Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Konkursy forumowe


  • Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 420 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 119

Napisano 23 grudzień 2022 - 12:59

Witajcie, jak wiecie co jakiś czas organizowane są tutaj róznorakie konkursy. Głównym zadaniem graczy jest zazwyczaj rozwiązanie jakiejś łamigłówki i opublikowanie swojego rozwiązania w temacie, pod zasadami owego konkursu. Problem w tym, że zazwyczaj Ci leniwi, którym nie chce się trochę pomyśleć zdzierają odpowiedź od innych uczestników konkursu.

Moja sugestia jest następująca: odpowiedzi graczy mogłyby być niewidoczne dla innych osób, aż do czasu gdy konkurs nie zostanie rozstrzygnięty. Na takiej samej zasadzie, jak jest to w dziale rekrutacji dla nowych moderatorów.

Bez sensu jest to, że odpowiedź pierwszej osoby, jest kopiowana over and over and over again... Bo tak właśnie zazwyczaj jest. Oczywiście znajdzie się jakaś jedna osoba na 20, która użyje mózgu i brawa dla niej. Zauważcie też, że większą satysfakcję sprawia fakt, że odpowiedź udzielona jest samodzielnie, aniżeli skopiowana. Wówczas otrzymanie nagrody jest jeszcze bardziej przyjemne i zasłużone!


  • Rei i PeBeD lubią to

Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#2 Rei

Rei

    Były moderator

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Serwer:PL30
  • Postać:AJXA
  • Drużyna:Darkness Sunrise



Reputacja: 62

Napisano 30 grudzień 2022 - 13:11

Zacna opinia przyjacielu. Podpisuję się pod tym.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych