Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

[Dyskusje Ogólne] Notatki konserwacyjne 05-04-2022


  • Please log in to reply
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kaskader

Kaskader

    Znawca

  • Team Hero Zero
  • 168 postów



Reputacja: 199

Napisano 05 kwiecień 2022 - 07:00

Witajcie,
 
Co sądzicie o aktualizacji? Czekamy na Wasze opinie!  :smile:
 


#2 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 05 kwiecień 2022 - 07:04

:Poo: ale....... dajmy temu szanse...  :Laughing:


Użytkownik Adam131 edytował ten post 05 kwiecień 2022 - 07:09

"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."


#3 Kubuś143

Kubuś143

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać:Niewiadomo jaki
  • Drużyna:Normalna
Reputacja: 2

Napisano 05 kwiecień 2022 - 07:25

Gdzie ci gracze z różnych serwerów? O co w tym chodzi? 😂
  • Danielo lubi to

#4 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 119

Napisano 05 kwiecień 2022 - 08:23

Na g*wno, że się tak wyrażę, potrzebna mi dodatkowa kopalnia superkleju i zeronitu...


Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#5 Prawy

Prawy

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 34 postów
  • Serwer:PL27
  • Postać:Prawy
  • Drużyna:Nocna Straż
Reputacja: 2

Napisano 05 kwiecień 2022 - 08:25

Ech jak zawsze, g*wno warty update

#6 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 119

Napisano 05 kwiecień 2022 - 09:28

Moim zdaniem powinniście zrobić małego update'a zadań nadzwyczajnych. Konkretnie chodzi o tę drogę z czerwonych kropek między zadaniami, bo mnie na przykład, to irytuje.

Zmodyfikowany pilot jak najbardziej na +, cena za oponki nie jest jakaś wysoka (wystarczy wygrać TTD i zebrać oponki z sezonu, by to odblokować NA ZAWSZE).


Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#7 Singlung

Singlung

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Serwer:PL4
Reputacja: 98

Napisano 05 kwiecień 2022 - 10:39

To kpina dawanie mozliwosci budowania kolejnych kopaln jak ma sie min 30 rozwoju centrali tak? Dobrze rozumiem to polamane zdanie z infa? 

Kryjowki od dawna wymagaja porzadnej aktualizacji i zmian co do szybkosci i ilosci produkcji. Ale watpie, ze dodanie tych kopaln, to jest to czego potrzebowalismy. Owszem, potrzeba wiecej surowcow w krotszym czasie, ale nie miliona kopalenek rownie wolno kopiacych i wolno rozbudowywanych.

 

Kryjowki zostaly zmasakrowane w momencie zwiekszenia max lvl budynkow z jednoczesnym brakiem zwiekszenia produkcji. Wszyscy, ktorzy mieli wlasciwie juz te kryjowki dobrze rozwiniete po roku czy dwoch od wprowadzenia zostali znerfieni i wlasciwe rozwoj znow byl blizszy zeru niz 100 procentom. 

 

Wciaz nie mam 30 pkt, tak dlugo to wszystko trwa. Jezeli juz taka badziewna zmiane dali, zamiast nowych interesujacych budowli produkujacych cos innego lub pomagajacych w grze z czyms, to powinni dac te rozbudowe od min 25 lvl. Czyli polowy maksymalnego. 25 lvl byl kiedys wlasnie maksymalnym i po zmianie od niego zaczely sie schody w buddowie i ludzie potrzebuja lepszego zastrzyku materialow.

W tej chwili to chyba zajmie mi kolejne dwa lata wbicie tych 3 brakujacych poziomow...

 

Rozbudowa pilota za 100 opon, pewnie dalej za wielokrotnosc tego... Pazernosc i tyle, kiedy ograniczono tak naprawde wypadanie oponek z czegos czy dostawanie ich za cos, graczom, ktorych nie interesuje chory wyscig szczurow. Serio, trzeba nie miec zycia albo wydac wiecej niz sie dostanie, zeby sie zalapac na ktores miejsce, za ktore mozna dostac kilkadziesiat oponek, a nie co najwyzej 5.

Poza tym rozbuduje tego pilota i co? Juz w tej chwili rzako korzystam z tych 16 pykniec. Robie to przewaznie wtedy kiedy zapomne caly dzien zajrzec do gry i przypominam sobie jakies 20 minut przed 24... Wtedy zuzyje, zeby sie choiaz energia nie zmarnowala czy wpadly te trzy zadania dzienne.

Gybym nie zapominala, te 16 by gnilo nadal nie uzyte. Ozywiscie ci co musza by naj, naj, beda pewnie szczesliwi jak prosie w blocie, ze maja mozliwosc sklikania sie bardziej i teoretycznie miec wiecej. Tyle, ze... w krainie slepcow... wszyscy tak samo slepi i nie bedzie jednookiego krola, parafrazując. 

 

Ta gra od kilku lat stoi w miejscu ze wszystkim. Nawet ta zmiana zadan specjalych, to smiech na sali. Nic nie zmieniono. Zdublowano, to co juz jest i tyle. 

 

Sezony? Fajny byl za pierwszym razem po wprowadzeniu, kiedy mozna go bylo ukonczyc w calosci bez kupowania postepu. Miesiac pozniej wydluzono pasek tak, ze jest to niemozliwe. I tak mamy od dwoch lat. Skutek jest taki, ze ludzie stracili zainteresowanie nawet robieniem w sezonie minimum, szczegolnie, ze nie ma tez juz atrakcyjnych przedmiotow do wygladu w dolnym pasku ani petow, a staty sa generowane po odbiorze i przewaznie do smieci. 

 

Kupowanie przepustki zupelnie nie ma sensu, jezeli nie da sie skonczyc sezonu normalna gra, a za jakis czas za stowe mozna kupic ubranko i peta. Na poczatku mialam nadzieje, ze sezony beda wracac z rozna rotacja przedmiotow tak zeby kazdy grajacy w ciagu np. 3 lat gra sobie skompletowal wszystko. Ale nie, niby jest za kase, tylko, ze ja osobiscie jako dorosly, trzezwo myslacy czlowiek takich pieniedzy na to nie wydam i tyle zarobku ze mnie.

A w innej sytuacji bym pewnie kupowala te przepustki, pakiety opon regularnie co miesiac.

Teraz nie mam po co.

 

Sejf mam zapchany, bo nie lubie kasowac predmiotw z kolekcji, nic z tym nie robia. Jednorazowy zryw w postaci powiekszenia i rozbudowy przestal spelniac oczekiwania w momencie pojawienia sie sezonow.

 

Przez ulamek dnia po ktorejs aktualce byl pasek z boku petow do przesuwania ich szybciej, zniklo to dawno temu, przegladanie i segregowanie petow nadal jest meka i wiecznym bajzlem. 

Wiekszosc eventow z pozbieraniem czegos w ilosciach chorych i pobiciem lotra 3-5 razy jest niekonczona. Ludzie nie maja na to czasu, malo kto wstanie o 3 w nocy, zeby lotra sprobowac ubic, bo komus przeszkadzalo, ze kiedys wystarczylo zrobic to raz na event. 

Skrzynki w kryjowce pewnie juz malo kto otwiera, bo nie ma na co tego wydac... Zreszta tla kryjowki, przegladanie tego, tak samo jak przegladanie kolekcji, czego nam brakuje i skad wziac, to kolejna tragedia, dla graczy, ktorzy szukaja informacji i porzadku, a nie chaosu i wygladu ala: nic nie mozna znalezc ani posegregowac.

 

Dlaczego wciaz gram? Jeden, jedyny powod - jak przestane to skasuja mi konto... To tez jest wyjatkowo wredne i na moje oko niezgodne z prawem konsumenckim, czyli narzucanie logowania sie codziennie, bo cie skasuja po 2 dniach. Gdzie indziej mozesz porzucic gre i nikt cie nie skasuje, ewentualnie przypomna sie po np. roku mailem.

Chca zarabiac, ok, ale sa krotkowzroczni, zupelnie olewaja te osoby, ktore moze by nie wydawaly o razu 200 zl na gre, ale za to regularnie mniejsze sumy latami. Jedyne co osiagneli, to to, ze takie osoby tkwia w grze, ale wlasnie przestaly na nia wydawac.



#8 PPPPPPPPPPPP

PPPPPPPPPPPP

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 26

Napisano 05 kwiecień 2022 - 11:12

Baterie spoko ale po co mi one? jak ja ledwo - przez to że serwer nie jest aktywny - jestem w stanie (przy dobrych wiatrach) dostać 2 baterie... skąd mam wytrzasnąć kolejne??? wyczarować? Warto dodać że na serwerach na których nie grają aktywnie gracze (przez to że nie grają ich konta są usuwane po 3miesiącach automatycznie) nie jestem w stanie realnie rozbudować kryjówki ponieważ jestem zdany tylko i wyłącznie na swoje kopalnie w kryjówce (są to marne ilości w porównaniu do ataków) a na ataki nie mogę liczyć bo nie ma graczy = nie ma kryjówek = nie ma potencjalnych baz do atakowanie = 0 przychodów z ataków. Więc realnie rozbudowa 3poziomów aby mieć 30poziom bazy głównej zajmie mi kilka dobrych miesięcy. Dobrze że chociaż są codzienne nagrody z ataków z kryjówki bo bym mógł ich nie budować i nic by to nie zmieniło xD (warto dodać że pisałem o tych problemach kilka miesięcy temu)

ŻENADA, nie pozdrawiam.


Użytkownik PPPPPPPPPPPP edytował ten post 05 kwiecień 2022 - 11:20

  • Soares lubi to

#9 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 119

Napisano 05 kwiecień 2022 - 11:34

@Singlung, dziennie nie masz możliwości użyć 16 baterii, a tylko 8. Opcja, która pozwala na użycie większej ich ilości jest spoko, bo pozwala zaoszczędzić sporo, naprawde sporo czasu. Za dobre rzeczy trzeba płacić. Jeśli nie chcesz wydawac kasy na grę to nie wydawaj, ale nie oczekuj że zajdziesz wysoko, i że będziesz miała łatwo (szczególnie na nowszych serwerach). Na początku była możliwość wykorzystania dziennie jedynie 4 baterii z maksymalnej ilości, jaką było 8. Potem umożliwili graczom, którzy kupują oponki podwójne ich wykorzystanie (8) z maksymalnej ilości (16). Pakiet startowy myślę, że się opłaca i warto kupić. Dobrze, że chociaż teraz trzeba wydać te 99 oponek, a nie kupować ich za prawdziwe pieniądze, bo jak wspomniałem wcześniej, wystarczy być aktywnym graczem i nie szastać nimi na prawo i lewo, by zebrać żądaną ilość na konkretny cel. I tutaj się nie zgodzę z Tobą, że wypadanie darmowych oponek jest ograniczona. Bo czasem wpadną za pojedynki, nadzwyczajki, a maksymalnie 3 oponki możesz dostać za 3 próg dziennych nagród (pojedynki, walki ligowe, walki kryjówkowe, wykorzystana energia, czy też wykonane telefony alarmowe). 

Co do sezonu, to logiczne że nie dadzą Ci towarzysza z górnej półki za free. Myślę, że i tak bardziej opłaca się kupić przepustkę za niecałe 30 pln i mieć tego zwierzaka z całym setem przedmiotów, dodatkowe oponki i inne fajne rzeczy, niż brać pakiet spod lady, o wiele droższy. Owszem, masz możliwość wygrania jednego z lepszych np. w kasynie, ale musisz mieć trochę farta. Z przedmiotami mogłoby być następująco: jeśli w podstawowych nagrodach mamy możliwość zebrania, dajmy na to butów i nakrycia głowy to na tym samym poziomie mogłaby być modyfikacja odpowiednia do tych częsci garderoby. Chociaż połowę dobrego setu z modyfikacjami mieliby Ci, którzy grają bez pakietów oponek. A wystarczy być TOP10 w rankingu HC, umejętności czy TTD, by tygodniowo te 60 pkt zgarniać. 

Piszesz też o porządkowaniu towarzyszy. A wiesz co? Wystarczy, że zaznaczysz jako ulubione, tych któych używasz, by były na samej górze. 

Eventy dodawane są, by wprowadzić więcej funu, żeby więcej się działo. Jeśli chodzi o przedmioty do zebrania, to przy maksymalnie wyrabianej energii, potrzeba 2, max 3 dni, by to zrobić. "Na rękę" graczom jest specjalna rozpiska dotycząca łotrów, kiedy się pojawią, a wystarczy zaatakować tylko raz łotra (o ile "padnie"), by mieć progress 1/4 pokonanych łotrów. Nawet jak łotr pojawi się w nocy to wystarczy budzik, wejść do gry (nawet na smartfonie), zrobić jeden atak i to wszystko, by wskoczyło 2/4, chyba że ucieknie. Ale im większa aktywność na serwerze, tym większa szansa na pokonanie go, nawet w nocy.

Wyjaśnię Ci jeszcze coś. Nie moga Ci skasować konta po 2 dniach bez logowania się. Chyba po miesiącu nieaktywności, przychodzi Ci na pocztę link, który pozwoli Ci zgarnąć (bodajże) 30 oponek i konto jest aktywne przez kolejny miesiąc. I tak w kółko, chyba że olejesz te wiadomości. Można tak sporo oponek zyskać, ale wg mnie to nie jest opłacalne (jeśli byłabyś w drużynie, pewnie wykopaliby Cię po kilku dniach nieobecności, poza tym wygasłby Twój wspomagacz umiejętności, przez co straciłabyś sporo honoru, a tym samym spadła w rankingu).

 

@PPPPPPPPPPPP, warto pamiętać, że oprócz baterii masz również telewizor z reklamami. On również skraca o połowę czas oczekiwania. 

Jak masz taki problem z szybkim rozwojem kryjówki to zmień serwer. Po co się męczyć i denerwować? 

Fajnie jest mieć łatwe TOP10, czy nawet wyższe miejsce w rankingach na serwerach, gdzie gra niewiele osób. Jednak są również tego minusy, m.in. te, o których piszesz. 


Użytkownik Danielo edytował ten post 05 kwiecień 2022 - 11:55

  • ZmusiliMnie lubi to

Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#10 PPPPPPPPPPPP

PPPPPPPPPPPP

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 26

Napisano 05 kwiecień 2022 - 13:50

@Singlung, dziennie nie masz możliwości użyć 16 baterii, a tylko 8. Opcja, która pozwala na użycie większej ich ilości jest spoko, bo pozwala zaoszczędzić sporo, naprawde sporo czasu. Za dobre rzeczy trzeba płacić. Jeśli nie chcesz wydawac kasy na grę to nie wydawaj, ale nie oczekuj że zajdziesz wysoko, i że będziesz miała łatwo (szczególnie na nowszych serwerach). Na początku była możliwość wykorzystania dziennie jedynie 4 baterii z maksymalnej ilości, jaką było 8. Potem umożliwili graczom, którzy kupują oponki podwójne ich wykorzystanie (8) z maksymalnej ilości (16). Pakiet startowy myślę, że się opłaca i warto kupić. Dobrze, że chociaż teraz trzeba wydać te 99 oponek, a nie kupować ich za prawdziwe pieniądze, bo jak wspomniałem wcześniej, wystarczy być aktywnym graczem i nie szastać nimi na prawo i lewo, by zebrać żądaną ilość na konkretny cel. I tutaj się nie zgodzę z Tobą, że wypadanie darmowych oponek jest ograniczona. Bo czasem wpadną za pojedynki, nadzwyczajki, a maksymalnie 3 oponki możesz dostać za 3 próg dziennych nagród (pojedynki, walki ligowe, walki kryjówkowe, wykorzystana energia, czy też wykonane telefony alarmowe). 

Co do sezonu, to logiczne że nie dadzą Ci towarzysza z górnej półki za free. Myślę, że i tak bardziej opłaca się kupić przepustkę za niecałe 30 pln i mieć tego zwierzaka z całym setem przedmiotów, dodatkowe oponki i inne fajne rzeczy, niż brać pakiet spod lady, o wiele droższy. Owszem, masz możliwość wygrania jednego z lepszych np. w kasynie, ale musisz mieć trochę farta. Z przedmiotami mogłoby być następująco: jeśli w podstawowych nagrodach mamy możliwość zebrania, dajmy na to butów i nakrycia głowy to na tym samym poziomie mogłaby być modyfikacja odpowiednia do tych częsci garderoby. Chociaż połowę dobrego setu z modyfikacjami mieliby Ci, którzy grają bez pakietów oponek. A wystarczy być TOP10 w rankingu HC, umejętności czy TTD, by tygodniowo te 60 pkt zgarniać. 

Piszesz też o porządkowaniu towarzyszy. A wiesz co? Wystarczy, że zaznaczysz jako ulubione, tych któych używasz, by były na samej górze. 

Eventy dodawane są, by wprowadzić więcej funu, żeby więcej się działo. Jeśli chodzi o przedmioty do zebrania, to przy maksymalnie wyrabianej energii, potrzeba 2, max 3 dni, by to zrobić. "Na rękę" graczom jest specjalna rozpiska dotycząca łotrów, kiedy się pojawią, a wystarczy zaatakować tylko raz łotra (o ile "padnie"), by mieć progress 1/4 pokonanych łotrów. Nawet jak łotr pojawi się w nocy to wystarczy budzik, wejść do gry (nawet na smartfonie), zrobić jeden atak i to wszystko, by wskoczyło 2/4, chyba że ucieknie. Ale im większa aktywność na serwerze, tym większa szansa na pokonanie go, nawet w nocy.

Wyjaśnię Ci jeszcze coś. Nie moga Ci skasować konta po 2 dniach bez logowania się. Chyba po miesiącu nieaktywności, przychodzi Ci na pocztę link, który pozwoli Ci zgarnąć (bodajże) 30 oponek i konto jest aktywne przez kolejny miesiąc. I tak w kółko, chyba że olejesz te wiadomości. Można tak sporo oponek zyskać, ale wg mnie to nie jest opłacalne (jeśli byłabyś w drużynie, pewnie wykopaliby Cię po kilku dniach nieobecności, poza tym wygasłby Twój wspomagacz umiejętności, przez co straciłabyś sporo honoru, a tym samym spadła w rankingu).

 

@PPPPPPPPPPPP, warto pamiętać, że oprócz baterii masz również telewizor z reklamami. On również skraca o połowę czas oczekiwania. 

Jak masz taki problem z szybkim rozwojem kryjówki to zmień serwer. Po co się męczyć i denerwować? 

Fajnie jest mieć łatwe TOP10, czy nawet wyższe miejsce w rankingach na serwerach, gdzie gra niewiele osób. Jednak są również tego minusy, m.in. te, o których piszesz. 

1.Szkoda że telewizor mi nie działa (nie gram na polskim serwerze) nie wiem czego to jest problem i nie mam zamiaru zmienić przeglądarki tylko dlatego że nie potrafią tego naprawić (kiedyś działał). Chociaż to nie zmienia faktu tego że nie mam baterii - po co mam czekać 30sekund(?) aż reklama minie skoro dali mi możliwość zrobienia tego w sekundę(aktywacja pilota)?
2.No tak zmienię serwer tylko dlatego bo nikt na nim nie gra porzucając przy tym konto 700+ poziom...?? gdzie logika? ciężko stwierdzić (nie mówiąc o czasie straconym na rozwijanie postaci). Nie moja wina że kiedy zacząłem rozwijać swoją postać mój serwer był aktywny, nie moja wina że nikt na nim nie gra. Trzeba się dopasować do dzisiejszych realiów a nie na siłę szukać drogi na skrót - "PRZECIEŻ MOGĘ SOBIE IŚĆ NA INNY SERWER"


Użytkownik PPPPPPPPPPPP edytował ten post 05 kwiecień 2022 - 13:51


#11 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 119

Napisano 05 kwiecień 2022 - 13:54

Nie ma to znaczenia, że nie grasz na polskim serwerze. Telewizor powinien działać. Może masz AdBlocka włączonego? 

Anyway, polecam Ci pobrać aplikację na pulpit. Gra się jeszcze przyjemniej niż w przeglądarce. Reklamy są dostępne bardzo często i super skracają czas. Tam nie ma problemu takiego, jak masz Ty. Na samym dole, w oknie logowania masz ikonki. Ostatnia ikonka to link, skąd pobierasz apkę. Zobacz, przekonaj się.

Tutaj masz link, gdyby Ci się nie chciało szukać: Tutaj


Użytkownik Danielo edytował ten post 05 kwiecień 2022 - 14:13

Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#12 Singlung

Singlung

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Serwer:PL4
Reputacja: 98

Napisano 06 kwiecień 2022 - 06:54

Danielo, potrzymuje to co napisalam. Jezeli faktycznie grasz tutaj od 2012, to serio dziwie ci sie, ze najwyrazniej patrzysz przez grube rozowe okulary na to co teraz gra oferuje.

Ja pamietam kiedy zmiany byly sensowiejsze i byl dobry kompromis dla placaych duzo, malo lub w ogole.

Powtorze, znerfiono dostepnosc opon z gry, pamietam burze tutaj o to, serio zupelnie o tym zapomniales? Nie pisz mi jak to latwo jest teraz uzbierac 99 opon, bo nie jest, jezeli z normalnej gry, normalnej, a nie wyscigu szczurow, zeby byc w 10, ostajesz 5. Ja nie mowiee, zee nie jest to niemozliwe, ale nie latwe czy szybkie. Piszesz tak jakbys gral tutaj od roku. Tez powinienes zerknac jak ja dlugo gram, dziele sie spostrzezeniami z lugiego okresu zmian.

 

Gdyby to co opisujesz w petach spelnialo moje oczekiwania co do jasnego porzadkowania, zarzadzania zwierzakami, to bym nie pisala, ze jest bajzel. Moze tobie odpowiada jakies przypinanie ulubionych, mnie nie, bo nie o tym pisalam. Chce sobie posegregowac szybko 300 petow rodzajami, kategoriami, levelami do eventow, poprzekladac nizej, wyzej nie po jednym klasterze ani skokiem na sama gore. Po raz kolejny, dziwie ci sie, ze tobie jako staremu graczowi brak porzadku i opcji nie przeszkadza, mimo ze innym owszem o czym pisali tutaj jeszcze przed wprowadzeniem kryjowki. Masz ich 15 czy ten balagan w powyzej stu ci totalnie nie wadzi?

 

Och, dzieki za rade, zeby nie wydawac jak nie chce. A zrozumiales na co zwracam uwage? Ze likwiduja mozliwosc i zachete wydawania tutaj mniejszych, stalych sum przez doroslych. 

Zrozum, ze madra firma idzie na kompromis, ze stara sie zachecic takze inna podgrupe klientow. W tej chwili stawiaja jedynie na ten miesiac, podczas ktorego na jakims nowym serwerze, dzieciaki, albo duzi chlopcy z growym ego wydadza kilka lub kilkanascie stow, a potem znikna.

I potem tak wlasnie wyglaja servery jak ten PPP, ze nie ma ludzi. Aczkolwiek nieco mu nie wierze, bo jezeli ja raptem na serwerze nr 4 spokojnie rozbudowuje kryjowke - niestety tragicznie wolno z powodu tego o czym wyzej napisalam - i nie mam az takiego problemu z bateriami jak zuzyje, to czemu on ma tak na 1? Czasowo pewnie nasze servery powstaly w odstepie roku, a teraz sa tak samo stare i z pula tych samych ludzi czy martwymi klanami. 

Nie, 30 zl sie nie oplaca. Tak jak napisalam, jezeli nie mozna skonczyc sezonu gra, a potem za 100 jest zestaw. 

 

Gdyby bylo tak jak napisalam, juz bym wydala tutaj pewnie z cala pensje w ciagu tych 2 lat.

Ale jak chca.

Gdyby bylo tak swietnie jak uwazasz, to pod ta aktualka nie mialbys tylu slow na g...

Uwielbiam nazywanie funem chorego, bezsensownego GRINDU, na ktory nie maja czasu ludzie z praca, obowiazkami, rodzina. Znow nie pamietasz jak bylo? Kiedy dawalo sie te eventy naprawde spokojna gra ukonczyc? Nie zmienily sie jakosciowo, to wciaz te same zadania, jedynie teraz masz 3-5 razy wiecej do zgromadzenia w nim. To sie sprowadza do siedzenia w grze godzinami i klikania, do kupowania energii, czego wczesniej nie potrzebowales i do sleczenia noca po lotra, bo godziny takie daja, ze no sorry, ale normalny czlowiek z praca raczej sie nie zalapie. 

Fun, to jest wtedy jak bez frustracji tutaj sie zalapujesz na wszystkie aktywnosci, inaczej to wyscig szczurow i druga praca. 

 

Sam piszesz o oszczednosci czasu. Aha, czyli jednak zauwazyles, ze cos jest nie halo i ze gra zabiera za duzo czasu na te codzienne aktywnosci, ktore kiedys tak nie robily? Czyli nieswiadomie dales hinta, ze sie nie wyrabiasz ze wszystkim.

A kiedys tak nie bylo, wchodzilam o gry, robilam misje, pyk, pyk, nastawialam prace i wychodzilam. Event spokojnie robilo sie w swieta lub weekend. Teraz nie. 

 

Jezeli sie pomylilam ze zrozumieniem nowej opcji i nadal dziennie tylko 8 baterii, to tym bardziej ta zmiana jest bezsensowna. Poprawiloby sytuacje ludziom w momencie kiedy mogliby szybko przed resetem tym sposobem odklikac energie, a tak jak dla mnie nic sie nie zmieni.

Poronionym pomyslem byla tez dzierzawa robocika za kase zamiast jego kupno. Serio, ktos z tego korzysta, kto nie jest znudzonym nieletnim z kasa od rodzicow? Nie wiem albo doroslym, co ma tyle kasy, ze juz nie wie na co ja wydac, a np. ksiazek nie czyta, a benzyna juz za droga czy cos...

Serio, ale przeliczniki oplacalnosci naprawde nie maja sensu dla mnie w tej grze, osoby, ktora jest gotowa wydac miesiecznie 40-100 zl na tworcow gry i ich produkt. 

 

LOL za dobre trzeba placic mowisz. Tyle, ze tu nie ma nic dobrego za co mozna zaplacic takie ceny. Mowilam, kupowalabym pakiety oponek, przepustke czy nawet te pety, gdyby faktycznie to bylo dobre, cos dawalo i mialo sensowna cene i oplacalnosc. A to sa jedynie zachciewajki kolekcjononerskie, jak kolorowe skorki na gnacie w strzelankach. 

Ze niby jakis prestiz, ze ktos kupuje sobie te grafiki co miesiac? No nie wiem, na moim serverze taki ode mnie dostaje becki, nic mu te rzeczy stat nie poprawiaja, a tylko latwiej zapamietac postac i nicka przy atakach.

Ta gra stoi w miejscu.

Jest wiele prostych, nie wydumanych na sile, potrzebnych nowosci i zmian, ktore by zachecily do gry i wydawania. Pisza o tym ludzie co jakis czas przy aktualkach i wciaz jest to omijane szerokim lukiem przez wlascicieli gry.

 

Co do kasowania konta. Moze sie to zmienilo, boje sie sprawdzic, ale klanowiczka miala tak, ze znikla mi na ok tydzien i pyk konto skasowane. 

 

Zobacz, ja od dobrych 5 lat prawie nic nie zmieniam na postaci, bo po prostu przestalo tutaj cokolwiek leciec lepszego i progresowego wraz z lvl. Stare rzeczy sprzed lat maja lepsze staty. A to co pisalam, ze kryjowka moglaby cos do tej gry dodac i statow, to nie daje. Rozbudowanie maks tego jednego pokoju, to wciaz praca na lata, a i tak kop bedzie minimalny.

 

Konkurencja przegladarkowa, ktora idzie leb w leb np. mocno odswiezyla odpowiednik misji specjalnych i bonusow i dobrze na tym wychodza, mimo ze tez jest spokojna stagnacja na najstarszych serverach. Tutaj traca okazje na kazdym kroku.

 

 

Co do telewizorka - on nie dziala na przegladarkach juz od... 5 lat, 3?

Przeciez tez tutaj pisali o tym na forum, nie raz az w koncu ludzie poprzesiadali sie na telefony i aplikacje win. Na html5 chyba tez cos nie pykalo.

 

Aha i powtorze, normalna, zdrowa gra bez grindu czy placenia i siedzenia w grze kilkanascie godzin top 10 nie dostaniesz, tyle w temacie i po raz kolejny wmawiania mi, ze moge sobie kilkadziesiat oponek ot tak uzbierac gra bez problemu.

Tak, moglam, przed kilkoma zmianami, ktore to znerfily.

Moze topkowe gidie tak maja tez, z wymaksowaniem i wsadzeniem w nie oponek, ja nie mam takiego luksusu, bo nie porzuce mojego klaniku i nie pojde do topek topki. Caly czas mowie o realnym kompromisie dla graczy stalych, avarage, nie topkowych, ale i nie nobkow. 

Teraz moge sobie jakies owszem 15 zdobyc co miesiac, tyle, ze cos za cos albo 10 oponek co tydzien do stat, albo ciulanie tej stowki. To jest niestety minimum jak chcesz sie codzienna aktywnoscia zalapac chociaz na te 5 oponek z roznych nagrod tygodniowych. 

Dla mnie wczesniej bylo latwiej z tym. Byl czas, ze gra uzbieralam 500 opon i mi ten poziom nie spadal, mimo wydawania 10 co tydzien. Teraz owszem moglabym spokojnie kupowac te 30 oponek np., ale po co... 

Nie zachecaja mnie do tego. 

Moze kiedys te baterie kupie, ale cena do jakiejs korzysci jest zadna jezeli mowisz, ze to nie zwieksza limitu.

 

A bicie ludzi z innych serverow i zero nagrody z tego? To jaki sens? 

Ludzie od lat pisza tutaj o nadaniu jakichs bonusow ze wzgledu na ten nabijany honor i nic...


Użytkownik Singlung edytował ten post 06 kwiecień 2022 - 07:08


#13 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 119

Napisano 06 kwiecień 2022 - 08:39

Jeśli masz na myśli nowsze serwery, to owszem ciężko jest o nawet te TOP10. Na starszych serwerach jednak można już powalczyć o któreś z pierwszych trzech miejsc. Oczywiście z tym co piszę, mam na myśli wyrabianie maksymalnej energii (podstawowa 100 + 200) przy wspomce 50%.

Tak się zastanawiam, czy Ty nie jesteś stąd? Jak czytam tę wypowiedź, to co chwilę trafiam na jakieś dziwne słowa (niczym przetłumaczone na polski). Oczywiście nie mam nic przeciwko, tak tylko mnie to nurtuje. Chyba, że to słownik w telefonie.

Co do segregowania towarzyszy, to tak. Mi wystarcza "kategoria" ulubionych, ponieważ używam jak na razie tylko kilka zwierzaków, które mi się do czegoś przydają. W razie gdybym potrzebował jakiegoś innego, konkretnego to mogę sobie włączyć filtry i zaznaczyć odpowiednią opcję, wśród których jest, np. pokazywanie/ukrywanie zwierzaków z danym poziomem, czy umiejętnością specjalną. Chcesz sobie posegregować levelami? Proszę bardzo. Masz strzałeczki, dzięki którym możesz przesuwać petami w górę lub w dół i te z najniższym poziomem "zrzucić" na sam dół, a te z najwyższym umieścić na samej górze.

Trzeciego akapitu nie zrozumiałem prawie w ogóle... Ponawiam pytanie, czy korzystasz z tłumacza, czy to autokorekta?

Tobie zakup przepustki sezonowej się nie opłaca, mi tak. Sporo dodatkowych treningów, energii na rozwój postaci. Monety do statystyk, no i oczywiście towarzysz (nie zawsze dobry). 

Poniekąd masz rację, jeśli chodzi o eventy. Aczkolwiek, gdybyś zobaczyła ile przedmiotów trzeba zebrać w rodzimej grze Hero Zero, podczas trwania wydarzenia, to złapałabyś się za głowę, jeśli nie gorzej...

A skąd wiesz, że wcześniej nie potrzebowałem kupować dodatkowej energii? Event swoją drogą, nawet jak go zakończyłem to i tak ekstra energię klikałem, by wbić więcej doświadczenia i kasy. Odpowiedz mi na jedno pytanie. Ile czasu myślisz, że powinno się tutaj, na grze spędzać? Godzinę? Dwie? Jeśli chcesz zaistnieć to minimum, MINIMUM 4 godziny dziennie, żeby energia się nie zmarnowała i treningi. Przy wspomce misji 50% wyrobisz na spokojnie w tym czasie. Ja wiem, że pracujesz, ale skoro masz logować się do gry na godzinę, to sądzę że to nie ma sensu.

Akurat ten dodatkowy robot do kryjówki za te 20PLN z groszami robi robotę. Rozbudowujesz ją 2x szybciej, nie czekasz aż jedno pomieszczenie sie wstawi/rozbuduje, a masz możliwość rozkręcenia kolejnej budowy, podczas trwania innej. Myślisz, że twócy powinni zmniejszyć koszty swoich ofert o połowę? Oni dzięki tej grze zarabiają. Tym którzy nie mogą sobie pozwolić na częsty zakup dodatkowych "materiałów", dali możliwość zyskania darmowych oponek. Dla mnie jest to jak najbardziej na +. Sądzisz, że się przejmą Twoim szlochaniem, że wszystko jest za drogie i Cię na to nie stać? Proszę Cię..... Wiesz jaki mają z tego hajs? 

Jeśli Twoim zdaniem nic się tutaj nie opłaca, to zakończ grę i nie truj nikomu czterech liter, bo nic Ci to nie da.

Twoja klanowiczka znikła Ci na tydzień, bo może zrezygnowała z gry, i w końcu usunęła konto? Nie pomyślałaś? Nie musiało być w tym żadnej ingerencji supportu.

Jeśli chodzi o przedmioty to wygląda to następująco: masz założony cały set, z modyfikacjami i żaden otrzymany przedmiot nie jest lepszy, ponieważ różnica pomiędzy przedmiotami nie uwzględnia dodanych ulepszeń, podobnie jak bonusów setowych. Gdybyś kupiła przepustkę sezonową, to set który byś otrzymała byłby zdecydowanie lepszy, od tych przedmiotów, które masz od "5 lat". Zwłaszcza z dodatkowymi modyfikacjami, któe również dostajesz w zestawie. Teraz nie ma tak, jak było dawniej, że dostajesz nowy item, i jeśli jest na + to go zakładasz. Teraz trzeba trochę pogłówkować, zastanowić się. 

Jesteś kolejną osobą, która bredzi odnośnie telewizora z reklamami. Obecnie gram w aplikacji na pulpit, aczkolwiek kilka dni temu nie miałem dostępu do swojego komputera i korzystałem z kolegi. Zalogowałem się przez przeglądarkę, z wyłączonym AdBlockiem oczywiście. Odpaliłem reklamy, działało wszystko. Git. Tylko tam kilka razy trzeba kliknąć na znaczek odtwarzania. Naprawdę dziwi mnie to. Włączacie telewizor i po sekudzie wyłączacie? Pewnie tak...

Ostatni akapit skontruję prostym słowem "NIE". Nie zgadzam się, nie wmówisz mi że się nie da. Da się, zwłaszcza że masz 10 darmowych oponek z sezonu na wspomkę misji. Wystarczy jedynie ok. te 4 godzinki dziennie przeklikać. Jak starczy czasu to wyrobić coś z wykrojów, czy sezonu. Oczywiście mówię to z uwzględnieniem tego, że wiesz jakie misje wybierać.

Nie mówię, że zakup dodatkowych baterii nie zwiększa limitu, napisałem jedynie jak było do tej pory.

"Moze topkowe gidie tak maja tez, z wymaksowaniem i wsadzeniem w nie oponek, ja nie mam takiego luksusu, bo nie porzuce mojego klaniku i nie pojde do topek topki." - myślę, że tu leży pies pogrzebany. Wywnioskowuję z tego, że Twoja drużyna nie jest w pełni rozwinięta, a jeśli to prawda to znaleźliśmy sedno sprawy. Decyzja należy do Ciebie. Wolisz narzekać nadal na grę, ale być w tym swoim "klaniku" przez kolejny czas, czy dołączyć do jakiejś zgranej drużyny (maksymalnie rozwiniętej) z ludźmi Twojego pokroju i być w stanie osiągnąć coś więcej? Jeśli masz tam kogoś, z kim się kumplujesz, z kim dobrze Ci się rozmawia to zapytaj, czy nie chciałby przejść razem z Tobą. Może akurat?

 

 

Sorki, że tak jedno się zlewa z drugim, ale nie pisałem wypracowania tylko chciałem po prostu odpowiedzieć na niektóre zdania, napisać to z mojej perspektywy.


Użytkownik Danielo edytował ten post 06 kwiecień 2022 - 08:49

  • Echo lubi to

Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#14 ZmusiliMnie

ZmusiliMnie

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać:Velusia
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 272

Napisano 06 kwiecień 2022 - 19:18

Przed aktualizacją trzymałam kciuki, że pojawią się nowe pomieszczenia w kryjówce... Liczyłam na coś innego :D może następnym razem się doczekam.
Więcej baterii na + chociaż trochę drogo gdybym miała kupić oponki i przeznaczyć je na zwiększenie ilości bateryjek. Wydałam pączki zdobyte w grze więc mi nie żal.
Wyżej widzę dyskusja "o wszystkim i o niczym". Po części zgadzam się z każdą z wypowiadających się osób bo aktualizacje są słabe. Brakuje nowości, nie ma efektu WOW. Natomiast to z czym się nie zgadzam to marudzenie i narzekanie na wszystko.
Jeśli ktoś gra od przypadku do przypadku to niech nie płacze, że nie ma wyników.
Grasz po 15 minut dziennie? Ok. Ale nie wyliczaj komuś, że swój czas poświęca na grę i trzyma się w topkach a sezony kończy na poziomie 1500/1000 ;)
Nie pozostaje mi nic innego jak cieszyć się z tego co jest i działa oraz czekam na więcej ;)
  • Adam131 lubi to

(-(-(-(-  -)-)-)-)   <-------- ja i moi ludzie  :haha: 


#15 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 119

Napisano 06 kwiecień 2022 - 19:35

@Velusia, nie zgadzasz się z marudzeniem innych, a sama marudzisz. Przynajmniej marudziłaś, mam Ci przypomnieć?


Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#16 Singlung

Singlung

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Serwer:PL4
Reputacja: 98

Napisano 08 kwiecień 2022 - 00:50

Zmusili jedynie potwierdzilas, ze ludzie zyjacy gra sa jedynymi tutaj, ktorzy koncza sezony. Uderz w stol a nozyce sie odezwa, widac, ze mechanizmy obronne sie wlaczaja jezeli nagle jest taka reakcja od nieznanej mi osoby, ktora ogolne stwierdzenie faktow bierze do siebie i uwaza, ze musi sie jakos tlumaczyc.

LOL sama narzucasz innym jak maja grac, tego na co narzekac i jak komentowac. Ja stwierdzilam fakty z mojego grania od 2013, czytania tego forum i z grupy spoleczno-growej, ktora reprezentuje. Nie wiem po co probowac zaklinac rzeczywistosc kiedy na tym forum jest mnostwo wypowiedzi jak to wyglada granie w topce i jak tutaj jest mozliwe utrzymanie sie w niej. Sama sobie odpowiedz czy granie w gre taka wiecej niz 3h dziennie jest zdrowe i o niczym nie swiadczy.

15 minut? serio? Szczegolnie jak grajacy dobrze wiedza, ze jest to nieprawda, bo w 15 minut to moze 5 misji zrobisz za 3 minuty jedna. Podlicz realny czas i dyskutuj w argumentach powaznie, a nie tylko by umniejszyc zdanie drugiej osoby kpina. 

Skad wam sie biora te pomysly o braku osiagniec i tak dalej? Dlaczego uwazacie, ze osoba narzekajaca na warunki grania i chory grind jest jakims nobkiem co zrobil postac miesiac temu i chce juz, teraz miec wszystko? 

Ale przy okazji, gra nie jest dobrze zoptymalizowana, jezeli nowi nie moga w kilka miesiecy osiagnac zadawalajacego postepu w grze, a starzy nie maja dostepu do calego kontentu gry niezaleznie od tego czy sa w topce czy nie. Mylisz bycie bisem z endgejmem. To nie jest to samo jezeli chodzi o gry online. Normalnie, nie trzeba byc topka by miec dostep do zawartosci engejmowej i moc jej uzywac normalnie, na rozwoju ponizej top.

 

 

Ja juz skonczylam komentowac te zmiane, nie widze sensu powtarzania po raz trzeci tego co uwazam.

Dobrze, ze chyba mlodsi ode mnie widza chociaz, ze gra nie ma realnych nowosci, przynajmniej tyle konstruktywnej krytyki.

 

Co do rozbudowy pilota - to ja mialam racje, a kolega zrobil mi wode z mozgu. Rozbudowa zwieksza mozliwosc uzycia baterii na dzien, czyli nie 8, a wiecej.

No to chociaz taki plus jeden tej aktualki. 

 

Danielo, dziwne slowa? Moze po prostu wiecej ich w osobistym slowniku z powodu przeczytanych ksiazek w zyciu, czy cos? g

Ktorych nie rozumiesz, to podam definicje heh.

Nomenklatura mmos tez jest tu w uzyciu.

A literowki, to literowki, do tego nie wbijanie sie d, z, x, c ze zdezolowanego laptopa.


Użytkownik Singlung edytował ten post 08 kwiecień 2022 - 00:57

  • Echo lubi to

#17 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 119

Napisano 08 kwiecień 2022 - 09:00

@Singlung, mówię Ci że nie trzeba żyć grą, by kończyć sezony. Tak jak napisałem wyżej, dziennie około 4, czy 5 godzin wystarczy poświęcić by uporać się z większością rzeczy. No chyba, że jest jakiś event, czy bonus do energii... Dla Ciebie to zbyt dużo czasu przeznaczonego na grę. Może masz rację, bo im dłużej grasz, tym bardziej Cię to zaczyna nudzić. Poza tym czekasz już tylko aż wyrobisz resztki tej energii, żeby w końcu móc się wylogować i zrobić coś innego. Doskonale to znam, ja od czasu do czasu potrzebuję przerwy. Nie oszukujmy się. To gra głównie dla noł lajfów. A wiadomo, twórcy za wszelką cenę próbują przyciągać tu graczy na jak najwięcej czasu. Nic na to nie poradzisz, bo to taka gra. Możesz jedynie ponarzekać, tak jak to robisz.

Nikt nie uważa, że ten kto narzeka i wyraża swoje niezadowolenie z konkretnych aspektów gry jest jakimś świeżakiem. Takich graczy jest mnóstwo, a gra jaka jest, taka jest. Zżera sporo czasu, ale to tylko jedna z głównych cech gier przeglądarkowych. Postanawiając w nie grać, musisz się liczyć z tym, że będziesz musiała konkurować z innymi graczami, by osiągnąc jakieś zadowalające miejsce w rankingu., co za tym idzie, przeznaczyć sporo wolnego czasu. Chyba, że grasz sobie tak "o", dla funu, olewając rywalizację.

Odnośnie baterii, nie mówiłem nic niezgodnego z prawdą. Jedynie źle mnie zrozumiałaś. Napisałem wyrażnie, że do tej pory można było użyć jedynie 8 baterii, na 16 dostępnych dziennie, a aktualizacja tylko to ulepszyła. Czytanie ze zrozumieniem.

O dziwo mój zasób słownictwa jest spory, jak już pewnie po moich, jakże obfitych wypowiedziach zdążyłaś się zorientować. Ale dobra, w sumie w ciągu całego życia przyswajamy wiele słów, o których nie mieliśmy pojęcia, podobnie jak o ich znaczeniu. 

Podsumowując, Twoje narzekanie nie ma sensu. Bo skoro uważasz, że nie ma sensu tu grać więcej niż trzy godziny, to po co w ogóle się wysilasz? Aktualizacje, jak aktualizacje. Raz przypadną graczom do gustu, a innym razem będą dla nich nic nie znaczące. I tak już jest, bo nawet jakbyś chciała, nigdy nie zadowolisz 100% danej grupy. 


  • ZmusiliMnie lubi to

Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#18 ZmusiliMnie

ZmusiliMnie

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać:Velusia
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 272

Napisano 08 kwiecień 2022 - 15:18

Nie zwracałam się do nikogo personalnie ale jak słusznie zostało stwierdzone "uderz w stół..." i od razu widać kogo boli i co ;)
Gra jak gra, każdy poświęca tyle czasu ile chce i ile może. Nie widzę sensu w wyliczaniu tego komukolwiek ani określania jego życia na podstawie ilości punktów zdobytych w sezonie.
Raz jeszcze powtórzę, jeśli ktoś ma ochotę grać 15 minut dziennie (to przykład) to niech tyle gra ale nie może oczekiwać wyników podobnych do ludzi, którzy poświęcają więcej czasu bo tak lubią, bo mogą, bo mają nudne życie i nic innego do roboty. Każdy ma wybór i przestańmy wreszcie te wybory komentować albo co gorsza krytykować. Granie mało nie robi z nikogo lepszego człowieka tak jak bycie top1 nie czyni gorszym.
Zgodzę się z @Danielo, że czasem przydaje się odpoczynek bo granie x czasu sprawia, że czuję jedynie monotonie a gra przestaje być zabawą i formą relaksu a staje się obowiązkiem. Ale to tylko moja opinia. Są ludzie, którzy mają swoje cele i systematycznie je realizują. Podziwiam ich za wytrwałość. Nie oceniam. Nie wyśmiewam. Nie krytykuję bo każdy żyje jak chce.

Aktualizacje są różne, mniejsze, większe, ważniejsze albo wręcz kosmetyczne. Jedyne co je łączy to fakt, że nigdy nie zadowolą wszystkich ;)

(-(-(-(-  -)-)-)-)   <-------- ja i moi ludzie  :haha: 


#19 MasnyJoku

MasnyJoku

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 25 postów
  • Serwer:PL29
  • Postać:MasnyJoku
  • Drużyna:Stachu Industries
Reputacja: 2

Napisano 05 wrzesień 2022 - 16:22

git






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych