Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Inna metoda nabywania umiejętności towarzyszy


  • Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 animista666

animista666

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Miejscowość:Łódź
  • Serwer:PL18
  • Postać:Dupokop
  • Drużyna:The Claner
Reputacja: 39

Napisano 12 marzec 2023 - 17:15

Mam na myśli hodowlę.Nie wiem czy już ktoś wpadł na taki pomysł.Hodowla by się powiodła albo nie od widzimisię bota.By były potrzebne 2 towarzysze danego gatunku to logiczne.Umiejętności by były losowe.Powstały towarzysz by miał jedną podstawową umiejętność(jeśli podstawowa u obu inna to też losowa) i dwa losowe umiejętności po jednym i drugim towarzyszu.I towarzysze by nie byli traceni oczywiście co najwyżej te które by powstały automatycznie blokowane by były do zadań i czynów.Nie przeginam z pomysłem czy coś?



#2 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 401 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 116

Napisano 12 marzec 2023 - 20:07

Czyli mowa o rozmnażaniu towarzyszy  :P

Powiedziałbym, że to nie taki zły pomysł. Mogłoby coś takiego wejść. Z czasem zdobywamy coraz więcej towarzyszy i coraz to lepszych. Te, które zeszły na dalszy plan (bo po prostu stały się gorsze) mogłyby przejść reprodukcję, jednak przez to tracilibyśmy je na rzecz nowego towarzysza ze statystykami dobranymi do aktualnego poziomu postaci. Umiejętności również przeszłyby ze starych zwierzaków albo losowo, albo według upodobania gracza (kosztowałoby to jakąś ilość oponek).

W sumie nie ograniczałbym się do rozmnażania jednego gatunku, bo ciekawe byłoby połączenie różnych gatunków naszych pomocników.


Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#3 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1259 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 256

Napisano 08 kwiecień 2023 - 11:10

Było: https://forum.pl.her...wo/#entry244682.


nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych