Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Złodziej Gatek(Zadanie strefy) zepsuty(?)

Bug Zadanie strefy Złodziej Gatek

Najlepsza odpowiedź Danielo , 01 wrzesień 2022 - 20:00

Może zebrałeś 9/10? Często jest tak, że zanim znajdziesz ostatni, 10 przedmiot (w tym przypadku gatki) to musisz się trochę natrudzić. Bo jeśli dobrze rozumiem, to chodzi o heroizm?

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Raf99

Raf99

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 233 postów
  • Miejscowość:Łódzkie
  • Serwer:PL4
  • Postać:Raf99
  • Drużyna:FightersSwords
Reputacja: 57

Napisano 01 wrzesień 2022 - 10:10

W misji Złodziej Gatek miałem zbierać przedmioty w misjach. Po "zebraniu" ostatniego misja stanęła na postępie 9/10. Około 20lvli dalej tudzież po paru dniach wciąż nie pojawiają się żadne kolejne misje z przedmiotem questowym. Ponadto też telefon(ikona misji) cały czas się świeci mimo iż nie mam tam co do zrobienia. Pisałem do supportu to kazali czekać. Na co? Aż się pojawi mimo że widać że jest zepsuta? Czy może jednak pracują nad naprawieniem tego w aktualizacji? Czy jedyne wyjście to zoponkować to czy jak?
  • Azurah lubi to

Hero Zero - Gra której nie da się ukończyć


#2 Pawel106

Pawel106

    Moderator

  • Moderators
  • 2282 postów
  • Miejscowość:Mazowieckie






Reputacja: 1283

Napisano 01 wrzesień 2022 - 17:09

Witaj.

 

Sprawy związane z grą, należy załatwiać z Supportem.

Jeśli tam pisałeś i problem dalej występuje, mimo ich odpowiedzi, odpisz w zgłoszeniu.

Można odpowiadać w zamkniętych ticketach.

 

Pozdrawiam


Support||Regulamin Forum||Zasady Gry

Administracja Hero Zero NIGDY nie poprosi cię o twoje dane logowania.


#3 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 422 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 121

Napisano 01 wrzesień 2022 - 20:00   Najlepsza odpowiedź

Może zebrałeś 9/10? Często jest tak, że zanim znajdziesz ostatni, 10 przedmiot (w tym przypadku gatki) to musisz się trochę natrudzić. Bo jeśli dobrze rozumiem, to chodzi o heroizm?


  • Raf99 lubi to

Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#4 Raf99

Raf99

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 233 postów
  • Miejscowość:Łódzkie
  • Serwer:PL4
  • Postać:Raf99
  • Drużyna:FightersSwords
Reputacja: 57

Napisano 01 wrzesień 2022 - 20:16

Może zebrałeś 9/10? Często jest tak, że zanim znajdziesz ostatni, 10 przedmiot (w tym przypadku gatki) to musisz się trochę natrudzić. Bo jeśli dobrze rozumiem, to chodzi o heroizm?

Hmm mówisz że ostatni przedmiot tak po prostu trudniej zdobyć? No ok dzięki. Tak chyba heroizm choć nie wiem trudno mi rozróżnić ;D

 

 

Witaj.

 

Sprawy związane z grą, należy załatwiać z Supportem.

Jeśli tam pisałeś i problem dalej występuje, mimo ich odpowiedzi, odpisz w zgłoszeniu.

Można odpowiadać w zamkniętych ticketach.

 

Pozdrawiam

Wiem pisałem i odpisywałem ale nie chcieli zbytnio pomóc. Pewnie i tak znowu napiszę kiedyś jak dalej nie będę tego miał zaliczonego. Mimo wszystko uważam że warto było napisać temat bo dostałem dobrą odpowiedź od Danielo :)


Hero Zero - Gra której nie da się ukończyć


#5 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 422 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 121

Napisano 01 wrzesień 2022 - 20:49

Po zebraniu pojawi się misja bossa, czyli będziesz musiał się z nim zmierzyć. A w tej chwili jak klikasz na ikonę tego zadania to co się wyświetla?

 

P.S. Na support rzadko kiedy można liczyć, bo najczęściej zbywają tego, kto prosi o pomoc i mają go gdzieś, albo jak już podejmą się pomocy to trwa to zbyt długo i można się nie doczekać.

 

Zaraz mnie Pawlo zbanuje za pisanie prawdy.


Użytkownik Danielo edytował ten post 01 wrzesień 2022 - 20:53

Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#6 Raf99

Raf99

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 233 postów
  • Miejscowość:Łódzkie
  • Serwer:PL4
  • Postać:Raf99
  • Drużyna:FightersSwords
Reputacja: 57

Napisano 01 wrzesień 2022 - 22:55

Wyświetla się że zebrałem 9z10 i tyle. Na ten moment wbiłem 25 poziomów i wciąż nie było ostatnich gatek. Raczej podtrzymuję że się zepsuło bo dokładnie śledziłem. Miałem postęp 9/10, zrobiłem misję z gatkami, postęp 9/10. Podczas kiedy wcześniej gadki były co drugi reset misji to teraz na z 40 resetów nic.
Support pewnie nie chce pomóc żebym wydał 2 opony na pominięcie misji zamiast naprawić ten błąd.

A no i telefon(ikona misji) cały czas się świeci. Jakby misja była wykonana ale okienko z nią nie chciało się pokazać i progress się nie zaktualizował.

Użytkownik Raf99 edytował ten post 01 wrzesień 2022 - 23:04

Hero Zero - Gra której nie da się ukończyć


#7 Raf99

Raf99

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 233 postów
  • Miejscowość:Łódzkie
  • Serwer:PL4
  • Postać:Raf99
  • Drużyna:FightersSwords
Reputacja: 57

Napisano 02 wrzesień 2022 - 00:02

Teraz jeszcze odkryłem że mam w ekwipunku niewidzialne buty xd widzę jak się statystyki inaczej zmieniają w zależności w jakie miejsce zdejmę buty z postaci. Teraz support musi pomóc nie ma bata.

Hero Zero - Gra której nie da się ukończyć






Also tagged with one or more of these keywords: Bug, Zadanie strefy, Złodziej Gatek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych