Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Zdjęcie blokady ilość lvl przy expieniu peta.


  • Please log in to reply
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 samebrednie2

samebrednie2

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 46 postów
Reputacja: 33

Napisano 15 kwiecień 2022 - 19:46

Cześć - tytuł w zasadzie informuje z czym przychodzę w pełni ;) Rozwinę tylko szczegóły.

 

Jak wiadomo, jakiś czas temu została wprowadzona blokada na ilość zdobytych jednorazowo lvl podczas expienia naszych towarzyszy nagrodami z telefonów alarmowych, czy nagrody za postępy w grze do 6 lvl max.  Ja wnoszę o usuniecie tego limitu, żeby można było mając już wyższy lvl szybciej te lvl wbijać, a nie wachlować zwierzakami ciągle ;)

Jak wiadomo, limit ten został wprowadzony dla zbalansowania gry i HeroCon, tak, żeby mniejsze lvl miały jakiekolwiek szanse ze swoimi małymi nagrodami z większymi lvl. I ok - w czasie HeroCon polegającym na expieniu towarzyszy niech ten limit obowiązuje i niech będzie rywalizacja. Nie ma natomiast większego sensu, by ten limit obowiązywał poza czasem Con. Zmianę da się wprowadzić tak samo jak i specjalne reguły co do Con są wprowadzane przy zadaniach nadzwyczajnych - wtedy zniesiony jest limit czasu z pięciu dni do jednego i jest zabawa. Jakieś przeciwwskazania są co do zniesienia tego limitu? Ja nie widzę.

 



#2 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 15 kwiecień 2022 - 19:53

Witam. w sumie sam sobie odpowiedziałeś więc temat można uznać za zamknięty  :Laughing:  Sam mam już 800+ poziom i wiem ile potrafię wyciągnąć expa z telefonów itp. I nawet ja się cieszę że jest ta blokada. Bo gdyby nie ona byłby dramat w hc na pety. brak blokady był przez jakiś czas fakt. i to pokazało że jednak blokada musi być i tak. A jeżeli chodzi o zniesienie blokady gdy jest brak hc to też jest w sumie słabe. bo wtedy można wgl usunąć poziomy peta albo zmienić z 30 poziomów peta na np 100 poziom. ponieważ teraz przy blokadzie od 1 do 30 poziomu zajmuje mi około 1h. bez blokady zajmie mi to kilka minut. Więc to traci sens. 


"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."


#3 samebrednie2

samebrednie2

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 46 postów
Reputacja: 33

Napisano 15 kwiecień 2022 - 20:03

A jeżeli chodzi o zniesienie blokady gdy jest brak hc to też jest w sumie słabe. bo wtedy można wgl usunąć poziomy peta albo zmienić z 30 poziomów peta na np 100 poziom. ponieważ teraz przy blokadzie od 1 do 30 poziomu zajmuje mi około 1h. bez blokady zajmie mi to kilka minut. Więc to traci sens. 

Ale w czym Ty widzisz ten sens? W tym, żeby dłużej sobie poklikać bez celu? Gramy, żeby wyrobić treningi i energię, pobić łotra itp. Gdzie masz sens w tym, że max lvl peta będziesz mieć po godzinie a nie po kilku minutach skoro i tak nie dla tego peta siedzisz w grze, tylko dla treningów i misji a szybsze czy wolniejsze wyexpienie i tak niczego nie zmienia.

To jest dopiero bezsens :Laughing:


Użytkownik samebrednie2 edytował ten post 15 kwiecień 2022 - 20:04


#4 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 15 kwiecień 2022 - 20:10

To jest gatunek gry clicker stricte czasowy. Zdejmując taką blokadę poziomy petów nie mają sensu.  tak samo jakbyś napisał po co jest zeronit i klej w kryjówce. przecież mogłoby być bez tego i tylko czas ogranicza gracza. Ale jest też po to by wydłużyć czas gdy tak by nie maksować całej gry w ciągu kilku miesięcy. Takie gry to są gry na lata. I idąc na łatwiznę to takie meh. Ja tylko piszę swoje zdanie. Ja w porównaniu do innych wole żeby gra była trudniejsza i dłuższa niż żeby mieć wszystko na pstryknięcie palca i dostawać wszystko czego się tylko zapragnie...


  • animista666 lubi to

"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."


#5 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 401 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 116

Napisano 15 kwiecień 2022 - 20:15

Widzę, ja nie w temacie...

Czyli, że co? Mogę maksymalnie 6 poziom dziennie towarzyszowi wbić dzięki dziennym nagrodom, albo telefonom alarmowym?


Użytkownik Danielo edytował ten post 15 kwiecień 2022 - 20:16

Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#6 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 15 kwiecień 2022 - 20:21

Widzę, ja nie w temacie...

Czyli, że co? Mogę maksymalnie 6 poziom dziennie towarzyszowi wbić dzięki dziennym nagrodom, albo telefonom alarmowym?

chodzi że aktualnie jest blokada jeżeli chodzi o expienie petów np przez telefony z expem. mając duży exp w jednym telefonie wbijasz petowi który ma np pierwszy poziom to dostaje awans do szóstego i brakuje jednego expa do siódmego i to jest blokada od jakiegoś czasu. I przeczytaj od góry do dołu i wypowiedz się w sumie. Bo jestem ciekaw akurat co gracze myślą nad zdjęciem blokady gdy w danym tygodniu nie ma hc na expienie petów.


"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."


#7 ZmusiliMnie

ZmusiliMnie

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać:Velusia
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 272

Napisano 15 kwiecień 2022 - 20:24

Skoro już to ograniczenie wprowadzili (totalnie bez sensu) to niech już będzie tak jak jest. Gra niewarta świeczki, żeby robić zamieszanie z powodu przyśpieszenia max lvl dla kilku towarzyszy. Wbicie tego 30 zajmuje jeden dzień.

(-(-(-(-  -)-)-)-)   <-------- ja i moi ludzie  :haha: 


#8 samebrednie2

samebrednie2

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 46 postów
Reputacja: 33

Napisano 15 kwiecień 2022 - 22:39

Skoro już to ograniczenie wprowadzili (totalnie bez sensu) to niech już będzie tak jak jest. Gra niewarta świeczki, żeby robić zamieszanie z powodu przyśpieszenia max lvl dla kilku towarzyszy. Wbicie tego 30 zajmuje jeden dzień.

1 522 500 - tyle expa potrzeba na 30 lvl. Zbierasz tyle co dzień i to tak, żeby nie było strat przez blokadę? Ja nie, a przynajmniej nie co dzień ;)

Ale miło, że podzieliłeś się opinią, że ten limit był bez sensu - przynajmniej poza HC. Nie potrzeba wielkiego zamieszania, żeby to zmienić - ot kilka linijek kodu. Zupełnie jak przy zmianie maksymalnego limitu monet do zebrania :) Dzięki.

 

 

 

To jest gatunek gry clicker stricte czasowy. Zdejmując taką blokadę poziomy petów nie mają sensu.  tak samo jakbyś napisał po co jest zeronit i klej w kryjówce. przecież mogłoby być bez tego i tylko czas ogranicza gracza. Ale jest też po to by wydłużyć czas gdy tak by nie maksować całej gry w ciągu kilku miesięcy. Takie gry to są gry na lata. I idąc na łatwiznę to takie meh. Ja tylko piszę swoje zdanie. Ja w porównaniu do innych wole żeby gra była trudniejsza i dłuższa niż żeby mieć wszystko na pstryknięcie palca i dostawać wszystko czego się tylko zapragnie...

Chwila chwila. Clicker jak najbardziej, zgadzam się - ale to nadal nie wpływa na to - bo jak pisałem wcześniej i raczej nie możesz temu zaprzeczyć - mamy treningi i energię do wyrobienia - to jest core gry i klikania. Ilość poziomów a przede wszystkim blokada na 6 lvl tego nie zmienia i nie wpływa na to, bo i jak? Mam tylko wczesniej lvl, za exp który i tak wpada - co to zmienia w ilości klikania? nic. Spędzisz w grze mniej czasu, bo masz szybciej lvl w pecie? Serio ktoś tak robi? meh.

Zresztą limit został wprowadzony, żeby w HC było sprawiedliwiej, sam przyznałeś - czyli pomijając HC nie było na niego potrzeby :) Zwykła logiczna konsekwencja tego co napisałeś, prawda?

 

Jest jeszcze jedna rzecz - Ty już masz ten 800+ lvl i sam piszesz, że dla Ciebie jest prosto - a pomyślałeś o innych lvl?


Użytkownik samebrednie2 edytował ten post 15 kwiecień 2022 - 22:45


#9 blue11137

blue11137

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 47 postów
  • Miejscowość:Bydgoszcz
  • Serwer:PL15
  • Postać:WHATEVER
  • Drużyna:Black Spiders






Reputacja: 21

Napisano 16 kwiecień 2022 - 10:36

mi sie podoba, telefon 400k expa i 6lvl wbijam max,  a na taki hc jak bedzie za tydzien to i tak kisze telefony alarmowe przez tydzien :) 



#10 Tiry_to_moja_pasja

Tiry_to_moja_pasja

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:gość
  • Drużyna:Ostatni Bastion
Reputacja: 3

Napisano 16 kwiecień 2022 - 17:26

Blokade to mogli by założyć na cenę pkt umiejętności na 10 mln bo nawet na 1000 lvl się dostaje z kryjówki niecałe 6 mln na 8h






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych