Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

zadanie nadzwyczajne


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Zadanie Nadzwyczajne (15 użytkowników oddało głos)

Czy to zadanie jest dobrze wymyślone?

  1. Tak. (14 głosów [93.33%])

    Procent z głosów: 93.33%

  2. Nie (1 głosów [6.67%])

    Procent z głosów: 6.67%

Czy wysłać do Support-u?

  1. Tak. (14 głosów [93.33%])

    Procent z głosów: 93.33%

  2. Nie. (1 głosów [6.67%])

    Procent z głosów: 6.67%

Głosuj

#1 Mały Głód

Mały Głód

    Ekspert

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 411 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Szasmzon
Reputacja: 235

Napisano 04 marzec 2013 - 15:51

Zadanie nadzwyczajne:
Za ogrodzeniem.
 
Opis:
Przechadzasz się po lesie w poszukiwaniu grzybów. Uważaj! Nie jesteś sam!
 
Wrogowie:
Wściekły Grzybiarz
Pies
Wartownik Wolnego Kroku
Pełnoprawny Ochroniarz Parkingowy
Mechanik Złota Rączka
Cieć Służbista
Czyszcicielka Wyższej Rangi
Kucharz Wojskowy Idealnego smaku
Sztywny Oficer
Dowódca Wszechmocny
 
Wściekły Grzybiarz - Idąc leśną ścieżką zauważyłeś wielkiego, pięknego borowika. Ale uważaj! Inny grzybiarz już go zauważył! Musisz mieć go za wszelką cenę!
Wygrany: Jest! Masz go! Po chwili zauważasz, po lewej stronie, ogrodzenie z drutem kolczastym, a za nim leży zabity pies... to dziwne.
Przegrany: Przegrałeś! Grzybiarz zabrał ci borowika i resztę twoich grzybów. Leżysz i kwiczysz.
 
Pies - Zaraz po przekroczeniu bariery, zostajesz zaatakowany przez psa. Zrób coś z tym...
Wygrany: Rzuciłeś psu kawałek kiełbasy, a ten zaraz po zjedzeniu, usnął. Zyskałeś w ten sposób kilka minut...
Przegrany: Pies cię dorwał i rozerwał ci spodnie. Musiałeś biec przez las w samych slipach. Ale wstyd.
 
Wartownik Wolnego Kroku - Idąc drogą zauważasz jakiś kompleks. To jest kompleks wojskowy! Uważaj! Wartownik zaraz cię zauważy!
Wygrany: Ukryłeś się w krzakach i gdy wartownik wszedł do stojącej niedaleko toalety, zamknąłeś go w niej na klucz.
Przegrany: Nie zdążyłeś się ukryć i wartownik cię zauważył i wyprowadził poza teren wojskowy.
 
Pełnoprawny Ochroniarz Parkingowy - Idziesz na tyły budynku w poszukiwaniu wejścia. Natrafiasz na parking. Zrób coś z ochroniarzem.
Wygrany: Uff... obezwładniłeś ochroniarza. Mógłbyś być komandosem... i to bez szkolenia!
Przegrany: No.. co tu dużo mówić... PRZEGRAŁEŚ!
 
Mechanik Złota Rączka - Zbliżasz się do parkingu. Otwierasz drzwi i... STOISZ TWARZĄ W TWARZ Z MECHANIKIEM!
Wygrany: Pokonujesz mechanika wylewając mu na twarz olej silnikowy. Tu niema innych drzwi. Jesteś zmęczony. Musisz iść od frontu. Zastanawiasz się czy się nie wrócić do domu. NIE! Jak już tak daleko zaszedłeś nie możesz teraz zrezygnować.
Przegrany: Mechanik zaczął cie dusić szmatą. Na szczęście udało ci się uciec.
 
Cieć Służbista - Podchodzisz cichaczem do drzwi frontowych. Za szklanymi drzwiami siedzi portier. Odwróć jego uwagę.
Wygrany: Zapukałeś w drzwi, a gdy portier otworzył drzwi i się wychylił, uderzyłeś go drzwiami.
Przegrany: Portier włączył alarm, a ty zostałeś wyrzucony z obozu.
 
Czyścicielka Wyższej Rangi - Idziesz korytarzem i nagle... Aaaaaaa! Już leżysz na łopatkach... ale tu mokro... KTOŚ IDZIE!
Wygrany: To była sprzątaczka. Szamotałeś się z nią chwilę gdy poślizgnęła się na mokrej podłodze. Masz nadzieje że nic się jej nie stało...
Przegrany: Sprzątaczka pokonała cię mopem, walcząc niczym mistrz karate. Ale wstyd.
 
Kucharz Wojskowy Idealnego Smaku - Po krótkiej wędrówce... JEST! Są otwarte drzwi. Może znajdziesz tu jakieś dokumenty... NIE! TO KUCHNIA! Czujesz się beznadziejnie... to już twoja druga pomyłka.
Wygrany: Mimo że kucharz zręcznie posługiwał się patelką, zdołałeś go zamknąć w lodówce. Na szczęście znajdujesz tu drugie drzwi. Na tabliczce jest napisane "OFICER".
Przegrany: Gdy kucharz cię uderzył patelnią, myślałeś że głowa ci pęka. Ale z niego zawodnik...
 
Sztywny Oficer - Zaglądasz powoli przez drzwi... nikogo nie ma. Wchodzisz i zaczynasz przeglądać papiery. Z łazienki  wychodzi wojskowy. WALCZ!
Wygrany: Załatwiłeś go trzema prostymi ciosami. Teraz to mógłbyś być szefem służb specjalnych. Teraz możesz przejrzeć dokumenty. W tym kompleksie robią nielegalne testy na psach!
Przegrany: Szybko cię obezwładnił i chciał wyrzucić przez okno, na szczęście powiedziałeś że jesteś akwizytorem.
 
Dowódca Wszechmocny - Wszedłeś klatką schodową na samą górę. Idąc krótkim korytarzem, zauważasz na przeciwko, drzwi z tabliczką "Dowódca".
Wygrany: Otworzyłeś drzwi niczym Chuck Norris i od razu rzucasz się mu do gardła. Uderzyłeś go szufladą i... poddał się! Po walce uwolniłeś wszystkie psy. Teraz to ty jesteś jak jednoosobowa armia... JAK RAMBO.
Przegrany: Otworzyłeś drzwi niczym Chuck Norris i od razu rzucasz się mu do gardła. On jednak złapał cię w locie i przygwoździł do podłogi. Uratowała cię zasada "Kopa w jaja i torebką".
 
Gratuluje!!! Ukończyłeś zadanie.

image.png


#2 mDiablo

mDiablo

    Zbanowany

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 345 postów
  • Miejscowość:Nowy Sielc
  • Serwer:PL3
  • Postać:mdiablo
Reputacja: 64

Napisano 04 marzec 2013 - 15:56

Pies
Wartownik
Pani sprątaczka Gdy chcesz wyjś z pomieszczenia napotyka Cię Pani sprzątaczka Mówiąc :''Pozwole ci wyjś jak mnie pokonasz ...''
Ochroniarz Parkingu
Mechanik
Portier
Sprzątaczka
Kucharz Wojskowy
Oficer
Dowódca

Dołączona grafika

#3 Mały Głód

Mały Głód

    Ekspert

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 411 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Szasmzon
Reputacja: 235

Napisano 04 marzec 2013 - 15:58

Jedna sprzątaczka już jest...


image.png


#4 grzechos

grzechos

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 393 postów
Reputacja: 566

Napisano 04 marzec 2013 - 16:02

hm... Cieszę się że forumowicze wymyślają takie pomysły ;) i chociaż support powinien to wymyślać, gratuluję za ten "opis" :)

 

Dorzucę coś od Siebie:

 

Strażnik lasu:

 

Idąc dalej samotnie jak palec przez las zauważasz dużego jegomościa z wielką strzelbą i wielkim ego. Uciekaj !

 

Po przegranej walce:

Niestety, Strażnik lasu Nie dał za wygraną, musisz spróbować jeszcze raz !

 

Po wygranej walce:

 

Tak, pokazałeś mu gdzie jego miejsce, nie będzie dręczył więcej zwierząt ! Tak trzymaj !


  • bartek0 lubi to

.


#5 mDiablo

mDiablo

    Zbanowany

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 345 postów
  • Miejscowość:Nowy Sielc
  • Serwer:PL3
  • Postać:mdiablo
Reputacja: 64

Napisano 04 marzec 2013 - 16:04

Jedna sprzątaczka już jest...

a sory nie widziałem może policjant ?


Dołączona grafika

#6 Mały Głód

Mały Głód

    Ekspert

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 411 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Szasmzon
Reputacja: 235

Napisano 04 marzec 2013 - 16:05

Dodałem tekst do przegranych :)sssspj.jpg


image.png


#7 kajtek12

kajtek12

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
Reputacja: 0

Napisano 05 marzec 2013 - 15:07

dobre



#8 Pan Prezes

Pan Prezes

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Miejscowość:Kraina Jednorożków
  • Serwer:PL8
Reputacja: 54

Napisano 07 marzec 2013 - 16:50

Dopracowane jestem na TAK

Dostajesz like :)

 


Rusz się- świat ma tyle możliwości

rj4.gif


#9 Murek2

Murek2

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Serwer:PL4
  • Postać:Murek22
  • Drużyna:Security
Reputacja: 2

Napisano 07 marzec 2013 - 16:58

Jak najbardziej pomysł mi sie podoba! Jestem za tym żeby wprowadzili jeszcze z 1-2 zadania nadzwyczajne



#10 Mały Głód

Mały Głód

    Ekspert

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 411 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Szasmzon
Reputacja: 235

Napisano 07 marzec 2013 - 19:04

Wysłałem do Support-u :)  oto odp.:

"Witaj Łukasz

Świetny pomysł! Prześlę to przełożonym, zafundowałeś mi masę tłumaczenia, ale przyznam, że nieźle to brzmi.
Wielkie dzięki, nie wiem, co oni na to powiedzą, ale ja jestem pod wrażeniem. 
Zwykle niestety trzeba czasu na wprowadzenie innowacji, zobaczę, co zrobią z takim pomysłem.
Życzę miłej zabawy. 
Bartek, Hero Zero support team"

 

:) 


image.png





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych