Skocz do zawartości


Zdjęcie
* - - - - 1 głosy

prywatne serwery


Najlepsza odpowiedź xWhitex , 12 kwiecień 2022 - 17:00



Była już o tym mowa, ale napiszę jeszcze raz. Prywatne serwery są zakazane, zachęcam zapoznać się z regulaminem, by dowiedzieć się na ten temat więcej. Możesz to zrobić, wchodząc tutaj . "Easy" to możesz grać na wybranym przez siebie dowolnym serwerze, na którym brakuje graczy. 

 

Witam xResivPL

 

Jeśli znasz/wiesz o istniejącym serwerze prywatnym, powinieneś zgłosić to do Supportu.

 

Pozdrawiam,

xWhitex.

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 xResivPL

xResivPL

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
  • Serwer:PL25
  • Postać:xResivPL
  • Drużyna:brak
Reputacja: 2

Napisano 11 kwiecień 2022 - 20:45

witam istnieje jakis dzialajacy prywatny serwer easy?



#2 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 402 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 116

Napisano 12 kwiecień 2022 - 07:30

Była już o tym mowa, ale napiszę jeszcze raz. Prywatne serwery są zakazane, zachęcam zapoznać się z regulaminem, by dowiedzieć się na ten temat więcej. Możesz to zrobić, wchodząc tutaj . "Easy" to możesz grać na wybranym przez siebie dowolnym serwerze, na którym brakuje graczy. 


Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#3 xWhitex

xWhitex

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 22 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 9

Napisano 12 kwiecień 2022 - 17:00   Najlepsza odpowiedź



Była już o tym mowa, ale napiszę jeszcze raz. Prywatne serwery są zakazane, zachęcam zapoznać się z regulaminem, by dowiedzieć się na ten temat więcej. Możesz to zrobić, wchodząc tutaj . "Easy" to możesz grać na wybranym przez siebie dowolnym serwerze, na którym brakuje graczy. 

 

Witam xResivPL

 

Jeśli znasz/wiesz o istniejącym serwerze prywatnym, powinieneś zgłosić to do Supportu.

 

Pozdrawiam,

xWhitex.



#4 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 402 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 116

Napisano 12 kwiecień 2022 - 17:13

Ale skąd przypuszczenie, że wiem coś na temat istniejącego już serwera prywatnego? Nie rozumiem. Ja tylko uświadomiłem koledze, że to jest sprzeczne z regulaminem. Napisałem, że była już o tym mowa, ponieważ dawniej była tutaj, na forum dyskusja odnośnie serwerów prywatnych, skąd autor owego tematu mógłby dowiedzieć się, że nie jest to w żaden sposób zalecane, a nawet niedozwolone.


Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#5 xWhitex

xWhitex

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 22 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 9

Napisano 12 kwiecień 2022 - 17:51

Witam Danielo

 

To nie było do ciebie tylko do autora tematu, żeby wiedział gdzie takie coś zgłaszać.

 

Pozdrawiam,

xWhitex.



#6 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 402 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 116

Napisano 12 kwiecień 2022 - 18:50

Zacytowałeś mój post, po czym dodałeś odpowiedź. Wygląda to tak, jakbyś ustosunkował się do niego.


Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#7 xWhitex

xWhitex

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 22 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 9

Napisano 13 kwiecień 2022 - 14:17

Witaj Danielo

 

Wspomniano twój post, ponieważ w dużej mierze odpowiedź w nim zawarta była właściwa.

Dodałem jedynie linka do Suportu, ponieważ tam należy zgłaszać prywatne serwery, jeśli się o nich wie.

Dzięki cytatowi odpowiedź stała się pełniejsza i zyskała ważny szczegół, którego zapomniałeś dodać.

 

Pozdrawiam,

xWhitex.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych