Skocz do zawarto艣ci


Zdj臋cie
- - - - -

艁OTRY, 艁膭CZENIE SERWER脫W...

Pomys艂

  • Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 RedzikCK

RedzikCK

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 post贸w
  • Serwer:PL4
  • Posta膰:Redzik
  • Dru偶yna:Polandteam
Reputacja: 1

Napisano 03 maj 2022 - 14:45

Witam, przychodz臋 dzisiaj z dwiema pro艣bami do suportu jak i dla graczy.
1. Gram juz od ponad 2 miesi臋cy na jednym ze starszych polskich serwer贸w i ju偶 nawet nie wspominaj膮c , 偶e jestem ze wszystkim do ty艂u bo dzieli nas kilka lat gry od graczy z topki to z tym nie mam problemu ale kwestia dotycz膮ca 艂otr贸w. S膮 HC, Eventy i wszystko 艂adnie i przejrzy艣cie wida膰 kiedy b臋d膮. Natomiast m贸j problem tkwi w tym, 偶e przez ca艂ego 艂otra utrzymuje top1 miejsce w nim i na koniec dostaje informacje, 偶e mam drugie... Nie by艂o by nic w tym dziwnego ale mamy po tyle samu atak贸w a to ja spadam na drugie, lvl do 艂otr贸w nie powinien mie膰 nic do czynienia bo nikomu nie b臋dzi臋 sie chcia艂o gra膰 gdzie nie ma okazji otrzyma膰 limitowanych set贸w tylko za 艂otry, o zwyci臋skim trafieniu ju偶 nie wspomn臋 jak do topowego gracza jest -500 000 punkt贸w. Fajnie jakby do gry wesz艂a aktualizacja gdzie s膮 miejsca egzekwo. Od 1 do nawet 10 pierwszych miejsc przy takiej samej ilo艣ci atak贸w. Tyle co ja 艂otr贸w przez to straci艂em i cz臋艣ci do set贸w a o oponkach nie wspomn臋. Nie podoba mi si臋 takie co艣:(.
2. Fajnie moim zdaniem jakby by艂a jedna wi臋ksza aktualizacja 艂膮cz膮ca starsze serwery w jeden wsp贸lny, poniewa偶 nie ma kogo atakowa膰 w pojedynkach i tymbardziej w lidze... Musia艂bym 4 lata bez przerwy gra膰 na trofeach z treningami 偶eby statystyk dobi膰 i mo偶e wtedy uda sie powalczy膰.
Osobym kt贸re to przeczytaj膮 prosi艂bym o nie przej艣ciu oboj臋tnie pod tym postem tylko aby co艣 ruszy艂o w kierunku rzeczywistym aby ulepsza膰 gr臋 na 偶ywsz膮 i sprawiaj膮c膮 przyjemno艣膰 jak kilka lat temu, teraz zanim wyexpi sie peta to powstaje nowy serwer. Ludzie rozeszli si臋 po ko艣ciach, 偶e skacz膮c w rankingu o 1 pozycje do g贸ry tak naprawd臋 trzeba dobi膰 50 lvli i 10k stat. Prosi艂bym 偶eby moja gra z dzieci艅stwa dalej cieszy艂a miche jak kiedy艣. Pozdrawiam
  • beti32_84 lubi to

#2 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 post贸w
  • Miejscowo艣膰:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Posta膰:KurumiTokisaki
  • Dru偶yna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 03 maj 2022 - 17:58

Witam. Jako jeden z starszych graczy w Hero Zero wypowiem si臋 tak jak widz臋 to ja.

 

1. 艁otry- Z tego co kojarz臋 pierwsze miejsce w 艂otrze ma osoba kt贸ra zrobi艂a atak jako ostatnia. tzn. Osoba x oraz osoba y maj膮 po 10 atak贸w. Ale osoba x zrobi艂a jako pierwsza dziesi膮ty atak a osoba y chwile po nim. dlatego osobie y przyznaje si臋 1 miejsce pod wzgl臋dem ilo艣ci atak贸w. 

 

takie samie miejsca oraz nagrody s膮 za turnieje tygodniowe oraz za hc. 

 

2. Temat 艂膮czenia serwer贸w by艂 ju偶 powtarzany wielokrotnie i wiadome jest 偶e takie co艣 nie przejdzie. gdyby by艂o 艂膮czenie serwer贸w wtedy by by艂 koszmar. du偶o os贸b by si臋 nienawidzi艂o spowodowa艂oby to strasznie du偶o kontrowersji. Jeszcze ci臋偶ej osoba nowo graj膮ca mia艂aby problem wbi膰 si臋 gdzie艣 wy偶ej. A o lagach na takim ogromnym serwerze to by by艂o dopiero... ju偶 teraz s膮 dosy膰 cz臋ste spore przycinki. wyobra藕 sobie gdyby x serwer贸w si臋 po艂膮czy艂o...

 

Fakt graj膮c na starszych serwerach jeste艣 w stanie zrobi膰 wi臋cej i szybciej ni偶 na najnowszych poniewa偶 idziesz ju偶 na gotowca. wystarczy 偶e klikasz i robisz hc. A to 偶e daleko Tobie czy komu艣 to topki to nie ma co si臋 dziwi膰 skoro osoba z topki gra pewnie kilka lat dzie艅 w dzie艅 w dr 5 tren/enek a kto艣 jest nowy.  Bo skoro osoba gra 4 lata na 5 tren to dlaczego ty po 2 miesi膮cach mia艂by艣 mie膰 takie same statystyki ? mija si臋 to z celem :) to jest gra na lata a nie na pogranie przez kilka miesi臋cy i samej ch臋ci by by膰 w topce.

 

Support tutaj nic si臋 nie pomo偶e poniewa偶 supp jest od spraw technicznych w grze. a tutaj masz tylko forum do podzielenia si臋 informacj膮. Napisz do supp tak膮 propozycje i tyle :) 


"By艂e艣 gotowy zabi膰 inn膮 istot臋, a teraz boisz si臋 zgin膮膰. Nie s膮dzisz, 偶e to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne 偶ycie... to si臋 w艂a艣nie dzieje."


#3 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 429 post贸w
  • Posta膰:Odesz艂a w zapomnienie, sko艅czy艂em gr臋 na ok. 450 poziomie.
  • Dru偶yna:Znudzi艂o mi si臋, ale nie jest powiedziane, 偶e ju偶 nie wr贸c臋.






Reputacja: 122

Napisano 03 maj 2022 - 20:09

Podczas trwania HeroConu z atakami na 艂otra, kilka razy po pierwszym zrespieniu si臋 z艂oczy艅cy (zaraz po starcie HC) osi膮gn膮艂em najwi臋cej atak贸w podobnie jak m贸j rywal, co oczywi艣cie wida膰 by艂o w tabeli wynik贸w. Jednak kiedy pojawi艂a si臋 informacja ze szczeg贸艂ami (kto zada艂 zwyci臋skie trafienie, itd.), okaza艂o si臋, 偶e to jednak nie ja zaj膮艂em pierwsze miejsce, a drugie, mimo 偶e byli艣my egzekwo na pierwszym miejscu w rankingu. Tutaj szcz臋艣cie mia艂o ogromne znaczenie. Nie by艂o to sprawiedliwe, no ale jako艣 trzeba by艂o to przebole膰... :placz2:

Logiczne jest to, 偶e im masz silniejszego bohatera, tym wi臋cej obra偶e艅 艂otrowi zadajesz. Graj膮c na jakim艣 starym serwerze, zwyci臋skie trafienie b臋dzie ci ci臋偶ej zada膰. To pewne, skoro piszesz, 偶e grasz od jakich艣 2 miesi臋cy na serwerze, kt贸ry mia艂 swoj膮 premier臋 kilka/na艣cie lat temu.

 

艁膮czenie serwer贸w raczej nie przejdzie, poniewa偶 ci, kt贸rzy s膮 na szczycie danych ranking贸w straciliby pozycj臋, nad kt贸r膮 pracowali naprawd臋 sporo czasu. A nowe serwery powstaj膮 m. in. w艂a艣nie po to, by ci, kt贸rzy nie mieli jeszcze szansy dotrze膰 na sam szczyt, osi膮gn臋li to. Zatem by艂oby to na marne, skoro jaki艣 czas p贸藕niej serwery zosta艂yby po艂膮czone. Ranga graczy uleg艂aby zmianie, nawet czasem bardzo drastycznej zmianie.


U偶ytkownik Danielo edytowa艂 ten post 03 maj 2022 - 20:22

Cze艣膰! Je艣li uznasz, 偶e moja wypowied藕 okaza艂a si臋 dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dzi臋kuj臋! :super:


#4 XenoZ

XenoZ

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 75 post贸w
  • Serwer:PL9
Reputacja: 36

Napisano 03 maj 2022 - 23:20

 

艁膮czenie serwer贸w raczej nie przejdzie, poniewa偶 ci, kt贸rzy s膮 na szczycie danych ranking贸w straciliby pozycj臋, nad kt贸r膮 pracowali naprawd臋 sporo czasu. A nowe serwery powstaj膮 m. in. w艂a艣nie po to, by ci, kt贸rzy nie mieli jeszcze szansy dotrze膰 na sam szczyt, osi膮gn臋li to. Zatem by艂oby to na marne, skoro jaki艣 czas p贸藕niej serwery zosta艂yby po艂膮czone. Ranga graczy uleg艂aby zmianie, nawet czasem bardzo drastycznej zmianie.

 

Ten argument brzmi niedorzecznie.

po 1 Gracze odchodz膮 z serwera, a gdy ich jest coraz mniej to jest mniej kompan贸w do bicia, a wtedy mo偶e si臋 zdarzy膰 tak 偶e nie ma przeciwnik贸w na serwerze gra si臋 w贸wczas staje monotonna.

Po 2 Wtedy w贸wczas dominuje jedna dru偶yna i co mia艂a by atakowa膰 jak wi臋kszo艣膰 dru偶yn na serwerze jest martwa

Po 3 Ataki 艂otr贸w staj膮 si臋 trudniejsze gdy gra ma艂o ludzi, wygranie z 艂otrem nie zajmie ci 20-30 min tylko d艂u偶ej.

W mojej ocenie 艂膮czenie serwer贸w by艂o by dobre z racji wi臋kszej rywalizacji a gra by艂a by ciekawsza.



#5 ACRUX

ACRUX

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 31 post贸w
Reputacja: 34

Napisano 04 maj 2022 - 06:06

艁膮czenie serwer贸w?? a jak to ma wygl膮da膰 ?? kt贸ry serwer wybra膰,jakie druzyny przenie艣膰 na 艂膮czony serwer ?? gracze s膮 porozrzucani,lub do kt贸rych dru偶yn przy艂膮czy膰,czy mo偶e trzeba budowa膰 now膮??? Nie nie zapomnij to nie przejdzie.



#6 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 429 post贸w
  • Posta膰:Odesz艂a w zapomnienie, sko艅czy艂em gr臋 na ok. 450 poziomie.
  • Dru偶yna:Znudzi艂o mi si臋, ale nie jest powiedziane, 偶e ju偶 nie wr贸c臋.






Reputacja: 122

Napisano 04 maj 2022 - 10:19

@XenoZ, niedorzeczne to jest to, co piszesz. Na ka偶dym z serwer贸w zawsze b臋dzie konkurencja. Na jednym nieco mniejsza, na innym wi臋ksza. Nic nie poradzisz na to, poniewa偶 jak sam napisa艂e艣 wcze艣niej, gracze odchodz膮. Na ich miejsce jednak pojawiaj膮 si臋 nowi, z pe艂nym zapa艂em i ch臋ci膮 do gry. Z dru偶ynami jest podobnie. S膮 sobie s膮, potem nagle si臋 rozpadaj膮, a po jakim艣 czasie znowu s膮 w grze. Nic z tym nie zrobisz. Wszystko przemija. Poza tym zawsze jest mo偶liwo艣膰 ataku, je艣li nie dla honoru, to nawet i dla samych nagr贸d (monet itp.). Co do 艂otr贸w, nie wiem czy tutaj tak jest, ju偶 nie pami臋tam. Chodzi mi o to, 偶e jak na serwerze jest mniej graczy, to 艂otry s膮 艂atwiejsze do "ubicia". Poza tym na ka偶dym serwerze czasem tak jest, 偶e 艂otr po prostu ucieka, bo nie ma mo偶liwo艣ci, aby go pokona膰. Zar贸wno na bardziej aktywnym, jak i na mniej. 

Ty mo偶esz sobie ocenia膰, 偶e 艂膮czenie serwer贸w by艂oby dobrym rozwi膮zaniem. My艣l臋, 偶e szansa na to jest znikoma i bardzo dobrze. 


Cze艣膰! Je艣li uznasz, 偶e moja wypowied藕 okaza艂a si臋 dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dzi臋kuj臋! :super:






Also tagged with one or more of these keywords: Pomys艂

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 0

0 u偶ytkownik贸w, 0 go艣ci, 0 anonimowych