Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Aktywność pl-i


  • Please log in to reply
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Prawy

Prawy

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 34 postów
  • Serwer:PL27
  • Postać:Prawy
  • Drużyna:Nocna Straż
Reputacja: 2

Napisano 28 listopad 2021 - 15:58

Hej,
Jak wygląda aktywność ludzi na waszych pl-ach?
Aktywność na pl27 od czasu powstania pl28 trochę umarł ciężko o nowych ludzi do drużyny i wiele osób przestaję grać.

Pozdro

#2 Kinia1

Kinia1

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Miejscowość:MAZURY
  • Serwer:PL26
  • Postać:Kinia1
  • Drużyna:KIKIGANG






Reputacja: 203

Napisano 28 listopad 2021 - 18:05

Hej!

Odpowiadając na Twoje pytanie to pewnie na każdym pl -u tak się dzieje , czytam forum to widzę co piszą gracze .

Ja akurat gram na pl-26 ,grę zaczęłam w 2020 w sumie pod koniec roku ,w ciągu tego roku  zauważyłam dużo porzuconych kont , jak powstawały nowe pl -e .Ludzie  myślą ,że nowy pl  da im coś więcej ,a może  chcą zacząć od nowa z myślą ,że teraz bd inaczej będą szybsi , lepsi  itp....,ale są i tacy co są wierni swojej drużynie , serwerowi i grają tam pewnie do dziś :) Szanuję takich ludzi , co są wierni jednej drużynie o ile taka na to zasługuje, bo nie tylko gracz musi zasłużyć by grać w takowej ,ale i drużyna na dobrego gracza :) w każdym razie grając  poznajemy wielu ciekawych ludzi i szkoda jak odchodzą i przestają grać :( 

 Pozdrawiam Wszystkich graczy :)


  • guzz85 lubi to

#3 blue11137

blue11137

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 47 postów
  • Miejscowość:Bydgoszcz
  • Serwer:PL15
  • Postać:WHATEVER
  • Drużyna:Black Spiders






Reputacja: 21

Napisano 28 listopad 2021 - 21:12

Zapraszam na PL15, wróćiłem i do gry wróciło 29 osób:) 



#4 Danielo

Danielo

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 422 postów
  • Postać:Odeszła w zapomnienie, skończyłem grę na ok. 450 poziomie.
  • Drużyna:Znudziło mi się, ale nie jest powiedziane, że już nie wrócę.






Reputacja: 121

Napisano 29 listopad 2021 - 13:07

Wiadomo jak jest, gracze opuszczają starsze serwery na rzecz nowych. Nie tylko na PL tak jest. Aktualnie gram na MX i powiem, że gra się wyśmienicie. Mimo, że aktywnych graczy nie ma dużo, nie ma źle. O topkę w turniejach łatwo, o top pod względem levela, czy honoru też nie ma jakiejś mega konkurencji.


Cześć! Jeśli uznasz, że moja wypowiedź okazała się dla Ciebie pomocna, nie zapomnij o zostawieniu gwiazdki na moim profilu i o symbolicznym lajku. Dziękuję! :super:


#5 Adam131

Adam131

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
  • Miejscowość:Kielce
  • Serwer:PL23
  • Postać:KurumiTokisaki
  • Drużyna:Unknown Squirrels






Reputacja: 301

Napisano 29 listopad 2021 - 22:27

dość dużo dzieje się na pl23 :) Jak na dosyć stary serwer to żyje dalej i nawet na moment nie ma spokoju  :super:


"Byłeś gotowy zabić inną istotę, a teraz boisz się zginąć. Nie sądzisz, że to dziwne? Kiedy bierzesz na cel inne życie... to się właśnie dzieje."


#6 MatiProZiom

MatiProZiom

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów
  • Miejscowość:Szukaj, a znajdziesz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MatiProZiom
  • Drużyna:RED FIGHTERS






Reputacja: 381

Napisano 30 listopad 2021 - 23:31

Osobiście grałem na pl15 praktycznie od początku jego istnienia. Na początku było fajne, złote czasy HZ (2015 rok, pozdrawiam starych, prawdziwych wyjadaczy hz), ale później na tym serwie robiła się coraz bardziej toksyczna atmosfera. W sensie, mam na myśli multikonta, blokowanie trofek, jakieś wyzwiska w stronę drużyn itd. Po prostu jakieś głupie podchody były między drużynami, więc ja się w to nie ingerowałem XD Teraz chyba się to ustabilizowało. Nie wiem jak jest w sumie teraz, bo już w to nie gram, bo swoje wbiłem i pograłem. :DMogę polecić Ci ten serwer, jeżeli chcesz mieć łatwe ttd i łatwą topkę, tylko pograć troszeczkę jednak trzeba, żeby coś osiągnąć

A jeżeli chodzi ogólnie o polskie serwery i ich aktywność to mogę powiedzieć, że serwery od pl2-pl18 są praktycznie wymarłe, a od pl24-28 coś tam się dzieje, ale można zauważyć tendencję spadkową graczy. W sensie, więcej się kasuje graczy, niż ich przybywa.. Nie to żebym narzekał czy coś, ale gra powoli zaczyna upada i to jest zauważalne.. wystarczy spojrzeć na ranking i samemu to ocenić, jaka jest sytuacja na danych serwerach :) A co do aktywności to ludzie najchętniej grają wiadomo, na najnowszych serwerach (na ten moment to jest pl27 i pl28). Tylko nie wiem po co ktoś wali tyle kont z takimi samymi nazwami, tylko cyfra na końcu jest zmieniona z bota na samym dole rankingu.. Czy to jest jakiś sposób na tzw "zaludnienie" serwera? XDD Poważnie, na każdym serwie te konta są, w innych krajach też zauważyłem, że ktoś to robi :D  Ale to tak na marginesie.

Ogólnie to też odnoszę takie wrażenie, że każdy kolejny, nowo-powstały serwer cieszy się coraz mniejszą popularnością. Jest ten "hype" tego serwa na max miesiąc, potem ludzie stąd uciekają i czekają na następny.. Pozdro!


Użytkownik MatiProZiom edytował ten post 30 listopad 2021 - 23:39

  • Gluptas31 i Adam131 lubią to

:) (:


#7 blue11137

blue11137

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 47 postów
  • Miejscowość:Bydgoszcz
  • Serwer:PL15
  • Postać:WHATEVER
  • Drużyna:Black Spiders






Reputacja: 21

Napisano 01 grudzień 2021 - 15:05

Osobiście grałem na pl15 praktycznie od początku jego istnienia. Na początku było fajne, złote czasy HZ (2015 rok, pozdrawiam starych, prawdziwych wyjadaczy hz), ale później na tym serwie robiła się coraz bardziej toksyczna atmosfera. W sensie, mam na myśli multikonta, blokowanie trofek, jakieś wyzwiska w stronę drużyn itd. Po prostu jakieś głupie podchody były między drużynami, więc ja się w to nie ingerowałem XD Teraz chyba się to ustabilizowało. Nie wiem jak jest w sumie teraz, bo już w to nie gram, bo swoje wbiłem i pograłem. :DMogę polecić Ci ten serwer, jeżeli chcesz mieć łatwe ttd i łatwą topkę, tylko pograć troszeczkę jednak trzeba, żeby coś osiągnąć

A jeżeli chodzi ogólnie o polskie serwery i ich aktywność to mogę powiedzieć, że serwery od pl2-pl18 są praktycznie wymarłe, a od pl24-28 coś tam się dzieje, ale można zauważyć tendencję spadkową graczy. W sensie, więcej się kasuje graczy, niż ich przybywa.. Nie to żebym narzekał czy coś, ale gra powoli zaczyna upada i to jest zauważalne.. wystarczy spojrzeć na ranking i samemu to ocenić, jaka jest sytuacja na danych serwerach :) A co do aktywności to ludzie najchętniej grają wiadomo, na najnowszych serwerach (na ten moment to jest pl27 i pl28). Tylko nie wiem po co ktoś wali tyle kont z takimi samymi nazwami, tylko cyfra na końcu jest zmieniona z bota na samym dole rankingu.. Czy to jest jakiś sposób na tzw "zaludnienie" serwera? XDD Poważnie, na każdym serwie te konta są, w innych krajach też zauważyłem, że ktoś to robi :D  Ale to tak na marginesie.

Ogólnie to też odnoszę takie wrażenie, że każdy kolejny, nowo-powstały serwer cieszy się coraz mniejszą popularnością. Jest ten "hype" tego serwa na max miesiąc, potem ludzie stąd uciekają i czekają na następny.. Pozdro!

wracaj na 15 byku, czysta dominacja RF



#8 THOR

THOR

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 42 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:Thor
Reputacja: 9

Napisano 01 grudzień 2021 - 21:13

Na PL5 to ok. 70 do 80 osób średnio aktywnych w tygodniu



#9 Hades↑

Hades↑

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Miejscowość:Koniec Świata
  • Serwer:PL23
  • Postać:Hades
  • Drużyna:Unknown Squirrels



Reputacja: 3

Napisano 02 grudzień 2021 - 10:43

Zapraszam na PL23 tutaj ciągle coś się dzieje :) 



#10 pl30Kulfon

pl30Kulfon

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Miejscowość:Niewiadomogdziecity
  • Serwer:PL30
  • Postać:Kulfon
  • Drużyna:Biesiadnicy
Reputacja: 1

Napisano 22 październik 2022 - 14:56

u mnie legancko bo świeży serv XD






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych