Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

turniej sezonowy


  • Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 grodaaaa

grodaaaa

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Serwer:PL15
  • Postać:bartek80
Reputacja: 1

Napisano 27 grudzień 2021 - 20:11

Witam. mam pomysł, aby zrobić obok turnieju tygodniowego  turniej sezonowy . Fajna rywalizacja może się zdarzyć . Nieważny lvl , więc Ci z niższymi lvl tak samo mają szanse na zwycięstwo. oczywiście np 5 pierwszych miejsc jakieś pudełeczko z częścią seta :)  Pozdrawiam



#2 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 27 grudzień 2021 - 20:19

juz zbyt dużo jest turniejów. Ale napisz na czym on miałby polegać. a nie że jakiś turniej i tyle. 0 informacji 0 pomysłu


  • Plazmix lubi to

"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."


#3 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 421 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 119

Napisano 28 grudzień 2021 - 07:59

Adam, to logiczne że jak turniej sezonowy to chodzi o wbijanie punktów sezonowych. 

Jestem na nie, wiesz ile byłoby pierwszych miejsc? Ci, którzy dają z siebie 100%, bardzo łatwo i szybko wbijają próg za progiem.


Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#4 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 28 grudzień 2021 - 15:17

To fakt. Już w pierwszym dniu po starcie sezonu można mieć z 300/1000. a co to tego Danielo że "logiczne" to no nie powiedziałbym ponieważ "sezonowy' może oznaczać od/do. np że turniej miesięczny lub turniej pod pory roku. np turniej zimowy turniej letni itp. to też można podczepić pod sezonowe. Także to nie takie logiczne. Nie zmienia faktu że brak pomysłu brak niczego.Więc jestem na nie.


"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."


#5 grodaaaa

grodaaaa

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Serwer:PL15
  • Postać:bartek80
Reputacja: 1

Napisano 31 grudzień 2021 - 16:58

Turniej sezonowy jak sama nazwa mówi ma trwać tyle co dany sezon . a co z tego ,że ktos będzie miał 300 w pierwszym dniu. punkty sezonu idą przecież w góre nawet jak ktoś skończy te 1000 pkt. i wówczas  spada te ciśnienie zdobywania nagród z paska , jak juz wszystkie zdobyte. I wtedy w turnieju nadal trwa rywalizacja..  Nie jest powiedziane , że bedzie dużo pierwszych miejsc. wydaje mi się własnie , że rywalizacja by była wieksza.

dodam , że zasady takie same co przy zdobywaniu paska  sezonu tj pkt za treningi,telefony itd


Użytkownik grodaaaa edytował ten post 31 grudzień 2021 - 17:03





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych