Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Event którego nie da się przejść bez opon


  • Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 baranina

baranina

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL8
Reputacja: 0

Napisano 11 marzec 2023 - 19:10

wiadomo, że z oponami gra się łatwiej i nie mam za złe kierownikom tej firmy, że chcą zarobić. To biznes, a nie akcja charytatywna, i nikt nikogo do grania nie zmusza. Jest w świecie pozaplayatowym co robić. Ale w dotychczasowych eventach wydaje mi się, że nawet przy założeniu, że z oponami jest łatwiej, nie była stosowana zasada, że bez opon eventu zaliczyć się nie da. A tu surprise surprise, tak właśnie jest. Nie da się albowiem za friko odnowić lumpeksu 10 razy w zadanym czasie.


Użytkownik Pawel106 edytował ten post 12 marzec 2023 - 10:00
Cutting out prohibited content


#2 Pawel106

Pawel106

    Moderator

  • Moderators
  • 2260 postów
  • Miejscowość:Mazowieckie






Reputacja: 1276

Napisano 12 marzec 2023 - 09:57

Witaj.

 

Z tego typu zażaleniami, proszę kieruj się do Supportu.

Przypominam, że publiczne wyrażanie skarg/krytyki, na temat zespołu/gry, jest zabronione i karane, zgodnie z Regulaminem Forum.

 

Pozdrawiam,

Pawel106.


Support||Regulamin Forum||Zasady Gry

Administracja Hero Zero NIGDY nie poprosi cię o twoje dane logowania.


#3 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
Reputacja: 692

Napisano 12 marzec 2023 - 11:06

wiadomo, że z oponami gra się łatwiej i nie mam za złe kierownikom tej firmy, że chcą zarobić. To biznes, a nie akcja charytatywna, i nikt nikogo do grania nie zmusza. Jest w świecie pozaplayatowym co robić. Ale w dotychczasowych eventach wydaje mi się, że nawet przy założeniu, że z oponami jest łatwiej, nie była stosowana zasada, że bez opon eventu zaliczyć się nie da. A tu surprise surprise, tak właśnie jest. Nie da się albowiem za friko odnowić lumpeksu 10 razy w zadanym czasie.

Masz przecież oponki co dostaniesz z BH,misji czy innych więc jest 100% szan że nie kupując oponek przejdziesz dany event :)


  • taka jedna lubi to

c260e7928c6fe.png


#4 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 401 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 116

Napisano 12 marzec 2023 - 19:46

Jak wyżej wspomniano, jest wiele sposobów na zdobycie darmowych oponek. Dawniej było trudniej je zdobyć z samej gry, trzeba było je po prostu kupić. Teraz tak naprawdę wystarczy grać aktywnie, by mieć zagwarantowane oponki z turnieju doświadczenia (za pierwsze miejsce jest ich naprawdę sporo) do dowolnego rozdysponowania.


Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#5 samebrednie2

samebrednie2

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 46 postów
Reputacja: 33

Napisano 13 marzec 2023 - 21:32

No i masz - już da sie przejsć event bez wydawania oponek - bo sobie zmienili w trakcie gry długość czasu i zamiast kończyć sie dziś, kończy się za 4 dni.

 

hahahaha - ta gra, to co raz większa żenada :haha: :haha: :haha:


  • Kenke lubi to

#6 Kenke

Kenke

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL30
  • Postać:Kenke
  • Drużyna:PolishDreamTeam
Reputacja: 0

Napisano 18 marzec 2023 - 01:06

Xd dało się, i to na luzie, a do tego i tak przedłużyli.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych