Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Propozycja ulepszenia gry


  • Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 walerkox

walerkox

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 22 postów
  • Serwer:PL4
  • Postać:Qens
  • Drużyna:polandteam






Reputacja: 7

Napisano 18 wrzesień 2022 - 12:39

Gram już w tą grę jakiś czas, jestem praktycznie od samego początku. Pamiętam czasy gdy treningi nie wykonywało się jako misji, tylko miało się odpowiednią liczbę treningów na dzień i nie było problemu z tym, że jak się nie miało czasu to się na chwile wyszło i dokończyło się trening później. Dlaczego w takim razie, teraz tak jest? Klikniesz w trening i pojawia się jakaś durna czasówka, w trakcie której masz go wykonać. Czemu to ma służyć bo nie rozumiem ? Dodatkowo kiedyś, jak ktoś robił wszystkie sobie staty równo (ja akurat nie) i miał +5 stat za 10 jednostek to mógł sobie robić po kolei i nie musiał sie dłużej zastanawiać nad tym. A teraz ? Dostaje sie np kondycje za 5, siłe za 6, inte za 3 itp itd. Ja rozumiem można sobie porolować za opony (co jest dla mnie żartem, bo powinno być za darmo), ale 3 treny nie zawsze są równe 3 trenom, bo raz np daje 3 staty i item, a raz 3 staty i 2 bezpłatne itp itd. Czyli podsumowując, Playata moim zdaniem z trenów zrobiła drugie misje tyle ze daje punkty w statystyki, dodała zbędną czasówkę, która uprzykrza grania graczom f2p i dodatkowo to rolowanie trenów za opony co jest absurdem i jeszcze treny nie równe trenom... Dawne treny byly znaaacznie lepsze i bardzo za nimi tęsknię. Ja rozumiem Playate, chcą zarobic, gdzie sie da to dają okazje zeby ludzie wydawali pieniądze na kupowanie opon, ale to już jest lekka przesada ... Pewnie zaraz zostane zbanowany, no ale taka jest prawda. Kolejna sprawa, dlaczego na kuponach eny trenów i innych rzeczy też jest wyznaczona data do kiedy ma sie zrobić ? Dlaczego nie można sobie tego zrobic kiedy nam pasuje? No ludzie... Każdy z nas ma tu jakieś prywatne sprawy, ja np jestem studentem na pełen etat, na wakacjach też nie próżnuję i chodzę do pracy, + spotkania ze znajomymi itp itd. Ja mam niezbyt dużo czasu, a podejrzewam że są ludzie którzy mają go jeszcze mniej, bo np mają dzieci czy co innego, nie wnikam. I Playata zamiast pomyśleć o tych ludziach, którzy wchodząc na grę chcą sobie odpocząć i zrelaksować klikając sobie w HZ, to robi tak, żeby mogli zrobić jak najmniej (wprowadzając czasówki których być nie powinno) a jak chcą więcej to muszą wydać opony. No szanujmy się troszkę... Wiem, że powinienem napisać z tym do Supportu, ale wolałem najpierw napisać tutaj, jak wy to widzicie, bo może ja czegoś nie rozumiem i prosiłbym o wytłumaczenie, jeśli się mylę. I dodatkowo nie wiem czy taki temat już istnieje, dlatego piszę nowy temat.                                                                                                          Pozdrawiam

Qens 


  • Kinia1 lubi to

#2 Harold

Harold

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Serwer:PL25
Reputacja: 29

Napisano 18 wrzesień 2022 - 15:34

Zauważ, że twórcy gry mają gdzieś życie prywatne swoich graczy. Zależy im, żeby to na grze spędzali najwięcej czasu i kupowali jak najwięcej waluty premium. Postaw się w ich sytuacji. Gra im przynosi, myślę że niemałe dochody i na tym co jest, raczej nie poprzestaną. Z czasem będą pojawiały się kolejne eventy i rzeczy podobne do piramidy.


100.gif


#3 walerkox

walerkox

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 22 postów
  • Serwer:PL4
  • Postać:Qens
  • Drużyna:polandteam






Reputacja: 7

Napisano 18 wrzesień 2022 - 19:53

A nie lepiej jest zgromadzić jeszcze więcej graczy, którzy może czasem kupią coś? Bo narazie to oni tylko tracą graczy, postępując w wyżej wymieniony sposób



#4 Zeejsky

Zeejsky

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 448 postów
  • Miejscowość:Poznań
  • Postać:Zeey
  • Drużyna:CrazyHouse






Reputacja: 374

Napisano 19 wrzesień 2022 - 19:24

kto potrafi grać, to i f2p ugra wysoką topkę


Forumowy wyjadacz


1386337437_.png


#5 Jiraiya

Jiraiya

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 448 postów
  • Serwer:PL12
  • Postać:DeanAmbrose2






Reputacja: 213

Napisano 19 wrzesień 2022 - 19:29

To jest niestety taki urok niemal każdej gry f2p i gier-usług czyli albo dużo czasu trzeba grać żeby coś ugrać albo wydać mniej lub więcej kasy [zależy od gry].



#6 Bletyer

Bletyer

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Serwer:PL29
  • Postać:Wiadaszef
Reputacja: 0

Napisano 03 grudzień 2022 - 14:13

co poradzisz to jest ich zarobek i robią tak by zarobić :()






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych