Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Porada

#pet

  • Please log in to reply
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 walerkox

walerkox

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 22 postów
  • Serwer:PL4
  • Postać:Qens
  • Drużyna:polandteam






Reputacja: 7

Napisano 19 wrzesień 2022 - 09:00

Siema!

Potrzebuję porady odnośnie umek do peta, bo ten którego mam obecnie nie za wiele mi pomaga. Aktualnie mam peta:

10 lvl - świąteczne fajerwerki (35% szansa na oszołomienie przeciwnika na jedną runde i wielokrotnie podczas walki moze wystąpić)

20 lvl - pozowanie na macho (17% do umiejętności podstawowych)

30 lvl - jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie (15% szans, na zadanie 25% doznanych obrażeń i wielokrotnie podczas walki moze wystąpić)

Trzecią umkę napewno chciałbym wymienić, ale zastanawiam się co by było lepsze. Ogółem pet ten jest dość stary i w tym czasie powypadały mi inne pety z lepszymi statami (umkami niekoniecznie). Mam kilka pomysłów, co można by bylo zrobić I tutaj do was pytanie, co by było najlepsze:

1. Dać temu petowi co mam teraz na 3 umkę, łamacz kości z bonesa (70% ze kryt ogluszy i wielokrotnie podczas walki) i wydać 15 opon

2. Zmienić na peta, który daje 220 stat więcej, na 20 (pozowanie na macho) i 30 lvl (łamacz kości) a na 10lvl (podmuch wiatru - 70% szans ze po udanym uniku, zada sie dodatkowe obrażenia w wysokosci 200% nastpnego trafienia przez 3 rundy, moze wystapic wielokrotnie podczas walki) i wydać 45 opon

Wiadomo mam jeszcze inne umki, ale mysle ze to takie najlepsze są z tych co mam. Pozowanie na macho zostaje napewno, ale jak macie jakieś inne propozycje co można dać petowi, to prosiłbym o jakąś poradę. W załączeniu przesyłam screen moich obecnych statystyk (oczywiscie, są one bez uwzględnienia % z sezonu).

Pozdrawiam

Qens

Załączone pliki


Użytkownik walerkox edytował ten post 19 wrzesień 2022 - 09:06


#2 Jack-2

Jack-2

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 83 postów
  • Serwer:PL18
Reputacja: 140

Napisano 19 wrzesień 2022 - 09:54

Przy zmianie umki staty peta wzrosną odpowiednio do twojego aktualnego poziomu. W związku z tym proponuję żebyś w obecnym pecie trzecią umke wymienił na taką która będzie dawać % na kolejny atak, np od peta Sir Henry(bezmyślnie powtórzony2).Będziesz miał z pierwszej umki 35% na kolejny atak a z trzeciej 25%.Taki mix pozwoli Ci wygrywać(od czasu do czasu) z przeciwnikami posiadającymi lepsze staty od twoich. Umka łamacz kości o której pisałeś jest skuteczna gdy masz o wiele więcej inteligencji od przeciwnika.
  • walerkox lubi to

#3 walerkox

walerkox

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 22 postów
  • Serwer:PL4
  • Postać:Qens
  • Drużyna:polandteam






Reputacja: 7

Napisano 19 wrzesień 2022 - 10:02

Właśnie też myślałem o tej umce ,,bezmyślnie powtórzone" aczkolwiek nie wiem czy to mi coś da przy takim rozkładzie stat jaki ja posiadam. Mam aktualnie bardzo mało siły (teraz zacząłem ją wbijać sporo) i to że zadam 2 ciosy więcej to to kompletnie nic nie zrobi graczowi który ma tej siły np 30tys. I własnie tego sie obawiam. A co do tego że przy zmianie umki, staty peta sie dostosowują to szczerze nie wiedziałem tego a tyle lat w to gram :) moze dlatego ze nigdy tych umek nie zmieniałem.



#4 Harold

Harold

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Serwer:PL25
Reputacja: 29

Napisano 19 wrzesień 2022 - 10:07

Do tych statystyk, które masz to zdecydowanie postaraj się o umiejętność z wielokrotnymi podwójnymi atakami. Często towarzysze z sezonu je mają, teraz jest jeszcze więcej procent niż było wcześniej. Gdybyś grał toxica, to mógłbyś się pokusić na umiejętność pod inteligencje albo intuicje, ale że statystyki masz "klasyczne" to tak jak mówię.

 

No i proponowałbym przeprać itemki całkowicie na siłę. Pewnie nie chcesz dawać jej dużo w podstawie, żeby misje walki i zadania nadzwyczajne robić bez problemu. Jak dobijesz ją itemkami i zdobędziesz tą umkę na podwójne ataki to myślę, będzie git.


Użytkownik Harold edytował ten post 19 wrzesień 2022 - 10:12

100.gif


#5 walerkox

walerkox

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 22 postów
  • Serwer:PL4
  • Postać:Qens
  • Drużyna:polandteam






Reputacja: 7

Napisano 19 wrzesień 2022 - 10:09

Do tych statystyk, które masz to zdecydowanie postaraj się o umiejętność z wielokrotnymi podwójnymi atakami. Często towarzysze z sezonu je mają, teraz jest jeszcze więcej procent niż było wcześniej. Gdybyś grał toxica, to mógłbyś się pokusić na umiejętność pod inteligencje albo intuicje, ale że statystyki masz "klasyczne" to tak jak mówię.

Czyli ten rozkład, który podał mi kolega wyżej byłby dobry ? Tzn

10 lvl 35 na oszołomienie (wielokrotne)

20 lvl 17% w staty

30 lvl 25% szans na podwójny atak (wielokrotne)



#6 Harold

Harold

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Serwer:PL25
Reputacja: 29

Napisano 19 wrzesień 2022 - 10:17

Tak, ale podobno teraz szansa na te podwójne ataki się zwiększyła (nie wiem dokładnie o ile). 

Ja grałem z Crowleyem  (miał 27% szans).

 

A który obecnie masz poziom?


Użytkownik Harold edytował ten post 19 wrzesień 2022 - 10:18

100.gif


#7 walerkox

walerkox

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 22 postów
  • Serwer:PL4
  • Postać:Qens
  • Drużyna:polandteam






Reputacja: 7

Napisano 19 wrzesień 2022 - 10:24

Tak, ale podobno teraz szansa na te podwójne ataki się zwiększyła (nie wiem dokładnie o ile). 

Ja grałem z Crowleyem  (miał 27% szans).

 

A który obecnie masz poziom?

Obecnie mam 487 poziom :)

Powiem tylko tak, że raczej nie uśmiecha mi sie wydawać pieniądze na kupno petów :/



#8 Harold

Harold

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Serwer:PL25
Reputacja: 29

Napisano 19 wrzesień 2022 - 10:29

To już na poziomie około 450 miałem więcej siły. 


100.gif


#9 walerkox

walerkox

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 22 postów
  • Serwer:PL4
  • Postać:Qens
  • Drużyna:polandteam






Reputacja: 7

Napisano 19 wrzesień 2022 - 10:32

Tak, tak troche sobie spierdzieliłem, bo używałem młotka, ale mam jeszcze do wirowania peta pod siłę, klejnot z sezonu pod siłę, modyfikacje wszystkie pod siłę moge pozmieniać staty w pralce, także się nie boję, ale fakt faktem troche źle zrobiłem, aczkolwiek peta tak czy tak muszę zmienić :)



#10 Harold

Harold

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Serwer:PL25
Reputacja: 29

Napisano 19 wrzesień 2022 - 10:34

Jak już to zrobisz to pokaż ile siły nabiłeś.


100.gif


#11 walerkox

walerkox

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 22 postów
  • Serwer:PL4
  • Postać:Qens
  • Drużyna:polandteam






Reputacja: 7

Napisano 19 wrzesień 2022 - 10:37

To trzeba będzie chwile poczekać, bo dużo oponek nie wydaję :) Ale do jakiego poziomu proponowałbyś nabić tą siłę ? 15k będzie wystarczająco czy dalej za mało ?



#12 Harold

Harold

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Serwer:PL25
Reputacja: 29

Napisano 19 wrzesień 2022 - 10:37

Jak najwięcej.


100.gif


#13 walerkox

walerkox

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 22 postów
  • Serwer:PL4
  • Postać:Qens
  • Drużyna:polandteam






Reputacja: 7

Napisano 19 wrzesień 2022 - 10:40

To będzie w takim razie długotrwały etap, bo wiekszosc modek wogole nie mam pod siłe, klejnot na pecie wogole siły nie daje, pet bardzo mało siły daje, także możliwości jest wiele, nic tylko próbować. Narazie to chce mieć z glowy te umki, żeby teraz wspomóc troche swoją postać, bo musi sie sporo gimnastykować :P

 


Czyli w sumie na ten moment zmienić coś w pecie ?



#14 Jack-2

Jack-2

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 83 postów
  • Serwer:PL18
Reputacja: 140

Napisano 20 wrzesień 2022 - 07:03

Trzecia umka zdecydowanie do zmiany.

#15 walerkox

walerkox

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 22 postów
  • Serwer:PL4
  • Postać:Qens
  • Drużyna:polandteam






Reputacja: 7

Napisano 20 wrzesień 2022 - 08:55

Tak tylko na jaką?

Na chwilę obecną takie konkretniejsze na 30lvl jakie posiadam to:

1) Łamacz kości - 70%, że kryt ogłuszy

2) Bezmyślnie powtórzone^2 - 25% szans na podwójny atak

3) Ostre pazury - 40% szans, że kryt zada 50% więcej obrażeń

4) Hakuna matata - hp ustawione na 1 i ostatni cios zadaje 50% wiecej obrażeń

To takie najlepsze, bo mam tez inne specjalne umki, tylko że są to słabsze wersje tych wymienionych wyżej :)

Wybierać coś z tego, czy czekać na konkretnego peta ? Tylko tak jak mówię, pieniędzy na grę nie wydaję 


Użytkownik walerkox edytował ten post 20 wrzesień 2022 - 09:03


#16 Harold

Harold

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Serwer:PL25
Reputacja: 29

Napisano 20 wrzesień 2022 - 10:10

1) Nie masz toxica, będzie to działać jedynie w pojedynkach z graczami, którzy grają bez inteligencji (raz na jakiś czas wejdzie w pojedynku z przeciwnikiem o podobnej inteligencji).

2) Najlepszy wybór, w połączeniu z oszołomieniem będzie działaś wyśmienicie.

3) Na zasadzie punktu 1.

4) No i co Ci z tego? Z taką samą ilością siły jak masz obecnie, może się zdarzyć że niestety Twój cios będzie za słaby, by pokonać przeciwnika ostatnim hitem, a jak przeciwnik będzie miał szczęście to uniknie Twojego ciosu i pozamiatane. 

 

Bierz umiejętność z szansą na wielokrotne podwójne ataki.


100.gif


#17 walerkox

walerkox

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 22 postów
  • Serwer:PL4
  • Postać:Qens
  • Drużyna:polandteam






Reputacja: 7

Napisano 20 wrzesień 2022 - 10:19

1) Nie masz toxica, będzie to działać jedynie w pojedynkach z graczami, którzy grają bez inteligencji (raz na jakiś czas wejdzie w pojedynku z przeciwnikiem o podobnej inteligencji).

2) Najlepszy wybór, w połączeniu z oszołomieniem będzie działaś wyśmienicie.

3) Na zasadzie punktu 1.

4) No i co Ci z tego? Z taką samą ilością siły jak masz obecnie, może się zdarzyć że niestety Twój cios będzie za słaby, by pokonać przeciwnika ostatnim hitem, a jak przeciwnik będzie miał szczęście to uniknie Twojego ciosu i pozamiatane. 

 

Bierz umiejętność z szansą na wielokrotne podwójne ataki.

Super! Dzięki wielkie za poradę od bardziej doświadczonego :)



#18 walerkox

walerkox

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 22 postów
  • Serwer:PL4
  • Postać:Qens
  • Drużyna:polandteam






Reputacja: 7

Napisano 21 wrzesień 2022 - 17:46

Załączony plik  Zrzut ekranu (2606).png   32,89 KB   0 Ilość pobrań

Staty zmieniły się następująco, aczkolwiek nie jest to jeszcze ostateczna forma :) Zawsze te 1600 siły do przodu, ale nie odebrałem jeszcze właściwego klejnotu, pet nie jest na najwyższym poziomie + tak jak mówiłem większość modek w itemach kompletnie nie mam pod siłę. Swoją drogą szkoda że nie można zmieniać stat założonych modek, może kiedyś dodadzą taką funkcję :) Wygląda to już trochę lepiej ?



#19 Harold

Harold

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Serwer:PL25
Reputacja: 29

Napisano 21 wrzesień 2022 - 17:59

20k siły byłoby ok  :rolleyes:


100.gif


#20 walerkox

walerkox

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 22 postów
  • Serwer:PL4
  • Postać:Qens
  • Drużyna:polandteam






Reputacja: 7

Napisano 21 wrzesień 2022 - 18:20

Spokojnie, kwestia czasu :) 7,8 k siły wbić to nie jest dla mnie kłopot :)







Also tagged with one or more of these keywords: #pet

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych