Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Wspólne barwy i stroje Drużynowe


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Filozof

Filozof

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Filozof
  • Drużyna:FanClub
Reputacja: 4

Napisano 28 luty 2013 - 10:07

Witam, nie znam się na obróbce graficznej dlatego nie mogę wytłumaczyć w jaki sposób mozna zrobić coś takiego ( jak i w poprzednim pomyśle o własnych wzorach strojów, który nieco rozbudowałem poprzez prośby kierowane od zainteresowanych ), ale mam pomysł którym chce się podzielić  z nadzieją że będzie Wam się podobał i Ktoś będzie umiał go zrealizować.

Chodzi mi mianowicie o stworzenie dodatkowej opcji w menu drużynowym. Otóż chodzi mi o stworzenie opcji która umorzliwi nie tylko wybór herbu drużyny i jego barw, ale i wspólnych szat drużynowych ( czyż nie jest tak na całym świecie że zawodnicy z jednej drużyny mają takie same stroje? xD ). Chodzi o proste menu które umożliwi nam wybór spośród gotowych wzorów wspólne kompletne odzienie dla naszych bohaterów wraz z logo drużyny na froncie stroju - oczywiście zachowując ich orginalne statystyki. Chodzi więc o czystą zmianę wizualną, umozliwiającą tylko wybór gotowego wzoru dla wszystkich członków drużyny i zadecydowanie o barwach klubowych drużyny oraz umieszczenie logo drużyny na owych strojach. 

Pierwszy wybór powinien być darmowy dla wszystkich ( jeśli oczywiście pomysł ktoś zrealizuje ), następne płatne, tak jak w przypadku zmiany herbu. ;) pozdrawiam



#2 The Joker

The Joker

    Były moderator

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 1314 postów
  • Miejscowość:97-500
  • Serwer:PL3
  • Postać:Mateusz169
  • Drużyna:The Expendables
Reputacja: 1535

Napisano 28 luty 2013 - 10:22

Pomysł może i nawet, ale wspólne stroje tylko podczas pojedynku drużyn. Każdy ma prawo do zachowania swojej prywatności jeżeli chodzi o ubieranie swojego bohatera. 


7Lb6LsB.gif

#3 Filozof

Filozof

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Filozof
  • Drużyna:FanClub
Reputacja: 4

Napisano 28 luty 2013 - 10:29

Pomysł może i nawet, ale wspólne stroje tylko podczas pojedynku drużyn. Każdy ma prawo do zachowania swojej prywatności jeżeli chodzi o ubieranie swojego bohatera. 

owszem więc podczas misji i pojedynków masz swoją indywidualność, ale pomyśl po co wstępować do drużyny skoro nie chcesz się z nią indentyfikować? Reprezent, reprezent man. Bless



#4 The Joker

The Joker

    Były moderator

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 1314 postów
  • Miejscowość:97-500
  • Serwer:PL3
  • Postać:Mateusz169
  • Drużyna:The Expendables
Reputacja: 1535

Napisano 28 luty 2013 - 10:35

Identyfikuje się z nią podczas wspólnych pojedynków, wpłacania na konto drożyny, rozwijanie jej jak i samego siebie,  to jest najważniejsze według mnie. 


7Lb6LsB.gif

#5 Filozof

Filozof

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Filozof
  • Drużyna:FanClub
Reputacja: 4

Napisano 28 luty 2013 - 10:43

Identyfikuje się z nią podczas wspólnych pojedynków, wpłacania na konto drożyny, rozwijanie jej jak i samego siebie,  to jest najważniejsze według mnie. 

owszem ale prosty przykład, jesteś piłkarzem wstępujesz do inter mediolan i nie grasz w koszulce w paski niebiesko czarnej tylko w koszulce moro, wstępujesz do wojska i zamiast moro masz pomarańczową bluzę. Czy to nie wygląda dziwnie? Ale szanuje Twój wybór i zdanie, po prostu chciałem coś wnieść do tej gry od siebie. poza tym to o czym wspomniałeś jest jasne dla członków Twojej drużyny a co dla osób poza nią?



#6 The Joker

The Joker

    Były moderator

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 1314 postów
  • Miejscowość:97-500
  • Serwer:PL3
  • Postać:Mateusz169
  • Drużyna:The Expendables
Reputacja: 1535

Napisano 28 luty 2013 - 10:56

Wspomniałeś o piłce nożnej...a członkowie reprezentacji niemieckiej, którzy mają polskie korzenie  bądź nimi są i nie śpiewają Deutschland, deutschland uber alles? Są w reprezentacji, ale jednak mają swoją prywatność. A osoby poza nią? W każdej chwili mogą w niej być i nie potrzeba wspólnych koszulek. Natomiast pochwalam ludzi, którzy mają jakieś pomysły by rozruszać tą grę. Liczę na to, że kiedyś support weźmie sobie je do serca. Jest wielka konkurencja na rynku z grami online i kto stoi w miejscu ten się cofa. 


7Lb6LsB.gif

#7 Filozof

Filozof

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Filozof
  • Drużyna:FanClub
Reputacja: 4

Napisano 28 luty 2013 - 11:09

Pewnie dlatego żeby owe innowacje zastosowali w grze a tym samym aby nie stali w miejscu potrzeba aprobaty pomysłów, oczywiście niekoniecznie mojego, ale przecież to nic nie kosztuje, a skoro wspomniałeś o Polakach w reprez. niemiec to owszem nikt im nie zabrał korzeni, nie muszą przyjąć niemieckich obyczajów, śpiewać hymnu, ale koszulki mają jednakowe. W tym cały sens mego pomysłu żeby podczas walk każda indywidualność oprócz walki z przeciwnikiem pod swoim herbem, miała na sobie jednolity strój aby pokazać jedność.



#8 The Joker

The Joker

    Były moderator

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 1314 postów
  • Miejscowość:97-500
  • Serwer:PL3
  • Postać:Mateusz169
  • Drużyna:The Expendables
Reputacja: 1535

Napisano 28 luty 2013 - 11:17

Osobiście popieram Twój pomysł, ale tylko co do wspólnych koszulek podczas walki drużynowej. Chyba jesteś fanem piłki nożnej, więc podam taki jeszcze przykład ze piłkarze noszą wspólne koszulki tylko podczas meczu, rywalizacji, nie obowiązuje to w zyciu codziennym;)

Jeżeli chodzi o pomysły ludzi co do pomysłów w grze, bardziej prawdopodobne są pomysły proste, nie skomplikowane, nie oczekujmy cudów od twórców gry.


7Lb6LsB.gif

#9 Filozof

Filozof

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Filozof
  • Drużyna:FanClub
Reputacja: 4

Napisano 28 luty 2013 - 11:22

Osobiście popieram Twój pomysł, ale tylko co do wspólnych koszulek podczas walki drużynowej. Chyba jesteś fanem piłki nożnej, więc podam taki jeszcze przykład ze piłkarze noszą wspólne koszulki tylko podczas meczu, rywalizacji, nie obowiązuje to w zyciu codziennym;)

Jeżeli chodzi o pomysły ludzi co do pomysłów w grze, bardziej prawdopodobne są pomysły proste, nie skomplikowane, nie oczekujmy cudów od twórców gry.

heh dziękuje. Nie jestem fanem, futbol mnie nie interesuje, ale to najprostrzy pomysł do zobrazowania mojej wizji innowacyjnej. Owszem tylko podczas meczów - wspólne barwy i strój tylko podczas walk drużynowych. Dzieki za aprobate, mam nadzieje że bedzie więcej chetnych za! tymczasem pozdrawiam .BLESS


  • The Joker lubi to

#10 mDiablo

mDiablo

    Zbanowany

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 345 postów
  • Miejscowość:Nowy Sielc
  • Serwer:PL3
  • Postać:mdiablo
Reputacja: 64

Napisano 28 luty 2013 - 15:48

Pomysł może i nawet, ale wspólne stroje tylko podczas pojedynku drużyn. Każdy ma prawo do zachowania swojej prywatności jeżeli chodzi o ubieranie swojego bohatera. 

mateusz169 dobrze mówisz ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ ...


Dołączona grafika

#11 The Joker

The Joker

    Były moderator

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 1314 postów
  • Miejscowość:97-500
  • Serwer:PL3
  • Postać:Mateusz169
  • Drużyna:The Expendables
Reputacja: 1535

Napisano 28 luty 2013 - 22:30

dziękuje skromnie.


7Lb6LsB.gif

#12 Zgredka

Zgredka

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL4
  • Postać:Zgredka
  • Drużyna:Akatsuki
Reputacja: 5

Napisano 28 luty 2013 - 23:05

Ja, jako kobieta, musze powiedzieć że pomysł wspólnego stroju nie wydaje mi sie trafiony. Nie chce chodzić ubrana jak reszta drużyny ;)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych