Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 5 głosy

[Dyskusje Ogólne] Moja opinia o HZ


  • Please log in to reply
236 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: HERO ZERO (174 użytkowników oddało głos)

Co oyślisz o HZ?

  1. Głosowano Fajne (158 głosów [90.80%])

    Procent z głosów: 90.80%

  2. Głosowano nudne (16 głosów [9.20%])

    Procent z głosów: 9.20%

Czym jest dla ciebie HZ

  1. HOBBY (29 głosów [16.67%])

    Procent z głosów: 16.67%

  2. Zajęciem na wolną chwile (56 głosów [32.18%])

    Procent z głosów: 32.18%

  3. Głosowano Zmarnowaniem czasu (11 głosów [6.32%])

    Procent z głosów: 6.32%

  4. Coś w czym moge być dobry (16 głosów [9.20%])

    Procent z głosów: 9.20%

  5. Coś fajnego co mnie chęci do gry (25 głosów [14.37%])

    Procent z głosów: 14.37%

  6. Głosowano Coś co lubie (26 głosów [14.94%])

    Procent z głosów: 14.94%

  7. Głosowano Czymś innym niewymienionym (11 głosów [6.32%])

    Procent z głosów: 6.32%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#101 Matars

Matars

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 842 postów
  • Miejscowość:Barcin (Kujawsko-Pomorskie)
  • Serwer:PL19
  • Postać:Matars
  • Drużyna:Szukam 40%+ bez wpłat opon
Reputacja: 754

Napisano 20 listopad 2013 - 17:39

Myślałem ,że to matras pisze ale jestem na tak

były by:

Elitki mocne w kondyche

Elitki2 mocne w kondyche  i intuicje

zwyczajne wszystko po równo

i może grp(grupki) mieszanki czyli wszystko po 10 i czas 10h

 

O czym ty człowieku piszesz? chyba nikt ciebie tutaj nie zrozumie...

 

 

Nawiazujac do samej "fabuly" czy jak inaczej mozna nazwac w przegladarkowych grach trudno sie dziwic, ze nie jest fascynujaca i pelna zwotow akcji. To gra, ktora opiera sie na grze druzynowej i indywidualnym rozwoju a jak wiadomo im wyzej stoisz tym trudniej wejsc wyzej...dlatego gra moze sie na wyzszych poziomach lekko znudzic i chyba kazdy ma takie chwile. Mnie nie nudzi bo sa turnieje druzynowe, ktore mnie motywuja do gry i rywalizacji....jest czat druzynowy...mamy forum :)

 

Jezeli komus sie nudzi to moze grac na kilku serwerach, zajac sie czyms innym w trakcie trwania treningow czy misji.

 

Nie jestem pewien czy to dozwolone bo nie pamietam regulaminu, ale nawiazujac do braku czasu mozna grac z kims na zmiane.

 

Sa ciagle wprowadzane aktualizacje,ale zamiast doskonalic gre i zwiekszac grywalnosc maja na celu wyciagniecie od graczy kasy ;/

Licze, ze konkurencja typu SS, S&F itd zmusza nieco tworcow HZ do prawdziwych innowacji i beda potrafic utrzymac Bohaterow znacznie dluzej bo na otwarciu serwerow jest 50-100 tys graczy a po miesiacu zostaje niewielki procent.

 

P.S. warto popracowac nad bugami

 

Dokładnie jestem tego samego zdania...

 

 

Po 250lv gra jest tak monotonna że szok...

Mogli by coś zrobić dla tych graczy a nie durne stroje i to za 80zł


  • Anonimowy1 lubi to

Ale Tu Zielono sick.gif hahahahaha

Ja wciąż pale, pale... nie ograniczam się wcale


#102 G4m3RR

G4m3RR

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 24 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:KojoT00
  • Drużyna:ABK
Reputacja: 0

Napisano 30 listopad 2013 - 20:40

Zgadzam sie z toba Matars mi już pełno kont pousowali bo niechcialo mi sie grac  bo mi sie juz to nudzilo :/



#103 hot

hot

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Miejscowość:Radom
  • Serwer:PL25
  • Postać:glop
  • Drużyna:Złoty Krąg
Reputacja: 326

Napisano 01 grudzień 2013 - 11:21

Fajna gra ale te Zorro właśnie 80 zł komplet to za dużo ale oprócz tego brak zastrzerzeń.


HOT


#104 KubrykPL5

KubrykPL5

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
  • Miejscowość:Bydgoszcz
  • Serwer:PL5
  • Postać:kubryk
  • Drużyna:BraveTeam
Reputacja: 0

Napisano 09 luty 2014 - 19:18

Bardzo lubię tego typu gry, teraz gram w tylko to .. Gram szczególnie jak siedze na YT,FB wtedy jestem tez dostepny na HZ . Według mnie gra jest ładnie rozbudowana + cały czas się rozwija, często są aktualicacje, nie ma problemów. Spodobała mi się ta gra bardzo i mam nadzieje ze tak zostaie .. Cieszę się, że cały czas coś jest aktualiozwane / naprawiane .

Pozdrawiam :**



#105 lendis

lendis

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 19 postów
  • Serwer:PL6
  • Postać:lendis
  • Drużyna:Breaking The Law
Reputacja: 25

Napisano 09 luty 2014 - 19:22

Mam lvl 250 - od dawna więc odblokowane wszystkie strefy, wykonane zadania w nich. Teraz jedynie eventy coś zmieniają a tak to klikam - i w sumie tyle


  • Aduś07 lubi to

#106 NieznanyNick

NieznanyNick

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 219 postów
  • Miejscowość:Tczew
  • Serwer:PL13
  • Postać:Jakas napewno
Reputacja: 112

Napisano 16 luty 2014 - 18:16

HeroZero podoba mi sie ale....

Nigdy nie są wprowadzane pomysły ktore prezentujemy na forum (co denerwuje)


jmhz.jpg


#107 agspureiam

agspureiam

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:agspureiam
Reputacja: 1

Napisano 17 luty 2014 - 12:31

Moja opinia jest taka 4/6 gra zaczyna być troszeczkę nudna :/ dodajcie coś innego do herozero naprzykład `Zestawy bohatera` polegające że gracz może zrobić własny zestaw z przedmiotów które ma oraz naprzykład `2 drużyny vs 2 bandy lub więcej` czyli że drużyny będą mogły mieć sojusz i razem walczyć z bandą lub kilkoma oraz w hero zero rangi :D aby naprzykład jest jakiś "gm" to pisze obok <gm> a obok graczy co lepszy level naprzykład 1 lvl to na rankingu będzie Nowicjusz 

 

Pewnie glupi pomysł ale ja tylko mówie co myśle


  • Aduś07 lubi to

#108 NieznanyNick

NieznanyNick

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 219 postów
  • Miejscowość:Tczew
  • Serwer:PL13
  • Postać:Jakas napewno
Reputacja: 112

Napisano 19 luty 2014 - 20:47

Z dnia na dzien jest coraz lepiej według mnie na początku było cięzko ale tydzień i lvl 100. I juz było coraz lepiej druzyna 100% rozwoju

Na początku HZ było nie rozwinietę ale z miesiąca na miesiąc było coraz lepeiej bo aktualizacje <---to jest moja wypowiedz


jmhz.jpg


#109 ula320

ula320

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 21 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:ula320
  • Drużyna:Matrix
Reputacja: 3

Napisano 26 luty 2014 - 16:01

Ludzie wam się nudzi mając 80 lvl bo nie ma nowośći trzeba tylko czkeać bo wielkie nowości mają nadejść ja mam 110 lvl wogóle mi się nie nudzi  bo jednak admini mają też sporą robotę czuwać przy tej grze i utrzymywać ją cały czas próbują coś wymyślić by gra była lepsza ale nawet jak coś wymyślą to trochę im chyba zajmie wprowadzenie tego do gry mi się zaczęła nudzić ta gra gdy miałam 50lvl ale nie dałam się monotonii i codziennie chociaż wydawało się to nudne wchodziłam na hero zero bo ja chcę coś osiągnąć i teraz z dnia na dzień z aktualizacji na aktualizacje ta gra bardziej mi się podoba i tego też wam życzę



#110 Guest_TREBUSH_*

Guest_TREBUSH_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 04 marzec 2014 - 03:02

Aktualizacje coraz lepsze, przykład:

- odnawialne co pare dni zadania nadzwyczajne,

- ostatnia z depozytem (sejf).

 

Support bardzo ładnie działa (nie jest to też moja opinia ale innych nicków), przykład:

- misja się zawiesza, wysłane jest zgłoszenie i po 2 minutach z zegarkiem w ręku

wszystko jest naprawione, i odpowiedz od supportu że misje odwiesili żeby potwierdzić,

że wszystko działa.

 

Na początku ciężko się grało, ale z dnia na dzień jest łatwiej, czym wyższy lewel tym fajniej sie gra -

zwłaszcza dzięki odnawialnym co pare dni zadaniom nadzwyczajnym.

 

Polecam grę. :)



#111 Faime

Faime

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 19 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL11
  • Postać:Aktualnie brak
Reputacja: 37

Napisano 04 marzec 2014 - 15:34

Minął właśnie tydzień, odkąd rozpoczęłam grę w Hero Zero i chętnie podzielę się moimi dotychczasowymi spostrzeżeniami.

 

+ zabawny, odrobinę prześmiewczy charakter gry (parodia wszelkich gier o superbohaterach)

+ prosty, przyjemny interface (intuicyjny, bardzo łatwy do opanowania)

+ system drużyn

+ duży nacisk na współpracę

+ dostęp do oponek nie tylko dzięki płatnościom

+ różnorodność przedmiotów zdobywanych podczas misji

+ inwentarz i jego darmowa rozbudowa

+ możliwość posiadania towarzysza

+ przyzwoity rozwój postaci (punkty zdobywane nie tylko za poziom, ale jako nagroda + rozwój za złoto)

+ system dokonań i nagrody za ukończenie zadania

+ turniej tygodniowy

 

- dobór przeciwników do walki (zbyt często trafiają się dużo silniejsi, przez co trzeba szukać oponenta na własną rękę)

- ubogi wybór rang w drużynie ( w zasadzie tylko dwie)

- wysokie ceny ulepszeń drużyny ( chociażby 100 oponek za zmianę tła do walk drużynowych)

- brak filtru nazw użytkowników (ąż roi się od wulgarnych nicków)

- brak filtru tekstów zamieszczanych w opisie na stronie gracza (wulgaryzmy, inne niestosowne treści)

 

Generalnie gra wypada u mnie na plus. Zobaczymy, co będzie dalej :)



#112 Bambo

Bambo

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Nygas
  • Drużyna:Cisowianka Team
Reputacja: 1

Napisano 04 marzec 2014 - 16:59

Gram dopiero kilka dni, jednak gra jest warta uwagi. :super:  Mili ludzie, miła atmosfera, sporo aktualizacji etc.Ogólnie to polecam dla tych którzy się nudzą a szukają dobrej w swej prostocie gry.  ;)


Kończ waść wstydu oszczędź...


#113 turbo

turbo

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 83 postów
  • Serwer:PL8
  • Postać:► Vicker
Reputacja: 46

Napisano 04 marzec 2014 - 17:23

Grałem już kiedyś, miałem 190 lvl.

Twierdze że gra jest naprawdę bardzo dobra, nie mam na razie żadnych zastrzeżeń.

Liczymy na nowe dobre aktualizacje !

Polecam gierkę :)



#114 karol141

karol141

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 18 postów
  • Miejscowość:Studnisko
  • Serwer:PL8
  • Postać:MRWynt3l
  • Drużyna:ImmortalWarriors
Reputacja: 0

Napisano 04 marzec 2014 - 17:31

Zgadzam sie z Cascade "_ "_ "_ "



#115 Niszczyciel Spamu

Niszczyciel Spamu

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 20 postów
  • Miejscowość:<BRAK DANYCH>
  • Serwer:PL3
  • Postać:<BRAK DANYCH>
  • Drużyna:<BRAK DANYCH>
Reputacja: 11

Napisano 04 marzec 2014 - 18:52

Moim skromnym zdaniem

...

Mniej nowych serwerów więcej pracy nad jakością gry ;)

...

Ale gra jak narazie spoko lecz za hajs za oponki przydało by się zrobić coś nowego i świeżego żeby niebyły to odgrzewane kotlety :)


  • MrJokeRs lubi to

NIE PRZEJMUJE  SIĘ  WROGAMI  A  TYMI  KTÓRZY MNIE  SPECIALNIE  SCHEJTUJĄ MAM  W PEWNYM  MJEJSCU :)


#116 seat100

seat100

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
  • Miejscowość:Łódź
  • Serwer:PL7
  • Postać:seat100
  • Drużyna:Octopusy z nad Nilu
Reputacja: 1

Napisano 15 marzec 2014 - 13:46

Witam! Moim zdaniem gra jest całkiem niezła. Nie gram od dawna więc cały czas cieszę się z wygranych pojedynków itp.

Jedyne co chciałbym aby była lepsza grafika coś w stylu 3D z gry np.CENZURA i jakieś nawet najprostrze animacje dotyczące misji ,a nie tylko sam tekst. :(


Użytkownik StarsWoman edytował ten post 17 marzec 2015 - 20:58
Wymienianie nazw innych gier


#117 Pocztuś

Pocztuś

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Miejscowość:Słupsk
  • Serwer:PL8
  • Postać:Pocztuś
  • Drużyna:-BRAK- ;C
Reputacja: 0

Napisano 15 marzec 2014 - 15:15

Co prawda to prawda,gra sie nudzi,ale wystarczy,że będą częste eventy i różne konkursy :D
Co do HZ :

Mam 7 level,ale mialem 70 na pl2,i gra mi się nie nudzila ! :D


HAJ$ MUSI SIE ZGADZAC COOUNIEU? :#


#118 Shiki

Shiki

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Serwer:PL8
  • Postać:LiLo
  • Drużyna:Nowy Trueschool
Reputacja: 2

Napisano 17 marzec 2014 - 12:10

Ciągle w internecie widziałam reklamy dotyczące HZ, w końcu, gdy mnie się nudziło postanowiłam zobaczyć co to za gierka. Generalnie nie gram długo, bo nawet miesiąc nie minął, ale bardzo mnie się spodobała. Gdy wchodzę na FB zawsze włączę grę, wykonam misje, traktuję to jako rozrywkę. Fakt, z czasem gra może się znudzić, jeśli ktoś nie lubi tego typu rozrywek. Ja się świetnie bawię. Jednak mam wiele uwag dotyczących gry. Bardzo irytuje mnie to, że administracja naciąga ludzi na oponki, to, że jak chcę wpłacić do drużyny parę oponek to najpierw muszę zakupić pakiet oponek, aby później swobodnie wpłacać. To jest absurdalne! Monotonność w grze, fakt, co jakiś czas powinno się wprowadzać zmiany, ale z umiarem, aby  nie było to przesadzone. Ludzie powinni się rozerwać, a nie martwić wydawaniem pieniędzy na utrzymanie drużyny, zważywszy na to, że sytuacja finansowa jest różna u ludzi... Wiem, że trzeba utrzymać grę i serwery, ale to lekka przesada. Głupio też, że towarzysze są od tak wysokiego poziomu, mogłyby być od troszkę niższego :)



#119 dzindzibołek

dzindzibołek

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 7 postów
Reputacja: 0

Napisano 19 marzec 2014 - 22:39

Świetna wciagajaca gra :) . Jedyne o co moge prosic by bylo dodane to wiecej przedmiotow co za tym idzie wieksze zroznicowanie wygladu postaci . Tak by kaźdy był praktycznie unikalny. Ps jak odswierzyc zadanie nadzwyczajne?

#120 SZYBKACOBRA

SZYBKACOBRA

    Friend

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 382 postów
  • Miejscowość:Różan
  • Postać:SZYBKACOBRA
Reputacja: 568

Napisano 24 marzec 2014 - 22:44

Ciągle w internecie widziałam reklamy dotyczące HZ, w końcu, gdy mnie się nudziło postanowiłam zobaczyć co to za gierka. Generalnie nie gram długo, bo nawet miesiąc nie minął, ale bardzo mnie się spodobała. Gdy wchodzę na FB zawsze włączę grę, wykonam misje, traktuję to jako rozrywkę. Fakt, z czasem gra może się znudzić, jeśli ktoś nie lubi tego typu rozrywek. Ja się świetnie bawię. Jednak mam wiele uwag dotyczących gry. Bardzo irytuje mnie to, że administracja naciąga ludzi na oponki, to, że jak chcę wpłacić do drużyny parę oponek to najpierw muszę zakupić pakiet oponek, aby później swobodnie wpłacać. To jest absurdalne! Monotonność w grze, fakt, co jakiś czas powinno się wprowadzać zmiany, ale z umiarem, aby  nie było to przesadzone. Ludzie powinni się rozerwać, a nie martwić wydawaniem pieniędzy na utrzymanie drużyny, zważywszy na to, że sytuacja finansowa jest różna u ludzi... Wiem, że trzeba utrzymać grę i serwery, ale to lekka przesada. Głupio też, że towarzysze są od tak wysokiego poziomu, mogłyby być od troszkę niższego :)

A wiesz czemu tak jest ? Jakby tak nie było dzieci by robili multikonta czyli wiele kont na jednym serwerze wbijając poziom do którego szybko idzie wbijanie oponek i do drużyny . Szybciej by się dzięki temu ulepszały takie drużyny po około 30 % rozwoju . Co jedyny problem by wyniosły tylko monety . Nic więcej.

 

Gra mi się podoba . Gram na pl8 . Kiedyś grałem jak dobrze pamiętam na pl5 i było fajnie . Jednak jakiś dzieciak pewnie wbił na moje konto kiedy miałem powyżej 70 poziomu wydał oponki na wspomagacze 50 % , zwykłe misje itd. Szkoda , że tak wyszło , ale mam nadzieje , że już się więcej nie zdarzy . Nie wiem jakim cudem , ale gra naprawdę jest fajna z czasem chce odkrywać się coraz więcej rzeczy :) .


  • vampirek lubi to

apba.png





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych