Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

IP a multi nurtujące pytanie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Matars

Matars

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Miejscowość:Barcin (Kujawsko-Pomorskie)
  • Serwer:PL19
  • Postać:Matars
  • Drużyna:Szukam 40%+ bez wpłat opon
Reputacja: 754

Napisano 25 sierpień 2013 - 04:56

Witam...

 

Z góry uprzedzam ze był już temat o ip ale moja sytuacja jest inna i wgl zresztą sami przeczytajcie...

 

A wiec tak:

Widziałem niejedno krotnie jak inni użytkownicy dostają bana za multi i obleciał mnie strach ze mnie tez może to spotkać, nie mam multi ale moja sytuacja jest inna pod tym względem dlatego pisze te pytanie...

ok zacznijmy od tego ze internet mam tylko przez WI-FI a pobieram go z darmowego łącza które zostało udostępnione na mym rynku i tu mój strach ponieważ jak mi sie wydaje to każdy użytkownik tego łącza ma te same ip co ja(tak mi sie tylko wydaje nie jestem pewien bo w te klocki za dobry to nie jestem) no i może on tez zacząć grę na hz i założyć konto na forum a wtedy ja i on mamy po banie za niby multi...

i tu moje pytanie (bo tak żadna firma nie da mi już neta (za dużo omów zrywałem)wiec jestem zmuszony korzystać z tego) czy moje ip jest takie samo jak innych( korzystających z tego neta) czy grozi mi ban za niby multi jak ktoś inny(nie ja nie jestem głupi, mona mnie sprawdzić) będzie mieć konto na forum...

jak to jest? wszelkie dane mogę udostępnić tylko modowi/adminowi i tylko na pw...

proszę o odpowiedz....

 

 

za wszelkie błędy z góry przepraszam


Ale Tu Zielono sick.gif hahahahaha

Ja wciąż pale, pale... nie ograniczam się wcale


#2 antek1018

antek1018

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 25 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:antek1018
  • Drużyna:Wyróżnieni
Reputacja: 5

Napisano 25 sierpień 2013 - 07:52

Wydaje mi sie ze nie, nie korzystasz z tego samego kuputera  tylko komputera. Jak masz np. internet w domu i jeden komp grasz ty i siostra to wtedy jest to samo a jak masz 2 kompy na tym samym laczu internetowym i ty grasz na  innym kompie a siostra na innym to nie dostaniesz bana.. tak samo masz z tym rynkiem ty tylko uzywasz tego samego internetu ale jest jeszcze IP komputera ktore da sie latwo sprawdzic... wiec nie martw sie.. mam nadzieje ze zrozumiesz moja odpowiedz ;p


  • Matars lubi to

#3 Herts

Herts

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 353 postów
Reputacja: 50

Napisano 25 sierpień 2013 - 08:15

Kazdy komputer ma inne IP , nie powinnienes dostac bana :)



#4 Matars

Matars

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Miejscowość:Barcin (Kujawsko-Pomorskie)
  • Serwer:PL19
  • Postać:Matars
  • Drużyna:Szukam 40%+ bez wpłat opon
Reputacja: 754

Napisano 25 sierpień 2013 - 08:23

Wydaje mi sie ze nie, nie korzystasz z tego samego kuputera  tylko komputera. Jak masz np. internet w domu i jeden komp grasz ty i siostra to wtedy jest to samo a jak masz 2 kompy na tym samym laczu internetowym i ty grasz na  innym kompie a siostra na innym to nie dostaniesz bana.. tak samo masz z tym rynkiem ty tylko uzywasz tego samego internetu ale jest jeszcze IP komputera ktore da sie latwo sprawdzic... wiec nie martw sie.. mam nadzieje ze zrozumiesz moja odpowiedz ;p

 

ooooo to super (repik jak będę mógł)

czyli wyjaśnione i zgłaszam temat do zamknięcia


Ale Tu Zielono sick.gif hahahahaha

Ja wciąż pale, pale... nie ograniczam się wcale





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych