Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Specjalne Like dla zgłaszających (Pomocnych)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Podoba się (12 użytkowników oddało głos)

Tak

  1. Tak! (10 głosów [83.33%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 83.33%

  2. Dopracuj (Pisze co masz dopracować) (1 głosów [8.33%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 8.33%

  3. Nie! (Pisze Dlaczego ) (1 głosów [8.33%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 8.33%

Głosuj

#1 Matars

Matars

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Miejscowość:Barcin (Kujawsko-Pomorskie)
  • Serwer:PL19
  • Postać:Matars
  • Drużyna:Szukam 40%+ bez wpłat opon
Reputacja: 754

Napisano 08 październik 2013 - 09:23

I znów wpadłem na pewien pomysł może będzie wydawać się niektórym bez sensu ale myślę ze przydało by się to....

 

Pomysł polega na tym że powstała by nowa forma Like  za zgłoszenia tematu do Moderatora...

Każdy z nas na pewno kiedyś już zgłaszał jakiś temat który powinien być zamknięty bądź tez naruszał regulamin itp....

Like przyznawał by moderator każdemu użytkownikowi który zgłosił temat który powinien już zostać zamknięty itp....

Like tez dostawało by się za zgłoszenie postów/użytkowników którzy naruszają regulamin bądź tez celowo nabijają sobie posty ( szpam na sb nie wchodził by tutaj w role)....

Logicznie rzecz biorąc moderator przyznawał by like tylko pierwszym 3 osobą które zgłosiły (nie więcej ponieważ tak od razu by 100 osób dostało Like za te samo zgłoszenie i tu ogranicznik jest potrzebny) dany temat/użytkownika/post....

 

Like na moje mogły by się pojawić tam pod naszymi normalnymi punktami reputacji i mogły by być na niebiesko...

 

Grafika: image.png

image.png

Podsumowując dało by to:

  •  Zmniejszenie, a zarazem oczyszczenie forum z starych niepotrzebnych tematów/postów....
  • Większa robota dla moderatora ponieważ musiał by przyznawać te like danemu użytkownikowi ( ale myślę ze nie było by problemu wejść i dać użytkownikowi takiego Like tym bardziej ze jest nowa rekrutacja na moderatora i Team się powiększy)
  • Duża ilość zgłoszeń które tak naprawdę nie powinny być wysłane ponieważ wszystko było by zgodne z regulaminem ( Ale myślę ze jeśli dany użytkownik wysyłał by masę zgłoszeń które tak naprawdę nie powinny zostać wysłane to po prostu dostała by ostrzeżenie słowne /warna)
  • Czasem mogło by się zdarzyć też szpam na pw np  "Dlaczego nie dostałem Like za zgłoszenie" ( ale myślę ze wtedy moderator by wytłumaczył ze już dostał od innych użytkowników takie zgłoszenie jeśli szpam na pw od danego użytkownika by nie ustał i zaczął by się kłócić o to ze to on był pierwszy itp wtedy myślę ze tez dostał by ostrzeżenie /warna)
  • Zgłoszenia nawet na kolegę byle by dostać Like ( wiadomo kolegów się nie zgłasza choćby nie wiem co ale jak ktoś jest takim pseudo kumplem co swojego wydaje to to już jego problem jest i powinien się zastanowić nad swoim zachowaniem)

 

Ja Np dość często zgłaszam tematy/posty niezgodne z wytycznymi/regulaminem/typowy szpam i chciałbym aby tez moja skromna praca została doceniona, to naprawdę bardzo dużo by dało i forum stało by się bardziej przejrzyste z czasem ludzie by się nauczyli jak mają poprawnie korzystać z forum i to z czasem by ułatwiło prace moderatorom....

 

Dodam tez ankietę i proszę o normalne komentarze a nie typu "Jestem na Tak; Jestem na Nie"

 Pozdrawiam

 

 

Edit: Grafikę wykonał Mały Głód i za jego pozwoleniem wkleiłem ją do mojego tematu :)

Support czyta chyba tylko pierwszy post a nie komentarze dlatego grafika jest tu jak najbardziej wskazana :D


  • Megtor lubi to

Ale Tu Zielono sick.gif hahahahaha

Ja wciąż pale, pale... nie ograniczam się wcale


#2 Megtor

Megtor

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 postów



Reputacja: 193

Napisano 08 październik 2013 - 13:38

W sumie pomysł jest dobry. Użytkownicy, którzy chcą i starają się zwalczać głupotę użytkowników, po przez zgłaszanie spamerów, osoby łamiące regulamin, powinny być (według mnie) nagradzane, że tak powiem •wyjątkowo•. Ten •nowy• punkt reputacji, który Ty wymyśliłeś byłby jak najbardziej trafiony.

#3 Jakub1234

Jakub1234

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
Reputacja: 4

Napisano 08 październik 2013 - 17:11

wszyscy by zgłaszali nawet swoich kolegów



#4 The Joker

The Joker

    Były moderator

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 1314 postów
  • Miejscowość:97-500
  • Serwer:PL3
  • Postać:Mateusz169
  • Drużyna:The Expendables
Reputacja: 1535

Napisano 08 październik 2013 - 22:17

I

  • Zgłoszenia nawet na kolegę byle by dostać Like ( wiadomo kolegów się nie zgłasza choćby nie wiem co ale jak ktoś jest takim pseudo kumplem co swojego wydaje to to już jego problem jest i powinien się zastanowić nad swoim zachowaniem)

 

Tego nie rozumiem. Jako Moderator czy członek w przyszłej EP, traktowane to będzie jako brak profesjonalizmu. Sprawiedliwość musi dosięgnąć wszystkich, bez wyjątków na koleżeństwo. 

 

Gdybym miał tak patrzeć przez taki pryzmat, na forum byłaby grupa, "niedozbanowania", która pozwala sobie na więcej, przy czym sama w sobie psułaby atmosferę. 

 

Co do pomysłu, już piszę, że nie realne będę oddzielne p.r.

 

Natomiast Twój pomysł mogę po części wykorzystać co do powrotu EP, a "wynagrodzenie", za prace.

 

Tyle ode mnie. 


7Lb6LsB.gif

#5 Matars

Matars

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Miejscowość:Barcin (Kujawsko-Pomorskie)
  • Serwer:PL19
  • Postać:Matars
  • Drużyna:Szukam 40%+ bez wpłat opon
Reputacja: 754

Napisano 09 październik 2013 - 21:59

Tego nie rozumiem. Jako Moderator czy członek w przyszłej EP, traktowane to będzie jako brak profesjonalizmu. Sprawiedliwość musi dosięgnąć wszystkich, bez wyjątków na koleżeństwo. 

 

Gdybym miał tak patrzeć przez taki pryzmat, na forum byłaby grupa, "niedozbanowania", która pozwala sobie na więcej, przy czym sama w sobie psułaby atmosferę. 

]

Fakt nie rozumiesz tego ponieważ ja tu nie pisałem ze moderator czy członek EP będzie otrzymywał te Like tylko szary/zwykły użytkownik naszego forum....

Brak profesjonalizmu hmmmmm powiedz mi tylko czy znasz członka lub moderatora który by w 100% przestrzegał regulaminu? no ja takiego nie znam powiem ci każdy choćby w nieznacznym stopniu naciągnął lekko regulamin....

Ogólnie pisząc ten "punkt" miałem na myśli coś takiego:

Piszesz z dobrym kolegą o byle czym i w pewnym momencie naruszysz regulamin swoją wypowiedzią a on od razu leci ciebie zgłaszać byle by dostać tego Like...

Dla mnie takie coś jest karygodne...

Rozumiem że ktoś złamał regulamin no ale to twój kumpel i sprzedasz go za 1 Like?

Nie wiem czy to powinienem pisać ale napiszę...

Tak samo jest w życiu realnym:

Masz kolegę w pewnym momencie on zrobi coś niezgodnego z prawem a ty go lecisz na policje zgłosić byle by dostać od nich te 100-200zł za zgłoszenie ....

Nienawidzę takiego zachowania sam nigdy nikogo nie wydałem i nie wydam ....

Nie wiem czy mnie zrozumiałeś ale jakby co pisz :)

 

 

Co do pomysłu, już piszę, że nie realne będę oddzielne p.r.

 

 

A tego ja nie rozumiem


Użytkownik Matars edytował ten post 09 październik 2013 - 22:01

  • StarsWoman i IronMen3neMnorI lubią to

Ale Tu Zielono sick.gif hahahahaha

Ja wciąż pale, pale... nie ograniczam się wcale


#6 Mały Głód

Mały Głód

    Ekspert

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 411 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Szasmzon
Reputacja: 235

Napisano 11 październik 2013 - 04:15

I znów wpadłem na pewien pomysł może będzie wydawać się niektórym bez sensu ale myślę ze przydało by się to....

 

Pomysł polega na tym że powstała by nowa forma Like  za zgłoszenia tematu do Moderatora...

Każdy z nas na pewno kiedyś już zgłaszał jakiś temat który powinien być zamknięty bądź tez naruszał regulamin itp....

Like przyznawał by moderator każdemu użytkownikowi który zgłosił temat który powinien już zostać zamknięty itp....

Like tez dostawało by się za zgłoszenie postów/użytkowników którzy naruszają regulamin bądź tez celowo nabijają sobie posty ( szpam na sb nie wchodził by tutaj w role)....

Logicznie rzecz biorąc moderator przyznawał by like tylko pierwszym 3 osobą które zgłosiły (nie więcej ponieważ tak od razu by 100 osób dostało Like za te samo zgłoszenie i tu ogranicznik jest potrzebny) dany temat/użytkownika/post....

 

Like na moje mogły by się pojawić tam pod naszymi normalnymi punktami reputacji i mogły by być na niebiesko...

 

Grafika: Nie dodam grafiki ponieważ mam problem z gimpem i tez nie za bardzo jestem dobrym grafikiem, myślę ze graficy by przeczytali w moich myślach o co mnie konkretnie chodziło hehe :D

 

Podsumowując dało by to:

  •  Zmniejszenie, a zarazem oczyszczenie forum z starych niepotrzebnych tematów/postów....
  • Większa robota dla moderatora ponieważ musiał by przyznawać te like danemu użytkownikowi ( ale myślę ze nie było by problemu wejść i dać użytkownikowi takiego Like tym bardziej ze jest nowa rekrutacja na moderatora i Team się powiększy)
  • Duża ilość zgłoszeń które tak naprawdę nie powinny być wysłane ponieważ wszystko było by zgodne z regulaminem ( Ale myślę ze jeśli dany użytkownik wysyłał by masę zgłoszeń które tak naprawdę nie powinny zostać wysłane to po prostu dostała by ostrzeżenie słowne /warna)
  • Czasem mogło by się zdarzyć też szpam na pw np  "Dlaczego nie dostałem Like za zgłoszenie" ( ale myślę ze wtedy moderator by wytłumaczył ze już dostał od innych użytkowników takie zgłoszenie jeśli szpam na pw od danego użytkownika by nie ustał i zaczął by się kłócić o to ze to on był pierwszy itp wtedy myślę ze tez dostał by ostrzeżenie /warna)
  • Zgłoszenia nawet na kolegę byle by dostać Like ( wiadomo kolegów się nie zgłasza choćby nie wiem co ale jak ktoś jest takim pseudo kumplem co swojego wydaje to to już jego problem jest i powinien się zastanowić nad swoim zachowaniem)

 

Ja Np dość często zgłaszam tematy/posty niezgodne z wytycznymi/regulaminem/typowy szpam i chciałbym aby tez moja skromna praca została doceniona, to naprawdę bardzo dużo by dało i forum stało by się bardziej przejrzyste z czasem ludzie by się nauczyli jak mają poprawnie korzystać z forum i to z czasem by ułatwiło prace moderatorom....

 

Dodam tez ankietę i proszę o normalne komentarze a nie typu "Jestem na Tak; Jestem na Nie"

 Pozdrawiam

 

Chyba ktoś wspominał o braku grafiki??? :D

Proszę bardzo:

image.png

I jeszcze jedna :D

Po najechaniu na osobę:

image.png


  • Matars lubi to

image.png


#7 The Joker

The Joker

    Były moderator

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 1314 postów
  • Miejscowość:97-500
  • Serwer:PL3
  • Postać:Mateusz169
  • Drużyna:The Expendables
Reputacja: 1535

Napisano 26 październik 2013 - 09:07

Na życzenie autora tematu...

 

Zamykam.


  • Matars lubi to
7Lb6LsB.gif




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych