Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

[Dyskusje Ogólne] Notatki konserwacyjne 08-02-2022


  • Please log in to reply
42 odpowiedzi w tym temacie

#21 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 119

Napisano 08 luty 2022 - 16:45

Co oni zrobili z tymi zadaniami nadzwyczajnymi przecież kompletnie je zepsuli stoję  na hard 3 w każdym zadaniu nadzwyczajnym nie da się ich robić w normalny sposób tak jak było wcześniej co gorsza zadania nadzwyczajne nie resetują się 

Jak się nie resetują? Wczoraj zrobiłem tryb odnawialny i normalnie mi odlicza czas do kolejnej możliwej próby ich wykonania. Poza tym tryby ciężkie, które dodano dzisiaj są swoją drogą już na start gotowe do klikania.


Użytkownik Danielo edytował ten post 08 luty 2022 - 16:45

Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#22 xKOSA

xKOSA

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
Reputacja: 0

Napisano 08 luty 2022 - 17:08

Spoko, boty z supporta twierdzą że do 24h powinno działać wszystko :)

#23 alexa1

alexa1

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 0

Napisano 08 luty 2022 - 17:22

Aktualizacja była od razu mobilnie, ale gra się nie włącza od paru godzin i wciąż nie naprawili tego błędu.

 

A na kompie gra działa normalnie? Wie ktoś?


Użytkownik Target edytował ten post 08 luty 2022 - 22:45
scalenie postów


#24 -Rose-

-Rose-

    Była Moderatorka

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Serwer:PL19
  • Drużyna:The Versager



Reputacja: 372

Napisano 08 luty 2022 - 17:56

A na kompie gra działa normalnie? Wie ktoś?



Tak działa

#25 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 119

Napisano 08 luty 2022 - 18:08

Polecam aplikację na pulpit. Śmiga wyśmienicie, można przełączać się z serwera na serwer (jeśli grasz na kilku jednocześnie).


Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#26 PawełWWY

PawełWWY

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Serwer:PL4
Reputacja: 0

Napisano 08 luty 2022 - 18:49

Prawie 19 a dalej nie można grać...

#27 Kubuś143

Kubuś143

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać:Niewiadomo jaki
  • Drużyna:Normalna
Reputacja: 2

Napisano 08 luty 2022 - 19:04

Powtórka z rozrywki 🙂
Kiedyś też tak długo nie było.
  • Adam131 lubi to

#28 MatiProZiom

MatiProZiom

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów
  • Miejscowość:Szukaj, a znajdziesz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MatiProZiom
  • Drużyna:RED FIGHTERS






Reputacja: 380

Napisano 08 luty 2022 - 19:26

Kiedyś raz trzeba było czekać do 20 na aktualizację do androida. Jak myślicie, uda się dzisiaj przebić ten rekord?  :haha: A tak serio, to już naprawdę się robi to irytujące.. Nie każdy gra z poziomu kompa, ale jeżeli nie ma u Was wersji na androida to polecam Wam odpalić przeglądarkę internetową na telefonie i wpisać adres url strony (plxx.herozerogame.com), gdzie to xx to jest numer Waszego serwa. Normalnie Wam grę załaduje i można na spokojnie w ten sposób grać. To jest serio dobra alternatywa na to, gdy nie ma jeszcze update na androida  :super:


Użytkownik MatiProZiom edytował ten post 08 luty 2022 - 19:38

:) (:


#29 kanapka323

kanapka323

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 7 postów
Reputacja: 0

Napisano 08 luty 2022 - 19:32

To jest skandal z tą aktualizacją na urządzenia mobilne! Każdy, kto nie posiada komputera w domu (a są takie domostwa, ponieważ ludzie mają "komputery" w telefonach) dzisiaj nieźle oberwał:( Playata powinna się poważnie zastanowić jak tym ludziom wynagrodzić ogromną stratę przez brak szansy wejścia do gry w dniu dzisiejszym. Niejedni wydawali realne ogromne pieniądze na grę i dzisiaj po prostu dostali nieźle po łbie. Dzisiejszy dzień powinien być anulowany i powinniśmy się wszyscy cofnąć do stanu sprzed aktualizacji. Chyba że mają jakiś lepszy pomysł, żeby grającym wyłącznie na urządzeniach mobilnych zrekompensować swoją nieudolność.



#30 Pablo Escobar

Pablo Escobar

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 457 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:Respect Team






Reputacja: 291

Napisano 08 luty 2022 - 19:38

Fajne te nadzywczajki, jest ciężko ale o to chodziło w końcu

JEdyny minus to na telefonie jak ktos ma odpalonego peta z tych nadzwyczajek to wywala gre, to samo w podgladzie towarzyszy



#31 xKOSA

xKOSA

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
Reputacja: 0

Napisano 08 luty 2022 - 19:43

Dzięki Mati za linka. Juz bym mial zrobione ene i ataki. Ale bot czeka :)

#32 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 119

Napisano 08 luty 2022 - 20:49

kanapka333, nie wiem czy wiesz jak to brzmi, co napisałeś. Tak, bo ty masz gorzej to inni też powinni tak mieć. Trochę to chamskie z twojej strony... Mamy XXI wiek i raczej nie ma problemu z dostępem do komputera. Jeśli nie w domu to w bibliotece szkolnej, czy jakiejś kafejce. Wierz mi, że jeśli teraz "wy", następnym razem "my". Poza tym niezalogowanie się jednego dnia do gry, nie sprawia że wszystko tracisz, lol. Każdemu się gra w końcu znudzi, i potrzebuje małej przerwy. Potem wracają i klikają dalej.  

 

Edit: Poza tym oprócz aplikacji z google play, można pobrać puffina i dzięki niemu grać (bo nie wiem czy gra działa w zwykłej przeglądarce, np. chrome, czy mozilli pod zwykłym linkiem)...


Użytkownik Danielo edytował ten post 08 luty 2022 - 20:51

Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#33 Jiraiya

Jiraiya

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 448 postów
  • Serwer:PL12
  • Postać:DeanAmbrose2






Reputacja: 213

Napisano 08 luty 2022 - 21:05

To jest skandal z tą aktualizacją na urządzenia mobilne! Każdy, kto nie posiada komputera w domu (a są takie domostwa, ponieważ ludzie mają "komputery" w telefonach) dzisiaj nieźle oberwał :( Playata powinna się poważnie zastanowić jak tym ludziom wynagrodzić ogromną stratę przez brak szansy wejścia do gry w dniu dzisiejszym. Niejedni wydawali realne ogromne pieniądze na grę i dzisiaj po prostu dostali nieźle po łbie. Dzisiejszy dzień powinien być anulowany i powinniśmy się wszyscy cofnąć do stanu sprzed aktualizacji. Chyba że mają jakiś lepszy pomysł, żeby grającym wyłącznie na urządzeniach mobilnych zrekompensować swoją nieudolność.

Taaaa dadzą rekompensatę już to widzę  :haha:. A jak nie ma aktualizacji na androidzie to jeszcze można grać w wersję przeglądarkową na telefonie/tablecie a wystarczy pobrać przeglądarkę Puffin [nie wiem czy na innych działa] ale lepiej jęczeć i narzekać żeby dzień był nieważny [a tak poza tym  to ci co grają na iphonach to prawie co aktualizację mieli taki problem jakiś czas temu i nie nikt nic o jakimś cofaniu do stanu przed aktualicją nie wspominał].


  • Danielo lubi to

#34 ZmusiliMnie

ZmusiliMnie

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać:Velusia
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 272

Napisano 08 luty 2022 - 21:55

Wszystko ładnie pięknie, puffin itd ale w takim razie po jaką ... jest ta wersja mobilna? Do koleżki z pomysłem o bibliotece i kafejce moja odpowiedź: "XD"
I oczywiście, Danielo... Owszem przez 1 dzień straciłam miejsce w pvp, ttd i ttu. Nie nadrobię straty do tych wybranych, którzy aktualizację dostali od ręki tylko dlatego, że mają kompa a ja grająca na tel co? Gorszy sort? To nie pierwszy taki poślizg czasowy z dostępnością aktualizacji i jak widać nie zrobili nic, żeby tego uniknąć.


  • Adam131 lubi to

(-(-(-(-  -)-)-)-)   <-------- ja i moi ludzie  :haha: 


#35 fabianusek12

fabianusek12

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Serwer:PL13
  • Postać:fabianusek
  • Drużyna:DEADLY DESTRUCION
Reputacja: 4

Napisano 08 luty 2022 - 22:34

Co oni zrobili z tymi zadaniami nadzwyczajnymi przecież kompletnie je zepsuli stoję  na hard 3 w każdym zadaniu nadzwyczajnym nie da się ich robić w normalny sposób tak jak było wcześniej co gorsza zadania nadzwyczajne nie resetują się 

jak co te stare zadania tez sa z 2 strony :) normalnie co 5 dni



#36 xKOSA

xKOSA

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
Reputacja: 0

Napisano 08 luty 2022 - 22:52

Aktualizacja ma byc dostępna dla wszystkich w tym samym czasie. Może paszporty covidove sprawdzicie kto ma grac a kto nie xxx/Tgt??


Użytkownik Target edytował ten post 08 luty 2022 - 23:00
vulgs


#37 Jiraiya

Jiraiya

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 448 postów
  • Serwer:PL12
  • Postać:DeanAmbrose2






Reputacja: 213

Napisano 08 luty 2022 - 23:05

Aktualizacja ma byc dostępna dla wszystkich w tym samym czasie. Może paszporty covidove sprawdzicie kto ma grac a kto nie xxx/Tgt??

A może zamiast tak cwaniaczyć i jechać jak po łajnie na twórców gry [chociaż czasem się należy  :haha: ] to może lepiej tak po google jechać bo to ich wina że nie ma aktualizacji w sklepie [wcześniejsz wysłanie plików do aktualki do nich by z pewnością pomgło ale mniejsza o to] ponieważ się obijają z certyfikatami [czy jak to się tam z zwie] i innymi bzdetami do dopuszczenia aktualki dla użytkowników.


  • Danielo i Adam131 lubią to

#38 Mixonerro

Mixonerro

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać:Mixonerro
  • Drużyna:Spadkobiercy
Reputacja: 0

Napisano 09 luty 2022 - 01:57

No i dalej czekamy😥

#39 Sevoty

Sevoty

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL28
  • Postać:Cichyy
Reputacja: 0

Napisano 09 luty 2022 - 08:38

Kurcze no, a nie ma innego sposobu na ta aktu, który by się sprawdził na 100%? Dalej nie mozna pobrać:((

#40 Cleos

Cleos

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Miejscowość:3-City
  • Serwer:PL8
  • Postać:Cleos
  • Drużyna:RED FIGHTERS (wcześniej ReBorn)
Reputacja: 42

Napisano 09 luty 2022 - 10:27

To idziemy na rekord. Już 26 godz. bez apki. Jak obstawiacie jak długo to jeszcze potrwa???

 

xxx/Tgt

 

Żenada do potęgi entej. Wrrrrr.


Użytkownik Target edytował ten post 09 luty 2022 - 20:29
Complaints about the team or game





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych