Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomysł Miesiąca - Złota Oponka.


  • Please log in to reply
21 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: . (53 użytkowników oddało głos)

Czy podoba ci się pomysł dot. Złotej Oponki i jej odpowiedników w innych działach?

  1. Tak! (51 głosów [96.23%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 96.23%

  2. Nie. (2 głosów [3.77%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 3.77%

Czy gdyby pomysł dot. Złotej Oponki został dodany - starałbyś się jak możesz aby ją otrzymać?

  1. TAK! *.* (48 głosów [90.57%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 90.57%

  2. Nie. -.- (5 głosów [9.43%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 9.43%

Czy pomożesz mi z Ścianą Chwały?

  1. No pewnie że tak :) (42 głosów [79.25%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 79.25%

  2. Eee.... Nie? ( Dlaczego nie? :( ) (11 głosów [20.75%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 20.75%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Batmen

Batmen

    Były moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 369 postów
  • Serwer:PL19
  • Drużyna:Pełnoletni
Reputacja: 1162

Napisano 20 październik 2013 - 03:53

Cześć,
 
Na forum jestem w sumie od niedawna. Nie dodawałem tu zbyt wielu pomysłów. Mimo to, napisałem tu ok. 2% wszystkich tematów w dziale ''Opinie i sugestie'' ( zakładam że POMYSŁÓW jest jakieś 200-300, a reszta to spam - np. Kopiowanie pomysłów, bezsensowne tematy i.t.d. ). Zaledwie 2%... Pomyślcie - jak wiele możecie jeszcze wymyślić! Jak wiele świetnych pomysłów wciąż czeka w waszych głowach.
Może te pomysły nie chcą wychodzić... A może one też potrzebują jakiegoś "kopniaka", który zmotywowałby je do wyjścia na zewnątrz :D
Dlatego też...
 
Chciałbym zasugerować, aby na forum zostało dodane coś jak "pomysł miesiąca" - Złota Oponka. 
 
fllg.png
 
 
Na czym by to polegało?
 
Raz w miesiącu ( pierwszego dnia miesiąca ), przeprowadzona byłaby ankieta. W niej, każdy użytkownik mógłby głosować na pomysł ( z ubiegłego miesiąca ), który jego zdaniem jest najlepszy. Oczywiście nie każdy pomysł byłby dodawany do ankiety - dodawane byłyby tylko pomysły które naprawdę by na to zasługiwały. Zbieranie danych za pomocą ankiety trwałoby tydzień - po tym czasie zostawałyby ogłaszane wyniki.
Złotą Oponkę otrzymywałby tylko jeden temat. Jego autor  otrzymywałby w ramach "nagrody" ILEŚ punktów reputacji*, a jego pomysł zostałby dodany do ''Ściany Chwały''** do działu ''Pomysły Miesiąca'' ^^
Złota Oponka nie byłaby czymś w stylu ''Lajka''. To byłby po prostu ''prestiżowy'' obrazek, który zwycięzca*** mógłby się chwalić ^^
Jest to bardziej nagroda symboliczna : )
 
*Wydaje mi się że ciekawym rozwiązaniem mogłoby być dodanie możliwości jednostronnego handlu złotą oponką. W senie, że gracz mógłby dodać taką oponkę do swojego profilu ( do strony ''O mnie'' ), lub sprzedać ją moderatorowi za te ''ILEŚ'' punktów reputacji.
^^
**O tym na końcu.
***Jeśli ktoś ustawiłby sobie oponkę bezprawnie, zostałby ukarany za to warnem.
 
Dlaczego wprowadzenie tego pomysłu mogłoby pomóc?
 
( zaspoilerowałem to, bo może nie każdemu chce się to czytać ^^ )
 
Każdy potrzebuje jakiejś motywacji.
 
Spoiler
Na naszym forum nie dzieje się już tyle co kiedyś - to smuci :c
Wciąż wielu ''pasjonatów forum'' stara się wymyślić coś, co mogłoby jakoś temu zaradzić, ale - obecnie - bezskutecznie.
Dzięki Złotej Oponce, może coś by się ożywiło. 
Na razie nie możemy wymagać zbyt wiele. Nie oczekujmy że w parę dni na forum zarejestruje się setka nowych użytkowników. Jak chciałbym, aby ta Złota Oponka zmotywowała obecnych użytkowników forum do działania.
Pojutrze ( Wtorek ) do gry zostanie dodana kolejna aktualizacja.
Aktualizacje są jedyną tak skuteczną reklamą forum w grze i nie tylko.
Odnośnik do forum jednego dnia otrzymuje kilkaset tysięcy kont polskich graczy, oraz zostaje on opublikowany na stronie Hero Zero na Facebooku ( którą stale przegląda ok. 5 000 polskich użytkowników ).
Zawsze przez tydzień po aktualizacji na forum utrzymuje się ''wysoka frekwencja''. Wydaje mi się że warto byłoby z tego w końcu skorzystać.
Wiem że mamy 2 dni. To niewiele czasu. Ale wystarczy wymyślić coś, co choć na chwilę przykuje uwagę użytkowników. Jakiś mały konkurs? Ale nie forumowy ( za punkty reputacji ). Typowi gracze oczekują oponek w ramach nagrody. Na co osobie która nie korzysta z forum 50 punktów reputacji?
Dzięki temu może ten ''ktosiek'' zostałby na dłużej - początkowo tylko dla konkursu. Potem może trochę bardziej zainteresowałby się tym forum, a w końcu stałby się ''stałym'' użytkownikiem.
 
Em... Coś mi się spoiler zbugował ._.
 
Dodatki do pomysłu 
 
Mam też inne sugestie typu ''Złotej Oponki''.
Całość polega na tym samym, ale dot. innych działów ;)
 
Złoty Notatnik
udm1.png
 
Przyznawany za najlepszy poradnik. ( w przypadku małej ilości poradników, wzięte pod uwagę zostaną także ''stare'' poradniki ). Jeden poradnik będzie mógł otrzymać tą nagrodę nawet kilkukrotnie.
 
Złoty Pytajnik
rjdt.png
 
Przyznawany najbardziej pomocnemu użytkownikowi miesiąca ( nie wiem czy fair by było gdyby moderatorzy też brali w tym udział... Z jednej strony jeśli będą brali udział - będą mieli największe szanse na zdobycie Pytajnika, ale jeśli nie będą mogli brać udziału - to oni będą  poszkodowani... ).
 
Złoty Szlafrok
y1bd.png
 
Przyznawany dla najbardziej rozrywkowego użytkownika miesiąca ( najmocniej udzielającego się w dziale ''Dyskusje o wszystkim i o niczym''. Liczy się nie tylko ilość wpisów, ale emocje które im towarzyszą *^* ).
 
Pisać pomysły, poradniki, lub pomagać innym... To nie są umiejętności każdego. Dlatego zasugerowałem też ''Złoty Szlafrok'', który mógłby zdobyć każdy. Bo w końcu - kto nie potrafi się bawić :)
 
Na razie to tyle jeśli chodzi o ''Złote Nagrody'' ^^
Może potem - jeśli pomysł zostanie ciepło przyjęty - dodam jeszcze inne warianty :)
 
Ściana Chwały
 
Temat będący połączeniem paru innych tematów ( m.in. Ciekawostek z forum, Forumowego Rankingu i innych... )
 
Co będzie umieszczane na ścianie chwały?
 
1. To co wyżej, czyli pomysły miesiąca i.t.d.
Co to da? Stałą reklamę tematu.
2. To będzie połączenie fragmentów paru innych tematów. Po prostu na ''Ścianie Chwały'' będzie parę tematów zebranych w całość.
3. Ogłoszenia.
 
Ogólnie w tym momencie piszę ten pomysł już godzinę... I naprawdę jestem padnięty.
Naprawdę nie mam teraz siły aby wymyślić coś więcej, dlatego mam do was prośbę:
 
Pomóżcie mi dokończyć informacje o ścianie chwały :)
( poniekąd to jakby zabawa :D )
 
Jeśli przeczytaliście cały ten temat i chcecie coś zmienić - zacznijcie od uruchomienia swoich szarych komórek i pomyślcie - Co jeszcze może pojawić się na ścianie chwały?
Czekam na wasze sugestie :)
 
To na tyle moich dzisiejszych porannych ( za 2 godziny wstaje słońce xD ) pomysłów. Mam nadzieję że wam się podobały  :super:
 
Teraz trochę ściągnę od niektórych:
 
Czekam na konstruktywne opinie w komentarzach. Zapraszam także do udziału w ankiecie ;)
 
Pozdrawiam...  :sen:
 
PS: Ciekawostka - Ograniczenia technicznie nie pozwalają na umieszczenie w temacie więcej niż 10 emotikon. -.-

QWsKv4x.png

(obrazek powyżej to link ^_^)


#2 Slimter

Slimter

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Serwer:PL6
  • Postać:Beathrax
Reputacja: 0

Napisano 20 październik 2013 - 08:48

Fajny Pomysl jestem za Widac nie miales co robic o 5 nad ranem ^^



#3 Konradzik

Konradzik

    Były moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1158 postów
Reputacja: 494

Napisano 20 październik 2013 - 08:56

Batmen, pomysł jest dobry. Jak coś mi wpadnie do głowy dam ci znać :)
Widać, że zależy ci na forum i dodajesz dobre pomysły. Ten jest jednym z nich.
Pomogłoby to na rozwój forum i gry(jak się uda:))
Leki like za temat i czekam na więcej twoich pomysłów.



#4 Tajniak01

Tajniak01

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 245 postów
  • Serwer:PL4
Reputacja: 250

Napisano 20 październik 2013 - 09:05

fajny pomysł, ale mam taką sugestię:

Żeby były rankingi:

a) najlepszych pomysłodawców

b) najlepszych pomocników

c) najbardziej rozrywkowych userów

Za 1 miejsca złota nagroda, za drugie srebrna, a  za trzecie brązowa. Jeśli chodzi o pozostałe, to nie wiem za bardzo.



#5 hot

hot

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Miejscowość:Radom
  • Serwer:PL25
  • Postać:glop
  • Drużyna:Złoty Krąg
Reputacja: 326

Napisano 20 październik 2013 - 09:22

Bardzo dobry pomysł jasne że ci pomogę masz like bardzo dużo roboty  :super:


HOT


#6 Batmen

Batmen

    Były moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 369 postów
  • Serwer:PL19
  • Drużyna:Pełnoletni
Reputacja: 1162

Napisano 20 październik 2013 - 10:30

1. Widzę że większość osób nie chce mi pomagać z ścianą chwały...

No cóż, trudno :D

Akurat - jeśli mam być szczery - byłem w stanie dokończyć ją sam, ale chciałem ( tak jak już napisałem ) ''uruchomili swoje szare komórki'' ^^

2. Dziękuję za pozytywne opinie ;)

3. @Tajniak01 Nie rozumiem o co dokładnie chodzi ci z tymi rankingami - czy mógłbyś się trochę bardziej rozwinąć?

A co do tych srebrnych i brązowych nagród - jak złote przejdą, to i nad tym się pomyśli ^^

@Konradzik Z niecierpliwością czekam na twoje pomysły ;)

A co do tego że mi zależy... Gdyby mi nie zależało - w ogólnie nie startowałbym na moderatora :)

Czas tu coś zmienić ^^


  • Herts i lola22 lubią to

QWsKv4x.png

(obrazek powyżej to link ^_^)


#7 patrykos131

patrykos131

    Miłośnik forum

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 209 postów
  • Miejscowość:K-ce
  • Serwer:PL3
  • Drużyna:Nie umiem napisać nazwy ...
Reputacja: 135

Napisano 20 październik 2013 - 11:12

Nie zły pomysł,forum by się ruszyło w ogóle jestem na tak.Można by było mieć taką książkę gdzie by się  to wszystko kolekcjonowało :D


Daj laika zią : D


#8 Predator

Predator

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 34 postów
  • Miejscowość:Lubuskie
  • Serwer:PL6
  • Drużyna:NBD
Reputacja: 4

Napisano 20 październik 2013 - 12:09

Widoczni byliby najlepsi pomysłodawcy.

Na TAK


Cichy Bohater

            


#9 kubek27

kubek27

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 98 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:kubek27
  • Drużyna:Weterani
Reputacja: 46

Napisano 20 październik 2013 - 14:11

fajny pomysł like leci

dla mnie tak


hero zero fan pomogłem daj like
ORTOGRAFIA PANOWIE I PANIE TO PODSTAWA

#10 StarsWoman

StarsWoman

    Była Supervisorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1169 postów
  • Miejscowość:Poznań



Reputacja: 1385

Napisano 20 październik 2013 - 15:28

Pomysł bardzo mi się podoba i oczywiście jestem na tak :D Co do ściany chwały to jakoś nic ciekawego w tym momencie nie przychodzi mi do głowy... No i to chyba tyle ode mnie, oczywiście leci like ;)



#11 FoEI

FoEI

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Miejscowość:Miastko
  • Serwer:PL10
  • Postać:FoE
  • Drużyna:Złota Husaria
Reputacja: 34

Napisano 20 październik 2013 - 17:10

Jestem na TAK, tylko mam pytanie... Czy ta zł. oponka będzie za pomysły do gry i do forum, czy tylko do gry/forum?


Ortograwia pżede wrzystko!


#12 CzOsKa101

CzOsKa101

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 22 postów
  • Miejscowość:Somonino
  • Serwer:PL1
  • Drużyna:Psy Wojny
Reputacja: 1

Napisano 20 październik 2013 - 18:50

Dobry , pomysł jestem na   TAK ...  ;) 



#13 Król Julian

Król Julian

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 536 postów
Reputacja: 523

Napisano 21 październik 2013 - 19:24

Witaj

Pomysł sam w sobie nie jest zły. Z chęcią zobaczyłbym jakiś konkurs w którym liczą się pomysły (nagroda w konkursie to oponki). Wiele osób możliwe że byłoby tym zainteresowanych.

Opiszę tutaj konkurs. Od dzisiaj do dnia 12 listopada (kolejna aktualizacja) użytkownicy muszą wymyślać pomysły (nie publikować ich). Dnia 11 każdy kto ma jakiś pomysł dodaje go i jest zakwalifikowany do konkursu. Po jakimś czasie najlepsze tematy (z dużą ilością lajków i pozytywnymi odpowiedziami w ankietach) zostaną dodane do ankiety w której będzie mógł głosować każdy użytkownik forum.

Po upływie kolejnych dni zostanie wybranych 15 najlepszych pomysłów. Wyższe organy HZ wybiorą trójkę najlepszych. Oto nagrody

1 miejsce-90 oponek oraz 30 punktów reputacji.

2 miejsce-60 oponek oraz 15 punktów reputacji

3 miejsce-30 oponek oraz 10 punktów reputacji

4-15-10 oponek oraz 5 punktów reputacji


5AJWLJQ.png


#14 dreke88

dreke88

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 89 postów
  • Miejscowość:Mława
  • Serwer:PL5
  • Postać:dreke88
  • Drużyna:Memmento Mori
Reputacja: 24

Napisano 21 październik 2013 - 19:25

Fajny pomysł, jestem na tak!


Nie zależy mi na LAIK'ach


#15 Mały Głód

Mały Głód

    Ekspert

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 411 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Szasmzon
Reputacja: 235

Napisano 23 październik 2013 - 17:09

 

Cześć,
 
Na forum jestem w sumie od niedawna. Nie dodawałem tu zbyt wielu pomysłów. Mimo to, napisałem tu ok. 2% wszystkich tematów w dziale ''Opinie i sugestie'' ( zakładam że POMYSŁÓW jest jakieś 200-300, a reszta to spam - np. Kopiowanie pomysłów, bezsensowne tematy i.t.d. ). Zaledwie 2%... Pomyślcie - jak wiele możecie jeszcze wymyślić! Jak wiele świetnych pomysłów wciąż czeka w waszych głowach.
Może te pomysły nie chcą wychodzić... A może one też potrzebują jakiegoś "kopniaka", który zmotywowałby je do wyjścia na zewnątrz :D
Dlatego też...
 
Chciałbym zasugerować, aby na forum zostało dodane coś jak "pomysł miesiąca" - Złota Oponka. 
 
fllg.png
 
 
Na czym by to polegało?
 
Raz w miesiącu ( pierwszego dnia miesiąca ), przeprowadzona byłaby ankieta. W niej, każdy użytkownik mógłby głosować na pomysł ( z ubiegłego miesiąca ), który jego zdaniem jest najlepszy. Oczywiście nie każdy pomysł byłby dodawany do ankiety - dodawane byłyby tylko pomysły które naprawdę by na to zasługiwały. Zbieranie danych za pomocą ankiety trwałoby tydzień - po tym czasie zostawałyby ogłaszane wyniki.
Złotą Oponkę otrzymywałby tylko jeden temat. Jego autor  otrzymywałby w ramach "nagrody" ILEŚ punktów reputacji*, a jego pomysł zostałby dodany do ''Ściany Chwały''** do działu ''Pomysły Miesiąca'' ^^
Złota Oponka nie byłaby czymś w stylu ''Lajka''. To byłby po prostu ''prestiżowy'' obrazek, który zwycięzca*** mógłby się chwalić ^^
Jest to bardziej nagroda symboliczna : )
 
*Wydaje mi się że ciekawym rozwiązaniem mogłoby być dodanie możliwości jednostronnego handlu złotą oponką. W senie, że gracz mógłby dodać taką oponkę do swojego profilu ( do strony ''O mnie'' ), lub sprzedać ją moderatorowi za te ''ILEŚ'' punktów reputacji.
^^
**O tym na końcu.
***Jeśli ktoś ustawiłby sobie oponkę bezprawnie, zostałby ukarany za to warnem.
 
Dlaczego wprowadzenie tego pomysłu mogłoby pomóc?
 
( zaspoilerowałem to, bo może nie każdemu chce się to czytać ^^ )
 
Każdy potrzebuje jakiejś motywacji.
 
Spoiler
Na naszym forum nie dzieje się już tyle co kiedyś - to smuci :c
Wciąż wielu ''pasjonatów forum'' stara się wymyślić coś, co mogłoby jakoś temu zaradzić, ale - obecnie - bezskutecznie.
Dzięki Złotej Oponce, może coś by się ożywiło. 
Na razie nie możemy wymagać zbyt wiele. Nie oczekujmy że w parę dni na forum zarejestruje się setka nowych użytkowników. Jak chciałbym, aby ta Złota Oponka zmotywowała obecnych użytkowników forum do działania.
Pojutrze ( Wtorek ) do gry zostanie dodana kolejna aktualizacja.
Aktualizacje są jedyną tak skuteczną reklamą forum w grze i nie tylko.
Odnośnik do forum jednego dnia otrzymuje kilkaset tysięcy kont polskich graczy, oraz zostaje on opublikowany na stronie Hero Zero na Facebooku ( którą stale przegląda ok. 5 000 polskich użytkowników ).
Zawsze przez tydzień po aktualizacji na forum utrzymuje się ''wysoka frekwencja''. Wydaje mi się że warto byłoby z tego w końcu skorzystać.
Wiem że mamy 2 dni. To niewiele czasu. Ale wystarczy wymyślić coś, co choć na chwilę przykuje uwagę użytkowników. Jakiś mały konkurs? Ale nie forumowy ( za punkty reputacji ). Typowi gracze oczekują oponek w ramach nagrody. Na co osobie która nie korzysta z forum 50 punktów reputacji?
Dzięki temu może ten ''ktosiek'' zostałby na dłużej - początkowo tylko dla konkursu. Potem może trochę bardziej zainteresowałby się tym forum, a w końcu stałby się ''stałym'' użytkownikiem.
 
Em... Coś mi się spoiler zbugował ._.
 
Dodatki do pomysłu 
 
Mam też inne sugestie typu ''Złotej Oponki''.
Całość polega na tym samym, ale dot. innych działów ;)
 
Złoty Notatnik
udm1.png
 
Przyznawany za najlepszy poradnik. ( w przypadku małej ilości poradników, wzięte pod uwagę zostaną także ''stare'' poradniki ). Jeden poradnik będzie mógł otrzymać tą nagrodę nawet kilkukrotnie.
 
Złoty Pytajnik
rjdt.png
 
Przyznawany najbardziej pomocnemu użytkownikowi miesiąca ( nie wiem czy fair by było gdyby moderatorzy też brali w tym udział... Z jednej strony jeśli będą brali udział - będą mieli największe szanse na zdobycie Pytajnika, ale jeśli nie będą mogli brać udziału - to oni będą  poszkodowani... ).
 
Złoty Szlafrok
y1bd.png
 
Przyznawany dla najbardziej rozrywkowego użytkownika miesiąca ( najmocniej udzielającego się w dziale ''Dyskusje o wszystkim i o niczym''. Liczy się nie tylko ilość wpisów, ale emocje które im towarzyszą *^* ).
 
Pisać pomysły, poradniki, lub pomagać innym... To nie są umiejętności każdego. Dlatego zasugerowałem też ''Złoty Szlafrok'', który mógłby zdobyć każdy. Bo w końcu - kto nie potrafi się bawić :)
 
Na razie to tyle jeśli chodzi o ''Złote Nagrody'' ^^
Może potem - jeśli pomysł zostanie ciepło przyjęty - dodam jeszcze inne warianty :)
 
Ściana Chwały
 
Temat będący połączeniem paru innych tematów ( m.in. Ciekawostek z forum, Forumowego Rankingu i innych... )
 
Co będzie umieszczane na ścianie chwały?
 
1. To co wyżej, czyli pomysły miesiąca i.t.d.
Co to da? Stałą reklamę tematu.
2. To będzie połączenie fragmentów paru innych tematów. Po prostu na ''Ścianie Chwały'' będzie parę tematów zebranych w całość.
3. Ogłoszenia.
 
Ogólnie w tym momencie piszę ten pomysł już godzinę... I naprawdę jestem padnięty.
Naprawdę nie mam teraz siły aby wymyślić coś więcej, dlatego mam do was prośbę:
 
Pomóżcie mi dokończyć informacje o ścianie chwały :)
( poniekąd to jakby zabawa :D )
 
Jeśli przeczytaliście cały ten temat i chcecie coś zmienić - zacznijcie od uruchomienia swoich szarych komórek i pomyślcie - Co jeszcze może pojawić się na ścianie chwały?
Czekam na wasze sugestie :)
 
To na tyle moich dzisiejszych porannych ( za 2 godziny wstaje słońce xD ) pomysłów. Mam nadzieję że wam się podobały  :super:
 
Teraz trochę ściągnę od niektórych:
 
Czekam na konstruktywne opinie w komentarzach. Zapraszam także do udziału w ankiecie ;)
 
Pozdrawiam...  :sen:
 
PS: Ciekawostka - Ograniczenia technicznie nie pozwalają na umieszczenie w temacie więcej niż 10 emotikon. -.-

 

Witaj

 

Zrobiłem złotą oponkę specjalnie do pomysłu

Niestety nie mogła być ona tylko ze złota

Jak zawsze grafika w dobrej jakości

 

image.png


  • Matars i hot lubią to

image.png


#16 Batmen

Batmen

    Były moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 369 postów
  • Serwer:PL19
  • Drużyna:Pełnoletni
Reputacja: 1162

Napisano 23 październik 2013 - 18:56

Trochę to przyduże...

Wiesz - ta oponka powinna się zmieścić w profilu :D

 

Ale dzięki za starania :)


QWsKv4x.png

(obrazek powyżej to link ^_^)


#17 Herts

Herts

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 353 postów
Reputacja: 50

Napisano 23 październik 2013 - 18:59

Bardzo dobry pomysl chyba najlepszy w tym tyg.



#18 Bianeczka

Bianeczka

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:bianelka
  • Drużyna:SIŁA SUPER DZIEWCZYN
Reputacja: 0

Napisano 22 listopad 2013 - 15:08

Super pomysł ;-) Dam lik'a

#19 тєяяσяуѕтα

тєяяσяуѕтα

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Serwer:PL6
  • Postać:DeathofEvil
  • Drużyna:PolishPro
Reputacja: 1

Napisano 23 listopad 2013 - 15:30

Dobry pomysł ;P


 Ganjdisco4.gif    Ganja


#20 komar

komar

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 9 postów
Reputacja: 0

Napisano 03 styczeń 2014 - 22:10

Dobry pomysł, ale sporo pracy aby to wprowadzić w życie forum :P






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych