Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Notatki konserwacyjne 25-06-2024


  • Please log in to reply
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Regnor

Regnor

    Nowicjusz

  • Team Hero Zero
  • 8 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 2918

Napisano 25 czerwiec 2024 - 06:59

Dzisiaj (25-06-2024) wprowadzono następujące zmiany:
-----------------------------------------------------------------------------
Konserwacja
Ogólne
• Naprawiono wiele drobnych błędów.

 

Przegląd
Drodzy bohaterowie, już prawie czas: następny serwer Jumpstart będzie wkrótce gotowy do działania! Rozpoczyna się 1 lipca 2024 r., tym razem ze zmodyfikowanymi i uproszczonymi zasadami – zgodnie z mottem: „Podwój punkty doświadczenia, połowa czasu trwania misji, podwójna zabawa!”.

 

Wspinaj się po rankingach podczas trwającego miesiąc Jumpstart i zdobywaj epickie nagrody Jumpstart! Możesz później zachować swoje postacie i wszystko, co zdobyłeś, ponieważ gdy tylko Jumpstart dobiegnie końca, serwer będzie nadal działał zgodnie ze zwykłymi zasadami serwera.

 

Ale to nie wszystko, ponieważ nasi projektanci gier pracują obecnie nad kolejną dużą funkcją dla Ciebie: ***Drumroll *** Legowiska super złoczyńców!

 

Te sekretne kryjówki są aktywowane przy specjalnych okazjach i przenoszą Cię w ekscytującą, ograniczoną czasowo grę typu roguelike.

 

Gdy tylko kryjówka superzłoczyńców stanie się aktywna, możesz rzucić się do ataku i przedrzeć się przez podłych popleczników i złoczyńców pracujących na pół etatu aż do superbossa. Ty decydujesz, czy rzucić się w wir epickich bitew, czy skorzystać ze sprytnych alternatyw, aby osiągnąć przewagę.

 

Przygotuj się na stresujące przygody, bezlitosnych wrogów i epickie nagrody!

 

Pozdrowienia,
Twój Zespół Hero Zero


  • PoLiceMan1, KICULA i kejmiluwka lubią to
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych