Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

ŁOTRY, ŁĄCZENIE SERWERÓW...

Pomysł

  • Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 RedzikCK

RedzikCK

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL4
  • Postać:Redzik
  • Drużyna:Polandteam
Reputacja: 1

Napisano 03 maj 2022 - 14:45

Witam, przychodzę dzisiaj z dwiema prośbami do suportu jak i dla graczy.
1. Gram juz od ponad 2 miesięcy na jednym ze starszych polskich serwerów i już nawet nie wspominając , że jestem ze wszystkim do tyłu bo dzieli nas kilka lat gry od graczy z topki to z tym nie mam problemu ale kwestia dotycząca łotrów. Są HC, Eventy i wszystko ładnie i przejrzyście widać kiedy będą. Natomiast mój problem tkwi w tym, że przez całego łotra utrzymuje top1 miejsce w nim i na koniec dostaje informacje, że mam drugie... Nie było by nic w tym dziwnego ale mamy po tyle samu ataków a to ja spadam na drugie, lvl do łotrów nie powinien mieć nic do czynienia bo nikomu nie będzię sie chciało grać gdzie nie ma okazji otrzymać limitowanych setów tylko za łotry, o zwycięskim trafieniu już nie wspomnę jak do topowego gracza jest -500 000 punktów. Fajnie jakby do gry weszła aktualizacja gdzie są miejsca egzekwo. Od 1 do nawet 10 pierwszych miejsc przy takiej samej ilości ataków. Tyle co ja łotrów przez to straciłem i części do setów a o oponkach nie wspomnę. Nie podoba mi się takie coś:(.
2. Fajnie moim zdaniem jakby była jedna większa aktualizacja łącząca starsze serwery w jeden wspólny, ponieważ nie ma kogo atakować w pojedynkach i tymbardziej w lidze... Musiałbym 4 lata bez przerwy grać na trofeach z treningami żeby statystyk dobić i może wtedy uda sie powalczyć.
Osobym które to przeczytają prosiłbym o nie przejściu obojętnie pod tym postem tylko aby coś ruszyło w kierunku rzeczywistym aby ulepszać grę na żywszą i sprawiającą przyjemność jak kilka lat temu, teraz zanim wyexpi sie peta to powstaje nowy serwer. Ludzie rozeszli się po kościach, że skacząc w rankingu o 1 pozycje do góry tak naprawdę trzeba dobić 50 lvli i 10k stat. Prosiłbym żeby moja gra z dzieciństwa dalej cieszyła miche jak kiedyś. Pozdrawiam
  • beti32_84 lubi to

#2 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 03 maj 2022 - 17:58

Witam. Jako jeden z starszych graczy w Hero Zero wypowiem się tak jak widzę to ja.

 

1. Łotry- Z tego co kojarzę pierwsze miejsce w łotrze ma osoba która zrobiła atak jako ostatnia. tzn. Osoba x oraz osoba y mają po 10 ataków. Ale osoba x zrobiła jako pierwsza dziesiąty atak a osoba y chwile po nim. dlatego osobie y przyznaje się 1 miejsce pod względem ilości ataków. 

 

takie samie miejsca oraz nagrody są za turnieje tygodniowe oraz za hc. 

 

2. Temat łączenia serwerów był już powtarzany wielokrotnie i wiadome jest że takie coś nie przejdzie. gdyby było łączenie serwerów wtedy by był koszmar. dużo osób by się nienawidziło spowodowałoby to strasznie dużo kontrowersji. Jeszcze ciężej osoba nowo grająca miałaby problem wbić się gdzieś wyżej. A o lagach na takim ogromnym serwerze to by było dopiero... już teraz są dosyć częste spore przycinki. wyobraź sobie gdyby x serwerów się połączyło...

 

Fakt grając na starszych serwerach jesteś w stanie zrobić więcej i szybciej niż na najnowszych ponieważ idziesz już na gotowca. wystarczy że klikasz i robisz hc. A to że daleko Tobie czy komuś to topki to nie ma co się dziwić skoro osoba z topki gra pewnie kilka lat dzień w dzień w dr 5 tren/enek a ktoś jest nowy.  Bo skoro osoba gra 4 lata na 5 tren to dlaczego ty po 2 miesiącach miałbyś mieć takie same statystyki ? mija się to z celem :) to jest gra na lata a nie na pogranie przez kilka miesięcy i samej chęci by być w topce.

 

Support tutaj nic się nie pomoże ponieważ supp jest od spraw technicznych w grze. a tutaj masz tylko forum do podzielenia się informacją. Napisz do supp taką propozycje i tyle :) 


"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."


#3 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 401 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 116

Napisano 03 maj 2022 - 20:09

Podczas trwania HeroConu z atakami na łotra, kilka razy po pierwszym zrespieniu się złoczyńcy (zaraz po starcie HC) osiągnąłem najwięcej ataków podobnie jak mój rywal, co oczywiście widać było w tabeli wyników. Jednak kiedy pojawiła się informacja ze szczegółami (kto zadał zwycięskie trafienie, itd.), okazało się, że to jednak nie ja zająłem pierwsze miejsce, a drugie, mimo że byliśmy egzekwo na pierwszym miejscu w rankingu. Tutaj szczęście miało ogromne znaczenie. Nie było to sprawiedliwe, no ale jakoś trzeba było to przeboleć... :placz2:

Logiczne jest to, że im masz silniejszego bohatera, tym więcej obrażeń łotrowi zadajesz. Grając na jakimś starym serwerze, zwycięskie trafienie będzie ci ciężej zadać. To pewne, skoro piszesz, że grasz od jakichś 2 miesięcy na serwerze, który miał swoją premierę kilka/naście lat temu.

 

Łączenie serwerów raczej nie przejdzie, ponieważ ci, którzy są na szczycie danych rankingów straciliby pozycję, nad którą pracowali naprawdę sporo czasu. A nowe serwery powstają m. in. właśnie po to, by ci, którzy nie mieli jeszcze szansy dotrzeć na sam szczyt, osiągnęli to. Zatem byłoby to na marne, skoro jakiś czas później serwery zostałyby połączone. Ranga graczy uległaby zmianie, nawet czasem bardzo drastycznej zmianie.


Użytkownik Danielo edytował ten post 03 maj 2022 - 20:22

Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#4 XenoZ

XenoZ

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 36

Napisano 03 maj 2022 - 23:20

 

Łączenie serwerów raczej nie przejdzie, ponieważ ci, którzy są na szczycie danych rankingów straciliby pozycję, nad którą pracowali naprawdę sporo czasu. A nowe serwery powstają m. in. właśnie po to, by ci, którzy nie mieli jeszcze szansy dotrzeć na sam szczyt, osiągnęli to. Zatem byłoby to na marne, skoro jakiś czas później serwery zostałyby połączone. Ranga graczy uległaby zmianie, nawet czasem bardzo drastycznej zmianie.

 

Ten argument brzmi niedorzecznie.

po 1 Gracze odchodzą z serwera, a gdy ich jest coraz mniej to jest mniej kompanów do bicia, a wtedy może się zdarzyć tak że nie ma przeciwników na serwerze gra się wówczas staje monotonna.

Po 2 Wtedy wówczas dominuje jedna drużyna i co miała by atakować jak większość drużyn na serwerze jest martwa

Po 3 Ataki łotrów stają się trudniejsze gdy gra mało ludzi, wygranie z łotrem nie zajmie ci 20-30 min tylko dłużej.

W mojej ocenie łączenie serwerów było by dobre z racji większej rywalizacji a gra była by ciekawsza.



#5 ACRUX

ACRUX

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 29 postów
Reputacja: 34

Napisano 04 maj 2022 - 06:06

Łączenie serwerów?? a jak to ma wyglądać ?? który serwer wybrać,jakie druzyny przenieść na łączony serwer ?? gracze są porozrzucani,lub do których drużyn przyłączyć,czy może trzeba budować nową??? Nie nie zapomnij to nie przejdzie.



#6 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 401 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 116

Napisano 04 maj 2022 - 10:19

@XenoZ, niedorzeczne to jest to, co piszesz. Na każdym z serwerów zawsze będzie konkurencja. Na jednym nieco mniejsza, na innym większa. Nic nie poradzisz na to, ponieważ jak sam napisałeś wcześniej, gracze odchodzą. Na ich miejsce jednak pojawiają się nowi, z pełnym zapałem i chęcią do gry. Z drużynami jest podobnie. Są sobie są, potem nagle się rozpadają, a po jakimś czasie znowu są w grze. Nic z tym nie zrobisz. Wszystko przemija. Poza tym zawsze jest możliwość ataku, jeśli nie dla honoru, to nawet i dla samych nagród (monet itp.). Co do łotrów, nie wiem czy tutaj tak jest, już nie pamiętam. Chodzi mi o to, że jak na serwerze jest mniej graczy, to łotry są łatwiejsze do "ubicia". Poza tym na każdym serwerze czasem tak jest, że łotr po prostu ucieka, bo nie ma możliwości, aby go pokonać. Zarówno na bardziej aktywnym, jak i na mniej. 

Ty możesz sobie oceniać, że łączenie serwerów byłoby dobrym rozwiązaniem. Myślę, że szansa na to jest znikoma i bardzo dobrze. 


Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:






Also tagged with one or more of these keywords: Pomysł

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych