Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 5 głosy

[Dyskusje Ogólne] Moja opinia o HZ


  • Please log in to reply
236 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: HERO ZERO (174 użytkowników oddało głos)

Co oyślisz o HZ?

  1. Głosowano Fajne (158 głosów [90.80%])

    Procent z głosów: 90.80%

  2. Głosowano nudne (16 głosów [9.20%])

    Procent z głosów: 9.20%

Czym jest dla ciebie HZ

  1. HOBBY (29 głosów [16.67%])

    Procent z głosów: 16.67%

  2. Zajęciem na wolną chwile (56 głosów [32.18%])

    Procent z głosów: 32.18%

  3. Głosowano Zmarnowaniem czasu (11 głosów [6.32%])

    Procent z głosów: 6.32%

  4. Coś w czym moge być dobry (16 głosów [9.20%])

    Procent z głosów: 9.20%

  5. Coś fajnego co mnie chęci do gry (25 głosów [14.37%])

    Procent z głosów: 14.37%

  6. Głosowano Coś co lubie (26 głosów [14.94%])

    Procent z głosów: 14.94%

  7. Głosowano Czymś innym niewymienionym (11 głosów [6.32%])

    Procent z głosów: 6.32%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#21 Pierzchal

Pierzchal

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Pierzchal
  • Drużyna:Zosia Samosia
Reputacja: 4

Napisano 18 czerwiec 2012 - 18:05

Jak dla mnie żadna gra przeglądarkowa nudna być nie może. Odpale sobie dźwięk na 100%, potem uruchamiam <cenzura> lub inną gierkę i ogień!

 

Reklamowanie innych gier. Warn +1. 

 

Mateusz169. 



#22 Talka1

Talka1

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 6 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:talka1
  • Drużyna:Fanatics
Reputacja: 0

Napisano 28 czerwiec 2012 - 01:12

Szczerze mówiąc gdyby nie Wiocha.pl nie poznałabym tej gry :D
Rzadko podobają mi się gry ale ta mnie bardzo wciągneła ;)

#23 Premier

Premier

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
Reputacja: 1

Napisano 15 lipiec 2012 - 21:55

Generalnie gierka super na wakacje. Nie trzeba przy niej nołlajfić a daje satysfakcję. Zobaczymy jak się później gra. Jak dla mnie to 8,5/10.
Dołączona grafika

#24 Szeryfek

Szeryfek

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 16 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Szeryfek
  • Drużyna:Liga Nadzwyczajnej Siły
Reputacja: 1

Napisano 15 lipiec 2012 - 22:00

Póki co gra mi się jeszcze nie nudzi a posiadam lvl 73 i pragnę dojść do tego wymarzonego lvl 100, ale potem to już sam nie wiem co będę robił bo lvl bić i bić to wiecie może się znudzić.

#25 Premier

Premier

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
Reputacja: 1

Napisano 15 lipiec 2012 - 22:12

Bicie poziomu co ty opowiadasz? Wystarczy kliknąć raz na 3-15 minut. Podczas odliczania czasu możesz robić inne rzeczy (chyba że patrzysz jak upływają sekundy ;] ) Generalnie w grach tego typu liczy się wytrwałość.
  • adi1 lubi to
Dołączona grafika

#26 Szadek

Szadek

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 24 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Szadek
  • Drużyna:FruitTeam
Reputacja: 6

Napisano 15 lipiec 2012 - 22:22

Premier popieram ponieważ do tego dochodzą zadania musisz czytać i wybrać spośród tych 3 misji tą jedną która pasuje Ci do zadania :) , mam 81 lvl i jak narazie gram gram i gram hmmm 100 lvl?? mało!!! może 200!!! :) .
Dołączona grafika

#27 GingGhost

GingGhost

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 69 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:GingGhost
Reputacja: 8

Napisano 19 lipiec 2012 - 11:55

Moja przygoda z hero zero za czoła się u wizyty u kolegi.Od pewnego czasu przyglądałem się grze i jak on gra aż w końcu spróbowałem wynik,początki gry są zawsze najlepsze poznaje się nowych ludzi oraz przystępuje się do (nobskich) klanów.Następnym krokiem jakim wykonałem było to żeby wbić 50 lvl nie trwało to długo lecz gra mi się powoli nudziła więc zadałem sobie pytanie po co w to gram i po co za czołem w to grać ? szukając kodów po internecie na oponki haha :D których nie ma.Pewnego dnia natknąłem się na pewnego gracza hero zero który nagrywa filmiki na yt nie grywa on na polskim servie tylko na niemieckim większość wie o kogo chodzi i oglądnąłem kilkanaście odcinków i zastanowiłem się przecież to jest fajne.Do dzisiaj gram w hero zero i wynikiem tego jest 126lvl i dobra drużyna.

Krótka recenzja na temat Hero Zero.

1.Jedna z najlepszych gier na przeglądarkę.
2.Nie ma kodów XD.
3.Dobra grafika.
4.Wspaniali ludzie.
5.Skrócenie czasu w pracy :D.
Pomogłem daj Like ! :D

#28 dudus110200

dudus110200

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 35 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:dudus110200
  • Drużyna:The Best Hero PL1
Reputacja: 9

Napisano 19 lipiec 2012 - 12:24

Dla mnie fajna gra od początku była ciekawa i wg. ale jak czytam niektóre tematy na forum to nie wiem co mam myśleć takie obiecanki cacanki wszyscy wszystko obiecują że będzie a nic niema więc ta gra nie jest za fajna

#29 WoooCash

WoooCash

    Ekspert

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 405 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:WoooCash
  • Drużyna:Ankor
Reputacja: 227

Napisano 19 lipiec 2012 - 16:12

gra jest dobra, młoda, ma wiele niedoskonałości, co z miesiąca na miesiąc jest gojone przez kolejne aktualizacje, widzę potencjał... jednak boli mnie to, że bardziej jest robiona z myślą o dzieciaczkach jednocześnie narzucając na pełnoletnią stronę graczy zakupy oponek... chciałbym kiedyś zamiast pistoletu na wodę dzierżyć w ręku wibrator i iść z nim na wojnę... chciałbym rzucić kogoś w głowę kulką gejszy... oj jakbym chciał.... jedno jest pewne - jak to ujęła pani u góry (Cascade) - gra się zaczyna dopiero po secie (lvl 100) i nie jest nudna i ją sobie cenię...

dziękuję, pozdrawiam, przepraszam za durny kask (hitlerowski bym chciał!! ale gra niemiecka i zaś nie przejdzie...)

#30 Sr3brnyRab

Sr3brnyRab

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Skasowana
  • Drużyna:Brak
Reputacja: 56

Napisano 19 lipiec 2012 - 18:02

Gra bardzo ciekawa, wymaga dużo czasu. Dodawane są nowe opcje i Administracja pilnuje gry :) Myślę że warto poświęcić czas na nią, grałem w nie jedną gre i jak na tą chwilę jest to dla mnie Najlepsza Gra :P
  • Stańka lubi to

#31 Karol11341

Karol11341

    Zbanowany

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 367 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Karol11341
  • Drużyna:AZ0TY
Reputacja: 710

Napisano 29 lipiec 2012 - 08:02

Sądzę że gra jest naprawdę bardzo dobrze rozbudowana.
Posiada jako ( prawdopodobnie ) pierwsza gra, możliwość wspólnego przechodzenia zadania, w postaci łotra.
Posiada także możliwość dużego wyboru misji, dzięki 8 miastom ( jeśli się nie mylę ) w których są po 3 misje.
No i oczywiście zadania specjalne, które są świetnym dodatkiem dla osób ,,niskopoziomowych'' jak także dla graczy z wyższymi poziomami. Dużo osób twierdzi że te zadania są banalne, ale wątpię że takie osoby nie będą miały trudności z kolejnymi poziomami. Na razie istnieją 4 zadania specjalne, z trybem nadzwyczajnym, który jest naprawdę trudny. Sądzę że w tej grze jest coś dla każdego
Wszystkie osoby które sądzą że ta gra jest nudna, mają prawo tak sądzić, ale proszę te osoby - zostawcie to dla siebie
Takie posty często mogą trafić o czyjejś podświadomości, przez co dana osoba także stwierdzi że ta gra jest nudna
Z takim podejściem nic się nie osiągnie w takich grach.
Osobiście dziwie się jak taka gra może się znudzić. Jest ( jak już na początku wspomniałem ) bardzo dobrze rozwinięta.
Codziennie można zdobyć jakiś nowy przedmiot, codziennie można przejść jakieś zadanie nadzwyczajne ( w miarę możliwości )
Wystarczy chcieć. Dodatkowo, w tej grze można bardzo szybko awansować, oraz to jedna z niewielu gier, w której energie można doładowywać za zwykłą walutę, a nie za walutę premium :)

Dołączona grafika


#32 TRO

TRO

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 12

Napisano 29 lipiec 2012 - 09:49

Mam już 74 lvl ale niestety ta gra zaczyna mi się nudzić!!!Ponieważ niezbyt mam czas na atakowanie łotra ! Ludzie zrozumcie nie każdy będzie siedział cały dzień wykorzystując energie(...), jeszcze kilka godzin atakować łotra. Niektórzy równie jak ja chodzą do szkoły muszą się uczyć więc ?!


http://www.youtube.com/watch?v=RFZrzg62Zj0

Żadna gra nie przymusza Cię do marnowania Twojego cennego czasu, aczkolwiek żebyś chciał dojść do celu 'szybciej' - bezkwestionalnie musiałbyś spędzić nad Herozero więcej godzin. Trochę w złej koncepcji powstał ten temat ponieważ z tego co zrozumiałem to autor żali się, że gra staje się nudniejsza z względu na jego brak wolnych chwil.
Istnieje również druga grupa graczy, która generalnie może przesiedzieć cały dzień aby wykonać wszelkie misje, treningi i im może to sprawiać przyjemność. Wracając do Ciebie Danielkos - wróć proszę do mojego pierwszego zdania i uświadom sobie, że gra to nie obowiązek, a rozrywka.
  • Basniowy lubi to

Dołączona grafika

"Jestem Polakiem - to słowo w głębszym rozumieniu wiele znaczy." ~ Roman Dmowski


#33 Guest_BohaterDEEP_*

Guest_BohaterDEEP_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 29 lipiec 2012 - 11:08

Jak ktoś niema czasu to nie powinien grać w takie gry.Bardzo chwale tą gre jest bardzo fajna czasami są chwile że się nudzi ale jak popatrze na drużyne w której jestem to powiem że jej nie opuszcze:) i jeszcze więcej rzeczy dochodzi do gry bo gra się rozwija.Jak ja zaczynałem grać w tą gre to koledzy się śmieli:D że jest głupia itp. a później jeden kolega zaczął grać i jeszcze drugi to chwalili ją a ja mówie widzisz a tak mówiłeś że jest nudna itp:) I dąże do bycia lepszym:D

#34 Dexis

Dexis

    Ekspert

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 368 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dexis
  • Drużyna:Cudowni
Reputacja: 59

Napisano 02 sierpień 2012 - 20:33

Moja opnia o HZ: Ta gra jest super :) chociaż po woli mi się nudzi bo brak nowosci jest. ale ogolnie to calkiem spoko sie ga
Jeżeli mój post Ci się spodobał lub w jakikolwiek sposób zaciekawił daj Like.

#35 SuperBohater905

SuperBohater905

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:NiezwyciężonBohater
  • Drużyna:Hero Zero Team
Reputacja: 3

Napisano 02 sierpień 2012 - 20:53

Hmm moja opinia HZ : Gra jest genialna po prostu super ale... No cóż każdy też musi też w inną grę grać a nie tylko w 1 z 4 lata. Powiem tylko tyle że trochę mi się nudzi ale nadal w nią gram bo jest spoko :). Mam nadzieję że będą coraz szybciej przybywać do nas nowe aktualizacje :D

#36 WoooCash

WoooCash

    Ekspert

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 405 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:WoooCash
  • Drużyna:Ankor
Reputacja: 227

Napisano 03 sierpień 2012 - 12:48

jeszcze chciałbym napomknąć, gdyż gram w grę z różnych internetowych źrodeł - i mam następujące spostrzeżenia:
1. gra powinna się instalować na kompie - nawet w sposób minimalny (grafika) co maksymalnie by grę przyśpieszyło, co dla marnego serwera typu komórka daje ogromniastego kopa,
2. nic dodać więcej nie chciałem, punkty z rozpędu... choć adobe flash player mnie trochę wqrza, gdyż nie jest dostępny na wszystkie platformy (symbian na ten przykład)
oprócz powyższych - gra jest genialna, dziękuję za nią.
pozdrawiam

#37 Ciasteczkowa1

Ciasteczkowa1

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 69 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Ciasteczkowa1
  • Drużyna:Smerfy i Smerfiki
Reputacja: 48

Napisano 08 sierpień 2012 - 20:44

Według mnie ta gra jest super!
Polecił mi ją mój przyjaciel i naprawdę jestem mu wdzięczna.
Wcześniej nie miałam co robić po szkole, ale odkąd gram w Hero Zero jest o wiele lepiej i po szkole i w wakacje.
Najbardziej podoba mi się to, że można się ulepszać, walczyć i tworzyć drużyny, w których można poznawać naprawdę fajnych i przyjaznych ludzi. Naprawdę polecam tą grę jako Marta oraz Ciasteczkowa1

#38 Blairwitch

Blairwitch

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
Reputacja: 1

Napisano 10 sierpień 2012 - 06:47

Gry przegladarkowe, wystarczy wpisać w wujka gogla i nie starczy roku by wyklikac i sprawdzic wszystkie. Gram  CENZURA a gdy usłyszałem ze Hero Zero stawia nowy server zawitałem i tu:) Mam na koncie kilkadziesiat gier z nk facebooka i innych miejsc i z doswiadczenia powiem ze żadne nie dają tyle emocji i zabawy co te wymienione. Tego oczekuje od Hero Zero a już zdążyłem sprawdzić co nieco i zapowiada sie rewelacyjnie:) Co do Nudy popularnego słowa jak zauważyłem to: " Nudzi się tylko człowiek nieinteligentny bo inteigentny zawsze znajdzie sobie interesujace zajęcie"
A do siebie powiem nie ważne w co, nie ważne gdzie, ważne z kim pozdrawiam tongue.png



#39 Palokavill

Palokavill

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Palokavill
  • Drużyna:LSZ - "Liga Super Zer"
Reputacja: 3

Napisano 15 sierpień 2012 - 12:02

Ta gra jest bardzo oryginalna i z jajem, przez co dość mocno przypomina mi CENZURA, chociażby przez opisy ubrań i broni. Chociaż co najbardziej przypadło mi do gustu, to grafika gry i ogólny humor. Niektóre misje są po prostu bezbłędne.

Najfajniejsze z tego wszystkiego jest to, że gra nie jest postawiona na zysk. Wiadomo, że gry przeglądarkowe z reguły mają być jedną wielką skarbonką, do której trzeba wrzucać parę groszy, by grała stała się łatwiejsza i przyjemniejsza. A tu tego nie ma, i git. Oponki nie są tu problemem.

Ogólnie gierka w sam raz. Dla tych, co takie gry traktują jak zło konieczne i na siłę wbijają poziom za poziomem, żeby być najlepszym w rankingu, pewno nie doceniają walorów gry. Takie jest moje zdanie, co do pewnego komentarza. Gra jest git, 10/10.


  • KapitanZioło lubi to

#40 Macieksz120

Macieksz120

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
  • Miejscowość:Stalowa Wola
  • Serwer:PL9
  • Postać:Szwedzik
  • Drużyna:The Incredibles
Reputacja: 8

Napisano 16 sierpień 2012 - 11:05

Dla mnie gierka super mam 118 lvl tylko że lepiej by było gdyby w drużynie za oponki od 24 poziomu jak w innych grach tego typu a nie od 15. Wszystko nadrabia pralka i maszyna do szycia co jest super.
!!! THE INCREDIBLES !!!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych