Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Rozbudowa zadań nadzwyczajnych


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Soares

Soares

    Amator

  • Team Hero Zero
  • 29 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 177

Napisano 27 styczeń 2022 - 13:36

Witajcie Bohaterowie,

Jak już informowaliśmy w poprzednich notatkach konserwacyjnych, nasi programiści i projektanci gry ciężko pracowali nad nową funkcją dla Was. Dziś chcielibyśmy Wam zdradzić, co dokładnie czeka na Was wraz z kolejną aktualizacją!

Trudno, Trudniej, Najtrudniej!
Zapowiadana funkcja to rozbudowa zadań nadzwyczajnych o tryb trudny, który jest skierowany do wszystkich tych, którzy chcą sprostać większym wyzwaniom i odebrać fajne nagrody. Jeśli przeszedłeś tryb normalny i specjalny w zadaniach nadzwyczajnych, w przyszłości nie tylko tryb powtórzenia zostanie odblokowany, ale również tryb trudny.

W przeciwieństwie do trybu powtórek, statystyki przeciwników w trybie trudnym są z góry ustalone i są takie same dla wszystkich graczy. Daje to możliwość pracy nad przeciwnikami, którzy na początku są dla Ciebie trudni do pokonania. Po przejściu poziomu trybu trudnego, odblokowujesz następny, trudniejszy poziom trybu trudnego, jeśli jest dostępny. Aby rozpocząć zadanie nadzwyczajne w trybie trudnym po raz pierwszy, musisz osiągnąć wcześniej określony minimalny poziom. Wszystkie kolejne poziomy zadań nadzwyczajnychmożesz rozpocząć bezpośrednio.

Ze względu na z góry ustalone statystyki przeciwników, pierwsze poziomy nie będą stanowiły problemu dla szczególnie wysoko zaawansowanych graczy - ale nie martw się, jak tylko przejdziesz pierwsze poziomy, również i Ty natkniesz się na przeciwnika godnego Ciebie!

Dla tych z Was, którzy lubią rywalizować z innymi bohaterami, wprowadziliśmy również opowiednią tabelę wyników, gdzie możecie porównać swoje postępy z postępami innych bohaterów trybu trudnego. Odbywa się to poprzez zdobywanie emblematów za każdego pokonanego wroga w trybie trudnym, a im więcej emblematów zbierzesz, tym wyżej będziesz piął się w rankingu.

Nagrody
Jest też kilka naprawdę fajnych nagród za bohaterskie czyny, które są bezpośrednio związane z trybem trudnym. Na przykład, jest tu zestaw bohatera apokaliptycznego samotnego wojownika, z którego można zdobyć kilka części w różnych wariantach kolorystycznych. Ponadto, towarzysze Jim, Jay i Joey, którzy posiadają specjalną umiejętność na poziomie 20, czekają, aby pomóc ci w twoich bohaterskich misjach.

Z pozdrowieniami
Twój zespół Hero Zero.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych