Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Nowa strefa - Looondyn


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
24 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Fajny pomysł ? (30 użytkowników oddało głos)

Fajny pomysł ?

  1. Tak (27 głosów [90.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 90.00%

  2. Nie ( w przypadku wybrania tej opcji, uzasadnij ) (3 głosów [10.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.00%

Głosuj

#1 Pan_S_I_R

Pan_S_I_R

    Miłośnik forum

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 216 postów
  • Miejscowość:06-212
  • Serwer:PL4
Reputacja: 78

Napisano 09 sierpień 2013 - 19:08

Witajcie 

 

Chcę Wam przedstawić mój pomysł na nową strefę Yoyondyn - nazwa pochodzi od Londyn ... ; )Strefa  by była od 180 lvl. Przykładowa grafika :

 .http://img21.imagesh...1/3183/5odx.jpg

Byłby na środku duży Big Ben obok budka tam gdzie się dzwoni .

Po lewej stronie Angelski autobus , obok Big Bena leciał by duży samolot z dużą kartką z napisem Yoyondyn 

Opis ;

Yoyondyn - duże miasto , piękne , mili ludzie , lecz niestety niedawno Yoyodyne nim za królowało .  Każdy z niego ucieka . .  Jednym z mieszkańców jest Twój przyjaciel Jony . Co dzień ulicami  chodzą członkowie Yoyodyne by  zawładnąć tym miastem  .(słaby opis , ale nie wiem jak opisać bardziej )

Misje;

Misja walki 
:zakrecony: O! Właśnie widzisz taksówkarz , który wozi osoby w złe miejsca . Zrób coś z tym .
wygrana :Przegadałeś mu chyba do rozumu  . Następnym razem będzie używał mapy - jak mu kazałeś .
przegrana:Niestety taksówkarz okazał się chytry . Następnym razem może mu przemówisz .
Misja walki
:zakrecony: Przybiegło do Ciebie jakieś dziecko i mówi , że jakiś pan zabrał jej balonik . Znajdź tego typa i przemów mu do rozumu . 
Wygrana: Pan oddał dziecku balonik , a Ty zrobiłeś co miałeś .
Przegrana : Zobaczyłeś typa i pobiegłeś za nim , ale on był za szybki i zwiał . 
Misja walki
:zakrecony: Jesteś właśnie świadkiem jak Ciemny Tym kradnie torebkę jakieś Pani . Złap go i odzyskaj torbę .
Wygrana : Złapałeś Ciemnego Typka i zabrałeś mu torebkę . Ma pouczenie , żeby już nigdy  NIE kradł .
Przegrana : Ciemny Typ uciekł w jakiś kąt .Złapiesz go innym razem .
Misja walki 
:zakrecony: Maszerujesz sobie przez miasto , a tu dzieciaki malują farbą napisy po blokach ! 
Wygrana : Dałeś  im popalić po piętach i zabrałeś im farbę .
Przegrana : Wstrętne dzieciaki oblały Cię całym kubłem farby i uciekły . Idź do kąpieli ...
 
:godzina: Misja czasowa 
Widzisz dzieciaki , które dzwonią i krzyczą do telefonu i udają , że im coś się stało . Porozmawiaj z nimi .
po zrobieniu misji ; Dzieciaki obiecały , że już nigdy nie będą robić żarty przez telefon .
:godzina: Misja czasowa 
Dzwoni do Ciebie jakiś ,,gościu'' i prosi , żebyś szybko przyjechał pod Big Ben , bo właśnie się rozwalił !
po zrobieniu misji ; Naprawiłeś Big Bena więc wracaj do domu ...
:godzina: Misja czasowa 
Spotykasz jednego z starszych panów , który szuka swojego psa . Pomóż mu w poszukiwaniu .
Po misji ; właśnie znalazłeś pieska , który czekał na swojego pana w parku .
:godzina:  Misja czasowa 
Dzwoni do Ciebie Twój przyjaciel Jony i mówi , że przyszedł do niego dziwny typ i prosi Cię , żebyś do niego przyjechał .Po misji ; Typek okazał się z Yoyodyne ,walnąłeś  w niego bronią rzucaną i zwiał !
:godzina:  Misja czasowa 
Jest właśnie godzina 4:00 , a tu nagle zza ściany leci MUZA na FULL! - Zrób coś z tym !
Po misji ; Okazuje się , że Twój sąsiad ma urodziny . Wracaj do domu i może znajdź coś , żeby dać mu coś w prezencie .
Normalne misje
Państwo Smitch piją sobie kawę przy stoliku , ale na ŚRODKU ulicy ! Zrób coś z tym !
Po misji ; Wygnałeś ich z środka ulicy i przegadałeś im , żeby już nigdy tak nie robili .
Normalne misje :
Widzisz kotka , który jest w ściekach . Uratuj go !!!
Po misji ; Wyjąłeś kotka , ale idź pod prysznic , bo coś tu śmierdzi .
Przykładowa grafika na Łotra 
noax.jpg
Łotr : Wściekły taksówkarz  . Fabuła : "Nikczemnik jest podłym współpracownikiem z Yoyodyne. To właśnie ON, zachęca wszystkich dobrych taksówkarzy, żeby zawozili klientów w złe miejsca .
Poinformowanie o łotrze : Witaj (np.) Pan_S_I_R , czy jakoś tam ... Do rzeczy , uciekł nam na wolność ,,Wściekły  taksówkarz'' , podpala taksówki daje ulotki Taksówkarzom z napisem ''zawoź ludzi gdzie indziej '' zrób coś z nim !
 
Po wygraniu z łotrem :Dzięki Ci za pomoc , Taksówkarz został złapany . Teraz prędko już nie wyjdzie na wolność ...
Po przegraniu z łotrem : Niestety ,,Wściekły  Taksówkarz '' zwiał , myślę , że następnym razem go złapiemy .
 
Zadania bohaterskie ; nie mam co pisać , bo to wiadome np. zrobić tą misje tyle i tyle razy .
 
Myślę , że się podoba . Głosujcie w ankiecie . Pozdrawiam !


#2 Herts

Herts

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 353 postów
Reputacja: 50

Napisano 09 sierpień 2013 - 19:18

 

Witajcie 

 

Chcę Wam przedstawić mój pomysł na nową strefę Looondyn - nazwa pochodzi od Londyn ... ; ) 

Niestety nie mam grafiki  ;( , ale mogę Wam opisać jej wygląd .

Byłby na środku duży Big Ben obok budka tam gdzie się dzwoni .

Po lewej stronie Angelski autobus , obok Big Bena leciał by duży samolot z dużą kartką z napisem Looondyn .

Opis ;

Looondyn - duże miasto , piękne , mili ludzie , lecz niestety niedawno Yoyodyne niedawno nim za królowało . (słaby opis , ale nie wiem jak opisać bardziej )

Misje;

Misja walki 
:zakrecony: O! Właśnie widzisz taksówkarz , który wozi osoby w złe miejsca . Zrób coś z tym .
wygrana :Przegadałeś mu chyba do rozumu  . Następnym razem będzie używał mapy - jak mu kazałeś .
przegrana:Niestety taksówkarz okazał się chytry . Następnym razem może mu przemówisz .
:godzina: Misja czasowa 
Widzisz dzieciaki , które dzwonią i krzyczą do telefonu i udają , że im coś się stało . Porozmawiaj z nimi .
po zrobieniu misji ; Dziecaki obiecały , że już nigdy nie będą dzwonić przez telefon i robić żarty 
:godzina: Misja czasowa 
Dzwoni do Ciebie jakiś ,,gościu'' i prosi , żebyś szybko przyjechał pod Big Ben , bo właśnie się rozwalił !
po zrobieniu misji ; Naprawiłeś Big Bena więc wracaj do domu ...
 
Łotr : Najgorszy z najgorszych taksówkarzy . Fabuła : Jest współpracownikiem z Yoyodyne on zachęca wszystkich taksówkarzy , żeby zawozili klientów w złe miejsca .
 
Zadania bohaterskie ; nie mam co pisać , bo to wiadome np. zrobić tą misje tyle i tyle razy .
 
Myślę , że się podoba . Głosujcie w ankiecie . Pozdrawiam !

 

Co do pomysłu jestem na TAK. Przydala by sie kolejna strefa :)    Leci + za pomysł.


  • Bałkanica lubi to


#3 Terjo

Terjo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 561 postów
  • Serwer:PL31
  • Postać:Terjo






Reputacja: 280

Napisano 09 sierpień 2013 - 19:19

Pomysł na lokalizację fajny ale ten opis jest za krótki i za suchy dlatego nie mam zadnia(dlaczego tej opcji nie ma w ankiecie?) 

Dla porówna temat The Joker - http://forum.pl.hero...fa-od-mateusza/

Edit:Skoro nie potrafisz opisywać to po co co robisz taki temat?


  • The Joker i Pan TaJemniCzy lubią to

#4 Król Julian

Król Julian

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 536 postów
Reputacja: 523

Napisano 09 sierpień 2013 - 19:21

A ja jestem przeciw. Mało misji walki jak i czasowych. Opis słaby i nawet powtórzenie "niedawno". Łotr trochę nie fajna nazwa no i opis także.

5AJWLJQ.png


#5 Pan_S_I_R

Pan_S_I_R

    Miłośnik forum

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 216 postów
  • Miejscowość:06-212
  • Serwer:PL4
Reputacja: 78

Napisano 09 sierpień 2013 - 19:40

Co do pomysłu jestem na TAK. Przydala by sie kolejna strefa :)    Leci + za pomysł.

Dzięki .

 

Pomysł na lokalizację fajny ale ten opis jest za krótki i za suchy dlatego nie mam zadnia(dlaczego tej opcji nie ma w ankiecie?) 

Dla porówna temat The Joker - http://forum.pl.hero...fa-od-mateusza/

Wiem , że opis jest słaby , ale napisałem , że nie potrafię opisywać . 



#6 Batmen

Batmen

    Były moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 369 postów
  • Serwer:PL19
  • Drużyna:Pełnoletni
Reputacja: 1162

Napisano 09 sierpień 2013 - 19:50

1. Marnie opisane

2. Może lepiej nazwać to ''Yoyondyn'' xD

3. Opisz trochę bardziej, zrób grafikę w paincie i będzie dobrze :)


QWsKv4x.png

(obrazek powyżej to link ^_^)


#7 Pan_S_I_R

Pan_S_I_R

    Miłośnik forum

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 216 postów
  • Miejscowość:06-212
  • Serwer:PL4
Reputacja: 78

Napisano 09 sierpień 2013 - 19:58

1. Marnie opisane

2. Może lepiej nazwać to ''Yoyondyn'' xD

3. Opisz trochę bardziej, zrób grafikę w paincie i będzie dobrze :)

1.Wiem słabo opisałem .

2. Zobaczy się .

3.Grafiki z paint'u nie da się wstawić 

 

DODAŁEM 2 MISJE , ZMIENIŁEM NAZWĘ ŁOTRA , DODAŁEM WIĘKSZY OPIS . 



#8 Król Julian

Król Julian

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 536 postów
Reputacja: 523

Napisano 09 sierpień 2013 - 20:19

Zmień nazwę łotra np na Wściekły taksówkarz. Jeśli nie umiesz opisywać to nie pisz wcale

5AJWLJQ.png


#9 Terjo

Terjo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 561 postów
  • Serwer:PL31
  • Postać:Terjo






Reputacja: 280

Napisano 09 sierpień 2013 - 20:29

Ehh twoje nowe misje zmusiły mnie do ponownej  oceny.Niestety nie podoba mi się ;Nowe misje są porostu bardzo słabe popsuły pomysł(przynajmniej moim zdaniem).Wiec jest na NIE.



#10 Matars

Matars

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Miejscowość:Barcin (Kujawsko-Pomorskie)
  • Serwer:PL19
  • Postać:Matars
  • Drużyna:Szukam 40%+ bez wpłat opon
Reputacja: 754

Napisano 10 sierpień 2013 - 00:46

Ja to tam nie doszedłem do ostatniej strefy wiec mnie to tam za bardzo nie potrzebne ale na przyszłość by nie zaszkodziła nowa strefa


Ale Tu Zielono sick.gif hahahahaha

Ja wciąż pale, pale... nie ograniczam się wcale


#11 Wiktord1

Wiktord1

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Miejscowość:Wrocław
  • Serwer:PL2
  • Postać:wiktord1
  • Drużyna:Sprawdź
Reputacja: 40

Napisano 10 sierpień 2013 - 05:47

Powiem tyle: Pomysł jest słabo opisany, a nad nazwą strefy nie myślałeś zbyt dużo. W ankiecie mam uzasadnić dlaczego, więc zaczynamy:

 

Łotrowi dużo brakuje, tekstu przed walką, tekstu po walce, napisu gdy łotr zwieje, napisu gdy łotr zostanie pokonany... ja tu widzę tylko nazwę łotra oraz fabułę (nie jestem nawet pewny co to jest).

 

Misje są nieciekawe.

 

Nad nazwą siedziałeś najwyżej minutę...

 

Dobrze że się przyznałeś, że zrobiłeś słaby opis.

 

Niczego więcej już nie mogę się uczepić, chyba po moim komentarzu nie zdziwisz się, że będę na nie?


  • Terjo lubi to

Mapostać Hero-Zero!

Bo ja wiem że nie wiesz że wiesz bo nie wiesz że ja wiem że wiem że nie wiesz tego co ja wiem że nie wiesz... To mogłoby się ciągnąć w nieskończoność, wiem...


#12 Pan TaJemniCzy

Pan TaJemniCzy

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Serwer:PL2
Reputacja: 70

Napisano 10 sierpień 2013 - 07:34

Porusz swoje szare komórki!!! Wobraźnię..

Oczekujemy, a przynajmniej ja oczekuje CZEGOŚ WIĘCEJ!!

Kit jak dla mnie. Treść jest zbyt Krótka, nie ciekawa wręcz nudna, nie 'przyciąga' oka..

Zmień nazwę, wymyśl coś, bądź kreatywny..

Mało misji i czasowych, i  tych walki. 

Co do Zadań bohaterskich, pomimo, że kazdy wie co i jak to dopisz.

Łotr, marna ta 'fabuła' w jednym zdaniu, dodaj  więcej  epitetów.Np.:"Nikczemnik jest podłym współpracownikiem z Yoyodyne. To wałśnie ON, zachęca wszystkich dobrych taksówkarzy, żeby zawozili klientów w złe miejsca .

Noooo i  Grafika.. to obowiązkowo.

"Przybiegło do Ciebie jakieś dziecko i mówi, że jakiś pan zabrał jej balonik." dlaczego 'jakieś' dziecko. Nie może być po prostu dziecko? Poza tym powtórzyłeś się 'jakieś', 'jakiś'.

 

Jestem na NIE. 

 

                                                                                                                                                                      Pozdrawiam.


  • Wiktord1 lubi to

#13 Pan_S_I_R

Pan_S_I_R

    Miłośnik forum

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 216 postów
  • Miejscowość:06-212
  • Serwer:PL4
Reputacja: 78

Napisano 10 sierpień 2013 - 08:12

@up

 

Pododawałem trochę misji i pozmieniałem ...



#14 Pan TaJemniCzy

Pan TaJemniCzy

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Serwer:PL2
Reputacja: 70

Napisano 10 sierpień 2013 - 08:27

"Przegrana : Zobaczyłeś typa , ale on zwiał . " - wtf?  nie rozumiem, Twój bohater ma lasery w oczach? :D " Maszerujesz sobie przez miasto , a tu jacyś dzieciaki malują farbą jakieś napisy po blokach ! -" Wyrzuć słowo 'jakieś'i 'jacyś', zostaw po prostu 'malują napisy'.. i będzie dobrze  "Dzwoni do Ciebie Twój przyjaciel Jony i mówi , że przyszedł do niego jakiś dziwny typ " tu tak samo.."Widzisz kotka , który jest w ściekach . Wyjmij go ." - Z czego? Uratuj Go!!! :D
No i dzięki, lepiej się 'paczy' . 
Fabuła ^^ thx nie trzeba było.
Widzę poprawę, jest nienajgorzej .
Czekam na grafikę.
Jak grafika będzie i strefy, i łotra to będe na Tak narazie na nje.
Pozdrawiam.


#15 Firehead

Firehead

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Firehead
  • Drużyna:Jeźdźcy Apokalipsy
Reputacja: 1

Napisano 10 sierpień 2013 - 15:26

Fajny pomysł ale opisy misji muszą być ciekawsze i dłuższe, a samych misji musi być więcej. Narazie jestem na nie, ale jak poprawisz pare rzeczy to może będę na tak.



#16 MamaPanda

MamaPanda

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 postów
Reputacja: 75

Napisano 10 sierpień 2013 - 23:07

noax.jpg

 

Czyli łotr :P

 

4s3w.jpg

 

i strefa :)

 

 

na szybko niestety i już późno, no ale jest jakaś inspiracja :D

ps, źródło google i własne widzimisię :)


                                             lsxp.jpg


#17 _SvT_

_SvT_

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 41 postów
Reputacja: 35

Napisano 11 sierpień 2013 - 07:32

@ GazdaAll @Bałkanica @ Herts

 

Każdy komentarz w tym dziale typu "Jestem na Tak" bądź "Daje +" jest spamem gdyż nic nie wnosi do tematu.

Zacznijcie przestrzegać pewnych reguł... Aby nie było spamu w tematach.

Każda opinia powinna mieć "coś od siebie" czyli podanie jakieś sugestii itp.

Wasze posty oczywiście zostały zgłoszone jako spam.

 

Żeby nie było off top'u

 

Pomysł rozbudowany, napracowałeś się trzeba przyznać. Oczywiście jestem na Tak ze względu na to, że nie mam już czynów i gra trochę się znudziła :)

Podoba mi się pomysł dlatego też masz moje poparcie, jednak brakuje tutaj grafiki ale pomysł na nią masz w miarę ciekawy ;)

 

Życzę Powodzenia.



#18 Gingerus

Gingerus

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 23 postów
  • Serwer:PL4
  • Postać:emilS
  • Drużyna:HEROS 4EVER
Reputacja: 5

Napisano 11 sierpień 2013 - 09:22

Pomysł fajny, widać że się napracowałeś.

Osobiście popieram.

Jedno pytanko od którego to by było poziomu?


:super: gra HERO

        ZERO


#19 Dominik =)

Dominik =)

    Nowicjusz

  • Banned
  • Pip
  • 6 postów
  • Miejscowość:localhost ; o
  • Serwer:PL4
  • Postać:WidzieliscieRafala
  • Drużyna:Rozglądam się ;)
Reputacja: 3

Napisano 11 sierpień 2013 - 11:15

Bardzo dobry pomysł moim zdaniem przydałoby się jakoś urozmaicić grę w najmniejszych stopniach.

 :)



#20 Pan_S_I_R

Pan_S_I_R

    Miłośnik forum

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 216 postów
  • Miejscowość:06-212
  • Serwer:PL4
Reputacja: 78

Napisano 11 sierpień 2013 - 14:15

@MamaPanda jak będę wysyłał do Support'u ten pomysł , dam to grafikę , którą podałaś . A , i dziękuję . ;)

@Gingerus Po Yollywood  , tylko , że nie pamiętam od jakiego lvl jest te Yollywood - (czy jakoś tak xD ) 

_SvT_ dzięki za opinię .






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych