Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Monety:D


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 DrJones

DrJones

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 21 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 5

Napisano 22 kwiecień 2013 - 14:38

Witam!

Czytając różne pomysły na temat co zrobić z monetami przyszedł mi do głowy pomysł. Więc zacznę od tego aby w naszej kwaterze znajdował się depozyt w którym moglibyśmy  wpłacać monety tylko że te monety procentowałyby.Wiadomo że procent zależałby od poziomu depozytu np.max depozytu to 5 mln własnego wkładu i na maxa rozbudowany dawałby np  5% na tydzień to jest 250 tyś i tą kasę moglibyśmy przeznaczyć na podniesienie umiejętności które i tak są drogie dla graczy o wysokich poziomach.Te pieniądze wpłacane jak i wypłacane są nie do ruszenia przez innych graczy a jak nas ktoś wywali z drużyny  to cała kwota jest wypłacana na nasze konto natychmiastowo.Nie zagłębiałem się w szczegóły jaki poziom ile by dawał zostawiłem to twórcom gry lub wam.Ja tylko chciałem napisać pomysł że coś takiego mogło by być. 

 

I jeszcze jedno patrząc na forum niedobrze mi się robi jak jeden drugiego kontroluje i upomina co powinno być napisane i poruszane w nim. Więc mój pomysł (może były inne ale nie wiem o tym)  jest taki aby był tematyczny np. ogólny , pomoc, hobby, drużyny itp.  Te tematy przyczepić można nad oknem forum i po problemie a każdy znalazł by sobie miejsce.  

                                                                                                        Pozdrawiam 



#2 Nikes

Nikes

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 312 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:Po powrocie drużyny nie ma ! xDD
Reputacja: 115

Napisano 22 kwiecień 2013 - 15:02

 Zmień trochę wielkość tych liter, bo się źle czyta.

 

A co do tematu to pomysł mi się podoba, gdyż to 5% nie jest to aż tak dużo :> Ale znając życie pomysł i tak nie przejdzie, ale byłbym za ;>

 

A co do dodania nowych działów od tego jest "Dyskusje o wszystkim i o niczym"



#3 The Joker

The Joker

    Były moderator

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 1314 postów
  • Miejscowość:97-500
  • Serwer:PL3
  • Postać:Mateusz169
  • Drużyna:The Expendables
Reputacja: 1535

Napisano 22 kwiecień 2013 - 22:43

1. Hero zero to nie lokata online. (to tylko moje zdanie)

2. Depozyt....czyli drużyna nic z tego nie ma.

3. Były takie pomysły odnośnie oponek, które w żaden sposób nie miały szans na przejście.

 

Co do drugiej części tematu.

 

1.Jest regulamin forum, którego należy przestrzegać.

2."Jeden drugiego kontroluje" to chyba dobrze by na forum, przynajmniej w tym dziale panował ład i porządek, pilnowany nie tylko przez Modów.

3. Uwierz mi, że nie każdy człowiek potrafi się zachować z kulturą i trzymać regulaminu, dlatego trzeba kierować forum twardą ręką, czy się podoba komuś czy też nie.

 

Pozdrawiam.


7Lb6LsB.gif

#4 DrJones

DrJones

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 21 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 5

Napisano 23 kwiecień 2013 - 08:20

Mateuszu drużyna nie musi mieć coś z tego gdzie jest powiedziane że wszystkie korzyści muszą być na rzecz drużyny. Monety to nie oponki za które trzeba płacić mamy je z gry i to bardzo dużo co nie wiadomo co mamy zrobić z nimi.  Najprościej napisać komuś że ten pomysł nie przejdzie a jeszcze lepiej moim zdaniem nie wpłacajcie monet do drużyny i po problemie.

Owszem jest regulamin forum, może by ktoś chciał na bieżąco porozmawiać na temat zaproszeń lub pomocy nie pisząc i czekając na wiadomość.   



#5 Dexis

Dexis

    Ekspert

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 368 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dexis
  • Drużyna:Cudowni
Reputacja: 59

Napisano 23 kwiecień 2013 - 15:26

Zly pomysl , tak jak napisal Mateusz 

 

 

 

 

3. Były takie pomysły odnośnie oponek, które w żaden sposób nie miały szans na przejście.

 

Więc z monetami też raczej szans nie będzie ;>


  • The Joker lubi to
Jeżeli mój post Ci się spodobał lub w jakikolwiek sposób zaciekawił daj Like.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych