Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * - - 1 głosy

Boty na PL27


Najlepsza odpowiedź Pawel106 , 11 luty 2022 - 17:30

Playata(Hero Zero) ma system który wykrywa boty i nakłada blokadę na 24h a następnie na zawsze więc raczej ten użytkownik go nie używa  :Ninja:  Pamiętaj również że jest taka opcja jak 7dhy.png  taki gracz może być aktywny 24h bez grania.

Witam.

 

Ta opcja, nie powoduje całodobowej aktywności w grze, tylko brak konieczności ponownego logowania się co pół godziny.

Jeśli macie podejrzenia/pewność, że ktoś używa bota, poleciłbym zgłosić taki fakt do Supportu.

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Prawy

Prawy

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 34 postów
  • Serwer:PL27
  • Postać:Prawy
  • Drużyna:Nocna Straż
Reputacja: 2

Napisano 10 luty 2022 - 11:59

Witam,

 

Na pl27 jest potencjalny typ, który możliwe że używa bota. Jest online 24/7 niezależnie od czegokolwiek tak dużo ekspi że nie ma szans żeby go przegonić. Zresztą co się dziwić skoro jako jedyny jest non stop online nie ma dnia żeby był offline.... Nick: xxx/Tgt

 

Może się mylę ale wątpię, że ktoś tak bardzo życia nie ma i potrafi nie spać przez 24h codziennie.


Użytkownik Target edytował ten post 10 luty 2022 - 20:48
Reports of breaches of game rules


#2 Plazmix

Plazmix

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:Plazmix



Reputacja: 557

Napisano 10 luty 2022 - 12:43

Witam,

 

Na pl27 jest potencjalny typ, który możliwe że używa bota. Jest online 24/7 niezależnie od czegokolwiek tak dużo ekspi że nie ma szans żeby go przegonić. Zresztą co się dziwić skoro jako jedyny jest non stop online nie ma dnia żeby był offline.... Nick: xxx/Tgt

 

Może się mylę ale wątpię, że ktoś tak bardzo życia nie ma i potrafi nie spać przez 24h codziennie.

Playata(Hero Zero) ma system który wykrywa boty i nakłada blokadę na 24h a następnie na zawsze więc raczej ten użytkownik go nie używa  :Ninja:  Pamiętaj również że jest taka opcja jak 7dhy.png  taki gracz może być aktywny 24h bez grania.


Użytkownik Target edytował ten post 10 luty 2022 - 20:49
reference to the statement that Reports of breaches of game rules


#3 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 119

Napisano 10 luty 2022 - 14:41

Jeśli podejrzewacie, że ktoś botów używa, zgłoście go. Jeśli to prawda, konto owej osoby zostanie zablokowane. 

Jednak mogę powiedzieć, że istnieje wiele graczy, którzy spędzają niemalże cały dzień na grze chcąc się wybić/utrzymać w topce, co może wydawać się trochę podejrzane.


  • blue11137 lubi to

Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#4 AtIm

AtIm

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
  • Serwer:PL24
  • Postać:atimPL
  • Drużyna:Vaction Utils
Reputacja: 4

Napisano 10 luty 2022 - 15:24

A może to ty jesteś 24/7 jeśli ciągle widzisz, że on jest online


Użytkownik AtIm edytował ten post 10 luty 2022 - 15:25


#5 nawroPL27

nawroPL27

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL27
  • Postać:nawro
  • Drużyna:Dark Business
Reputacja: 2

Napisano 10 luty 2022 - 15:54

ło panie XD takiego xxx/Tgt to ja nie widziałem, a widziałem ich dużo - uwierz mi. "niezależnie od czegokolwiek tak dużo ekspi że nie ma szans żeby go przegonić" xxx/Tgt

Ja expie w ttd, mając 5 enek buff 27% i enke z band z drużyny kuponów, czasem nawet strefy odświeże za opony, a ty lecisz na popce 33 z buffem ok. 11% (oczywiscie nie potrafisz zdobyc zadnych trofek czy nawet rozwinac druzyny do POPKI 50, nic w tej grze nie ugrales to najlepiej osadzac innych ;p), ty naprawde myślisz że jak wydasz 100kk z czynów i zrobisz 500kk z misji rzez 5 dni to nikt Cie nie przegoni? Mylisz się, jeżeli ktoś ma trofki na ene, dobry buff i wyrabia wszystko, to chwila i w tym ttd to nawet w t30 nie zawitasz. Ja rozumiem, że może ty nie potrafisz grać efektywnie w HZ no ale jeżeli jesteś zainteresowany ewentualną nauką grania w HeroZero napisz do mnie na grze a może okaże swoją łaskę i Ci pomogę - chociaz by w kwestii ttd :) wkoncu gadasz z bylym t2 po przerwie i z przyszlym t1 serwera w poziomie, wiec cos ogarniam XD Druga kwestia, skoro mówisz że jestem 24h, to chyba sam siedzisz 24h żeby tak osądzać mnie i zawracać mi xxx/Tgt na pv i na forum, znajomy z gry mi podesłał to aż śmiechłem - pozdro tesiak :D  

Mógłbym mówić o opcji automatycznego logowania, ale xxx/Tgt nie widze sensu - ja wracam do klikania a ty mnie tam dalej stalkuj! Elo!


Użytkownik Target edytował ten post 10 luty 2022 - 20:44
Insults, obscenities, curses

  • Bartek2612 i dawid123456123 lubią to

#6 blue11137

blue11137

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 47 postów
  • Miejscowość:Bydgoszcz
  • Serwer:PL15
  • Postać:WHATEVER
  • Drużyna:Black Spiders






Reputacja: 21

Napisano 11 luty 2022 - 16:19

Pamiętam jak kiedyś siedziałem 24/7 i czekałem za łotrem :D to były czasy spokojnego 15 latka którego nic nie obchodzi pozą gra :D

Wtedy nawet topka weszła na pl10 :) no nic stare dzieję, nie każdy w grze ma 18 lat a wiadomo ci co pracują nie moga sobie pozwolic aż na takie siedzenie :D co innego bo teraz zaczeły się ferie



#7 Pawel106

Pawel106

    Moderator

  • Moderators
  • 2280 postów
  • Miejscowość:Mazowieckie






Reputacja: 1282

Napisano 11 luty 2022 - 17:30   Najlepsza odpowiedź

Playata(Hero Zero) ma system który wykrywa boty i nakłada blokadę na 24h a następnie na zawsze więc raczej ten użytkownik go nie używa  :Ninja:  Pamiętaj również że jest taka opcja jak 7dhy.png  taki gracz może być aktywny 24h bez grania.

Witam.

 

Ta opcja, nie powoduje całodobowej aktywności w grze, tylko brak konieczności ponownego logowania się co pół godziny.

Jeśli macie podejrzenia/pewność, że ktoś używa bota, poleciłbym zgłosić taki fakt do Supportu.


Support||Regulamin Forum||Zasady Gry

Administracja Hero Zero NIGDY nie poprosi cię o twoje dane logowania.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych