Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Korzystanie z nielegalnych narzędzi


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Soares

Soares

    Amator

  • Team Hero Zero
  • 29 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 177

Napisano 22 kwiecień 2022 - 15:24

Szanowna społeczność,

Przez ostatnie miesiące wszyscy, drużyny i gracze, musieli radzić sobie ze zbyt wieloma problemami w grze spowodowanymi użyciem nielegalnych narzędzi (botów/skryptów). Przez długi czas analizowaliśmy logi i dane gry, aby znaleźć tych, którzy używali takich narzędzi i staraliśmy się zminimalizować ich wpływ na nasze serwery i społeczności.

Zbyt długo problemy wynikające z nadużyć w mechanice trofeów i innych walk drużynowych, a także innych aspektów rozgrywki powodowały niezrównoważone i niesprawiedliwe otoczenie. Kilka razy próbowaliśmy moderować i nakłaniać graczy do zaprzestania używania takich metod, ponieważ zabijało to radość z rozgrywki zarówno dla innych, jak i dla nich.

Wszystkie nasze poprzednie próby kierowania społecznością i graczami korzystających z metod mających na celu uzyskania nieuczciwej przewagi nie osiągnęły stanu fairplay. W związku z tym naszą ostatecznością jest to, że wszystkie konta zidentyfikowane przy użyciu takich narzędzi zostaną trwale zablokowane na serwerach.

Stało sie to jednym z głównych priorytetów w naszych codziennych operacjach Hero Zero, z wielokrotnymi kontrolami w losowych momentach, ale zawsze z tym samym wynikiem - gracze korzystający z takich narzędzi zostaną wykluczeni z gry.

Naprawdę doceniamy Twoje zrozumienie i wsparcie dla tych działań, które, jak wierzymy, poprawią rozgrywkę i uczciwość w Hero Zero.

Pozdrawiamy całą naszą społeczność.

Twój,
Zespół Hero Zero


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych