna/blokade konta na jakiś okres czasu, ale co z tego? Wypowiadam się na temat gry, podaję moją subiektywną opinie co do otwierania nowych serwerów.

 

Jeżeli dalej będą tak wprowadzanę aktualizacje, to ta gra będzie się każdemu nudzić, wiadomo - Więcej serwerów - Więcej błędów....

 

Dziękuję za uwagę ;)

Electro

 



#22 Garrix

Garrix

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
  • Postać:Garrix
Reputacja: 4

Napisano 01 luty 2014 - 12:58

Kiedy wystartuje s8 ?  ;)

 

Będę grał  :D

Wystartuje we wtorek o północy czyli (00:00).

Pomogłem ? Like ? ;3 

 

 

To i ja dodam moją opinie na temat nowego serwera.

Zaczynam swoją gre dopiero od PL8, ale z tego co zdążyłem zauważyć, w tej grze jest do tej pory wiele błędów, które nie zostały naprawione, choć co aktualizacje dostawaliście/my informacje iż naprawiono niektórę z błędów. No moi drodzy czy to ma sens? Zakładać nowe serwery, mimo iż dalej pojawiają się błędy, są bugi, które też nie są neutralizowane...

 

Dla mnie jest to nudne, owszem - Więcej serwerów - Więcej graczy - Więcej kupionych oponek na miesiąc - Więcej Pieniędzy, niestety, ale według mnie chodzi tylko o to żeby zarobić na tym, że gracze jak durni wydają pieniądzę, a mimo to nie dostają gry, która jest w stanie działać poprawnie...

 

Jak to jest? Czy tylko patrzą na to ile dostają do kieszeni? Czy liczy się dla nich wygoda i komfort gry dla NAS - Graczy?

Tego nie wiemy, może kiedyś ta gra wejdzię na tą drogę, gdzie błędów/bugów nie będzie, a gracze będą czuli z gry radośćkomfortbrak zbędnych nerwów na "Załaduj ponownie"....

 

Może i zaraz otrzymam jakiegoś warna/blokade konta na jakiś okres czasu, ale co z tego? Wypowiadam się na temat gry, podaję moją subiektywną opinie co do otwierania nowych serwerów.

 

Jeżeli dalej będą tak wprowadzanę aktualizacje, to ta gra będzie się każdemu nudzić, wiadomo - Więcej serwerów - Więcej błędów....

 

Dziękuję za uwagę  ;)

Electro

Ja też dopiero zaczynam na PL8 :3


Użytkownik StarsWoman edytował ten post 01 luty 2014 - 23:11
double-post, posty zostały połączone


#23 IronMen3neMnorI

IronMen3neMnorI

    Miłośnik forum

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 202 postów
  • Miejscowość:Gdzieś we Wszechświecie.
  • Serwer:PL6
  • Postać:ADOLFIK
  • Drużyna:Drużyna A
Reputacja: 408

Napisano 01 luty 2014 - 15:40

Związku z tym, iż wiele noobów pyta o której godzinie powstanie serwer to piszę:

My tego nie wiemy... Z obserwowań wynika, iż serwery powstają ok 9.00, czasem przyciąga się to do 10,11..

Więc błagam Was nie spamujcie tematami, czy też na sb, bo to nic nie da! Tak? Jasne? Jasne.

Dnia 04.02.2014 - powstanie Pl8 

 

Aha i paczajcie Spongebob już się przygotowuje na Pl8 ! :D :D

qikjcv.jpg

 

Pzdr iRonek :D


  • SuperHero99 lubi to
4rlwfq.jpg
iRonek/iRoniush to niepoprawny optymista, wyposażony w bidon i niezwykłą, nadludzką głupotę,
którą zaraża otaczające go Marionetki. Strzeżcie się, albowiem jestem Waszym koszmarem!
 

#24 hypervenom

hypervenom

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 64 postów
  • Serwer:PL8
  • Postać:molteron
  • Drużyna:Matrix
Reputacja: 3

Napisano 01 luty 2014 - 21:09

w poniedziałek



#25 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
Reputacja: 692

Napisano 01 luty 2014 - 23:09

Ja też dopiero zaczynam na PL8 :3

 

 

Wystartuje we wtorek o północy czyli (00:00).

Pomogłem ? Like ? ;3 

 

 

To i ja dodam moją opinie na temat nowego serwera.

Zaczynam swoją gre dopiero od PL8, ale z tego co zdążyłem zauważyć, w tej grze jest do tej pory wiele błędów, które nie zostały naprawione, choć co aktualizacje dostawaliście/my informacje iż naprawiono niektórę z błędów. No moi drodzy czy to ma sens? Zakładać nowe serwery, mimo iż dalej pojawiają się błędy, są bugi, które też nie są neutralizowane...

 

Dla mnie jest to nudne, owszem - Więcej serwerów - Więcej graczy - Więcej kupionych oponek na miesiąc - Więcej Pieniędzy, niestety, ale według mnie chodzi tylko o to żeby zarobić na tym, że gracze jak durni wydają pieniądzę, a mimo to nie dostają gry, która jest w stanie działać poprawnie...

 

Jak to jest? Czy tylko patrzą na to ile dostają do kieszeni? Czy liczy się dla nich wygoda i komfort gry dla NAS - Graczy?

Tego nie wiemy, może kiedyś ta gra wejdzię na tą drogę, gdzie błędów/bugów nie będzie, a gracze będą czuli z gry radość, komfort, brak zbędnych nerwów na "Załaduj ponownie"....

 

Może i zaraz otrzymam jakiegoś warna/blokade konta na jakiś okres czasu, ale co z tego? Wypowiadam się na temat gry, podaję moją subiektywną opinie co do otwierania nowych serwerów.

 

Jeżeli dalej będą tak wprowadzanę aktualizacje, to ta gra będzie się każdemu nudzić, wiadomo - Więcej serwerów - Więcej błędów....

 

Dziękuję za uwagę ;)

Electro

Jak wy dopiero macie zacząć grac na pl8 to skąd wiecie jakie są problemy na serwerach 1-7 jak podobno kont tam nie macie a po drugie proszę nie wprowadzać w błąd pisząc że serwer wystartuje równo o północy bo to kłamstwo wystartuje on koło 8-12 nie wcześniej


  • StarsWoman i IronMen3neMnorI lubią to

c260e7928c6fe.png


#26 Zetor

Zetor

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 34 postów
  • Serwer:PL8
  • Postać:marcin48
Reputacja: 0

Napisano 02 luty 2014 - 00:51

Ja na 100% będe grał na pl8 :)

#27 Ikiw13

Ikiw13

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
Reputacja: 1

Napisano 02 luty 2014 - 08:30

No to kiedy i o której ma wystartować bo jedni pisali że o północy a ja głupia czekałam i niebył, jedni piszą że dzisiaj a jeszcze inni że we wtorek. To kto ma racje? Chciałambym spróbować większej rywalizacji bo grałam na pl4 to oddałam konto siostrze a na pl1 było trudno się wybić z dna. Jeśli wiecie NPAEWNO kiedy i o której wystartuje to będe wdzięczna.
Mój nick to Ikiw13 tak jak tu

 

Cytując jednego z graczy ma racje na wersji mobilnej od pół roku lub dłużej moge wykonywać pierwszą misje specjalną a miałam 147lvl (konto usunełam) podobno to naprawiali i co gó**o

cytuje:
To i ja dodam moją opinie na temat nowego serwera. Zaczynam swoją gre dopiero od PL8, ale z tego co zdążyłem zauważyć, w tej grze jest do tej pory wiele błędów, które nie zostały naprawione, choć co aktualizacje dostawaliście/my informacje iż naprawiono niektórę z błędów. No moi drodzy czy to ma sens? Zakładać nowe serwery, mimo iż dalej pojawiają się błędy, są bugi, które też nie są neutralizowane...

Dla mnie jest to nudne, owszem - Więcej serwerów - Więcej graczy - Więcej kupionych oponek na miesiąc - Więcej Pieniędzy, niestety, ale według mnie chodzi tylko o to żeby zarobić na tym, że gracze jak durni wydają pieniądzę, a mimo to nie dostają gry, która jest w stanie działać poprawnie...

Jak to jest? Czy tylko patrzą na to ile dostają do kieszeni? Czy liczy się dla nich wygoda i komfort gry dla NAS - Graczy? Tego nie wiemy, może kiedyś ta gra wejdzię na tą drogę, gdzie błędów/bugów nie będzie, a gracze będą czuli z gry radość, komfort, brak zbędnych nerwów na "Załaduj ponownie"....

Może i zaraz otrzymam jakiegoś warna/blokade konta na jakiś okres czasu, ale co z tego? Wypowiadam się na temat gry, podaję moją subiektywną opinie co do otwierania nowych serwerów.

Jeżeli dalej będą tak wprowadzanę aktualizacje, to ta gra będzie się każdemu nudzić, wiadomo -
Więcej serwerów - Więcej błędów....


Użytkownik StarsWoman edytował ten post 02 luty 2014 - 12:10
Double-post, posty zostały połączone

  • Aduś07 lubi to

#28 Święty

Święty

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:Naboczek
Reputacja: 4

Napisano 03 luty 2014 - 12:18

Będe na pewno grał! ;)

Wreszczie będe w top 10! :D

:super:



#29 Aduś07

Aduś07

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 134 postów
Reputacja: 139

Napisano 03 luty 2014 - 13:28

Czy będę grał to już sam nie wiem... 

 

Gdy stworze sobie nową postać nie ogarnę tej na której gram aktualnie ... Bo zjechać tyle % energii + treningi i wszystkie inne rzeczy wykonać to jest '' kupa '' czasu. Więc, gdy tego nie zrobię mogę wybić sobie z głowy o TOP 10. 

 

Wiadomo kolejny serwer to jest zysk dla osób w Support'cie. Lecz ja np. chciałby , żeby coś było dodane do gry,a nie serwer... Dużo osób oczekuje na serwer , ale to raczej takie osoby , które nie mają nic do roboty lub zaczynają grę/chcą grać od nowa myśląc o kolejnym sukcesie ; D [ bez urazy ] ... 

 

Tak jak ''kolega '' wyżej napisał , dla nowych graczy i osob ktore tam grają dobrze, lecz dla na NIE.... 

 

  - Gra ruszy znowu błędy i w czym to jest fajne ?? 

 

Na pewno będzie fajna tam rywalizacja - jak na każdym serwerze - ale innowacja CHYBA będzie słabsza , bo serwer niedługo wystartuje, no to ciężko nad 2 sprawami się zająć. 

 

Może i zagram, ale czy dotrwam do końca?? Może opanuje to w 2 tygodnie , a później stracę równowagę nad 2 kontami... I kolejna porażka choć byłem taki blisko ; { !!! 

 

 


hero.gif W POGONI NA POMOC!    PROBLEM?! -->  SUPPORT C E N T E R 


#30 IronMen3neMnorI

IronMen3neMnorI

    Miłośnik forum

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 202 postów
  • Miejscowość:Gdzieś we Wszechświecie.
  • Serwer:PL6
  • Postać:ADOLFIK
  • Drużyna:Drużyna A
Reputacja: 408

Napisano 03 luty 2014 - 14:21

nr3bk1.jpg

 

"Zegar" nie odlicza czasu do powstania Pl8, tylko do 04.02.2014r czyli dna w którym powstanie Nowy Świat Hero Zero.

Nie wprowadzajmy ludzi w błąd.

Nie wiadomo o której godzinie powstanie nowy świat.

pzdr.iRonek.


  • SuperHero99 lubi to
4rlwfq.jpg
iRonek/iRoniush to niepoprawny optymista, wyposażony w bidon i niezwykłą, nadludzką głupotę,
którą zaraża otaczające go Marionetki. Strzeżcie się, albowiem jestem Waszym koszmarem!
 

#31 cyki

cyki

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:cyki
  • Drużyna:Game Over
Reputacja: 1

Napisano 03 luty 2014 - 19:53

Na pl 8 gram na oponkach moze uda mi sie utrzymac w top 100



#32 Naczelny

Naczelny

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 9 postów
Reputacja: 0

Napisano 03 luty 2014 - 21:07

Oponki oponkami a i tak liczy się ich umiejętne wykorzystanie:) Można za kilka złotych zapewnić sobie top pozycję:) Nie trzeba zaraz wykupywać najdroższych pakietów:) Cała radość dla mnie jest w dojściu do pozycji z jak najmniejszym wspomaganiem ze strony realnej kasy:)



#33 ѕυρєявσу

ѕυρєявσу

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Serwer:PL8
  • Postać:SuperBoy
  • Drużyna:BraveTeam
Reputacja: 0

Napisano 04 luty 2014 - 08:01

Kiedy wystartuje s8 ? ;)

 

Będę grał :D

 

 

Serwer pl8 wystartuje ok godz 12:00 xD


:moneta:  :oponka:  :puchar:  :puchar: BraveTeam :puchar: :puchar: :oponka: :moneta:  


#34 hypervenom

hypervenom

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 64 postów
  • Serwer:PL8
  • Postać:molteron
  • Drużyna:Matrix
Reputacja: 3

Napisano 04 luty 2014 - 09:09

jest juz pl8



#35 MrJokeRs

MrJokeRs

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Miejscowość:Bochnia
  • Serwer:PL8
  • Postać:ITheNoreK
  • Drużyna:The Last Death
Reputacja: 0

Napisano 04 luty 2014 - 10:13

Kiedy wystartuje s8 ? ;)

 

Będę grał :D

04.02.2014. Ja już gram. :D


Cześc


#36 Yankes

Yankes

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 473 postów
  • Serwer:PL26



Reputacja: 195

Napisano 06 luty 2014 - 14:06

Hmm, też gram na pl8, nawet bardzo zacięcie... Od jakiegoś czasu obserwuję graczy z top i jak widzę to są oponkarze, nawalający non stop na oponkach... Są nieliczni, którzy też walczą o top bez opon, w tym ja... Wrażenie jest dość dobre, ale walka jest bardziej zacięta, niż na pl6. ponieważ sam tam grałem, i wiem jak tam jest... W sumie nawet przyjemnie się gra bo mam dość ok. drużynę, walczę o top 25, i myślę, że podłam wyzwaniu... Pozdrawiam.



#37 Emin1

Emin1

    Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Miejscowość:Za górami, za lasami...
  • Serwer:PL24
  • Postać:Pluton






Reputacja: 110

Napisano 18 luty 2014 - 11:07

Ja pierwszego dnia na PL8 wbiłem 17lvl teraz (18.02) mam 60 (miałem 2dniowom przerwe) i myślę ,że najbardziej na start opłaca się oczywiście kupić startowy a jak się dobije 150-170  to się kupi setowe rzeczy wspomagacze i wgl . Powiem jedno żeby szybko wbijać trzeba umieć grać

 

Na PL8 NICK:Eminello



#38 SuperHeroZeroCytryna100PL

SuperHeroZeroCytryna100PL

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 25 postów
  • Miejscowość:Braniewo
  • Serwer:PL8
  • Postać:SuperHeroZeroCytryna100PL
  • Drużyna:White Team
Reputacja: 0

Napisano 21 luty 2014 - 19:00

Kiedy wystartuje s8 ? ;)

 

Będę grał :D

 Już wystartowało :)



#39 Faime

Faime

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 19 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL11
  • Postać:Aktualnie brak
Reputacja: 37

Napisano 26 luty 2014 - 01:40

 Ja tutaj trafiłam w zasadzie przypadkiem, zaczęło się od pobieżnego przejrzenia istniejących i powstających gier przeglądarkowych. Wczoraj rozpoczęłam grę na serwerze nr 8 i póki co wrażenie jak było tak jest wciąż pozytywne :) Etap wydawania realnych pieniędzy na dodatki w grze minął u mnie kilka ładnych lat temu, teraz jeśli w coś gram to dla czystej przyjemności, bez pośpiechu. Traktuję to jako formę rozrywki i na pewno nie będę inwestowac w zakup dodatkowych oponek. Da się wiele osiągnąc bez wspomagaczy :)



#40 .RayNico.

.RayNico.

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Miejscowość:Myszków
  • Serwer:PL8
  • Postać:RayNico
  • Drużyna:House Paty
Reputacja: 0

Napisano 06 marzec 2014 - 20:42

Już jest można zamknąć TEMAT  :Ninja:  :Ninja:  :Ninja:  :Ninja:  :Ninja:






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych