Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * - 1 głosy

Nieprawdopodobne, a jednak


Najlepsza odpowiedź Adam131 , 15 grudzień 2021 - 22:59

bo był dzień odwaga x3. robili kontry oraz kupowali sobie odwage za opony. normalne. wystarczy mieć czas znajomego do kntr i opony ;)

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 402 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 116

Napisano 15 grudzień 2021 - 22:37

Jakim cudem na PL28 dwoje graczy ma już ponad 2 miliony honoru, podczas gdy reszta serwera nawet nie ma miliona? Co tu się odp*******?

Edit: No i oczywiście Flacko w roli głównej.

Użytkownik Danielo edytował ten post 15 grudzień 2021 - 22:46

Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#2 BlackAngel44

BlackAngel44

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 8 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL21
  • Postać:BlackAngel
Reputacja: 3

Napisano 15 grudzień 2021 - 22:55

Po prostu jedni umieją grać a drudzy nie ty należysz do tej drugiej grupy i tyle

#3 torbas

torbas

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Serwer:PL28
  • Postać:Zohan
  • Drużyna:Familia
Reputacja: 3

Napisano 15 grudzień 2021 - 22:58

x3 odwaga zrobila swoje, dowiedz sie wiecej na ten temat a wszystko zrozumiesz



#4 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 15 grudzień 2021 - 22:59   Najlepsza odpowiedź

bo był dzień odwaga x3. robili kontry oraz kupowali sobie odwage za opony. normalne. wystarczy mieć czas znajomego do kntr i opony ;)


"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."


#5 Kinia1

Kinia1

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Miejscowość:MAZURY
  • Serwer:PL26
  • Postać:Kinia1
  • Drużyna:KIKIGANG






Reputacja: 201

Napisano 15 grudzień 2021 - 23:00

Witaj Danielo , jak pisałam ,że czekam z niecierpliwością na Twoje posty to na jakieś konstruktywne  ,a nie typu pytającego :) A wracając do Twego pytania to :CZARY Mary  a z nimi wiadomo jak :pstryk i już masz co chcesz  :smug: Pozdrawiam i czekam na coś bardziej zajmującego  :smile:


  • Adam131, Kandar i kaska933 lubią to

#6 Kandar

Kandar

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
  • Miejscowość:KAMEHAMEHA
  • Serwer:PL33
  • Postać:Kandar



Reputacja: 10

Napisano 15 grudzień 2021 - 23:07

Daniel dlaczego ty tylko obrażasz, hejtujesz... Nie bedziesz przez to wygląda groznie :/ A co więcej nie będziesz brany na poważnie.

 

Tu coś było napisane. Ale odnies sie do tego co wyżej.


Użytkownik Target edytował ten post 16 grudzień 2021 - 21:47
scalenie postów

  • Adam131 i kaska933 lubią to

#7 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 402 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 116

Napisano 15 grudzień 2021 - 23:24

BlackAngel44, nawet nie będę tego komentować.

Kandar, gdzie tu widzisz jakiś hejt, czy obrażanie? A, no tak... Przecież masz urojenia.

Kinia1, forum jest m.in. od zadawania pytań. Zamiast bredzić od rzeczy i szukać atencji, lepiej wracaj do swojego kikigangu xddd

Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#8 Kandar

Kandar

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
  • Miejscowość:KAMEHAMEHA
  • Serwer:PL33
  • Postać:Kandar



Reputacja: 10

Napisano 15 grudzień 2021 - 23:28

Widzę że danielo to naczelny bractwa z przedszkola. :D

#9 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 402 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 116

Napisano 15 grudzień 2021 - 23:33

Pocisk niczym niewypał xDD

Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#10 Kandar

Kandar

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
  • Miejscowość:KAMEHAMEHA
  • Serwer:PL33
  • Postać:Kandar



Reputacja: 10

Napisano 15 grudzień 2021 - 23:37

Danielo, ja Cb nigdy nie obraze, ani nie pocisne. Ja jestem najlepszy, i nie czuje żadnych kompleksów względem innych :)

#11 Kinia1

Kinia1

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Miejscowość:MAZURY
  • Serwer:PL26
  • Postać:Kinia1
  • Drużyna:KIKIGANG






Reputacja: 201

Napisano 15 grudzień 2021 - 23:38

BlackAngel44, nawet nie będę tego komentować.

Kandar, gdzie tu widzisz jakiś hejt, czy obrażanie? A, no tak... Przecież masz urojenia.

Kinia1, forum jest m.in. od zadawania pytań. Zamiast bredzić od rzeczy i szukać atencji, lepiej wracaj do swojego kikigangu xddd

Twojej nie szukam Danielo , bo nie jesteś  wart uwagi , to raczej Ty szukasz  i mało masz tu ludzi którzy Cię lubią ,żal mi Cb , a gdzie ja  mam być i co robić  nie bd mi rozkazywał  , bo jak Sam napisałeś forum jest do zadawania pytań , ale też do komentowania  nawet tak beznadziejnych postów jak Twoje . 

p.s. nie odpowiadaj 


Użytkownik Kinia1 edytował ten post 15 grudzień 2021 - 23:39


#12 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 402 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 116

Napisano 15 grudzień 2021 - 23:59

Wypowiedź niczym z gimbazy. Ale zastosuję się do prośby, bo konwersacja z tobą wymaga poświęceń. A szkoda cokolwiek na ciebie tracić, zwłaszcza czas.

Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#13 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 16 grudzień 2021 - 04:06

Sam danielo widzisz jak to działa. Nawet jak miałeś dobre intencje. Nawet jak zapytałeś się zwyczajnie. z takim lekkim dogryzkiem w strony tych osób na 28. to przez co jak się zachowywałeś dawniej nikt Ciebie nie bierze na poważne. I dalej nikt Cie nie będzie brał na poważnie ze względu nawet na to że dalej ciśniesz osoby i dalej pocisz swoje mądrości. Odczepiłeś się ode mnie więc jesteś dla mnie neutralny. Ale nie oznacza to że sobie będziesz szukał kozła kolejnego. nie pisz już głupot w komentarzach i nie ciśnij osób. A post też taki z tyłka. bo kreujesz się na mądrą osobę a nie chciało się pomyśleć z 30 sekund jak oni 2+mln wbili w chwile. 


  • Kinia1 lubi to

"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."


#14 Kandar

Kandar

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
  • Miejscowość:KAMEHAMEHA
  • Serwer:PL33
  • Postać:Kandar



Reputacja: 10

Napisano 16 grudzień 2021 - 05:48

@Adam131 odpuść go jest trollem. Wystarczy zobaczyć co on wypisuje, nie da się na poważnie pisać takich rzeczy, chyba że on jest poważnie zacietrzewiony.
  • Adam131 lubi to

#15 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 402 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 116

Napisano 16 grudzień 2021 - 08:48

Kandar, nadal nie wiem o co tobie chodzi. Gdzie ten hejt, to obrażanie z mojej strony, o których piszesz? Nawet specjalnie zagwiazdkowałem pewne słowo, które nie tyczy się żadnej z osób tu obecnych, a jedynie ma wyrazić moje odczucia względem tego, o czym mowa. 

Adamuś, no wiesz. Ze 100 tys honoru wbić na 2kk honoru to myślę nie chwila, jak to ująłeś.

Gdzie ja tu szukam kozła ofiarnego? Chyba ty starasz się wyjść na najmądrzejszego, na najinteligentniejszego, jednak to tak nie działa. Przykro mi bardzo, ty należysz do tej drugiej grupy.   :haha: A może jakieś doświadczenia z przeszłości pozostawiły u ciebie pewien ślad, podobnie zresztą jak u Kandarka, przez co staracie się wyjść na swoje? Cóż, nie będę wnikał. Reprezentujecie ten sam poziom i aż żal wchodzić z wami w dyskusje. 

Co do tematu, myślę że nikt w 100% nie może sądzić, że gość, jeden czy drugi dokonał tego uczciwie.

 

Edit: Adamie, ja nie musiałem się od ciebie wcale odczepiać. Wystarczy, że uświadomiłeś sobie że się kompromitujesz i zakończyłeś ze mną konwersację. 

 

(Nie)pozdrawiam.


Użytkownik Danielo edytował ten post 16 grudzień 2021 - 08:54

Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#16 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 16 grudzień 2021 - 09:57

szkoda gadać  :Laughing:   a co do "Adamuś, no wiesz. Ze 100 tys honoru wbić na 2kk honoru to myślę nie chwila, jak to ująłeś." To tak

 

zajęło im to z 3 dni  :super: kontry puszki oponki odwaga i tadam  :huhu:  :huhu: 


"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."


#17 Kandar

Kandar

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
  • Miejscowość:KAMEHAMEHA
  • Serwer:PL33
  • Postać:Kandar



Reputacja: 10

Napisano 16 grudzień 2021 - 10:29

Danielo sam potwierdzasz moje słowa że jesteś zacietrzewiony.

 

 

Ogólnie to sam probujesz usilnie skupić na sb atencje, obrażasz adama, piszesz że wypowiedz Kinii to gimbaza, wystarczy tylko przetłumaczyć twoją odpowiedź z języka neandertalczyka na Homo Sapiens, i jasno wychodzi że po prostu nie rozumiesz co ona do Cb napisała. Nie szanujesz innych, bo sam dobrze wiesz że przez swoje wypowiedzi stales sie  xxx/Tgt. Przeproś wszystkich grzecznie.


Użytkownik Target edytował ten post 16 grudzień 2021 - 21:52
scalenie postów + edycja obraźliwych wypowiedzii


#18 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 402 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 116

Napisano 16 grudzień 2021 - 11:13

"Danielo, ja Cb nigdy nie obraze, ani nie pocisne. Ja jestem najlepszy, i nie czuje żadnych kompleksów względem innych :)".

W takim razie dlaczego tu jesteś? Próbujesz się dowartościować?

Dziecinko, weź głęboki wdech, wydech, a następnie opuść to forum i nie pogrążaj sie.

 

Moderatora zaś, proszę o zamknięcie tematu zanim niektórzy przejdą samych siebie  :super: 


Użytkownik Danielo edytował ten post 16 grudzień 2021 - 11:19

Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#19 Kandar

Kandar

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
  • Miejscowość:KAMEHAMEHA
  • Serwer:PL33
  • Postać:Kandar



Reputacja: 10

Napisano 16 grudzień 2021 - 11:22

Na tobie dowartościowac? Danielo weź zacznij zachowywać się jak facet. Już któryś raz wchodzisz na drogę doświadczeń z przeszłości i dowartościowywania sie, albo masz ubogi zasób słów, lub zwyczajnie ty probujesz leczyć swoje kompleksy. Wszyscy zwracali się do Cb z szacunkiem, a ty nie. I kto tu jest gimbaza...

Użytkownik Kandar edytował ten post 16 grudzień 2021 - 11:25

  • Adam131 i kaska933 lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych