Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Pojedynek (solo)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 De Dżoker

De Dżoker

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Serwer:PL6
  • Postać:PaN NooBeK
  • Drużyna:EUTOPIA
Reputacja: 57

Napisano 10 maj 2013 - 21:38

Spoko, ale można dopracować... Przedmioty. Na przykład ,, Stare rękawice bokserskie'' lub inne związane z boksem przedmioty

Spx. dopracuję :P myślałem o przedmiotach :P jutro wolne to posiedzę :P grafika trudna do wykonania :P

@Raf99 nie to nie jest z gry... tej i tej, ten pomysł mi wpadł podczas właśnie pojedynku, i myślałem że zrobię temat 


e440847.gif

 


#22 Sebul

Sebul

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 95 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Sebul
  • Drużyna:Bójcie Się Nas
Reputacja: 21

Napisano 11 maj 2013 - 21:39

Witam jestem Tu pierwszy raz, nazywam się Maciek (Maciek80) gram na 4 serwerze w HeroZeroGame od ok. 60 dni, patrząc na rozwój tej gry, i to że trafia do szerokiego grona użytkowników, twierdze iż użytkownik SuperHeroZero2 ma dobrą propozycje co do ulepszenia aspektu gry, aby każdy nowy użytkownik był jeszcze bardziej usatyfakcjonowany grając w nią, i nie zniechęcał się do rozwoju w HZ.

    Dla mnie jest to jak najbardziej udana propozycja , chodź wiadomo, trzeba wkładu , to jest pracy, żeby zrobić coś dobrego, ale tylko wtedy staje się to bezkonkurencyjne wobec innych podobnych propozycji gier.

    Jestem na TAK dla tej propozycji.

Pomysl nie jest zly tak, ale jest to tylko zabieg kosmetyczny, dalbym to na dalsza poprawke ewentualnie.


Może będziesz tak miły i dasz Lajka  


#23 Wódka

Wódka

    Była moderatorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 560 postów
  • Serwer:PL21
  • Postać:Wódka
Reputacja: 435

Napisano 20 maj 2013 - 23:59

archiwum


SUPPORT TICKET SYSTEM
Problem z grą? klik.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych