Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

Rysunek Herocon + Nowy wskaźnik Herocon


  • Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Falenek

Falenek

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 3

Napisano 10 marzec 2022 - 17:38

Cześć, piszę ten wątek na wielu forach, ponieważ uważam, że może to być naprawdę dobry pomysł do wdrożenia w grze.
 
Co to jest?
 
Cotygodniowy herocon mógłby być organizowany globalnie przez graczy (losowanie) spośród trzech opcji do wyboru co tydzień, każdy gracz miałby jeden głos, a głosy byłyby sumowane (w ten sposób nie byłoby częstego powtarzania nudnych heroconów, które nikogo nie cieszą)
 
...
 
Inny pomysł...
 
W grze można by wprowadzić tabelę, która byłaby zapisana w Heroku Drużyny.
i pokazywałby następny Herocon (po ujawnieniu) "Powód?... Naprawdę często spotykam leniwych ludzi, którzy nie są w stanie wejść na forum i dowiedzieć się, jaki jest następny Herocon... (I tak, to denerwujące, gdy 10 dzieci codziennie pyta, jaki jest następny Herocon)
 
Z poważaniem Falenek CZ1.
 
Z góry przepraszam, że nie znam zbyt dobrze języka polskiego, więc przepraszam za błędy. :)

  • Danielo, Pifko i woklywo lubią to

#2 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 119

Napisano 10 marzec 2022 - 19:42

W sumie to nie wiem co napisać. Może po prostu, że pomysł mi się podoba. Większa ilość głosów, przekładałaby się na większą aktywność podczas trwania HC. Poza tym głosowanie sprawiłoby trochę frajdy graczom, według mnie. 


Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych