Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * - 4 głosy

Treningi dla początkujących!


  • Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 420 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 119

Napisano 14 luty 2022 - 10:35

Treningi to najważniejsza kwestia w grze. Dzięki nim zdobywamy nowe punkty do statystyk, jak również monety doświadczenie. Czasem trafią się też przedmioty i oponki! Będzie to pewnego rodzaju poradnik dla tych, którzy dopiero rozpoczęli przygodę z Hero Zero, jak i tych którzy zastanawiają się jak w krótkim czasie zakończyć trening, przy czym zgarnąć najwięcej bonusów.

 

Wybierając trening, zwróćmy uwagę na ilość jednostek motywacyjnych, potrzebnych do rozpoczęcia treningu. Czasem na jedną jednostkę motywacyjną przypada aż 5 punktów umiejętności! Sporo, prawda?

Jednak trafia się to bardzo rzadko... Dobrze, więc mamy na przykład trening wymagający użycia 4 jednostek motywacyjnych, którego zakończenie zapewni nam 4 punkty do statystyk i trening za 8 jednostek, oferujący 8 punkcików. Zawsze wybierajcie ten za mniejszą ilość motywacji. Dlaczego? A no dlatego, iż wybierając trening za 4 jednostki, jest olbrzymia szansa, że kolejny trening, który Wam się wylosuje zaoferuje tyle punktów do umiejętności, że łącznie będzie to więcej, aniżeli sam ten trening za 8 jednostek.

Kiedy trafi się oponka, a druga opcja zaoferuje dodatkowe punkty umiejętności sam zdecyduj, co bardziej potrzebujesz. 

 

Wybraliśmy trening, jakie klikać misje, by skończyć go jak najszybciej?

Trudne umiejętnościowe.

Dlaczego? Są najbardziej opłacalne. Jeśli takiej w danej chwili nie macie, rozglądajcie się za trudną misją walki. Jest to drugi rodzaj misji najkorzystniejszy dla nas. Nie dość, że dostaniemy największą ilość punktów wymaganych do zakończenia treningu, to jeszcze największą ilość expa i monet.

W przypadku, gdy wylosują Wam się łatwe misje umiejętnościowe i walki, zawsze róbcie tę, która ma najmniej energii wymaganej do podjęcia danej misji. 

Przy wykonywaniu misji walki zalecany jest strój pod kondycję, bez broni w wyposażeniu i z jak najmniejszą ilością siły. Przy okazji strój ten możecie podpiąć pod misje z kondycją. 

Sporo graczy gra tzw. toxica, przy którym może być problem z wykonywaniem trudnych misji walk, podobnie jak i zadań nadzwyczajnych (ale to już inna sprawa)...

 

Mam nadzieję, że pomogłem "świeżakom",  ponieważ bardziej doświadczeni gracze na pewno mają już to na uwadze.


Użytkownik Danielo edytował ten post 14 luty 2022 - 10:37

  • Harold i Unicorn35 lubią to

Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#2 Unicorn35

Unicorn35

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 48 postów
Reputacja: 26

Napisano 14 luty 2022 - 18:53

Zostawiam łapkę w górę  :super: 
Pozdrawiam.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych