Skocz do zawartości


Temat pomocy: Logowanie oraz wylogowanie.


Logowanie


Po zarejestrowaniu się, możesz zalogować się przez naciśnięcie przycisku "Zaloguj się" na górze każdej strony.


Stąd, należy wprowadzić swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail i hasło użyte podczas rejestracji. Jeśli zaznaczysz "Pamiętaj mnie" pola nie będziesz musiał wpisać w przyszłości. Opcja ta może być bardzo przydatna, ale nie powinna być stosowana, jeśli inne osoby mają dostęp do komputera lub w przypadku korzystania z publicznego komputera.

Możesz być także ukryć swoją nazwę użytkownika z listy online używając opcji "Logowanie anonimowe". Administratorzy nadal będą mogli zobaczyć cię online , jednak inni użytkownicy nie będą mogli.

Gdy jesteś gotowy, kliknij przycisk Zaloguj. Po zalogowaniu, powrócisz z powrotem do tego, co oglądałeś przed chwilą.



Nie pamiętasz hasła?


Jeśli nie pamiętasz hasła, możesz kliknąć "Zapomniałem hasła" na stronie poniżej pola z Hasłem. Spowoduje to przejście do strony, na której możesz wpisać swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail, a my następnie wyślemy Ci nowe hasło, które można użyć lub link, aby zresetować hasło.


Zauważ, że jeśli zablokowałeś konta, wpisując złe hasło zbyt wiele razy, trzeba jeszcze odblokować konto aby móc korzystać z nowego hasła. Proszę skontaktować się z administratorem, aby uzyskać pomoc w przypadku wystąpienia problemów z zablokowanego konta.


Wylogowanie

 

Aby wylogować się, kliknij "Wyloguj" u góry ekranu.