Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Rozpoczyna się Wielkanocne Wydarzenie Hero Zero!


  • Please log in to reply
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Rudnik04

Rudnik04

    Znawca

  • Moderators
  • 108 postówReputacja: 177

Napisano 03 kwiecień 2023 - 13:24

Witajcie Bohaterowie,
 
W Humphreydale trwa okres wielkanocny! Od 07.04.2023 do 13.04.2023 dostępne będzie nie tylko bohaterskie wydarzenie wielkanocne, ale także wiele misji wielkanocnych i 19 pasujących przedmiotów w Lumpeksie. Ponadto paskudny złodziej jajek ogłosił, że chce zepsuć Wielkanoc dzieciom z miasta... Oczywiście nie możesz na to pozwolić, więc miej oczy szeroko otwarte!
Podczas wielkanocnej oferty specjalnej w grze można znaleźć również czterech towarzyszy: Tweeny, który ma specjalną umiejętność na poziomie 20, można znaleźć w Lumpeksie, w wielkanocnych pudełkach niespodzianek lub jako nagrodę za wyjątkowo podłego Wielkanocnego Łotra. Little Hopsy, który ma specjalną umiejętność 10 poziomu, można znaleźć w Lumpeksie. Jej brat Thumper, ze specjalną umiejętnością poziomu 30, zostanie nagrodzony za pomyślne ukończenie wydarzenia „Zajączek wielkanocny w opałach”. Puszysty mały baranek Lemmy, który ma specjalną umiejętność na poziomie 30, czeka na ciebie wraz z garścią oponek w Wielkanocnych Pakietach Podróżnych w Sklepie z Oponkami. Oczywiście dostępne są również pyszne Wielkanocne Pakiety, pełne wyśmienitych oponek.
A dla twojego bohaterskiego domu, w skrzynkach z wyposażeniem znajdziesz łącznie pięć eleganckich elementów wyposażenia w stylu wielkanocnym, w dwóch wariantach.
 

easter-notification.png

 
Najlepszego,
Twój zespół Hero Zero.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych